Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Gość maja4
👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek! 🌼🌼🌼 U mnie znów pada deszcz.... ale co tam, kiedyś pojawi się słońce i..trzeba będzie pokazać co nieco ciałka :( więc do roboty!!!! Odchudzamy się nadal :) :) A wiesz, że z tych składników strukturalnych kombinuję różne koktajle wg uznania, nie wiem czy czynię dobrze, ale na mnie to działa...bo już miałam dość tych samych od 10 m-cy. :classic_cool: Nie wychylam się poza strukturalne produkty i jest oky!!!nadal nie ciągnie mnie na słodycze i ciasto, jedynie gorzka czekolada - moja zmora, ale wg mądrych tej ziemi, to łakomstwo wskazuje na potrzebę zaspokojenia żelaza. 🌼🌼 Miłego dnia życzę!!! i weekendowego szampańskiego nastroju!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Witaj Vanili :) U mnie tez dzis pogoda lozkowo-barowa...Od rana boli mnie glowa,zjadlam tylko jablko,nie dlatego,ze nie jestem glodna,tylko dlatego,ze po prostu nic mi sie nie chce....Wiesz,ja chyba tez zaczne "kombinowac" ze skladnikami koktajli,bo i mnie troche zmeczyly ciagle te same smaki...Jestem na siebie zla,bo ladnych pare miesiecy nie pilam kawy,a teraz znowu popijam....Na szczescie tylko rano i dodaje zbozowej...Kurcze,zasypiam nad klawiatura.... Milego dnia,dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek! 1/3 może być niestrukturalnie, więc limitu nie przekroczyłaś... też kawy z reguły nie piję, spadło ciśnienie..i małą rozpuszczalną z kropelką rumu lub cynamonem...na tej diecie uwielbiam cynamon...mój zapach przypominający dzieciństwo! wówczs nie doceniany! /ryż z prażonymi jabłkami poypany cynamonem/ , a dzisiaj biały niezdrowy! Wkurzają mnie tylko te gluty z cynamonu w kawie, ale zapach super.... A znasz może jakieś perfumy o zapachu cynamonu?...działa na mnie jak narkotyk, musze poszukać.. Miłego dnia Ci życzę! skutecznego spalania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Perfumy o zapachu cynamonu....Nie znam...a szkoda,ja tez kocham ten zapach.Podobnie jak wanilię...I z tym akurat nie mam problemow-jest sporo kosmetykow,ktore smakowicie pachna wanilia....Pewnie tez sa jakies cynamonowe...poszukam i jak znajde,dam Ci znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapach waniliowy uwielbiam, kiedyś miałam taką wodę Vanilla o kwaskowej nucie, podkradałam męską z Yves Rocher Natura - ale już jej nie ma! Z reguły kupuję z nuta waniliową i piżmem... A teraz pachnie w kuchni wanilia....!!! cudownie w ten deszczowy dzień....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja4
Aaaaa....le tu pachnie!!!! 💤i💤 taki dzień :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
O,jest i Maja :) Zrobilo sie nam tu troche cynamonowo-waniliowo....Mniam....lubie takie klimaty :) Od razu cieplej i przyjemniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo vanili czy ty jestes ta vanili ze strukturalnego forum??? tu ja ainoh7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cieplutko Ainoh! 🌼 Tak, tak..i Ciebie pamiętam! szkoda, że odeszłaś... Wróciłam na stare śmieci...mam nadzieje, że się odezwiesz? Pa..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a TY dalej na tym forum sie udzielasz... czy tylko tutaj???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo każesz na siebie czekać, tak liczyłam, że się odezwiesz. Jaki ten świat mały! teraz tylko tu...czasem... dawne dziewczyny zamilkły... a co u Ciebie słychać? nadal się odchudzasz? mnie się udaje utrzymywać wagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widzisz w moim podpisie "jeszcze ze cztery kilo" musze schudnac.... troche jojo mi wróciło. a czemu juz na forum nie wchodzisz? ja poszłam bo mnie wkurzyła postawa bozki i tego wyrzucania z forum za kazdym razem sie musiałam logowac.. poza tym jeszcze nie widziałam takiego forum na ktorym moderator nie potrafi zrobic porzadku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro przestała pisać, Ciebie nie było....i tak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioh, ale niespodzianka! Czyli co, masz zamiar się odchudzać? Ja się dalej trzymam strukturalnie i wiem, że jak przestanę, to od razu przytyję. Uwierz nie jem ciast, cukierków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja TY retro to taka trojca była.....:) szkoda nas nie? a u retro nie wiesz co sie dzieje? w sumie powiem ci ze ta strukturalna dieta jest dla ludzi ktore chca ok do 5 kg schudnac.. bo wiecej sie na niej nie da.. tak mysle... dlatego monique była taka rozgoryczona i nie wchodziła za czesto na forum bo za duzo miała do zrzucenia a efektów widac nie było za bardzo u niej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z retro nie, nie mam...nic nie pisała na priv, a nie miałam maila.. ale wiesz szkoda mi tej atmosfery...tak rano w niedzielę zawsze się któraś pojawiła, albo wieczorkiem z herbatką... czyli co, ponawiasz odchudzanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ponowie ale nie wiem czy ze strukturalna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..to coś wybierz sensownego..ale chyba wszystkie diety mają to do siebie,że jak zakończysz,to tyjesz ja sie trzymam,ale czasem zjem coś szalonego, bo przecież żyje się raz! a wiesz śnił mi się dziś młody chłopak i tak zastanawiałam się, co to wróży, w dodatku kierowca, z którym za granię jechaliśmy, postać rzeczywista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Mlody chlopak jej sie sni,no,no Vanili.... ;) Witaj Ainoh7 :) chyba Cie troszke pamietam z forum strukturalnego (podczytywalam sobie troszeczke ;) ) U mnie dzis,niestety,poczatek byl niezly, ale finisz.....szkoda gadac. Jakos nie moge wziac sie w garsc.Znowu obudze sie "z reka w nocniku" jak przyjdzie ciepelko i trzeba bedzie bezlitosnie obnazyc oponki ;) Musze sobie znalezc jakas silna motywacje,bo za male super spodnie jakos przestaly dzialac.... Milego wieczoru,pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mało tego, jechałam na wakacje...i zaraz weszłam na stronę biura sprawdzić czy są promocje! Dziewczyny, a może byśmy wróciły na forum taką zwartą grupą??? .......................... Gosiek, Ty też długo tu zaglądasz, może od lipca? Szkoda, że Niuska się nie pokazuje, ciekawe co u niej,tak ładnie walczyła! Anioh, zaczynam się zastanawiać, czy nie spróbować norweskiej? ale to też 2 tygodnie i co potem? W sumie te koktajle są dobre, niekłopotliwe w przygotowaniu i nawet mi smakują, bo od lat żyłam na jogurtach, tylko słodkich:O Pa..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️mało tego, jechałam na wakacje.... z nim, zapomniałam dodać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Malo,ze na wakacje,to jeszcze z nim.....Vanili,zaszalalas....Niech mnie sie tez cos takiego przysni....Nie musi byc mlody,moze byc w moim wieku ;) Zagladam tu od poczatku sierpnia....Byla Niuska,byla Grazyna,ostatnio Karo,ale tez sie gdzies zapodziala... Vanili,piszesz o norweskiej...Tez o tym myslalam,ale to jednak chyba nie dla mnie.Ja nie moge byc na diecie,dieta to musi byc moj sposob odzywiania.A ze strukturalna tak jest.Tylko nad silna wola powinnam popracowac...I jakem GOsiek od jutra mi sie uda ;) W sumie mam juz niewiele do zgubienia. 5 kg i bede szczesliwa.A jak uda sie 5,to moze i kolejne 2 poleca...a wtedy to juz bede mega-happy... Klade sie juz spac,bo po calym dniu na obrotach po prostu padam na twarz...Dobranoc,kobietki.....Vanili,ciekawe co dzis Ci sie przysni... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️Witajcie! Nic mi się nie przyśniło...a szkoda, za to dostałam kawkę do łóżka, bo dzisiaj sobota... Robię krótką przerwę z cytrusami, ale marzy mi się jakieś pyszne mięsko, ostatnio mało go jadłam z uwagi na kalorie, więc organizmowi brakuje kolagenu....:classic_cool: Miłego dnia życzę..i udanej diety!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo vanili ja byłam na diecie norweskiej czyli na kopenhaskiej po prostu. bardzo szybko schudałam i byłam zadowolona.6 kg w dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Czesc dziewczyny :) Jak Wasze dietkowanie? Ja zlapalam takiego dola,ze to chyba lepsze od diety...Zacisnal mi sie zoladek,na sama mysl o jakimkolwiek jedzeniu robi mi sie niedobrze.Musze sie jakos pozbierac,bo zwariuje zanim zdaze schudnac... ;) Chyba wyrusze dzis na podboj Warszawy,zwizytuje wszystkie centra handlowe,zeby nie dac sobie czasu na myslenie.A w miedzyczasie sprobuje...strukturalnie.Jest jakis koktajl na poprawienie nastroju..? Zycze Wam udanej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! uuuuuuu.dopiero wstałam 🖐️ Powiem Wam, że już nie mogę oglądać cytrusów! Do centrów się nie wybiorę, bo leżą w szafie ciuszki z metkami....nie zdążyłam w nich wystąpić, Ale to dobre na doła!!!❤️ Mnie wkurza pogoda, trawnik w zimie...ale nie mam na to wpływu, a na dietę mam, więc postaram się dalej walczyć. Robię tygodniową przerwe w koktajlach....za długo...i znudziły mi się. Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! a co tam u Was? szewski poniedziałek? czy ostra dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! ❤️ U mnie nic dobrego.. kolejny\" dzień z postanowieniem\" ,czy coś z tego wyjdzie?? ❤️ Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Witajcie :) Vanili,u mnie dokladnie to samo....kolejny dzien z mocnym postanowieniem....i nie wiem co z tego wyjdzie....Na razie mam za soba 200ml kefiru (strukturalnie) i chyba ze 20dag dmuchanej pszenicy w miodzie (cos mi sie zdaje,ze malo strukturalnie...) Nic mi sie nie chce...Ta pogoda taka czy jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×