Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Gość strukturalna gora
zarodki pszenne w formie koktajlu sa super! nie mogłam nigdzie ich znalexc, ale trafiłam na koktajl własnie z zarodkow pszennych (rabenhorst) - swietnie się sprawdza i jest nawet smaczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takze polecam ta diete, koktajle mocno zapychaja ale trzeba pamietac by po nich nic juz nie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak cicho? szukam w nowym roku towarzystwa do odchudzania, a dieta strukturalna i te koktajle są super, 2 lata temu schudłam tak 6 kilo. Teraz znów muszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietka jest rzeczywiscie super i skuteczna. Mam jadłospis 1200 kcal, jak robi sie mnie więcej to stosuje albo pije tylko wieczorem koktajle. Byłam kiedyś na wykładzie Dr Bardadyna, widać, że facet już po 50-tce, ale bardzo szczupły i wysportowany, widać, że wie o czym mówi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa55555555
Wita, zainteresowałam się tą dietą tz.strukturalna, gdzie znajdę przykładowy jadłospis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koktajledi
14 luty też zaczynam koktajlową ktoś się przyłączy?? do zgubienia 8 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś na strukturalnej udało się zrzucić parę kilo jest wymagajaca, ale spróbuje ponownie... sadło mnie dobija, a wiosna tuż, tuż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chciałabym się przyłączyć do odchudzania, ale nie wiem czy ktoś teraz tutaj zagląda? Właśnie się napaliłam na tą dietę i sobie trochę o niej poczytałam. Bardzo mnie zainteresowały te koktajle. Zamówiłam sobie dietę 1200 kcal i właśnie czekam na nią. Super,że można się tak wspierać wzajemnie i opisywać swoje doświadczenia z odchudzaniem. Mam nadzieję, że któraś z pań się przyłączy i będziemy wspólnie opisywać swoje rezultaty. Ja jeszcze nic nie mogę konkretnego napisać, bo czekam na przesyłkę. Ale jak dostanę odrazu zacznę stosować i napiszę jak mi idzie.Będę tu zaglądać, myślę, że ktoś odpisze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można tu dołączyć? temat padł czy ktoś wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od tych diet głowa boli teraz modne inne diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie diety to może działają na spasłe krowy ale jak chcesz 5 kg zgubić, to Mż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala59
1.takie diety to może działają na spasłe krowy ale jak chcesz 5 kg zgubić, to Mż 2.od tych diet głowa boli teraz modne inne diety Nie odpowiadałabym, gdyby nie te powyżej posty. Podjęłam temat w tamtym roku, bo myślałam, że ktoś podejdzie merytorycznie do tematu, ale niestety, jedyne osoby, które się znalazły, to tylko takie, które postanowiły być złośliwe i najprawdopodobniej nie mają pojęcia o tej diecie. Więc co ma moda do diety? Dieta, to nie jest samo jedzenie, to jest styl życia i w zależności jaki styl prowadzisz to tak wyglądasz. Odnośnie opasłych krów, to ile trzeba ważyć, żeby w/g ciebie wyglądać jak opasła krowa? Widzisz to zależy, dla jednej będzie to 20 kg, dla drugiej 5 kg i będzie miała problem życiowy. Więc jedna z drugą, to forum nie jest po to żeby krytykować, tylko wspierać ludzi, którzy chcą coś zrobić ze sobą. Nawet nie miałyście odwagi napisać swoich imion, bo tak najprościej kogoś wyśmiać. Temat dyskusji jest wyraźny- Dieta strukturalna- rewelacja......I raczej tu nie chodziło o opasłe krowy i czy jest modna, czy nie, tylko o swoje doświadczenia związane ze stosowaniem diety. Ja pisząc rok temu, myślałam, że kogoś znajdę kto się przyłączy, ale nikt się nie znalazł, więc zabrałam się za to sama. Więc żeby było merytorycznie, stosowałam dietę 1200 kcal, schudłam na niej 15 kg przez 4 miesiące, do tego zwykły trening cardio co drugi dzień po 40 min, bez żadnego katowania się. Dieta jest smaczna, kolorowa, nie jest monotonna. Koktajle są przepyszne, nie chodzi się głodnym. Przede wszystkim bardzo zdrowa, bo układna przez lekarza, a nie typu super internetowe dietki, po których gubisz w tydzień 5 kg, a zaraz przybywa ci 10 kg. Organizm ma zapewnione wszystkie potrzebne składniki. Zrobiłam badania, cukier- rewelacja, cholesterol- jeszcze lepiej, morfologia- książkowa, a wcześniej ciągle miałam problem z cukrem i cholesterolem. Nie żałuję ani złotówki wydanej na tą dietę. Wszystkich kto się zastanawia zachęcam do stosowania tej diety, bo jest przede wszystkim bezpieczna dla naszego zdrowia. Jak wiadomo na diecie trzeba być cierpliwym i konsekwentnym. Ja teraz po schudnięciu nie wróciłam do starych nawyków, uważam na to co jem, dużo potraw stosuję z tej diety, bo mojemu mężowi też ona smakuje, koktajle pijemy na co dzień, jako desery, zamiast podjadania słodyczy, bo są przepyszne, zwłaszcza jagodowy, albo wiśniowy. Waga nie wróciła, jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@fala59 dokladnie sie z Toba zgadzam. nie praktykuje tej diety, ale owszem jestem na diecie z tym ze zbilansowanej. Postanowilam zmienic tryb zycia i wdrozylam do jadlospisu kilka nowych opcji. Stosuje blonnik, siemie jako dodatki do dan. Dodatkowo wrzucam oczywiscie koktajle bo sa po prostu pyszne. Najbardziej smakuja mi zielone a po treningu sa mega sycace. Podrzucam propozycje dla zainteresowanych http://obk.pl/przepisy/wiosenny-detox-zielony-koktajl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z ułożonej profesjonalnie ułożonej diety,ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.Z wagi 65 kg spadłam do 56 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na tej diecie, niestety na mnie nie działała, nie jestem gruba i być może dlatego wręcz waga stała w dodatku kłopotliwa, zakup składników dość kaloryczne zresztą... teraz jem normalnie domowo, zero cukru, zrezygnowałam z mięsa, dużo się ruszam- basen, bieganie...i widzę efekty dziewczyny, nie czarujmy się, nie ma diet cud! albo ćwiczenia albo głodówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fala cieszę się,że ci się udało a jak jest teraz? waga nie wróciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W celach rozeznania się w terenie, polecam także dietetyka i trenera w wersji online. Więcej informacji można znaleźć nawww.igortreneronline.pl. Ja korzystam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona, bo zyskuję krok po kroku nie tylko piękną sylwetkę, ale też pewność siebie, której mi brakowało. A kto nie chciałby osiągnąć takich efektów i to w pakiecie?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietatrenujaca
Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę: www.igortreneronline.pl Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda dieta dodra, tak trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najmodniejsza teraz PUDEŁKOWA!!!! wow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam schudnąć już wiele razy, od paru miesięcy korzystam z tej diety: http://dieta-luks.pl/44865 Jest ona świetnia i bardzo mi pomogła w 3 miesiące już mam prawie -15 kg wreszcie postępy i do tego bardzo mi smakuje, warto sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co schudnę, to wraca i tak bez przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://uploads.disquscdn.com/images/1929b9998fe96fd080e2b71488da4f2793d75aac83ac25f6122f882f4c9884ee.png Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaja789
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×