Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baweczka

który płyn do płukania łądnie i mocno pachnie?

Polecane posty

Gość dermatolodzy odradzają
Alez bardzo proszę, tylko ja nie lubie jak moje ubranie czuć proszkiem lub płynem do płukania. Na sobie lubie tylko zapach kosmetykow, może być mydełko, może szampon, może to byc dezodorant , lub woda toaletowa. A płyny do płukania mocno pachnące dobre sa do płukania firan, zasłon, obrusów i itd.... Generalnie nie powinny być stosowane do bielizny osobistej i pościelowej, bo ani to zdrowe , ani eleganckie , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka_p
Polecam niemieckie płyny do płukania SOFTLAN(soflan)- wszystkie zapachy są ładne, ubrania pachną bardzo długo, a co ważne można je kupić w Polsce:), polecam również płyny do płukania dla dzieci GLOBAL /NIEBIESKI I BIAŁY/ pachna delikatnie ale długo/kiedys koleżanka myslała, że mam golf wypłukany w jakimś lenorze a miałam w białym globalu/. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARIUSZ2
JA NATOMIAST UŻYWAM DELIKATNEGO PŁYNU DO PŁUKANIA UBRAŃ ,KTÓRY JEST DLA DZIECI I WCALE DUŻO NIE KOSZTUJE A PACHNIE ŚLICZNIE TO MILK Z FIRMY ACHEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lenor różowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście popieram przedmówczynie,że niemieckie są trwalsze w zapachu,ale drogie panie, produkty na rynki wschodnie są już inne,niestety!:(Firam jedna ale jakość różna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj....ka
też się dołączę- niemiecki softlan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
własnie kupiłam lenor perfumelle i sie rozczarowałam,wyjęlam pranie z pralki a tu zero zapachu po wyschnięciu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukierkowa Pani
Silan ten nowy granatowy z perfumami, wczoraj robiłam pranie i dzisiaj ubrania mi pachną że juz perfumu nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenor parfumelle czarny z bergemotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×