Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Użytkownik

Kosmetyki Oriflame

Polecane posty

Gość sosenka7
cześć kobietki, po przeczytaniu waszych wszystkich wypowiedzi stwierdzam ze troche tu złośliwosci.....ale najbardziej sensownie wypowiadaja sie konsultantka-oriflame i tośka.....mądre kobietki, ja też mam swoje zdanie na temat kosmetykow ori i av......, niestety ich nie używam ponieważ rzeczywiscie byłam na nie uczulona, ale to nie przyczyna żeby obrzucać konsultantki i firmy błotem..., każda z nas jest inna a jej cera ma inne potrzeby, przestałam kupowac te kosmetyki i szukałam na rynku kosmetycznym kremów odpowiednich dla mojej buzi..., no i znalazłam:)... już od roku używam loreal, dla mnie jest swietny i polecam, probowałam wielu producentow i jakos mi nie odpowiadały......., mam cere mieszana, wstretna strefe T, i dwie małe zmarszki na czole, okropnosc:(.......loreal rozwiązał moje problemy i jestem zadowolona,........przepraszam ze zachwalam inną marke na temacie "kosmetyki oriflame", wybaczcie konsultantki ori i avon też, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka7
dziekuje za wybaczenie:), pozdrawiam mądre kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosenka7 - jesli masz skore uczuleniowa to polecam Ci kosmetyki AA - specjalnie stworzone dla alergikow.... sa swietnie i niedrogie.... :) i dziekuje za komplement :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosenka7
...konsultanka-oriflame, dziękuję za dobrą radę:) w tej chwili używam loreal (który mnie nie uczula:):)) ale wiem że kremy trzeba zmieniać co jakiś czas, więc kiedy zdecyduję się na zmianę to napewno wypróbuję AA......., dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DELLIKATESSA
Według mnie to każda z Was ma w jakimś stopniu rację!!!! Nie podobają mi się jedynie osoby o nicu "kokolinoo i a ja jestem z dużeg miasta ". Są za bardzo wulgarne. Każda uważa, że biały to biały, a czarny to czarny, nigdy po środku, a szkoda, bo od innych można się wiele nauczyć. Przecież nie ma osoby która wszystko wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram przedmowczynie w 100%... ja np caly czas sie ucze i chyba nigdy nie stwierdze ze wiem wszystko.... jak czegos nie wiem to sie po prostu nie wypowiadam na dany temat i czytam opinie tych co wiedza.... a nie udaje ze wiem... ehh.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria konsultantka
hey :) jestem konsultantka oriflame ;) fajna sprawaa :) nawet nawet zarobek :) tansze kosmetyki i wiele promoci w ktorych otrzymuje sie kosmetyki za grosze ;) jakby ktos chcial sie wiecej dowiedziec zapraszma moje gg 4423787

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaSz
A ja nie wiem. Kupiłam 3 razy kosmetyki do twarzy z oriflame i 3 razy wysuszyły mi skórę, chociaż były nawilżające. Po nałożeniu na przykład podkładu po jakimś czasie można było z mojego nosa sciągnąć duży płatek skórki... Przeraziło mnie to! Ale myślę, że wszystko zależy od człowieka i jego skóry. Zdarza mi się uczulenie na kosmetyki, które nikogo w moim otoczeniu nie uczuliły a kiedyś dostałam od kuzynki krem, po którym miała straszne krostki. Okazało się, że dla mnie jest świetny! Co do chemii w avonie lub składników naturalnych w oriflame to z moich obserwacji wynika, że częściej mam uczulenie na kowmetyki właśnie na bazie składników naturalnych. Może moja skóra lubi chemię???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁukaszWojcik
Witam, zapraszam do współpracy nowe konsultantki AVON z Łodzi, naprawdę warto: - zniżki na kosmetyki nawet do 40% od cen katalogowych (progi rabatowe) - termin płatności odroczony o 21 dni - bezpłatna dostawa zamówienia do domu (3 razy w miesiącu) - pakiet szkoleń - brak opłaty wpisowej(rejestracyjnej) - bezpłatny zestaw startowy (5 katalogów, przewodnik konsultantki, 2 druki zamówienia, książka zamówień) Polecam również Oriflame: - zakup kosmetyków bez 30% marży, każdy zakup, niezależnie od wartości zamówienia - termin płatności odroczony o 14 dni - pakiet szkoleń - bezpłatny zestaw startowy - już pierwszego dnia otrzymasz 20 minutowe szkolenie z zakresu pozyskiwania klientów Skontaktuj się ze mną, postaram się odpowiedzieć na każde nurtujące CIę pytanie. Jako konsultantka nie musisz zamawiać z każdego katalogu, spróbuj, jak Ci się nie spodoba zawsze możesz zrezygnować bez dodatkowych konsekwencji. Pozdrawiam, Łukasz wojcik-lukasz@wp.pl gg 5908972

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda352
Ja kupuję u sąsiadki kosmetyki Ori raz na 2-3 m-ce od kilku lat. Różnie to z tymi kosmetyki bywa, raczej skłaniam się ku Avon. Ale i do niektórych z Ori się przekonałam. Kupiłam niedawno kubek termiczny, bo podobno miał być rewelacyjny. Niestety wylał się synowi w plecaku cały płyn i chiałam go zwrócić lub zamienić, bo nie domykał się na górze. Wtedy to usłyszałam, że te kubki takie są i można z nich korzystać tylko \"w pionie\". Uważacie że postąpiła w porządku wobec mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jestem konsultantką i liderką Oriflame. Jeśli chodzi o kubek termiczny to fakt nie jest on rewelacyjny, jednak trzeba przyznać że takie rzeczy to tylko gadżety firmowe i nie należy od nich zbyt wiele oczekiwać, Oriflame to firma kosmetyczna wiec wyspecjalizowana w produkcji kosmetyków i w tym jest najlepsza. Nie miej za złe sąsiadce pewnie jest tego zdania co ja. Pozdrawiam :) gg:9087924

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) jestem konsultantką i liderką Oriflame. Jeśli chodzi o kubek termiczny to fakt nie jest on rewelacyjny, jednak trzeba przyznać że takie rzeczy to tylko gadżety firmowe i nie należy od nich zbyt wiele oczekiwać, Oriflame to firma kosmetyczna wiec wyspecjalizowana w produkcji kosmetyków i w tym jest najlepsza. Nie miej za złe sąsiadce pewnie jest tego zdania co ja. Pozdrawiam :) gg:9087924

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukukukułka
wiekszosc kosmetykow mam z oriflame ... kupuję w promocjach, ale wole te pare zlotych zaplacic wiecej niz zamowic z avonu , moze są tansze ale same badziewie tylko balsamy do ust z avonu sa fajne reszta to szajsss , oriflame sa bardzo dobrej jakosci... a ludzie wola avon bo jest tanszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Jestem konsultantką Oriflame z Radomia jeżeli chcesz obejrzeć katalog lub złożyć zamówienie napisz do mnie na gg 5623295 Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflame KOszalin
Witam!:) Jestem konsultantka oriflame z Koszalina jesli któras pan chcialaby obejzec katalog to ZAPRASZAM! ;) Panow oczywiscie tez :D Wiecej informacji: GG: 7306391 e-mail: kate_0@wp.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflame KOszalin
Witam! Jestem konsultantka oriflame z Koszalina jesli któras z pań chcialaby obejzec katalog to ZAPRASZAM! Panow oczywiscie tez Wiecej informacji: GG: 7306391 e-mail: kate_0@wp.p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodek_Gwiazda
witam serdecznie miłe Panie, dyskusje na temat wyzszosci jednej firmy kosmetycznej nad drugą moga ciągnąć się w nieskończoność. Natomiast przypuszczam, że wiele z Pań współpracuje zarówno pod jedną jak i drugą marką z powodów finansowych, co jest dla mnie całkowicie zrozumiałe. Dlatego chciałbym zaproponować rozmowę tym z Pań, które są zainteresowane korzyściami finansowymi w branzy piękna i urody znacznie bardziej atrakcyjnymi niz w obydwu firmach. Naprawdę warto, gdyż przede wszystkim: - marża wynosi aż 43 % - korzyści wynikające z budowania grupy moga byc bardzo istotne - gama produktów jest już atrakcyjna i stale się powiększa - firma rozwija się niezwykle dynamicznie (43 kraje w 5 lat) Zapraszam do rozmowy. Mój telefon to 785-195-137.Teren : cała Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Biały
Chcesz zamówić kosmetyki Oriflame?! Wejdź na moją stronę i zobacz katalog on-line.Jesteś z Wrocławia? Zapraszam,bezpłatna dostawa do klienta do 3 dni. Zamówienie można złożyć na stronie www.my.oriflame.pl/gisia kliknij na "Zamów kosmetyki" lub na GG 9052425; Malgorzata.Bialy@oriflame.biz; tel.0606-638-894 Zapraszam również do zapisania sie do klubu Oriflame - członkostwo w klubie daje mozliwość kupowania kosmetyków dla siebie taniej. Nie ma minimalnej kwoty zamówienia, nie ma żadnych kar za nie złożenie zamówienia. Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. Dla Nowych Konsultantów program "Witamy",a w nim kupony na zakupy o wartości 90zł oraz próbki za 1zł! Zaproś znajomych do współpracy-otrzymasz prowizję do 21% od ich sprzedaży. Chętnie udzielę dodatkowych informacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Biały
Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoooodka
A ja wam dziewczyny powiem tak: Kupowałam od lat kosmetyki i Ori i Avon. Wielkiej różnicy nie zauważyłam. W każdej znalazłam buble. Natomiast przekonałam się do polskich kosmetyków :-) Ziaja, AA, Bielenda, Perecta, Lirene Soraya i inne - są świetne. Acha i zachwyiła mnie też niedawno "odkryta" przeze mnie firma Flos Lek - bez żadnej chemii. DOBRE BO POLSKIE!!!! PROMUJCIE SWÓJ RYNEK - PROSZĘ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandroo
są tu jakies konsultantki oriflame moze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve151
Jestem konsultantką Oriflame :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Biały
Zapraszam Cię do świata Oriflame - chętnie pomogę Ci zostać konsultantką(em) i kupować kosmetyki dla siebie po niższych cenach oraz zarabiać na ich sprzedaży. www.my.oriflame.pl/gisia GG 9052425, Malgorzata.Bialy@oriflame.biz, Tel.606638894

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
....oriflame.....zapraszam do mnie......wysyłka w całej Polsce... Anna gg 8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylam po kilka lat konsultantk
oriflame i avon i wyprobowalam prawie wszystkie kosmetyki. Powiem szczerze ze obie firmy mi nie odpowiadały. Po pierwsze głupi szampon kolo 7zl jest takiej samej jakosci jak szampon z tesco za 2zl, wysusza wlosy i dostalam od nich okropny lupiez, z odzywkami jest to samo a uzywalam wielu rodzai szamponow z oriflame i z avon, juz za ta kase moge kupic szampon z dove ktory jest o 1000 razy lepszy. Kremy niby nawilzajace a wysuszaly strasznie skore. Perfumy kiepskie, za 50-70zl kupie duzo lepsze. Kosmetyki kolorowe pozal sie boze, za te cene kupie dobre i trwale kosmetyki a nie te badziewia. Moglabym wymieniac jeszcze sporo... Nikogo nie zniechecam absolutnie, kazdy ma inna skore czy wlosy. Ja osobiscie bylam bardzo niezadowolona, znajome rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oribori
Witajcie drogie Panie. Od wielu lat mam problem z cera. nie pamiętam już ile razy byłam u dermatologa, (z reszta wyżadzili mi oni wiele krzywdy zalecajac hormony, antybiotyki) a praca w holenderskiej szklarni dołożyła jej jeszcze, az tu pewnego razu rok temu mój tata zaproponował mi kuracje do biopilingu DermoProfessinal z Oriflame. po około tygodniu stosowania na mojej twarzy pojawiły sie zaskakujące zmiany. skóra stała sie bardziej delikatna, a wypryski zaczęły znikać, Zaczęłam przemywac twarz tzw zielona serią Optimals na przemian z wyciągiem z zielonej herbaty. Juz nie musze chodzić do dermatologa, a wcześniej byłam tam conajmiej raz na 2 miesiące. teraz stosuję skinindyvideal. Cudo. Cera nie ma przebarwień i wygląda na zdrowa. Nie chce wchodzic w porównywania firm. Wiem jedno, każdy stosuje to, co mu odpowiada, ja mogę polecic Oriflame za skuteczność. Jeżeli jest się wytrwałym w stosowaniu, to z pewnością będzie widać efekty. Znam wiele kosmetyczek, które stosuja Oriflame w swoich salonach (mi in, olejek z zielonej herbaty, serię z algami, olejki do masażu) Ostatnio pozyczyłam krem do rąk od mojej koleżanki, kleił się i musiałam pójśc do toalety aby go zmyć. rozmawiałam z kobieta, która po zastosowaniu kremu z vichy dostała uczulenia i wyleczyła sie kuracja aloesowa z oriflame. jeżeli chodzi o cenę, czy 2 zł dziennego stosowania kremów to duzo? niektórzy wiecej wydaja na batoniki, papierosy, kawe z automatu i inne takie rzeczy. Pozdrawiam wszystkich, prysne się swoim Amberem i spadam na miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsultantka z wrocławia
Jestem z Wrocławia . U MNIE JEST PROMOCJA ! W każdym katalogu -10% każdy produkt.Opłaca się bardzo. Kontakt gg : 242421 Odbiór kosmetyków w filii we Wrocławiu lub w innym umówionym miejscu ;) Mogę również wprowadzić chętne dziewczyny do bycia konsultanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzata.Bialyoriflame.biz
KOSMETYKI ORIFLAME-WROCŁAW! Chcesz zamówić kosmetyki Oriflame?! Wejdź na moją stronę i zobacz katalog on-line.Jesteś z Wrocławia? Zapraszam,bezpłatna dostawa do klienta do 3 dni. Zamówienie można złożyć na stronie www.my.oriflame.pl/gisia kliknij na "Zamów kosmetyki" lub na GG 9052425; Malgorzata.Bialy@oriflame.biz; tel.0606-638-894 Zapraszam Cię do świata Oriflame - chętnie pomogę Ci zostać konsultantką(em) i kupować kosmetyki dla siebie po niższych cenach oraz zarabiać na ich sprzedaży. Dla nowych konsultantów atrakcyjne bony na zakupy w Programie Witamy o wartości 90 zł, nagrody w programie lojalnościowym o wartości ok.100 zł oraz próbki za 1 zł. Chętnie udzielę szczegółowych informacji. www.oriflame.rfv.pl GG 9052425, Malgorzata.Bialy@oriflame.biz, Tel.606638894

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×