Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Hejka :) Właśnie zaczelam /jako ,że weekend;) odchudzanie weekendowe ...........nie mam już sily do mojej wagi ,bo ja doslownie puchne w oczach ........... pocwiczylam 1h orbitrek,wypiłam o 18.300 koktail i czekam \"na rozwoj wydarzen. Macie jakieś pozytywne efekty tej metody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
czesc dziewczyny jestem 6 dzien na diecie kapuscianej 5kg mniej ale widoku zupy juz nie moge nawet przelknac ha ha ha .poczekam 2-3dni i zaczynam weekendowa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna44
Cześć dziewczyny! Moja dieta ma się dobrze,choć w sobotę,przez to wesele,trochę przesadziłam.Ale teraz trzymam się jedzenia strukturalnego. A jak wasze dietkowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Grażyna!!! Trzymam się pomimo koszmarnego upału i uczulenia, nie wiem na co? może cytrusy???? :classic_cool: Wczoraj piłam tylko kefir i ze złości zjadłam czekoladę!!!! :classic_cool: Wszystko mnie swędzi, smaruję maścią i czekam. Jak dobrze pójdzie- zacznę weekendową, ale pod warunkiem ,że nigdzie nie wyjadę!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loceryl
Hallo!!!! jesteście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna44
Cześć dziewczyny ! Napiszcie, co u was słychać... Ja wróciłam z wakacji,jadłam delikatnie,całymi dniami pływałam,czuję się świetnie.Wcale nie ciągnie mnie do słodyczy, a jutro po raz kolejny spróbuję odchudzania weekendowego. I tego optymizmu musi wystarczyć na bardzo,bardzo długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna44
Czy wszystkie dziewczyny już wyglądają jak Kate Moss! Czy nikt już się w tym kraju nie odchudza? Hej dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Grażynko! 🌼 Widzisz, wszystkie gdzieś sie zawieruszyły. Dobrze, że jesteś!!! Nadal stosuje dietę, była też weekendowa, którą muszę powtórzyć. Coraz bardziej odpowiada mi ten nowy styl życia, 2x dziennie pije koktajle i staram się jeść tylko strukturalnie. 🌼 Myślałam, że rzuciłaś dietę, a Ty się wczasujesz!!! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo 13
podciągam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo13
:classic_cool: podciągam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka44
Dziewczyny gdzie jesteście, ja też chciałabym odchudzać się mądrze czyli chyba strukturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Ja jestem :-) Rzadziej moze tu ostatnio zagladam,bo czasu na wszystko ciagle za malo... Caly czas stosuje diete strukturalna chociaz ostatnio na kilka dni, z powodu wyjazdu, musialam przerwac koktajlowanie i musze przyznac,ze czulam sie okropnie.Bylam senna,zmeczona i ociezala.Teraz znowu rano jest koktajl,wieczorem tez i wszystko wraca do normy,znowu mam duzo energii i czuje sie rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszko, zaglądam tu często, ale odpisuję tylko, gdy ktoś się odezwie. Jestem na diecie od maja, koktajle piję 2 razy dziennie, z wyjątkiem zdarzeń nieprzewidzianych. Nie tyję, czuję się super!!!! Wszystkim polecam dietę. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek!!!,wielkie nieba, a gdzie Ty się podziewałaś tak długo, że nawet nic nie wpisałaś? Cieszę się,że w końcu tutaj zajrzałaś. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOsiek*
Czesc Vanili :-) Jak milo,ze jestes :-) Mialam troche problemow ze zdrowiem (ale nie zwiazanych z odchudzaniem),poza tym zaczal sie rok szkolny,a ja mam na glowie troje uczniow...ciagle mi brakuje czasu,zaluje,ze doba nie jest dluzsza albo wydolnosc mojego organizmu nie wieksza.Ja tez koktajluje,pije koktajle wg dr Bardadyna,ale tez sama cos tam sobie wymyslam,oczywiscie bazujac na produktach strukturalnych.Na razie nie chudne,ale i nie tyje.Czuje sie bardzo dobrze,a to dla mnie najwazniejsze.A jak u Ciebie z odchudzaniem,jakies postepy? Pozdrow ode mnie dziewczyny na forum o diecie,widzialam,ze tam jestes.Czasami tam zagladam,jak mi czas pozwoli...Pozdrawiam Cie serdecznie,pa pa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosiek! U mnie sukcesy, troszkę schudłam, staram się pić koktajle, czasem coś zawalę,ale generalnie jest oky!!! Teraz zrobiło się zimno i mam problem z napojami, bo nie można żyć samą wodą mineralną, a herbata nie smakuje. Dieta działa, ale nie można drastycznie zrzucić tego na co się pracowało wiele lat. Przed lustrem to robi się postanowienia, a rzeczywistość jest całkiem inna. I tak trzymam od maja bez jojo - a to już sukces!!!! Niedługo wejdę w 38, tzn dół, bo góra jest już w r. 38. W grupie większa kontrola i motywacja. Dołącz do nas.!!!!! Zapraszamy!!! Zaglądaj i stosuj koktajle, one są super!! ❤️ Wiele osób je pije, niezależnie od diety. Pozdrawiam Cię i życzę wytrwałości. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dietę na weekend, zwłaszcza deszczowy... :classic_cool: Dietę rozpoczyna się w PIĄTEK. 15.00 Normalny ostatni posiłek , najlepiej w tym dniu zrezygnować z mięsa. Dużo pić min. 1,5 l wody i zielonej herbaty. 18.30 Zmiksować: 200 ml jogurtu lub kefiru 1,5-2% tł małego banana 1 łyżkę siemienia lnianego 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych SOBOTA 8.00 Zmiksować: 250 ml mleka sojowego (słodzone cukrem trzcinowym 43 kcal na100ml) 200g truskawek (zamiennie wiśnie, maliny, porzeczki cz. , jagody) 1 łyżkę siemienia lnianego 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych 11.30 Zmiksować: 250 ml soku pomarańczowego 4 szt. moreli suszonych, 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych 15.00 Zmiksować: 300 ml soku pomidorowego 1/2 puszki tuńczyka w sosie wł (puszka ok.200g (zamiennie tofu lub feta 40 g) 1 łyżka siemienia lnianego 1 mały ząbek czosnku 1/2 łyżeczki morszczynu 18.30 Zmiksować: 250ml mleka sojowego 6 szt. moreli suszonych 1 łyżkę siemienia lnianego 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych NIEDZIELA 8.00 Zmiksować: 250 ml mleka sojowego (słodzone cukrem trzcinowym 43 kcal na100ml) 200g truskawek (zamiennie wiśnie, maliny, porzeczki cz. , jagody) 1 łyżkę siemienia lnianego 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych 11.30 Zmiksować: 250 ml soku pomarańczowego 4 szt. moreli suszonych, 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych 15.00 Zmiksować: 300 ml soku pomidorowego 1/2 puszki tuńczyka w sosie wł (puszka ok.200g (zamiennie tofu lub feta 40 g) 1 łyżka siemienia lnianego 1 mały ząbek czosnku 1/2 łyżeczki morszczynu 18.30 zmiksować: 250 ml mleka sojowego małego banana 1 łyżkę siemienia lnianego 1 łyżkę zarodków pszennych lub 2 łyżki otrąb pszennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ KOKTAJLE ŻÓŁTY 150 kcal OCZYSZCZAJĄCY ORGANIZM Z TOKSYN I NADMIARU CHOLESTEROLU sok brzozowy - 250ml plaster ananasa 1/2 małego jabłka morela suszona łyżka kiełków lub zarodków pszennych łyżka otrąb pszennych CZEKOLADOWY 200 kcal UZUPEŁNIAJĄCY MAGNEZ, WZMACNIAJĄCY UKŁAD NERWOWY. ZALECENIA: STRES, DEPRESJA, WYTĘŻONY WYSIŁEK UMYSŁOWY mleko sojowe lub ryżowe - 200ml łyżeczka kakao 1/2 banana łyżeczka płatków migdałowych łyżeczka melasy trzcinowej łyżeczka ziaren słonecznika WIŚNIOWY 200 kcal PRZECIWZMARSZCZKOWY, PRZYWRACAJĄCY GĘSTOŚĆ SKÓRZE, INICJUJĄCY POWSTAWANIE KOLAGENU mleko sojowe - 200ml wiśnie - 100g 2 łyżeczki zarodków pszennych łyżeczka melasy trzcinowej 1/2 łyżeczki skrzypu POMARAŃCZOWY 200 kcal WZMACNIAJĄCY, UZUPEŁNIAJĄCY WITAMINY I MIKROELEMENTY świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy - 250ml pokrojona figa suszona morela (wcześniej namoczona w wodzie lub soku jabłkowym) łyżeczka siemienia lnianego łyżeczka zarodków pszennych łyżeczka drożdży piwnych BIAŁY 200 kcal UZUPEŁNIAJĄCY WAPŃ I MIKROELEMENTY. ZALECANY W OSTEOPOROZIE, DLA ALERGIKÓW I DLA DZIECI mleko ryżowe lub sojowe - 200 ml 1/2 banana pokrojona figa łyżeczka zarodków pszennych łyżeczka melasy trzcinowej ZIELONY 150 kcal POPRAWIAJĄCY PRZEMIANĘ MATERII, ODCHUDZAJĄCY kefir lub jogurt naturalny 1,5 % tłuszczu - 200ml 1/2 małego dojrzałego avocado - 30g łyżka stołowa soku z cytryny łyżka siekanej zielonej pietruszki łyżka otrąb owsianych 1/2 łyżeczki morszczynu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZYKŁADOWY DZIENNY JADŁOSPIS DIETY STRUKTURALNEJ Program 800 kcal Śniadanie 150 kcal: Zmiksować: * 175 g jogurtu naturalnego 1,5 % tłuszczu * 10 g otrąb pszennych * 150 g malin II Śniadanie 100 kcal: * 20 g mieszanki pestek dyni i słonecznika (po 10 g) Obiad 300 kcal: * zupa warzywna 15 kcal * 100g wątróbki drobiowej z duszoną cebulką (100 g wątróbki drobiowej obtoczyć w łyżeczce mąki pszennej i usmażyć na łyżce oliwy z oliwek, pod koniec smażenia dodać 50 g cebuli) * surówka z pora lub cykorii 200g (pokroić 200 g cykorii i zetrzeć 50 g jabłka, wszystko wymieszać i skropić sokiem z cytryny) Podwieczorek 100 kcal: * 200 g kiwi (3 średnie) Kolacja 150 kcal: ELIKSIR POMARAŃCZOWY 150 kcal * 200 ml soku pomarańczowego (świeżo wyciśnięty) * 15 g zarodków pszennych * 10 g moreli suszonych (wcześniej namoczonych ok. 1 godz.) Program 1200 kcal Śniadanie 150 kcal: * 30 g chleba żytniego z soją i słonecznikiem * 20 g sera mozzarella * ¼ średniej papryki – 50 g Zmiksować: * 200 ml mleka sojowego * 10 g otrąb pszennych * 100 g truskawek II Śniadanie 100 kcal: * 20 g gorzkiej czekolady Obiad 500 kcal: * zupa warzywna 15 kcal * 250 g zapiekanki z makaronu (80 g pieczarek podsmażyć na płaskiej łyżeczce masła następnie do 200 g ugotowanego makaronu razowego dodać podsmażone pieczarki, rozmieszane jajko, szczyptę soli morskiej i wszystko wymieszać, posypać 20 g sera żółtego i zapiec w piekarniku, po wyjęciu posypać 10 g posiekanego szczypiorku lub kiełków rzodkiewki lub rzeżuchą ) * surówka z pomidora (150g pomidora doprawić przyprawami i cebulą) Podwieczorek 100 kcal: * 150 g winogron Kolacja 250 kcal: * awokado z serkiem wiejskim – 1 średnie awokado ok. 100g (waga bez pestki) umyć, przekroić wzdłuż i usunąć pestkę. Nałożyć do owocu 80g serka wiejskiego ziarnistego i posypać solą czosnkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eliksiry młodości Eliksiry Młodości są najbardziej wartościowym i atrakcyjnym składnikiem diety strukturalnej. Zalecane są jako niezwykle cenne uzupełnienie codziennej diety, a celem ich stosowania jest uzyskanie konkretnych efektów profilaktycznych i leczniczych. Skutecznie zapobiegają i wspomagają leczenie najczęściej spotykanych u współczesnego człowieka schorzeń cywilizacyjnych będących następstwem niewłaściwej diety i nieodpowiedniego stylu życia, zwłaszcza stresu, chronicznego zmęczenia oraz zbyt małej aktywności fizycznej. Opisy działania i wskazania do stosowania ułatwiają indywidualny dobór najbardziej potrzebnych aktualnie Eliksirów, które przy minimalnej kaloryczności gwarantują maksymalne dawki najbardziej wartościowych substancji odżywczych - witamin, minerałów i przeciwutleniaczy. Jeśli podstawowym celem stosowania Eliksirów Młodości jest odchudzanie, to wybrane Eliksiry mogą zastępować jeden lub dwa posiłki dziennie. Przedstawiamy Państwu kilka przepisów na cieszące się największą popularnością Kolorowe Eliksiry Młodości Dr Bardadyn, czyli świeże, naturalne koktajle o znakomitych walorach zdrowotnych. ŻÓŁTY 150 kcal OCZYSZCZAJĄCY ORGANIZM Z TOKSYN I NADMIARU CHOLESTEROLU 1. sok brzozowy - 250ml 2. plaster ananasa 3. ½ małego jabłka 4. morela suszona 5. łyżka kiełków lub zarodków pszennych 6. łyżka otrąb pszennych CZEKOLADOWY 200 kcal UZUPEŁNIAJĄCY MAGNEZ, WZMACNIAJĄCY UKŁAD NERWOWY. ZALECENIA: STRES, DEPRESJA, WYTĘŻONY WYSIŁEK UMYSŁOWY 1. mleko sojowe lub ryżowe - 200ml 2. łyżeczka kakao 3. ½ banana 4. łyżeczka płatków migdałowych 5. łyżeczka melasy trzcinowej 6. łyżeczka ziaren słonecznika WIŚNIOWY 200 kcal PRZECIWZMARSZCZKOWY, PRZYWRACAJĄCY GĘSTOŚĆ SKÓRZE, INICJUJĄCY POWSTAWANIE KOLAGENU 1. mleko sojowe - 200ml 2. wiśnie - 100g 3. 2 łyżeczki zarodków pszennych 4. łyżeczka melasy trzcinowej 5. ½ łyżeczki skrzypu POMARAŃCZOWY 200 kcal WZMACNIAJĄCY, UZUPEŁNIAJĄCY WITAMINY I MIKROELEMENTY 1. świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy - 250ml 2. pokrojona figa 3. suszona morela (wcześniej namoczona w wodzie lub soku jabłkowym) 4. łyżeczka siemienia lnianego 5. łyżeczka zarodków pszennych 6. łyżeczka drożdży piwnych BIAŁY 200 kcal UZUPEŁNIAJĄCY WAPŃ I MIKROELEMENTY. ZALECANY W OSTEOPOROZIE, DLA ALERGIKÓW I DLA DZIECI 1. mleko ryżowe lub sojowe - 200 ml 2. ½ banana 3. pokrojona figa 4. łyżeczka zarodków pszennych 5. łyżeczka melasy trzcinowej ZIELONY 150 kcal POPRAWIAJĄCY PRZEMIANĘ MATERII, ODCHUDZAJĄCY 1. kefir lub jogurt naturalny 1,5 % tłuszczu - 200ml 2. ½ małego dojrzałego avocado - 30g 3. łyżka stołowa soku z cytryny 4. łyżka siekanej zielonej pietruszki 5. łyżka otrąb owsianych 6. ½ łyżeczki morszczynu Eliksiry Młodości zapewniają komplet składników odżywczych w naturalnych proporcjach i najlepiej przyswajalnej postaci, przy minimalnych dawkach kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×