Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Użytkownik

Kosmetyki Oriflame

Polecane posty

Gość oligarhia
? o co jest spor? bo nie jarze!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem z dużeg miasta
do kokolino i beatryce ---> akurat dobrze wiem jak dbać o siebie, tak się składa, że jestem po szkole kosmetycznej. Skoro nawiązałyście do mycia się to chyba same macie z tym problem, dla mnie to podstawa i żebyście choć w 1/10 dbały tak o higienę jak ja. A co do zanieczyszczenia środowiska, że to niby po tym te uczulenia to widzę że kiepsko orientujecie się w tych sprawach. Akurat mieszkam w części Polski (po moim wcześniejszym poście same mogłyście to stwierdzić), która jest najmniej zanieczyszczona...bo to są góry, a jak wszyscy wiedzą (oprócz was jak widać) właśnie tutaj powietrze jest najczystsze. Woda, którą mam w kranie jest z ujęcia właśnie w górach, więc nigdy nie miałam problemów z cerą i skórą...problemy wystąpiły własnie po kosmetykach z Oriflame. Kokolino----> czy dla swoich klientek też jesteś taka wulgarna??? Widzę, że chyba sprzedaż nieźle spadła, skoro tyle w Tobie jadu i złości. Współczuję Ci braku dobrego wychowania a Twoim klientkom takiej konsultantki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem z dużeg miasta
beatryce ----> a od kiedy tonik się wklepuje???????? doucz się dziewczyno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem z dużeg miasta
kokolino -----> "I to nie uczulenie ani nie zła jakość kosmetyków, ale reakcja alergiczna na zanieczyszczenia powietrza!!!!!!!!!!!!!!!!!! " dziwne, że ta reakcja alergiczna na zanieczyszczenie powietrza (hahahahahahaha) występuje tylko po użyciu "cudownych kosmetyków" Oriflame!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z dużego miasta - przyznaję ci rację, większość moich klientek własnei po użyciu kremów oriflame miała uczulenie, w avonie też się zdażało ale najczęściej na serię owocową (a owoce uczulają), w faberlicu jeszcze nei miałam przypadku poskarżenia się przez klientkę na kosmetyki, ze uczulają. Każdy ma inną cerę każdemu co innego pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem po kosmetologii i cos na ten temat wiem. Mam wasny gabinet, dobrze prospegijacy. Tonik sie WKLEPUJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MERRRY
OJ NIE POLECAM FEBERLIKU ANI AVON. TAKIE PRYSZCZE POKTYM MI WYSZLY. OKROPNOSC!!!! ORIFLAME NIE PROBOWALAM WIEC NIE WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perelik
a ja jestem z dużeg miasta ---. taka z ciebie kosmetyczka jak z koziej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivory girl
a ja jestem z dużeg miasta ---> najpierw się dokształć a potem wypowiadaj!!!!! Jaką ty szkołe kosmetyczną skończyłaś???? Chyba jesteś samoukiem!!!! Jeżeli tak to ten topik nie jest dla ciebie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka dyplomowana
niestety dziewczyny wyzywacie kogoś, kto ma poniekąd rację. Tonik służy do przemywania skóry twarzy, zwłaszcza po zastosowaniu mleczka do demakijażu, pomaga pozbyć się pozostałości zanieczyszczeń na skórze, dopiero po zastosowaniu toniku powinno się nałożyć odpowiedni krem. I to właśnie ten krem się wklepuje! po zastosowaniu wcześniej toniku. Można spotkać na rynku tonik w atomizerze, którym można odświerzyć skórę w czasie dnia. Skoro dalej upieracie się, że tonik się wklepuje to proszę o link z jakiegokolwiek portalu kosmetycznego, gdzie znajdę informację o zasadach wklepywania toniku. a tak poza tym, nie wyzywajcie innych jeśli same nie wiecie nic na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urocze.... po prostu urocze.... moze zacznijmy od poczatku? Kosmetyki Oriflame sa wykonanywane w naturalnych skladnikow - jesli uczulaja to najprawdopodobniej jest to wina NATURALNEGO skladnika, ktory bedzie rowniez uczulal w kosmetykach innej firmy... Owszem - uzywane sa konserwanty, ale w minimalnych ilosciach.... A Drogie Panie - jesli uzywacie kosmetyku Oriflame i on was uczula, to od tego wlasnie macie swoja konsultantke by zglosila to do firmy - firma w trosce o swoich klientow ponownie przebada produkt i postara sie usunac ze skladu to na co wystapilo uczulenie - oczywiscie jesli jest to konserwant.... bo trudno jest usunac jagody z kremu jagodowego, czy aloes /znam przypadki gdzie aloes jako skladnik hypoalergiczny rowniez uczula/ z zelu aloesowego.... Jesli chodzi o toniki - one sa do oczyszczania skory twarzy i dekoltu, a nie do wklepywania, i dopiero po nich nalezy nakladac krem na buzke.... Pozdrawiam A te \'niedouczone\' Panie zapraszam na szkolenia kosmetyczne, a dopiero potem wypowiadanie sie na forach kosmetycznych w roli specjalistek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale zawsze znajdą się takie które lubią duuużo krzyczeć nei wiedząc o czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem z dużeg miasta
do beatryce ---->>>> " Ja tez jestem po kosmetologii i cos na ten temat wiem. Mam wasny gabinet, dobrze prospegijacy. Tonik sie WKLEPUJE!!!!! " no większej głupoty nie czytałam dawno....ten gabinet to chyba szalet miejski, bo dobra kosmetyczka nie ma zerowej wiedzy o zastosowaniu toniku a Ty niestety takową wykazałaś i to publicznie, żenada!!! Zresztą Twoje koleżanki z forum, które przyklasnęły Twoim opiniom też niewiele wiedzą o zastosowaniu i działaniu toniku. Ale jak widać najlepiej i najłatwiej jest kogoś zwyzywać niż przyznać rację jednocześnie przyznając się do własnego błędu i niewiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem z dużeg miasta
jedyną kompetentną tu osobą, zaimującą się kosmetykami Ori jest osoba o nicku "konsultantka-oriflame". Widać, że dziewczyna orientuje się w temacie i wie co sprzedaje. A pozostałe pseudo-konsultantki Oriflame nawet nie potrafią wytłumaczyć zastosowania poszczególnych kosmetyków. I to mają być konsultantki???? Powinni takie od razu wywalać z takich firm bo tylko psują obraz danej marki i zaniżają sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje bardzo :) milo mi sie zrobilo, biorac pod uwage, ze z firma wspolpracuje od 3 miesiecy... no ale szybko sie ucze, a duzo testuje na sobie i sprawdzam dzialanie... poza tym jak tylko moge to chodze na szkolenia kosmetyczne - po prostu chce wiedziec co sprzedaje, na co to komu i czy moze zaszkodzic.... daze do tego aby moi klienci mi ufali i darzyli szacunkiem, abym mogla im doradzic... moze jestem naiwna, ale dla mnie to kryje sie pod slowem \'konsultantka\'... :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i pseudo konsultantki
zapadły się ze wstydu pod ziemię? NARESZCIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, o co ta cała kłutnia? Czy to ma jakiś sens? Ważne, że każda z Was mówi o tym, że nalezy używać mleczka(albo żelu), toniku, a dopiero po tym kremu ;) Po co się zbędnie denerwować? Czy nie wiecie, że kiedy się denerwujemy wytrąca się nam witamina C ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiboczka
Jaka jest różnica między pudrem pyłkowym a pudrem w kompakcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puder pyłkowy pomaga utrwalić podkład i zapobiega błyszczeniu się skóry. Nakładaj go pędzlem. Zanim rozprowadzisz puder na warstwie podkładu, strzepnij jego nadmiar z pędzla, uderzając nim o wierzch dłoni. Puder w kompakcie jest idealny do wykończenia makijażu. Eliminuje błyszczenie się skóry. Jest bardzo wygodny w użyciu, mieści się w każdej damskiej torebce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku jaka bzdura
beatryce ---->>>> jak można być tak durną osobą jak Ty??????????? a do tego jeszcze tak kłamać???? Twoja gadka o tym, że masz salon kosmetyczny itp, buahahahahahahahahahahahaha kompletny idiotyzm!!!! Nawet podstaw stosowania kosmetyków nie znasz a wymyślasz takie farmazony, że hoho. Przeczytałam to co tutaj napisałaś i wiesz co i powiem....LECZ SIĘ DZIEWCZYNO NA NOGI bo na głowę już za późno (chyba za dużo sobie w nią toniku WKLEPAŁAŚ, buahahahahahahahahahahahahhahahaha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego kobieto
jejku jaka bzdura --->taką radość sprawia ci poniżanie innych. Chyba masz kompleksy!!!! Ja słyszałam obie wersje. Jedne kosmetyczki mówią, że się wklepuje, a inne, że przemywa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ma rację
głupotę trzeba tępić!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co wy tutaj robicie
Jak głupote trzeba tępić to Was tu nie powinno być!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez obrazy ale spory czy kosmetyki avon czy ori są lepsze czy gorsze, sa bez sensu jak spory kibiców, po meczach, każda firma ma swoje lepsze i gorsze produkty, a jak komus nie pasuja to niech po prostu ich nie kupuje. Ja tez jestem kosmetyczką ,a a do tego konsultantką oriflame też mam kosmetyki do makijażu w swoim salonie i klientki są zadowolone,10 lat temu byłam konsultantką avonu i zrezygnowałam, moje klientki razem ze mna zmieniły avon na oriflame, a co do wiedzy konsultantek z tym tez bywa róznie, zalezy od człowieka, ja ze względu na wykonywany zawód musze sie w tym orientować, a znam konsultantki które poza wiadomościami zawartymi w katalogu nic nie wiedza o kosmetykach. Pozatym duzo klientek(konsultantek)ori jest kosmetyczkami, wiec chyba o czymś to świadczy. Nawet sława polskiego wizażu p. Skoczeń Elżbieta też robi makijaże na kosm. oriflame, nimi również były malowane uczestniczki programu \"chcę być piękna\" i aktorki z Filmu Ogniem i mieczem. 3 majcie sie ciepło. Tośka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×