Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

Hej Izulka! 🌼 Jestem taka zakręcona, ale schudłam, powciskałam się w ubiegłoroczne ciuszki, wyglądam całkiem przyzwoicie. Jednak jest jedno ale... Lecę do Turcji, ail inclusive , a znając ich jadełko, które mi wybitnie smakuje :(- więc po powrocie moją dietę rozpocznę od nowa oraz picie koktajli, ale co tam, mogę założyć bikini i na dzień dzisiejszy tylko to sie liczy!!!! Pozdrawiam Was serdecznie ,trzymajcie topik i dietę. 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaminko 5.🌼 Robię koktajle na jogurcie lub mleku sojowym i są płynne. Kefiru raczej nie używam, zmienia smak. Jeśli wyjdzie gęsty, można dodać wodę.Może dałaś za dużo zarodków. Mam zwykły mały mixer z przystawką do koktajlu, ale ma duże obroty. Pierwszy koktajl był w pojemniku i na ścianie! Zwracam uwagę, aby owoce były małe i soczyste, bo czasem pomarańcze są łykowate i nie nadają się na sok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaminko 5.🌼 Robię koktajle na jogurcie lub mleku sojowym i są płynne. Kefiru raczej nie używam, zmienia smak. Jeśli wyjdzie gęsty, można dodać wodę.Może dałaś za dużo zarodków. Mam zwykły mały mixer z przystawką do koktajlu, ale ma duże obroty. Pierwszy koktajl był w pojemniku i na ścianie! Zwracam uwagę, aby owoce były małe i soczyste, bo czasem pomarańcze są łykowate i nie nadają się na sok. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Hej! Dziewczynki! gdzie sie podziewacie, co z dietą? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc vanili :) widzisz troche popisząi znikają:(no ,ale coztakie zycie trzeba sobie samemu radzic... A Jak tak Twoja Dietka:)bo ja załozyłam nowy topik o diecie niełaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuppppppppps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam! Wróciłam. Widzę,że nikt tu nie zaglądał, a szkoda. Powiem Wam,że na wakacjach wcale nie przytyłam!!! Ale zaczynam koktajle ponownie stosować. Widzę,że są dobre i skuteczne. Super czułam się na plaży, nie musiałam wciągać brzucha. Nareszcie!!! Pozdrawiam wszystkie osoby stosujące koktajle. Naprawdę warto!!! ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej vanili.mozna?dzisiaj zaczelam czytac o waszej diecie strukturalnej i jestem zachwycona .chyba sie dolacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam! Ponownie znikam na kilka dni. Nadal trzymam dietę. Pozdrawiam Kasieńko. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telemi
halooo gdzie sa dziewczyny z tego topiku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! :classic_cool: Wróciłam z długich wakacji!! Widzę ,że nikt tu nie zagląda. :classic_cool: Zajrzę tu od czasu do czasu. Dietę szczerze polecam. hejka!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara
Witam wszystkie uczestniczki tematu ;) Zainteresowałam się dietą strukturalną....ponieważ mam poważne kłopoty z odchudzaniem a mianowicie mam ogromny cholesterol i bardzo wolną przemianę materii z powodu rozregulowanych hormonów.Mam PSCOS, cukrzyce i lekarz kazał mi się pogodzić z tym ,że będę gruba.Konował.A ja nie zamierzmm się poddać bo mam 21 lat. Waże teraz 58 kg przy wzroście 156 cm. Mam głownie otyłość typu brzusznego tzn. mam fartuch na brzuchu i wałki na plecach ; ((( wstydzę się wyjść na plażę....i wogóle wychodzić... A poza tym muszę dla siebie odnaleźć sposób odżywniania bo nie można ciągle być na diecie cambridge ( tylko na tej diecie chudłam) po której tyję i dodatkowo kosztuje masę kasy.... DLatego chciałam was zapytać czy myślicie,że mam szansę na niej schudnąć?zależy mi głównie na utracie tłuszczu bo prawie 40% mnie to sadło ;( Bardzo chciałabym we wrześniu na weselu brata wystąpić w pięknej sukience która już czeka w szafie .Bardzo proszę o szczere odpowiedzi.Z ilu zaczynałyście, ile gubicie tygodniowo,jak długo ją stasujecie ile ćwiczycie, gdzie tracicie cm. Aha dodam,że jestem wege więc z tej diety wykluczam mięsa,ryby i jaja , ale myślę,że to chyba nie zaszkodzi. Morszczyn polecam z walmarku w tabletkach , nazywa się to kelp kosztuje ok. 10 zł Będę wdzięczna za każde info i odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam serdecznie.
nowe forum o diecie strukturalnej www.strukturalne.fora.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bańka
Dziewczynki kupiłam wczoraj morszczyn i kurcze pisze na nim że to zioła do kąpieli. Jak myślicie nie zatruję się jak go wypiję w tym koktajlu czy to musi być jakiś inny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie możesz pić
mam taki sam. Zapraszam na forum j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bańka
Dzięki bardzo. Właśnie chcialam się tam zarejestrować, ale niestety ciągle mi wyskakuje , że błednie wpisalam hasło, to, ktore podaje system. Próbowałam ze cztery razy i nic.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niniki
JESTEM ZA GRANICA I NIE MAM MOZLIWOSCI KUPIC KSIAZKI O TEJ DIECIE .NIECH KTOS WRESZCIE NAPISZE KONKRETNIE NA CZYM TO POLEGA CO SIE JE A CO NIE!!!!!!!!!!!!!!! KOKTAJLE MNIE NIE INTERESUJA,BO TYLKO JE W NECIE MOGE ZNALESC,CHODZI MI O TO CO JESC POZATYM!! prosze dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninik
PROSZE POMOC MI!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ninik! www.dr.bardadyn.pl tam jest w skrocie o tej diecie, a o różnych praktycznych radach na temat odżywiania strukturalnego możesz się dowiedziec na forum www.strukturalne.fora.pl ja tam często zagladam i co troche dowiaduje sie czegos nowego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Pozdrawiam, na str.4 są odsyłacze do diety. Jutro tu zaglądnę,uzupełnię wpisy i odpowiem na pytania. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro! Myślę, że możesz stosować tę dietę - zawiera warzywa , owoce, białko...., ale uwzględnij też swoje schorzenia. Mam podobny problem, tyję tylko na brzuchu. Właśnie przywiozłam z wakacji spory fałdek i znów zaczynam dietę. U mnie jest to ograniczenie kal.bo muszę szybko zrzucić wałek tłuszczowy. Od 2 m-cy nie jem słodyczy, pieczywa, cukru, ograniczam makarony i ziemniaki, ale odpuściłam 2 tygodnie i na efekty nie musiałam długo czekać. Ćwiczę nieregularnie, ale staram się, rower/mało się spala/, robię brzuszki w małych ilościach, bo potwornie boli mnie kręgosłup. Może pomyśl o jakimś sprzęcie np.orbitreku, też planuję kupić w jesieni, dziewczyny mówią,że dużo spalają i jest lepszy od rowerka stacjonarnego. Jeśli masz skłonności do tycia, to musisz ćwiczyć , bo u Ciebie głodzenie odpada. Mam wagę prawidłową, BMI też, a brzuch mi sterczy i muszę stosować dietę. Koktajle są dobre, niezbyt kaloryczne. Powodzenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yelena
dlaczego już nikt nie pisze na topiku?:( szkoda bo był bardzo fajny, dzięki niemu wreszcie zmobilizowałam się do odchudzania:D chcę zrzucić po pierwsze brzuszek ale z tego co widzę w innych komentarzach nie będzie łatwo... ale co tam, biore sie za siebie i zaczynam jak tylko kupie składniki (o ile dostane je w mieście w którym mieszkam, które raczej nazwałabym wsia:]) chyba tylko zrezygnuje z koktajlu z morszczynem...:P rozumiem ze dużo osób jest na wakacjach ale mam nadzieje że we wrześniu zobacze wszystkich opalonych i szczupłych:D pozdrawiam i mam nadzieje ze wytrwam w diecie i zgubie chociaż te 5kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yelena.... 🌼 Witaj! Dziewczyny gdzieś poznikały, więc sama ze sobą nie będę pisać, ale zaglądam tu. W grupie się człowiek kontroluje i tak szybko nie tyje. Czasem zgrzeszę, jednak wakacje i spotkania z przyjaciółmi nie sprzyjają odchudzaniu... Ciągle muszę zrzucać mój nieszczęsny brzuszek. Upał przeszkadza w ćwiczeniach. Powodzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanili - chodź szybciutko do nas www.strukturalne.fora.pl wszystkie dziewczyny żyjące na strukturalnej tam się spotykają. Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty123
Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betty123
Dziewczyny, gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti123
Tak bardzo pragnę schudnąć i nie wiem jaka dieta będzie skuteczna. Pomóżcie mi wybrać, bo nie mam siły, ciągle się odchudzam, a waga ani drgnie. Może ta dieta będzie dla mnie skuteczna? Nienawidzę głodowania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×