Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

witam moje Drogie!!! :P robię koktajl wg mojego przepisu - jogurt - rodzynki - sezam/łyżeczka/ - zarodki pszenne - ćwiartka pomarańczy do obiadku wystarczy :D życzę miłego dnia!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegać nie biegać? Oto jest pytanie. :O Zastanawiam się czy dołączyć do diety jakiś intensywny wysiłek fizyczny. Boję się, że skończy się to jak zwykle napadami wilczego głodu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruch wskazany, umiarkowany 🌼 zamiast porządki robić ,siadłam i wklejam kwiatki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Vanili i reszta załogi:):) NIo mi tez poleciało z nóg i koło miednicy heheh chyba jedziemy na tym samym wózku,a oponka jak była tak jest:( Vanili a Ty zamierzasz życ na tej diecie do konca życia??bo ja tak,to bedzie raczej moje stałe menu(zdrowa żywnosc:P) Co dzis pichciłyscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tez robiłam koktajla: *Jogurt *grejfrut *sezam *słonecznki co jeszcze mogłam dodac?? a zamiast zarodków mogą byc otreby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy obojetnie jakie owoce dodaje?? chyba kefir tez mozebyc zamiast jogurtu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Izulka🌼 możesz wymyslać sama memu, różne owoce dodawać,ale maja być strukturalne :) ale mi pytanie zadałaś/ nie wiem czy do końca życia na tej diecie będę ,może czasem coś zjem tradycyjnego jedno jest pewne, jeśli pęknę, waga wróci ale powiem Ci, że już mam dość pomarańczy, grejpfrutów,nasionek, ludzie całe wózki wyżerki z marketów wywożą , a ja idę z reklamóweczką 🌼 może to chwilowy kryzys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna dziewczyna pisała o hula hop - ładnie jej wyszczuplała talia ja nie mam na to miejsca i motywacji wczoraj radziłam Ci skakankę i nic w tej sprawie do teraz nie robię ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z tą skakanką tez nic nie robie,ale zamierzam;) Do puki jemy zdrowo nie tyjemy,ale jak zaczniemy jesc jak kiedys waga wroci i tez jestem tego pewna:(:(hmmm EE a co do tego co teraz jem to jest OK mi sie podoba te zdrowe zywienie i koktajle.Fajnie by było gdybym poznała jakiegos chłopaka,który by tez tak dziwaczył jak ja z tym jedzeniem;);P hhmmm bo wiekszosc facetów to woli polskie dobre jedzenie by sie najescdo syta...Kurde,ale mam wymagania;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Izulka, wypiękniejesz na tej diecie i z pewnością spotkasz fajnego chłopaka 🌼 Dużo mnie , dzięki za materiał wrzuciłam Wam stronkę, życzę miłej lektury. A swoją drogą , zamiast pić niezdrową kawę z sąsiadką, tutaj się produkujemy.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszam się ,że dr pozostawił w strukturach czerwone wino i gorzką czekoladę,chociaż uwielbiam Martini, może kiedyś jeszcze się napiję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witahcie! czy mogę zapytać, czy faktycznie udało Wam się schudnąć tak dużo w ciągu tygodnia? czy może chodzi o to, ze niektórym udaje się tyle zrzucić (np mają dużą nadwagę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akika! 🌼 3-4 kg szybko sie zrzuca, problem polega na tym , aby nie przytyć, a nasza dieta ma nas przed efektem jojo uchronić to nie tylko odchudzanie ale też nowy styl życia - nowe nawyki żywieniowe, planujemy być smukłe i młode dłuuuuuuuuugo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w końcu poszłam i pobiegałam całe 40 minut. Jestem z siebie strasznie dumna, że nie dałam się lenistwu.Potem wypiłam eliksir. Ciekawe czy dotrwam na nim do rana? Najlepij pójdę niedługo spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety mam zastój!!!! brawo może wyjmę skakankę u mnie była burza i zasiedziałam się w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie jeszcze raz przeglądam ten fajny topik (POZDROWIENIA dla sympatycznej prowadzącej - Vanili) i widzę, że się zrobił bardzo kolorowy! 🌼 :) 🌼 :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję skoro jeszcze istniejemy, trzeba dbać o jakość ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwiatek[ 🌼 🌼 Jestem jakaś zaspana 😴 wybieram się na wycieczkę rowerową lub gdzieś w teren :P Pamiętajcie o eliksirach!!!!! Pozdrawiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niesamowite, ale po wczorajszym bieganiu i koktajlu dotrwałam bez problemu do rana. Zwykle po takim bieganiu musiałam wrąbać z 500 kcal. :o , a tym razem było niecałe 200. Te koktajle są na prawdę cool :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: ❤️ ❤️ :classic_cool: Witam w poniedziałek! :P w sobotę rozruch na rowerku, wczoraj 3 godz. jazdy w cudownym lesie i opalanie :classic_cool: A co u Was? Oczywiście dietkę trzymam , wchodzę w ubiegłoroczne spódniczki :classic_cool: czyli wszystko jest oky!!! waga spada. Eliksiry w upalne dni są super!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ❤️ Izulka , gdzie Ty się podziewasz? Słuchajcie , sporo już zrzuciłam. Mam takie luzy w spodniach i bluzkach. 🌼 Dzisiaj coś mnie poniosło , poszła czekolada, po 3 tygodniach , jutro może będzie na to konto pół-głodówka!!! za karę. :classic_cool: A co u Was dziewczyny? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catta
Cześć dziewczęta!!! Poszukuje diety dla siebie i trawiła na ten topik. Znalazłam nawet jakieś info na temat diety strukturalnej, ale nie za bardzo roumiem o co w niej chodzi. jakieś gwiazdki przy rpoduktach... Czy mozna tudzież powinno sie jeśc tylko te produkty, które mają najwięcej gwiazdek??? A te koktajle... znalazłam przepisy na kilka, na przemianę materii, na zmarszczki i na coś tam jeszcze.Czy je trzeba pić wszystkie??? Pomózcie bo musze schudnąc szybko i szukam odpowiedniego menu Z góry dziękuję!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Catta!!! 🌼 Na str.4 masz adresy, poczytaj. Koktajle mają taki skład, że nie czujesz głodu, są sycące. Pijesz jeden rano, drugi wieczorem ok.18.00. Obiad przyrządzasz z produktów strukturalnych. Jeśli chcesz szybko schudnąć stosuj koktajl odchudzający. Jeden rodzaj można pić ok.2-3 tygodnie. Ja osobiście nie trzymam się tak rygorystycznie, w zależności od składników, przygotowuję różne, najczęściej używam jogurtów naturalnych. Jeśli koktajl ma w składzie np.zarodki pszenne, słonecznik,sezam, owoce i mleko sojowe lub kefir, jest sycący, słodki i smaczny, nie jesz wtedy pieczywa, nie czujesz głodu. Faktem jest, że nie podjadam, nie mam napadów głodu i sporo schudłam. Nie używam cukru, słodyczy,tłustych potraw. Owszem, czasem zgrzeszę, zjem coś niedozwolonego, ale to normalne, każdemu się zdarza. Zapoznaj się ze składnikami strukturalnymi, jest to dieta o małej ilości kalorii. 🌼 🌼 Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Jeśli chcesz szybko zrzucić , to może zastosuj kurację oczyszczającą przez kila dni , np.woda mineralna+cytryna/wg potrzeb/,grejpfrut lub pomarańcza - przez kilka dni. Stosowałam to i szybko waga spadła. Ale uważaj ,bo po 3 dniach nie masz apetytu i potem efekt jojo murowany.Ja podjadałam orzeszki, jajko gotowane, rodzynki na początku i na końcu tej kuracji, 2-3 dni tylko piłam + grejpfrut.Cytryna z grejpfrutem zmienia smak w ustach, nie czujesz głodu. 4 dnia nie czułam zupełnie głodu i byłam na takim etapie ,że mogłabym nadal nie jeść. Wtedy rozpoczęłam dietę strukturalną, bo nie chcę anemii lub innego świństwa. W pierwszym tygodniu straciłam 3 kg / głównie woda/, potem waga spada wolniej. Mam jednak satysfakcję , zakładam ubiegłoroczne spodnie i widzę na plus sylwetkę. Oczywiście najpierw poleciało z nóg, bioder, teraz spalam brzuch. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×