Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

Od kilku dni non stop boli mnie głowa... zjadałam juz 2 opakowania tabletek i nic nie pomoglo :O Cholera to pewnie przez ta pogode :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chyba topik powoli wygasa...nie bylo nikogo od paru dni...smutno... ODEZWIJCIE SIE!!! 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ostatnie dni spedziłam u rodzinki na wsi... było fajniutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że zbyt często już tu nie zaglądacie :P 😠 dlaczego???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanan
Witam, od wielu lat cierpię na depresję. Przechodziłam przez przeróżne etapy tej choroby - nie wiedziałam co się ze mną dzieje, nie poradziłam sobie. Niestety zostałam sama z problemem . Nie mogę liczyć na zrozumienie. Chcę normalnie żyć. Chcę się jakoś wygramolić z tej choroby i zacząć wszystko od nowa. Szukam ludzi w wieku ok 30 lat z podobnym problemem, którzy byliby skłonni ze mną pisać codziennie maile. Krótkie wiadomości w stylu "cześć, jak się masz. Ładna dzisiaj pogoda". Świadomość, że koś tam jest po drugiej stronie łącza pozwala nie czuć tej ogromnej wszechogarniającej samotności i skupić się na konstruktywnych sprawach. Z góry wszystkim dziękuję. mój mail mulan80@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zagladam co jakis czas ale nikogo nigdy nie ma wiec nie pisze:( poza tym ma teraz zaliczenia i kolokwia i troche zajeta jestem... pozdrawiam was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam bardzo ale wczoraj byłam :P i nawet 2 posty napisalam :P ;) Mysle ze mamy teraz taki okres- koniec roku, same zaliczenia i czasu brak :P Ale jeszcze kiedys popiszemy sobie cosik we trojke :D bedziemy musialy sie umowic na jakas dokladna godzine!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś na spacerze nad morzem... spaliłam sobie prawe ramie :O Poprostu super :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajnie. ja tam wole solarium:P nie wiem czy mowilam wam ale zerwalam z A. ;] okazal sie beznadziejny. jutro ide na randke:PP z innym, rzecz jasna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszny mlyn mialam ... :/ no a teraz tez nie jest lepiej... dwie prace.. korki mi sie nawarstwily... koniec roku wiec wszyscy chca wyjsc jak najlepiej i dzzzzwwwonia jakby sie umowili.. wlasciwie pasowaloby nie spac tylko caly czas cos robic... jutro dzieki Bogu jade do rodzicow wiec dwa dni wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postaram sie.. ale jeszce za chwile jak mi sie sesja zacznie to juz wogole.. ale bede tu zadladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej .bylam wczoraj na grilu. bylo pare osob: ja z chlopakiem, kumpela moja dobra z chlopakiem i jescze 2 osoby. ogolnie bylo nawet ok..ale dowiedzialam sie jednej rzeczy, która mnie bardzo zdziwila... mianiowicie, ze moja kumpela powiedziala swojemu chlopakowi, a on przekazal mojemu, ze ja podobno powiedzialam jej, ze chodze z Tomkiem teraz, ale jak sobie tylko znajde ładmiejszego i fajniejszego chlopaka to go zostawie!!! po prostu bylam w szoku jak to uslycszalam!!! 😡 ja nigdy tak sobie nawet nie pomyslalam, a co do piero powiedzialam,ja nie wiem czemu ona to wymyslila!! nie wiem, czy ona chce nas sklocic czy co??!! przeciez ona byla b. zadowolona ze ja jestem z Tomkiem, bo tomek to kumpel jej chlopaka i tak fajnie bylo sobie gdzies wyskoczyc we 4 itp... moj chlopak byl bardzo zly jak sie o tym dowiedzial i mu sie wcale nie dziwie..ale sobie wszystko wyjasnilismy. ja jestem z nim ponad 5 miesiecy i nie mam zamiaru go zostawiac bo bardzo mi na nim zalezy...❤️ 👄 ja nic nie rozumiem... mozecie mi to wyjasnic!!>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhh... strasznie. nie lubie takich sytaucji. dobrze ze wyjasnilas sobie wszytsko z Tomkiem, i dobrze, ze Ci uwierzył. Baby to plotkary, a ona nią jest. Uważaj na nią, bo może zrobić nie raz jeszcze taki cyrk. Aha, no i osrzegnij Tomka na przyszłośc. I pogadaj z tą dziewczyną 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Magda:) ja nie bede jej nic mowic. w ogole nie chce z nia na razie gadac na ten temat. w ogole nie chce z nia gadac;/ nawet nie chce myslec czemu ona tak powiedziala... nie chce myslec na ten temat. najwazniejsze ze tomek mi to powiedzial, i ze mi uwierzyl...reszta sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacynka?? co sie stalo?? Taaaak niedlugo wakacje!!!! Ale ja chyba do nich nie dozyje :P siadam psychicznie przez ta sesje :O ktora w sumie jeszcze na dobre sie nie zaczela :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tylko mnie nie ma:D tez mam teraz zaliczenia wiec nie zagladam... Magda czemu zerwalas z A.?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×