Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ciągu tygodnia.

Polecane posty

dzien bialkowy: twarozek, jajko na twardo + chuda wedlina , kefir, gotowany kurczak+ogorek kisz. i wieczorem jajecznica z 5 bialek z gotowanym miesem kurczaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarpeta co to za ostra wloska przyprawa i gdzie to kupic ? ja tez lubie szpinak :) musze go gdzie wlaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
yeez przyprawy przywiozłam super masz plan ile jeszcze planujesz schudnąć, czy tylko ten brzuch? powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
huraganko co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HCG DIETA
Witam właśnie zaczynam dietę HCG + 500 www.dietkahcg.pl tu jest wszystko opisane , czy ktoś stosował tę metodę ? chudniesz od 0,4 do 1 kg na dobę super .... kto się przyłączy :) ? .......... mam zamiar zrzucić w sumie 25 kg ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
czytam o jakiejś diecie paleo ..nie je się nabiału,,, experymentowac nie będę strukturalna mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
huraganka a ty gdzieś przepadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiejska
HCC Dieta sama musisz wiedzieć czy chcesz w to wchodzić, ja to robiłam przez 21 dni. Schudłam 7 kg. czułam się żle, było mi zimno i miałam od czasu do czasu straszne doły psychiczne. Waga dziś wróciła a minęło ok. 4 miesiące po skończeniu. Jedno muszę przyznać, ze długo po tej diecie nie czułam głodu. Nie polecam :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
Witajcie, ja się trzymam wczoraj super poszło trochę na wieczór mnie ssało, ale wypiłam kakao z mleka sojowego i czarne to przeszło. Myślałam, że ten pomidorowy koktajl będzie ohydny ale nawet nawet dało się wypić. Dziś ostatni dzień, miałam się zważyć dopiero jutro po zakończeniu, ale nie wytrzymałam i dziś 1,1kg mniej jak dla mnie super wynik, a jutro powinno być jeszcze lepiej, bo to było przed toaletą. Liczyłam na pół kg max po 3 dniach, a tu miła niespodzianka. To na pewno nie jest woda, ani syf z jelit bo dużo nie siusiałam, ani w toalecie też nie byłam więc to może i tłuszczyk hehe nadzieja. Potem przechodzę na 800kcal i 2 koktajle. A Wy jakie koktajle pijecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HCG DIETA
Witam :) jestem trzeci dzień na diecie HCG + 500 i mam zamiar zrzucić 25 kg , na tej diecie traci się od 0,4 do 1kg na dobę tu jest wszystko opisane www.dietkahcg.pl kto się przyłączy ? :) ....................szukam chętnych :) ....... Wiejska :) jeśli brałaś podrabiane krople to mogłaś tak się czuć .... zdecydowana większość ludzi dobrze się czuje , a to że wróciłaś do wagi to pewnie to że nie utrzymałaś zasad odżywiania co jest bardzo ważne przez pierwsze trzy tygodnei po tej diecie :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
Huraganko,🌼 super czyli jednak działa trzymaj się!!! mnie pomidorowy b. smakuje jak piję wieczorem, dodaję czosnek i zioła, czasem vegetę do smaku mnie na serku tofu najbardziej odpowiada po tuńczyku mam ..ble, ble, ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
HCG DIETA ja tylko 5 kg, to dam radę na koktajlach i ćwiczeniami... w dodatku nie znam tej diety nie mam teraz czasu, wieczorem poczytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
spróbowałam diety, a właściwie głodówki >dieta cytrynowa=woda+cytryna+syrop klonowy+pieprz cayenne< pije się taką wodną mixturę spadło 5 kg w 5 dni smak w ustach , to coś potwornego! bo sam głód jest do opanowania.. obwody nie ruszyły, jedynie waga w spodnie nadal się nie wciskałam a zaraz wróciło drugie tyle! nie chcę już takich diet! wolę chudnąć powoli i sensownie tym bardziej ,że po słodkim koktajlu nie mam napadów na słodycze, nie boli głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jestem na diecie dukana, wytrzymam na niej jeszcze góra tydzień, a potem muszę znaleźć coś nowego. Tzn. z owocami, zdrowymi produktami, dobrze skomponowanej... Już od jakiegoś czasu przyglądam się diecie strukturalnej i jestem już do niej bardzo przekonana. Zrzucę jeszcze tylko 2-4 kg na dukanie i tu się przenoszę :) Dziewczyny, czy kupowałyście gotowe jadłospisy? I jaki z nich waszym zdaniem najlepiej wybrać? Czy będzie się chudło na 1500 kcal? Czytałam, że poniżej tej ilości kalorii organizm zmniejsza metabolizm, i po przerwaniu diety natychmiast nadrabia. Można go "oszukać" jedząc trochę mniej, ale nie tyle by odebrał to jako "kryzys" - bo wtedy po dostarczeniu większej ilości kalorii (po diecie lub przy "zgrzeszeniu") zaczął je natychmiast gromadzić jako tłuszczyk na następny taki kryzys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
Kochane u mnie po weekendowej 1,4 mniej jestem happy happy. Boję się tylko, że po kilku dniach to wróci i dziś max 800kcal chcę. Lammia ja też słyszałam, że z tymi kaloriami to trzeba jeść więcej żeby nie było jojo i spalał się tłuszcz a nie mięśnie tym bardziej jak się ćwiczy, ale u mnie np to jakbym tyle jadła obojętnie czego to na pewno nie schudnę na mnie działają tylko głodówki niestety dlatego postaram się jeść strukturalnie i koktajle, ale max 800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
Lammia, witaj! nie wypowiem się, bo u mnie jedzenie ponad 1200 kcal doprowadziło do nadwagi więc na mnie ta zasada nie działa ja nawet po wodzie tyję! był czas..ćwiczyłam na maksa, piłam jogurt naturalny + zielenina i udało się z 6 kg zgubić, po czym wróciły w dodatku u mnie odkłada się opona, która fatalnie szpeci mi sylwetkę Huraganko gratuluję , dobre i coś u mnie podobnie, jak zjem więcej -waga w górę wczoraj pościłam i ani deka mniej! doszłam do wniosku,że jem mniej na diecie w 5 posiłkach ,niż wczoraj zjadłam, tyle że postnie czyli pieczywo, ziemniaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja też prawdę mówiąc boję się, że po Dukanie, jak wskoczę na 1500 kcal to szybko zacznę nadrabiać..... To może zacznę od 1000, a po kilku tygodniach zmienię na 1500. Zresztą będę to obserwować i wszystko się okaże :) Chodzi tylko o to, jaki jadłospis kupić. Więc chyba ten z 1000 kcal. Są cholernie drogie, więc kupię jeden, chociaż przydałyby mi się ze trzy różne :) Na dukanie mam taki niedobór owoców, że te koktaile są już dla mnie (zaocznie) mega-pyszne. Nie mogę się doczekać, kiedy będę je robić i pić :) Na razie nie mam jeszcze składników, bo nie chcę kusić losu - jeszcze kilka dni dukana muszę przetrwać.... Huraganka, 1,4 mniej - to super wynik! A mówią, że tylko na białkowych i tłuszczówkach są takie rezultaty... To mnie właśnie przekonuje do tego, by powalczyć z kilogramami, ale w zdrowy sposób. No oczywiście pytanie, jak potem tego szybciutko nie nadrobić? To też problem, który mnie martwi. Dlatego też chyba warto jeść normalnie - tylko mniej. Waga wraca po głodówkach, drakońskich ograniczeniach, takich ekstremalnych dietach jak opisuje Skarpetka. Więc ja planuję zacząć od tych 1000 kcal (może nawet 800), a potem jednak zwiększać, ale zdrowo, z większym ruchem, cały czas kontrolując :) No i mam nadzieję, dalej chudnąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
Różne opienie czytałam po tej weekendówce niektóre dziewczyny utrzymały wynik, ale znam swój organizm i wydaje mi się, że to wróci zaraz szczególnie po weekendzie. Ja bym tam nie kupowała żadnych jadłospisów, szkoda kasy, pij 2 koktajle dziennie ja mam zamiar zielony i żółty to jest 300kcal i do tego obiad i 2 przekąski 500kcal z listy dozwolonych produktów i na pewno efekt będzie tylko cierpliwości choć z tym u mnie ciężko ja bym już chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
Właśnie poczytałam sobie ten topik trochę i normalnie zmotywowało mnie to do robienia tej dietki jeszcze bardziej. Kurka boję się tylko o te przekąski, bo najlepiej jest jeść 5 posiłków, a dla mnie to najwygodniej byłoby 2 koktajle i obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
Lammia te jadłospisy strasznie drogie! tu są przepisy na koktajle i kilka przykładowych jadłospisów wydrukowałam można poszukać w internecie ewentualnie kup książkę z jadłospisami..nie wiem , ile ich w niej jest chce zakupić tę książkę, ale ..jeszcze nie popróbowałm wszystkich koktajli i przepisów z tych z internetu nie mam czasu na przyrządzanie wg przepisów kupuję produkty z listy strukturalnej i z nich gotuję zainteresowałam się też kaloriami, to co mnie interesuje - spisałam, żeby w miarę się trzymać niskich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
To jest bardzo dobre forum https://strukturalne.fora.pl/ choć już mało osób tam pisze, a nawet wcale tam są też przepisy i można się ogólnie dużo dowiedzieć o tej diecie-hmm jak to można dietą nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
rano robię mleko sojowe z bananem... i mam energię na długo! zielony doprawiam ziołami i też jest smaczny nie robiłam jeszcze z sokiem brzozowym z tofu też wychodzi gęsty infekcję załapałam, kurowałm sie grzańcem, herbatką, owocami, to znów kalorie! i waga stoi 69,5 -69 liczę,że po mrozach, znów się wezmę za ćwiczenia i skrupulatne liczenie kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Skarpetko, to widzę, że mamy podobną "masę" :) :) :) Nooo, Ty troszeczkę mniej, oczywiście :) Walcz, nie poddawaj się! Jak waga stoi to ok, najważniejsze że nie rośnie. Ja w trakcie dukana wyjechałam na ferie, i straciłam swój cały trzytygodniowy wysiłek. Wsio wróciło, prawie 5 kg :( Dlatego chcę jeszcze dukanem zrzucić to, czego już nie było, żeby nie mieć takiego totalnego poczucia klęski.... Dziewczyny, macie racje, mam jeszcze kilka dni/tydzień czasu do rozpoczęcia strukturalnej, to poszukam sobie przepisów. Już znalazłam na tym forum podanym przez Huragankę relację Bożki z Korbielowa i tam sporo całodniowych menu jest. Po prostu człowiek jest istotą leniwą, i łatwiej mieć coś gotowego, niż samemu ruszyć głową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
mi ten z mlekiem sojowym i bananem nie smakuje tzn da się wypić, ale wolałabym z jogurtem, może dlatego że mam mleko sojowe w proszku i z wodą go trzeba rozrobić i smak taki niezbyt nie wiem nie piłam normalnego mleka sojowego jeszcze tofu też nie wiem jak smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
Dużo dań można też samemu wyczarować z dozwolonych produktów. A ten koktajl z sokiem brzozowym to mam zamiar zastąpić zieloną herbatą sok brzozowy jednak jest dość drogi jakbym miała go codziennie pić. Na wiosnę zrobię sama taki soczek z młodych brzózek:) A na razie myślę, że zielona herbata też będzie dobra do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
Lammia ja miałam 70kg w zeszłym roku teraz 57,7 na dziś:) Jeszcze kilka do 55 a może nawet do 50 zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łał Huraganka, niesamowity wynik, super motywacja dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
mnie to forum strasznie motywuje jak komuś się uda, zaraz biorę się za siebie zmieniłam plany.. zrobiłam ćw. na m. brzucha i jadę na basen generalnie moje nogi wyszczuplały, widocznie te 5 kg z nóg mi zeszło, bo opona dalej..została

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huraganka
No mi to niestety zajęło cały rok, ale można na pewno szybciej i to bez ćwiczeń, bo nigdy się nie umiałam zabrać teraz dopiero troszkę ćwiczę. Same diety i do głównie głodówki eh kopenhaska 500kcal 3dniówki itp ale najgorzej teraz te ostatnie kilka kg nie chce za cholerke zejść.Dasz radę zobaczysz nie jest tak cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
nie widziałm waszych wpisów! huraganka, idziesz jak huragan lammia ja z 74 do 69..i teraz stoi marzę o 65 na więcej nie liczę, bo strasznie mnie to nerwów kosztuje i pracy! może na rowerze resztę zrzucę? zresztą u mnie sezonowo wraca 5-7 kg i tak w koło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×