Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Gość karo-c
a mam do wszystkich pytanko, ma któras z was ksiazke "kody młodości"? mam zamiar ja kupic ale czekam na dostawe do empiku.... a tak z ciekawosci , sa tam przepisy na "potrawy strukturalne"? na te wszystkie koktajle, o ktorych piszecie i informacje jak przyrządzac jedzonko? czy polecacie jakas inna ksiazeczke z dieta strukturalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
tak ale waze 57 kg przy wzroście 165 i naprawe nie wyglądam zachęcająco. Widziałam setki kobiet które po prostu super wyglądały mimo, że nosuły rozmiary większe. moja sylwetka w tej wadze wygląda naprawdę niesmacznie. czuje się ocieżała. to wszystko. to nie jest tak ze jak ktos nosi 36 wygląda atrakcyjnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perl ale ja pisałam że nie jest wynikiem lenistwa i obżarstwa hehe,ale się przyznałaś to dobrze,warto nie okłamywać się wzgledem siebie.Ale znalazłam też dobrą diete w sumie coś tez dla mnie ale bardziej radykalna czyli nie dla wszystkich dieta Dr Budwig

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo-c
do karolinki: mimo wszystko nie panikuj bo i tak masz dobrą wagę, jak chcesz ćwiczyć i trzymać dietę to tylko dla zdrowia, mając 57 kg nie możesz nie wyglądać zachęcająco :), a na ociężałość spróbuj zrezygnować na pare dni z chleba, jak już to kromeczka ciemnego, tylko naturalny, bez żadnych dodatków ściemniających:) i po paru dniach z pewnością będzie ci lżej:) a na problemy z wypróżnianiem : nie pij czarnej herbaty ani kawy, możesz sobie spróbować zalać ze 2 śliwki suszone wodą przegotowaną letnią, zostaw na noc i rano wypij. Naturallne oczyszczanie jelit:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo-c
a jak z ta książką? ma któras z was "kody młodości"? mam zamiar ja kupic ale czekam na dostawe do empiku.... ale nie wiem czy warto, bo na stronie drBardadyna jest opisanych kilka produktów tylko i instrukcji przyrządzania.... Więc ciekawa jestem, czy sa tam przepisy na "potrawy strukturalne"? na te wszystkie koktajle, o ktorych piszecie i informacje jak przyrządzac jedzonko? czy polecacie jakas inna ksiazeczke z dieta strukturalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim.... Widzę, że jest nas coraz więcej... Książkę warto przeczytać, jest wiele ciekawych informacji o własnym organizmie... POzdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na śniadanie zjadłam bułeczke pełnoziarnistą ciemną,do tego wymieszałam serek naturalny z piątnicy z siemieniem lnianym i ogórkiem,pyszne i po kilku godzinach przeczyszcza,może Karolinko spróbuj troche wiecej siemienia lnianego ja mam taki normalny nie mielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam wrazenie ze nie dosc ze nie chudne na strukturalnej to ze tyje:( nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ trzeba liczyć kalorie, wiecie,że banany, suszone figi , morele i inne owoce są kaloryczne!!!! i nie można tak sobie podjadać,bo rzeczywiście można przytyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
witam :) dziękuje za rady :D przyjme każdą. co prawda siemie ani śliwki jakby na mnie nie działały a piewczywo jem tylko ciemne albo graham. a powiedzcie mi kochane czy mogę jeść pieczywo wasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kochana kupiłam sobie Wase ale jakoś wole normalne ciemne pieczywo albo pełnoziarniste,za to Wase jedzą moje króliki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
ja mam dzisiaj dostac książki to sobie ją poczytam ale wczoraj powiem wam szczerze, że chyba zgrzeszyłaM....wczoraj mieliośmy wypad ze znajomymi i jadam jogurt nocą...jem a pożniej marudzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... dzisiaj wytrzymałam, wszak post! zobaczymy jutro na wadze??? Pozdrawiam....i przez święta nie bedę sobie pozwalać za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼 Zdrowia, szczęścia, stołu sutego i humoru odlotowego...mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te Święta będą jak bajka - wesołego wielkanocnego ALLELUJA!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam koktajlowiczki! jestem tutaj nowa, ale już po diecie weekendowej. podglądałam was wiele razy, nareszcie mam okazje sie odezwac! dieta rewelacja! jestem zachwycona i dziekuje wam bardzo za rady. pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt wszystkim,a ja sobie troche odpuszcze na święta tymbardziej że jutro mam wesele i tak dziś nic oprócz jajka i sałatki nie zjadłam,wiadomo mięska nie jadam,troche mam zamiar ciasta od teściowej zjeść,ale i tak we wtorek już basta mam zamiar połączyć diete strukturalna z dietą dr Budwig bardziej restrykcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jaga... koktajluj z nami, zapraszamy! A wiecie, że udało mi się wygrać ze świątecznym stołem...zamiast obżarstwa - był rower! i widzę, że to świąteczne obżarstwo wyszło już z mody...wiele osób na rowerach , sportowo, a nawet całymi rodzinami. Od wtorku biorę się ostro za siebie, żadnego podjadania... Trzymajcie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka34
pozdrowienia oby te świeta się już konczyły wszyscy jedzą a ja na spacer ale zmarzłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak udała się dieta w czas swiąteczny???? co u Was? mnie brakuje ruchu...i ta pogoda! dzisiaj znów pada śnieg, pięknie jest, ale ile można to wytrzymać??? chciałabym ciepło i wtedy można się troszke poruszać i myslę, że byłoby to skuteczniejsze niż diety! pozdrawiam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jargolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwastek
czesc jestem tu nowa bardzo zaiteresowal mnie wasz temat na temat odchudzania. Sama bardzo marze o tym aby schudnac mam bardzo doza nadwage ktora zostala mi po urodzeniu corki.Probowalam prawie wszystkiego z lepszym i gorszym skutkie,ale teraz bede chciala wasza diete sprobowac mam cicha nadzieje ze schudne bardzo zalezy mi schudnac do maja bo chrzesniak ma komunie i fajnie bylo by super wygladac jak dawniej,a wiec krotko mowiac dolaczam sie do Was i od piatku zaczynam .Pozdrawiam wszystkich struktualnych i gratuluje doskonalych wynikow naturalnie odezwe sie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć chwastek.... zapraszamy.....spróbuj , może się uda! Tylko nie możesz podjadać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwa74
czesc dziewczyny .ja tez sie zdecydowalam ze od piatku zaczynam strukturalna.ale chcialabym na samych koktailach jechac.ale czy tak mozna.a pozniej na tydzien sprobuje zaglodowac .co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ elv... A nie myślałąś o weekendowej? Jeżeli wytrzymasz? kilka dni na koktajlach, próbuj! Też w krytycznych momentach tak robiłam, niestety mój organizm jest taki, że muszę często ograniczać kalorie...jak miałam ssanie, jadłam grejpfrut, bo ma mało kal. Trzymaj się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
witam dziewczyny! ja oczywiście stosuje koktajle ale nie raz je trochę upraszczam tzn. np biore tylko jogurt i siemie albo maslankę i siemie. A tak poza tym postanowiłam ze bede codziennie ćwiczyć po conajmniej 1 g. i powiem wam szczerze, że dzisiaj jestem połamana :/...ale nie odpuszczam :) poza tymzakuoiłam sobie system slim fast...może uda mi sie zrzucić 4 kilo w miesiąc :) P.S. rano i wieczorem oczywiście miksura czasmi zmodyfikowana ale zawsze jest. A co myslicie o tym system slim fast? pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol..zrób może weekendową... slim fast? raczej bym nie stosowała...ale Twój wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
a pewnie, ze zrobie dietke week i będe ją robiła do skutku... a to biorę aby mi pomogło spalic tłuszczyk bo mój metabolizm to tragedia poza tym w ciągu kilku ok. 4 miesięcy dorobiłam się cellulitu i podjełam ostre walkę z nim! (ćwiczenia+ balsamy) pomoże prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinno pomóc... nie wiem ,co ci doradzić? też różnie kombinuję, żeby szybciej spalić, a po świętach przez to zimno i siedzenie w domu...znów nic nie spadło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
ja tez mam taka nadzieję, bo nie chce miec tego paskudnego cellulitu :( kupiłam tez clarinol 1000 - on zwalcza celulit ale używac go dopiero zaczne za miesiąc jak skończe System slim fast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a próbowałaś peeling kawowy? dziewczyny go chwalą....zawijaja się też po balsamowaniu w folię i wtedy efekty są widoczne! przeszły już te problemy trawienne? ugotowałąm rosół z wołowego miesa i powiem ci,że tam mnie ruszyło...aż czuje się lżej! a herbaty nic mi nie dawały/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×