Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

Monika, juz wszytsko wiem:) ja ostatnio kupilam sobie, podklad rozswietlajacy z LIRENE i jestem zadowolona:) odnosnie kosmetykow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda skoro lirene ci podszedl to musisz miec nawilzona cere bez mankamentow bo ja lirene nie znosze... mam cere mieszana i tylko loreal jest ok.. znaczy podklad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanczyk nie mam pojecia o kogo ci chodzilo..... Magda ja mam teraz infalible loreala ...moim zdaniem jest bardzo dobry... ja i tak sie swiece ale jak posmaruje buzie pod podklad kremem kolastyny nastolatki to jest w miare ok... Madzia a skad Ty wogole jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula0605
hejka...ciekawy temat forum...o czym gadacie teraz??!! moze sie przylacze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula0605
kto sie zjawi...?? jak sie zaczernic...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula0605
jak sie zaczernic?? i jacy podszywacze;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu moze jeszcze nie wszystko stracone.... moze sie jeszcze odezwie a jak nie to poprostu nie byl Ciebie wart i tyle! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja raczej jego... mam mnostwo kolegow... a zadnego nie moge sobie na stale znalezc... nic nie rozumiem... Amira a Ty skad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz jestem i sie nikt pode mnie nie podszyje... widze ze rozmowao facetach...ah on zawsze..o nich sie najwiecej gada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no nie jestem przepiekna ale znow bez przesady... raczej slysze ze ladna jestem... ale moze klamia... nie wiem... napewno orginalna i jedyna w swoim rodzaju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrecz przeciwnie.... tez mam mnostwo kolegow i kazdy do mnie lgnie po pierwszym spotkaniu, albo po pierwszej rozmowie.. ale nie myslcie sobie o mnie ze sie chwale, nie, nie ... mowie jakjest. i czasami mam dosc facetow:) ostatnio w marcu zerwalam z chlopakiem po 2 latach, za tydzien mialam kolejnego co bylam z nim nie caly meisiac, teraz juz 19dni znam sie z A, i zapowiada sie wszytsko obiecujaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×