Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

Gość cini minia
czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dziewczynki?:) ja dzis sie uczylam chemi z kolega, i nawet z rodzicami bylam w poszukiwaniu kraczkow do ogrodu, :) ojej, zeszlo sie z tym... no ale mama zadowolona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nudze! I tez powinnam chemie wkuwac ale mam lenia :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pisze.. wyszlam z pracy ..prosto do bankomatu zeby pobrac kase na okularki i tu... bankonat mi wyrzuca ze mam za malo srodkow na koncie... myslalam ze mnie cos trafi.... Nie dostalam przelewu i musialam na szybkiego kase zalatwiac od 14 do 15 mialam czas bo wtedy zamykal.... kuzynka mi wiozla kase kiedy ja sobie rozmawialam z milym panem... w sumie to sie polamalam... mial cos zlotego na palcu tym ktorym sie obraczke nosi.... to wygladalo jak sygnet ale caly zloty, mys;licie ze sie ozenil w sobote???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porozmawialismy troche ale bylam tak zla ze nie wiedzialam jak przejsc z nim na ty... i dalej jestesmy na per pan... :( z tego co powiedzial to wyniknelo ze niedawno mieszkal albo nadal mieszka z rodzicami... a pozatym ze uwaznie obserwowal moje palce i patrzyl czy nie mam obraczki bo rzucil cos o moim nazwisku ze narazie tylko takie.... w kazdym razie sens odgadlam... co mu napisac??? jak sie dowiedziec czy kogos ma??? jak go sprowokowac zeby poprosil o spotkanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm na pewno sie nie ozenil w sobote hmm ale skoro robil takie aluzje tzn ze mooocnoo zainteresowany Twoja osoba:-) musimy teraz wymyslec jakiego smska wyslac masz juz jakis pomysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale tel mialam! Monisiu napewno sie nie ozenil!! Moze faktycznie to byl sygnet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj amoze cos w stylu: w ramach podziekowania za pieknie dobrane oprawki chcialabym zaprosic Cie na kawe? hmm chyba ze nie chcesz tak od razu sie z nim psotkac ale w sumie po co czekac skoro dal numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pomyslu ale wiem ze to moze byc jedyny sms jakiego moge wyslac wiec musibyc naprawde tresciwy.... po pierwsze musi wiedziec ze go baaaaaaardzo lubie... a pozatym musi dostac bardzo konkretna informacje zze chce sie z nim spotakc ale nie moge byc zbyt nachalna ani n9ie moge tego powiedziec wprost.. wymyslciew cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie chce powiedziec tego tak zupelnie wprost.. bo jak mi powie nie to juz tam sie nie pokaze.. poprostu tak nie potrafie .. wolalabym jakis konkrena informacje dostac od niego.... a pozatym skad moge wiedziec ze nie daje zawsze numeru kazdemu klientowi w razie pilnej potrzeby do kontaktu... pomozcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj na pewno nie daje zawsze mozna zadzwonic do zakladu prawda? wiesz tylko mezczyzni czasami tez roznei rozumieja takie rzeczy moze jednak lepiej wprost a jesli odmowi to... po prostu nigdy juz tam nie pojdziesz ale musisz zaryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×