Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Kessy Może ci się uda 4-5 kg w pierwszym tygodniu...spróbuj jeśli nie bedziesz podjadać..to oky. A bierzesz te preparaty? i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz, co jesz? trudno tak radzić, spróbuj...lub może szukaj pomocy u dietetyka lub to sprawa hormonów. Chociaż czasem się udaje , jeśli ograniczysz słodycze, tłuszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwa74
witajcie dziewczyny.czytami mysle ze nie tylko ja siedze przed tv.ja tez nabralam ochoty na strukturalna.ba nawet zaczelam stosowac od dzisiaj weekendowa.wypilam juz pierwszy koktail ale strasznie mnie piecze zgaga albo zoladek ,chyba nie powinnam jesc bananow pod zadna postacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwa74
witajcie dziewczyny.czytami mysle ze nie tylko ja siedze przed tv.ja tez nabralam ochoty na strukturalna.ba nawet zaczelam stosowac od dzisiaj weekendowa.wypilam juz pierwszy koktail ale strasznie mnie piecze zgaga albo zoladek ,chyba nie powinnam jesc bananow pod zadna postacia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwa74
tak bardzo chce schudnac ze nie wiem jaka diete wybrac.zaczynalam juz rozdzielna ale zabraklo mi zapalu moze teras z waszym wsparciem bedzie mi latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo-c
witam, oglądałam dzisiaj program dzień dobry tvn i poruszali właśnie temat diety strukturalnej, odchudzam sie od zawsze i szczerze pierwszy raz o niej słyszałam. Bardzo ciekawe, że tak szybko się chudnie. pracuje w sklepiku ze zdrową żywnościa i wszystkie skladniki mam pod nosem, w sumie używam ich ale może nieodpowiednio, jutro śmigam po książkę i zobaczymy jak mi pójdzie. Macie jakieś porady na początek? Jak się nie zniechęcić za szybko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Na początek polecam eliksir młodości: Sok wycisnięty z jednej pomarańczy Jedno obrane jabłko bez gniazd nasiennych Pół banana 2 suszone śliwki 2 łyzeczki sezamu 2 łyżeczki ziaren słonecznika 3-4 kostki lodu wg uznania lub woda miksujemy. Należy pić po 18 lub... nocne marki póżniej... nie jemy kolacji....i czekamy na efekty, oczywiście nic nie można podjadać. Niestety, ze słodkosciami trzeba się pożegnać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsyłam do str..... przejrzyście i kolorowo ujęte zasady diety http://www.drbardadyn.com/dieta/ 🌼 Wiecie, co było dla mnie najtrudniejsze? - przestałam jeść bułeczki, pieczywo -cukier -ciastka, słodycze ...jak pewnie każda, tak i ja w nocy wybierałąm ciasteczka z pudełka...itd teraz podjadam słonecznik..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona-Dorota
Hej Vanili.. tez nie jestem systematyczna.. od kiedy się odcudzasz? i ile schudłaś od początku? Mam samochód w remoncie więc mogę wykorzystać okazję i zacząć się odchudzać.. w koncu niedługo wiosna..lato, trzeba będzie się pokazać... najgorszy problem mam z brzuchem i udami reszta ciała jest ok.. przytyłam po braniu tabletek anty... Jednak wzięłam tylko jedno opakowanie i od razu odstawiłam.jednak to wystarczyło.. i teraz nie mogę schudnąć.... Myślałam o wizycie u specjalisty żeby sprawdzić hormony.. może z nimi coś nie tak.. Postaram sie stosować do diety.. a jak co.. będę Cię męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorota... rok temu schdłam,niedużo z 5kg, nadal trzymam wagę , nie tyję..ale cały czas na diecie! niedawno sobie pozwoliłam na rosołki, kotleciki etc i zaraz spodnie były ciasne może, jak zrobi sie ciepło,będzie nam łatwiej, bo czsem sama mam już dość tego liczenia kalorii i odmawiania sobie... ale cóż, każda ma z tym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalona-Dorota
kurczę.. ale ja tak nie chcę... ciągle liczyć kalorie i męczyć się.. :( gdybym 5 lat temu nie wzięła tych pi...!! tabletek pewnie nadal ważyłabym 48-50kg. a teraz? dobijam do ponad 60 i wcale mi nie do śmiechu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki,ja mam gorszy broblem nie dość że od kilku lat biore tabletki anty to od roku biore też sterydy wziewne,mam astme,od dziecka byłam uczulona na pokarmy,potem doszły pyłki,trawy,kurz i inne i w końcu doszło do astmy.Nie trudno się domyslić że tyje strasznie w sumie ogólnie 30kg,wczesniej byłam ładną,dośc szczupłą dziewczyną,zadowoloną ze swojego wyglądu a teraz-wrak człowieka.Jestem już drugi dzień na diecie strukturalnej,dla mnie to nie jest problem bo już od dosć długiego czasu jestem na zdrowym wegetarianiźmie czyli zero mięsa,czasem troche ryb ale i one przestały mi smakować,słodyczy nie lubie aczkolwiek w trakcie lub po okresie mam jakieś zachcianki.Na razie koktajle sobie daruje,zresztą niewiele rzeczy moge jeść jestem uczulona na cytrusy,jabłka,ziemniaki,por,niestety na oowoce które zostały i moge je jeść musze jeszcze poczekać do wiosny,owszem sa np truskawki i inne ale na te pryskane tez mam alergie.Na dodatek gdy powiedziałam lekarce że tyle od tych sterydów to ona do mnie z tekstem - a może dietka?,ja jej na to że ciągle jestem na diecie jakby nie patrzeć.Mam nadzieje że ta dieta pomoze pozbyć mi się tej chemii z organizmu którą biore a może sprawi że bede mogła odstawić saterydy?mam taką nadzieje.Jak na razie dzisiaj mój obiad to ryż pełnoziarnisty z warzywami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać że przemiane materii mam świetną i załatwiam się 3,4 razy dziennie,więc nie ma na co zwalić tego tycia tylko na leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo-c
witam, dzieki za info, próbuje dzisiaj z eliksirem vanili, pozdrawiam i wytrwałości dla wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie strukturalne! Elwa74 - tez mialam na poczatku zgage po bananie dlatego ze troche niedojrzaly byl, jak odlezal swoje i zrobil sie ladnie zolciutki to zgaga minela. tak samo bylo z avocado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! avokado musi być miękkie, dodaje zioła to wtedy ten koktajl ma lepszy smak, bo na początku zrobiłam z twardym, bez przypraw i był fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka34
witam jestem nowa i sie przyuczam będe tu czesto zaglądać bo też mam problemy z nadwagą witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwa74
witajcie dzis mialam pierwszy dzien weekendoej ale przyzna ze nie wytrwalam do konca .straszna pogoda za oknem i moj maz zapragna jakiegos ciasta wiec upieklam orzechowca no i sie skusilam ale jutro od rana koktaile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwa74
bede miala prosbe do karo-c jak juz pracujesz w tym sklepiku to moze przeslesz mi pare skladnikow .ja mieszkam w takiej dziurce ze o takim czyms pewnie nikt nie slyszal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icyfruit
ja od jutra przerzucam sie na ową diete ... ograniczam pieczywo. A sukcesem jest zrezygnowanie ze słodyczy - 5ty tydzień ;) o diecie strukturalnej tez usłyszałam w DDTVN . Kurcze tylko ja jestem mięsożerna a dieta taka uboga w mięsko ;I Pozdrawiam Was dziewczyny ---------------------------------------------------------------------------------------------- 85 70 90 168 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witajcie! Oj,biedne jesteśmy z tym wiecznym odchudzaniem....a tu wiosna tuż, tuż... powodzenia a może tak od jutra????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już w sumie 3 dzień jestem na dietce i w sumie po wyeliminowaniu wszystkiego na co mam alergie to dobrze się czuje nawet leków tyle nie musze brać co zawsze.No niestety lubie pieczone ziemniaki moge jeść same lub z sałata ale lubie i chociaż na to tez jestem uczulona to raczej nie uda mi się ich nie jeść.Jedyne co to chodze głodna prawie cały czas chociaz jak w pierwszym dniu zjadłam te ok 1000kcal to dwa kolejne dni nie przekraczam 800kcal.Eliksirów nie pije ale kupiłam sobie taki granulat z płatków przennych ,razem z zarodkami przennymi i śliwką,nawet smaczne:)No mam nadzieje że uda mi się utrzymać tą diete chociażnie mam ochoty podjadać tych zakazanych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona, jesli jestes głodna, może przegryź jakiś owoc np. kiwi, grejpfrut...800 kal to mało...ale ty decydujesz... trzymaj się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
Witam :) zajrzałam tu bo szukałam czegos na temat zywności strukturalnej. - dowiedziałam się o niej 2-3 dni temu...i chyba w nia wierzę - bo samemu się przygotowuje składniki - czyli zero chemi. Moja historia jest taka, że kidyś byłam szczuplutka (ważyłam ok. 50 kg na 165) ale naoga w gipsie, długa rehabilitacja i co gorsza zero ruchu... no i wyglądam jak wyglądam (57 na 165). Może to niektórych nie jest dużo ale ja czuje sie fatalnie... A najgorsze jest to,że jak uda mi się cos schidnac to zaraz powraca :( jeszcze troszkę i depreska murowana. Mam nadzieję, że cera włosy, skóra też na tym zyskają :) Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
powiedzcie mi, czy moge jeść obiady? (ryba, warzywa) a jak z serkami wiejskimi albo jogurtami? - mozna czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko.. dieta jest zdrowa, masz różnorodne mikroelementy i witaminy, jogurty tylko naturalne i niskotłuszczowe..do koktajli ich używasz, a serek ma być chudy feta lub tofu..ale wiejski też można, ale nie za czesto- te serki do k. z pomidorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka2008
Vanili a powiedz mi jak z rybami? mozna czy nie? a jak z ciemnym pieczywem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×