Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Gosiek ❤️ do wieczora spalisz! mnie wkurzyli, to też spalę.. jeszcze nic nie jadłam, ale z nerwów wypiłam 3 maciupeńkie kawki, oczywiście niestrukturalnie i herbatkę potem będzie brokuł z kefirem i ziołami a w sobotę wybieram sie do Zakopanego na narty, kilka dni - to polecą kilosy, bo dużo jeżdżę....chociaż na kamerkach widzę sporo ludzi i obym nie musiała spalać w kolejce do wyciągu???? lub w szałasie, bo wtedy poleją się drinki... tak źle i tak niedobrze:P do wakacji na pewno spalimy!!!! trzymaj się i patrz na życie optymistycznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gosiek! Przez parę minut sypał anemiczny śnieżek, w nim cała nadzieja na spalenie moich kalorii....zapowiadają opady...oby.. widzę ,że bez ruchu diety są nieskuteczne. I to siedzenie wieczorami w domu... Trzymaj dietę!:classic_cool: Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
U Ciebie,anemiczny,bo anemiczny,ale sniezek....A u mnie deszcz i wiatr,brrrr.... Za to udaje mi sie od rana strukturalnie...Kefir,banan,zarodki,otreby i platki migdalowe....wwalilam wszystko do blendera i wyszedl calkiem niezly koktajl.Chyba musze troche zmieniac te skladniki,sama cos tworzyc,bo juz mi sie troche "przejadly" te koktajle ze strony i ksiazki dr Bardadyna... Po poludniu chyba wybiore sie na Rolletic,starsznie lubie ten masaz...I w ogole sama zaczelam sie zastanawiac czy nie otworzyc takiego studia modelowania sylwetki na Rolleticu.... Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek, dobry pomysł, teraz wiele pań dba o swój wygląd, a niestety mają nadwagę, więc pewnie byłby to strzał w dziesiątkę! Ależ jesteś twórcza. Muszę ograniczyć kalorie! banany są słodkie i kal, robie z nimi przerwę! Wieczorem zmiksowałam 1/2 avokado, szklankę kefiru zotta/ bo mniej kal/, czosnek i zioła, nie dałam serka i był gęsty. W innych dietach wykluczają np suszone morele, figi, rodzynki...bo są kaloryczne!, właśnie zastanawia mnie to, że stosuję dietę i zero efektu, może rzeczywiście działa przy dużej nadwadze i na początku? Unikam też mleka sojowego, słodkie.. Robię teraz koktajle wg własnych pomysłów, bo już te same są monotonne. Dietkuj i powodzenia... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P nie cierpię różowego! i co? dostałam walentynkę kubekz serduszkiem w kolorze wrzosowym wklepałam wrzosowo-różowe serduszka w pokoju wrzosowa tapeta -co tzn??? przypadki? ale nie kupiłam różowych adidasków!!!!!! i nic nie jem!!!! od 18.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Vanili - jestem pod wrazeniem ;) Milego dnia,buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) od jutra chcę rozpocząć dietę strukturalną ale kompeltnie nie wiem jak się za to zabrać... możecie mi dać kilka przepisów ? bardzo mi się przydadzą bo narazie nie mam książki :(. a jak wam idzie?? na tej diecie faktycznie da sie zrzucić 2 kg w tydzień ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja tez od jutra zaczynam. Naczytalam sie dzisiaj w Internecie samych pozytywow na temat tej diety. Dla mnie najwazniejsze - zgubic jakies 10 kg. Podchodzilam 1000 kroc razy. W tamtym roku schudlam i znowu nabralam. Siedze tu razem z moja 70 i marze zeby bylo mnie mniej. Od 3 dni bylam na diecie tzw. nie laczacej pewnie wszyscy tu wiedza o co chodzi (bialka, tluszcze) no i przed chwila zjadlam aki obiadek pyszniutki podebralam chlopakowi dwa ziemniaczki :-( to zalosne) nie dla mnie. Potrzebuje czegos skutecznego. No to lece do sklepu po avocado :-) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanko. Mieszkam z chłopakiem. Wczoraj próbowalam go przekonac do dietki ale jak zobaczył koktajl z avocado to kategorycznie powiedzial ze sie w To bawic nie bedzie. Zreszta to jest amator mięcha. Jak tu pogodzić robienie dla siebie koktajlu a dla niego schabowego??? Poza tym wczoraj zrobiłam kok. odchudzający no i musze przyznać że bardzo gęsty wyszedł a dałam wszystko według przepisu - musiałam go zjeść łyżeczką ale faktycznie się nim zapchałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanko. Mieszkam z chłopakiem. Wczoraj próbowalam go przekonac do dietki ale jak zobaczył koktajl z avocado to kategorycznie powiedzial ze sie w To bawic nie bedzie. Zreszta to jest amator mięcha. Jak tu pogodzić robienie dla siebie koktajlu a dla niego schabowego??? Poza tym wczoraj zrobiłam kok. odchudzający no i musze przyznać że bardzo gęsty wyszedł a dałam wszystko według przepisu - musiałam go zjeść łyżeczką ale faktycznie się nim zapchałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnosicielka 1
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie Natalka i Agniutek! Nie było mnie kilka dni, szalałam na nartach i to ze skutkiem !!! dla sylwetki. Na początku ta dietka rzeczywiście działa, ale nie można podjadać!i trzeba sie ruszać / jakis aerobik.../ Koktajle pijesz 2x- rano i wieczorem, a obiad jesz,tylko z produktów strukturalnych. Każda dieta polega na trenowaniu silnej woli...pomyśl, jaka będziesz smukła wiosną lub na plaży....to działa!!! Najlepsze wyniki daje weekendowa. Oto kilka przepisów http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3457685&start=270 Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie Natalka i Agniutek! Nie było mnie kilka dni, szalałam na nartach i to ze skutkiem !!! dla sylwetki. Na początku ta dietka rzeczywiście działa, ale nie można podjadać!i trzeba sie ruszać / jakis aerobik.../ Koktajle pijesz 2x- rano i wieczorem, a obiad jesz,tylko z produktów strukturalnych. Każda dieta polega na trenowaniu silnej woli...pomyśl, jaka będziesz smukła wiosną lub na plaży....to działa!!! Najlepsze wyniki daje weekendowa. Oto kilka przepisów http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3457685&start=270 Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 425
:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaR
Witam, Szukam diety (skutecznej) dla mojej 13-letniej córki. Wczoraj jak weszła na wagę to się popłakała. Nie ma silnej woli więc będę musiała jakoś jej pomóc i pilnować, chociaż nie wiem czy tak się da, skoro po piątej wyjeżdżam do pracy i rano się nie widzimy. Znalazłam opis diety strukturalnej, poczytałam Wasze komentarze i postaram się ją do niej namówić. Mam tylko parę pytań: dietę stosuje się 3 tygodnie, a co potem, gdyby chciała np. zjeść grilowanego kurczaka, schabowego albo mielonego? Co z pizzami? zapiekankami? czy można w trakcie diety jeść warzywa i ewentualnie chude mięso gotowane na parze? Córka twierdzi, że chciałaby schudnąć ale kończy się na mówieniu, tak jak pisałam brak jej silnej woli. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witaj Asiu... Możesz wprowadzić dietę córeczce, na innym forum młoda babcia opisywała..przyrządzała koktajle wnuczce.. Nie rób niczego na siłę, jeżeli nie będzie smakować np. avokado lub tofu.. nie zmuszaj córki. To nie tylko dieta na 3 tygodnie, to sposób odżywiania na stałe. Ja dobiegam na diecie prawie roku... Możesz robić jej koktajle i np. kanapki do szkoły z ciemnego pieczywa.Te koktajle są smaczne i zdrowe, ale sukces polega na tym , aby już nic nie podjadać! oprócz posiłków strukturalnych. Może ona przytyła, bo w szkole, je czipsy, drożdżówki i inne kaloryczne posiłki, pije colę , soki z kartonów?? a to wszystko to bomby kaloryczne! Zrezygnowałam z mleka sojowego, bo słodkie i wydaje mi się, że kaloryczne, koktajle robię na jogurtach...ale wiedz o tym,że banany, suszone morele, śliwki, figi - też zawierają cukier. Nie znam problemu, podejrzewam,że córka je zbyt dużo cukru i słodyczy. Wieczorem robię koktajl z całej pomarańczy i jabłka+ dodatki, jest smaczny, nie robię na samym soku, bo ten z kartonu odpada.. A może skorzystaj z porady dietetyka? Obecnie sporo młodzieży ma nadwagę i myślę, że przyczyna tkwi w tym szybkim marketowym jedzeniu, zawierającym chemię, cukier. Pytaj! Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam kompleksów
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaR
Vanili dziękuję za odpowiedź i porady, od jutra zaczynamy :) na razie od koktajli porannych i wieczornych. Trzymaj kciuki, napiszę jak nam poszło. Pozdrawiam Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Asiu... Trzymam za Was kciuki! Napisz o efektach! Fatalna pogoda....nie służy diecie... Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga25
Witajcie, ja chyba biję rekordy wagi starowej. Dwa tygodnie temu było to 106 kg i efektem jojo. Uważam,że z odchudzaniem to jest tak jak z niepijącym alkoholikiem, musi być juz na zawsze. Zaczęłam stosować dietę strukturalną i teraz jestem w trakcie pierwszego odchudzania weekendowego. Dzisaj na wadze było minus sześć kilogramów.Najważniejsze dla mnie przy tej diecie jest to,że nie odczuwam głodu, że nie myślę ciągle o jedzeniu. Dzisiaj na obiad robiłam eliksir z tuńczyka, wcale nie jest zły. Przecież ryby w pomidorach są smaczne. Myślę, że nie trzeba się tak koniecznie trzymać przepisów z książki. Np.jak nie mam avokado to daję pół banana, truskawki mrożone są strasznie drogie, dałam więc swojej roboty mało słodkiego dżemu z czarnej porzeczki i było pysznie.Poczekam jeszcze trochę i wezmę się za ćwiczenia.W książce dr B pisze o dużym znaczeniu masażu.Czy któraś z Was robi sobie zalecane masaże? Pozdrawiam Was wszystkie gorąco, życzę ( sobie też ) wytrwałóści i super efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jaga... Myślę, że masz rację! Wiele osób ma JOJO. Z dużej wagi szybko się schodzi... Na początku robiłam koktajle wg książki, teraz różne, ale ze składników strukturalnych. Pomyśl o jakiejś formie ruchu, masaż też dobry, ale osobiście nie stosuję, jedynie rok temu dość krótko masowałam moje "sadło" na brzuszku wypustkami i wcierałam balsamy odchudzające, które z pewnością nie odchudzają, ale utrzymują skórę w dobrej kondycji. Powodzenia i dietkuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hejka....jak Wasze postanowienia się mają......? Gosiek! a Ty gdzie przepadłaś? Miłego tygodnia Wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Czesc dziewczyny,witaj Vanili :) Jestem,tylko nastroj mam taki jakis marny...Chyba juz jestem ta zima zmeczona,potrzebuje slonca i mam nadzieje,ze z uplywem dni bedzie coraz cieplej i sloneczniej. Jesli chodzi o dietke,to odeszlam troche od koktajli,juz po prostu nie moglam...Ale staram sie jesc strukturalnie,troche wiecej sie ruszam.Pomalu gubie te nieszczesne kg,jeszcze troche i bede happy :) Ale to swieta prawda,ze najtrudniej pozbyc sie tych ostatnich zapasow... Pozdrawiam Was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Gosiek! Czy my kiedykolwiek skończymy dietę???? Pozwoliłam sobie na schabowego i sznycelki, czekoladkę, wiedziałam, jeddząc, że to pieroństwo odłoży się na moich boczkach!! ale cóż po roku mi się coś należało...i mam znów muszę gubić. 2 dni jadłam grejpfruty,że by szybciej spalić...ale to nie koniec. Trzymaj się! Gdy zrobi sie cieplej i słoneczko wyjdzie, może rzeczywiście dieta szybciej zadziałą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga25
Witajcie, zleciało mi 6 kg w ciagu 2,5 tygodnia. Dieta weekendowa nie jest straszna.Jak sądzicie,czym można zastąpić sok brzozowy. 3-litrowy słoik dla 1 osoby to strasznie dużo, musiałabym mieć jeszcze 2 ochotniczki.A o to trudno. Pozdrawiam strukturalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Strukturalne! Naczytałam się na Waszym forum tyle dobrego o koktajlach, że od niedzieli sama zaczęłam... Na razie dwa razy dziennie - rano avokado, wieczorem - pomarańczowy. Koktajle są OK, w ciągu dnia też się trzymam, ale mam straszny problem z wieczorami - po 21-ej ciągnie mnie strasznie do jedzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Czesc dziewczyny :) Perl_2006 - Twój problem (mam na myśli ciągotki do wieczornego jedzonka) to takze mój problem i chyba jeszcze wielu,wielu innych odchudzajcych się osobników ;) Nie ma chyba na to innego lekarstwa jak silna wola... Życzę wytrwałosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×