Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Gość kaka30
Vanili bardzo podoba mi się to co napisałaś o czarodziejskim lustrze...!! Trzymam kciuki za Ciebie i Inne Chętne do walki z tłuszczykiem. Dieta strukturalna jest fajna i co najważniejsz daje efekty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płakac mi sie chce bo orzeszki ziemne i słonecznik rządzą mną:(. Schudłam od nowego roku te 5kg,ale teraz waga stoi w miejscu cały czas,no i własnie czuje sie jakbym miała wiecej ciałka chociaz waga stoi w miejscu,no albo czasami 1kg w góre czy to przez te orzechy i słonecznik?? boje sie ,ze to wszystko zaprzepaszcze:(:( Ja juz nie wiem co mam jesc:( A co dziennie rzadząmnąprodukty takie jak: *otreby owsiane *orzechy *słonecznik *wafle ryzowe *miód hhhhhhhhmmmmmmmm co tu moze nie grac:( A po za tym jem jeszcze warzywa i owoce,chociaz ostatnio coraz mniej:( NIEMAM ostatnio juz siły jak widz,ze spodnie sąjuz za bardzo opiete to mnie trafia:(:(a tak sie starałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Jestem, właśnie wróciłam z marketu, oczywiście zdrowa żywność!!!!! -pietruszka, sałata, jogurty naturalne, kefir,woda,zarodki pszenne - te polecam ,mają dużo witamin..pomarańcze. Zjadłam sałatkę - sałata,zarodki pszenne, pietruszka,jajko,jogurt mały.I to mnie zatkało i wystarczyło.Nie jem od miesiąca pieczywa,tylko te zarodki, z jogurtem robi się papka i cię zatyka. Co jem? Rano z reguły robię koktajl, obiad w trakcie odchudzania skromny, cienka zupa lub sałatka ,ziemniak; ok. 18.00 staram się pić koktajl lub jem owoce. Nie jem strikte regularnie ,ale staram się utrzymywać 1000-1200 kal.Jak pracujesz i prowadzisz dom,masz niewielkie możliwości.Ważne ,żeby wytrwać!!!!! "Zatykam" się owocami, warzywami ,ale zauważyłam ,że gdy zrobię koktajl lub sałatkę koniecznie z oliwą / pomaga perystalcyce jelit/, to inaczej je trawię i nie mam takiego apetytu jak np. po owocu. Do sałatek dodaję cuda natury, szeroko pojmowane, czyli np. kiełki, sezam , nasionka,zioła, ale unikam soli.!!!!! Jogurty też są wymyślane na poczekaniu.Dodaję rodzynki, pomarańcze,kiwi.... Najważniejsze to mieć w lodówce produkty niskokaloryczne i gdy dopada cię napad....głodu coś zjeść, ale nie słodkiego, u mnie są rodzynki, orzeszki, marchewka. Ja ,która każdego wieczoru jadłam czekoladę i nie wymienię co .....przestawiłam sie zupełnie. Wyrzuciłam z mojego menu: żółte sery, pleśniowe,topione-to bomby kaloryczne; cukier, słodycze. Ograniczyłam mięso i tłuszcze.Smażę kotlety , ale ich nie jem. Zmienia się psychika, jak do czegoś dążysz!!!!! Wspomogły mnie dziewczyny z innego topiku, to fajnie , gdy się angażujesz,dzielisz swoimi słabościami , kontrolujesz co robisz,ale topik się ....wykruszył. Przed dietą stosowałam oczyszczenie organizmu / chyba klimuszko, już się pogubiłam/ ,woda+cytryna, grejpfrut lub sok z niego, pomarańcze i dopiero dieta str. Dziewczyny, najważniejsze ,to samozaparcie!!!!! Jeśli mogę Wam pomóc, chudnijcie wolno ,ale skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Izulka!!! Dzisiaj rano miałam kryzys!!!! Ale przeszło.Ciężko jest się odchudzać. Nie martw się, słonecznik i orzeszki musisz jeść, mają tłuszcz i białko, zastępują mięso. Też tak mam , kupię orzeszki na 2-3 dni i zjem wieczorem , waga stoi, ale one długo się trawią i jesteś pełna, wydaje się ,że tyjesz. Jeżeli masz cellulit lub miałaś tłuszczyk, to do końca życia się tych komórek tłuszczowych nie pozbędziesz, one tkwią w Twoim organizmie i czekają na moment , kiedy się uaktywnić , dlatego nie możesz schudnąć więcej , a ponadto Twój organizm ma taką granicę, tyle masz ważyć i basta i robi Ci psikusy, nie pozwala spaść wadze. Też mam ten problem!!!! Głowa do góry!!! Trzymaj to, co osiągnęłaś.I nie pozwól sobie na to , aby przytyć!!!! JOJO - TO NAJGORSZE. POZDRAWIAM CIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
hej!!! ktoś mnie czyta????? a to niespodzianka!!!! a ja , skasowałam ten topik!!!! a on, istnieje!!!! Hurrrrrrrrrraaaaaaaaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariskaaaaa
ja bym chciala sie dowiedziec konkretnie jakie sa efekty, prosze o odpowiedz :-) ile kg w ile dni :-) czy tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Witam!!!! Mówię za siebie.Więc ,w moim przypadku , to było 4 kg w ciągu 2 tygodni. Jeśli traci się wodę na początku, to oky! wg specjalistów, ale ważne jest to , aby nie wpaść w JOJO, czyli nie nabrać dodatkowych kilogramów!!!! A to często się zdarza, a nawet jest regułą. Nasza dieta , czyli strukturalna pozwala na ciągły sukces w odchudzaniu, a to za sprawą koktajli lub eliksirów, które zapobiegają nadmiernemu pochłanianu pokarmów w przypadku kryzysu, co jest nagminne w trakcie odchudzania. Czyli, mówiąc prosto, waga spada wolniej , ale skuteczniej, nie jesz po 18.00, co często powoduje tycie. Poczytaj wcześniejsze wypowiedzi. Ja dodatkowo oczyściłam organizm z toksyn, przed rozpoczęciem diety. Obecnie nie mam napadów "wilczego apetytu', bo jem , ale mniej kalorycznie. Opinie osób stosujących dietę wskazują ,że jest skuteczna. Jesz o. 1200 kal dziennie. Sama stosowałam głodówki, po których wracałam do dawnej wagi , a nawet wyższej. Powiem Ci ,że jestem osobą niesystematyczną i brak mi determinacji ,żadne dotychczasowe diety nic nie dały, a teraz jem ,nie jestem głodna, bo mam odpowiednie składniki w diecie i co najważniejsze- waga spada. Są osoby, które twierdzą ,że zrzuciły po 8 kg. Wybór należy do Ciebie!!!! Na dłuższą metę warto spróbować , chyba ,że chcesz głodówkę + wilczy apetyt+powtórkę z kilogramów. Wcześniej podane były przykładowe koktajle lub odsyłacz do książki dr Bardadyna. Życzę powodzenia i pytaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariskaaaaa
thx, fajna dietka, kto wie moze zastosuje ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Zobacz na koktajle, te z morszczynem są niesmaczne, ale pozostałe mniam..... Wrzucasz w siebie jedzenie i nie tyjesz , to dobre dla ludzi ze słabą motywacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martini wstrząśnięte
Fajny topik Vanili. Jeśli można też się przyłącze. Zawsza szukałam jakiejś fajnej diety koktajlowej. Jak mieszkałam w USA to tam było jasne,że jak ktoś się zaczyna odchudzać to kupuje nowy blender. A Wy podajecie ciekawe przepisy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotttta
Sorry, ja nie na temat. Czy ten Tomaszewski co ma poprowadzić to spotkanie, to ten przystojniak co był modelem we Włoszech??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam dzisiaj na Onecie przykładowy jadłospis diety strukturalnej 800 kcal. Może Wam się przyda. Ja jutro spróbuję. Pozdrawiam. PRZYKŁADOWY DZIENNY JADŁOSPIS DIETY STRUKTURALNEJ 800 kcal Śniadanie 150 kcal: Zmiksować: - 175 g jogurtu naturalnego 1,5 % tłuszczu - 10 g otrąb pszennych - 150 g malin II Śniadanie 100 kcal: - 20 g mieszanki pestek dyni i słonecznika (po 10 g) Obiad 300 kcal: - zupa warzywna 15 kcal - 100g wątróbki drobiowej z duszoną cebulką (100 g wątróbki drobiowej obtoczyć w łyżeczce mąki pszennej i usmażyć na łyżce oliwy z oliwek, pod koniec smażenia dodać 50 g cebuli) - surówka z pora lub cykorii 200g (pokroić 200 g cykorii i zetrzeć 50 g jabłka, wszystko wymieszać i skropić sokiem z cytryny) Podwieczorek 100 kcal: - 200 g kiwi (3 średnie) Kolacja 150 kcal: - ELIKSIR POMARAŃCZOWY 150 kcal -200 ml soku pomarańczowego (świeżo wyciśnięty) -15 g zarodków pszennych -10 g moreli suszonych (wcześniej namoczonych ok. 1 godz.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:)własnie wróciłam do domku z pracy:)zjadłam białkową kolacje jogurt natur.z chudym twarogiem i wkroiłam warzywka:) jeszcze herbatke wypije i do łózia:) vanili dzieki za dobre rady:)podnosisz człowieka na duchu i pomagasz przetrwac,Twoje słowa do mnie docierają:):) A co do orzeszków i tak musze je troszke ograniczyc bo zawsze je jem ,do chwili az mnie brzuch zaczyna bolec50ga nawet czasami wiecej,dynie tak samo cała paczke do samego konca jakies 50g no i słonecznik tez;Pahhhh Ale za to wogóle nie jem ziemniaków,chleba,wedlin,kiełbas,słodyczy i jest OK.vanili dam rade mam nadzieje,ze nie zaginie ten topik:(jak inne!! POZDROWIONKA Z OPOLA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Izulka! Napisz mi proszę skąd bierzesz te fajne minki, którymi ozdabiasz topik, bo ja dopiero debiutuję, i nie znam jeszcze wszystkich sekretów topikowania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Witam , witam!!!! Widzę ,że ostro działacie na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duuużo mnie aa te minki co ja robie to jeszcze nic jeszcze jakies serduszka ,kwiatuszki robią,ale nie wiem jak:( a te co ja robie to: : ) :) : ( :( : P :P tylko ze bez spacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na zakupy i co mam kupic by zdrowo jesc?a pozniej układac sobie jadłospis??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.forum.o2.pl/emotikony.php tu jest opisane jak sie robi emotki kurcze chciałam zaczac pic ten eliksir odchudzajacy,ale nie mam kasy na skladniki a mama krzyczy ze znów cos wymyslam i ze mi nie da :D ale niedlugo zaczne go pic :) poza tym mam pytanie nie do tematu - czy jesli chce cos upiec w folii to czy jest inny sposob niz w piekarniku?? jakos na gazie czy cos, patelni (zeby wiecie,bylo beztłuszczowo i w ogóle) pewnie to głupie pytanie, no ale kto pyta nie bladzi...niby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety łączcie się
Fabetko To może kup jogurt, pomarańczę, sezam lub słonecznik zarodki pszenne i zmixuj tańszą wersję :P Ja piekę w piekarniku, mięso zawijam w folię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
:D ale się na tym forum naukowo robi :O podciągniemy się :o z orange trzeba zmienić na black :D :O i przy okazji odchudzania :P :P wypiękniejemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O witam Martini! Moje ulubione wino :D widze ,że ostro bierzecie sie za koktajle! mam dziś przerwę, jestem na herbatce rumiankowej :) ale jutro wracam do nasionek mam półmisek made Ikea, a w nim różne cuda owocowo-warzywne ;:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na zakupach kupiłam sobie sezam,słonecznik ,jogurt natur,kefir,jabłka,grejfruta,kotlety sojowe,WAFLE RYŻOWE,kasze gryczaną,tunczyka,ser chudy,rózne warzywa. Co byscie skomponowały z tych produktówna jutro???? Dobry dzien by zaczac wszystko zgodnie z moimi zasadami. Dzis była wypłata,zakupy,od jutra 3 dni wolnego wszystko sobie rozplanujei mam nadzieje,ze bedzie ok.To nie jest trudne tylko trzeba spokojnie do tego podchodzic i zaczac panowac nad sobą:):) głupio zabrzmi,ale od jutra ZDROWA ŻYWNOSC I BASTAAAA koncze ze słodyczami,bułkami,chlebem,poprostu koncze z obrzarstwem.W sumie jadłam od nowego roku zdrowe zywienie ,ale wszystkiego było za duzo!!!!! Tyle ile naszykuje tyle zjem i koniec z dokładkami!!!! Chce cos w koncu zrobic dla siebie:) A najbardziej by mi zalezało na ćwiczonkach,ale za nic nie umieem sie za nie zabrac i z tego powdu troche mi smutno:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulko! :D smacznego jutro ja robie z jogurtu, nasion, owoców mix do kotletów sojowych pasuje sałatka tuńczyk z warzywami na kolację lub śniadanie? napisz ,proszę jak smakują te kotlety,też je oglądałam, ale nie kupiłam :O dziwo, jest nowych dla mnie rzeczy na półce ze zdrową... :) jestem niestety nowicjuszką w tej dziedzinie i nie wiem ,czy sie przekonam do takich produktów raczej do tej pory byłam tradycjonalistką ;p planujesz zrzucić wagę? bo ja tak ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup za parę groszy skakankę, najprostsze, a pomaga w gubieniu kilosów :D położyłam dywanik w pokoju i od czasu do czasu robię brzuszki tradycyjne , skośne, tez nie mogę się zmobilizować do systematycznych ćwiczeń może aerobik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanili ja nie wiem ja Ci to wytłumaczyc jak smakują kotlety,powiem Ci tylko tyle ,ze jakpierwszy raz zjadłam to nie bardzo mi smakowały,a teraz bez nich zyc nie moge:),ale jak je doprawisz to bedzie OK.Ja najpierw je gotuje 3-5min obtaczam w jajku i w siemieniu lnianym mozna tez w otrebach albo w sezamie:)jutro je zjem z warzywami i obtoczone w sezamie:)mniam:) A czy planuje zrzucic wage??hmm w sumie wolałabym zrzucic brzuch i oponke na około niego,to raczej cwiczenia mi są wskazane,ale wogóle to zdrową żywnosc polecam :):) A co do skakanki to kupiłam sobie ,ale nie umiem sie zmobilizowac!!i hula hop tez mam ,ale checi znikome:(:( POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ku mojemu zaskoczeniu zauważylam tu jeszcze jedne fanatyczki odzywiania strukturalnego. Jak macie ochote zajrzyjcie na moj wcześniejszy topic, tez wymieniamy sie tam doswiadczeniami na temat co jesć i jak...Pozdrawiam ciepło fanki koktajli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpisz jeszcze?:P też mam oponkę i trudno ją \"zwalić\" wcieram balsamy i mam szczere chęci ćwiczyć....:( już coraz mniejszy mój wałek piwny, ale wiem, jeśli popuszczę dieŧę, wróci w całej okazałości :P na diecie poleciały mi nogi i od kości miednicy w dół... a oponka jest:) w dżinsach jej nie widać, ale .....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożka :D dziękujemy za cieplutkie pozdrowienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×