Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

ja zagladam co jakis czas ale tez nikog nie ma. topic chyba powoli zamiera. jak sie skoncza egzaminy, zaliczenia itp to pogadamy:) [kwiat[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki kochane. licze ze kazda z WAS od czasu do czasu tu zaglada.:) a przynajmniej mam taka nadzieje..ale nie pisze bo widzi ze nikogo nie ma. a wiec wpiszcie kiedy macie troszke czasu zeby posiedziec przy kompie. umowmy sie w koncu na konkretna godzine to pogadamy:) 🌻 niech kazda napisze kiedy moze...hmm powiedzmy w sobote lub niedziele. a potem jak zobacze wyniki to ja dostosuje jakis termin:D haha... a wiec piszcie kochane..POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez następne 1.5 tyg sesja w pełni także narazie nie mam czasu 😭 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis jutro niedziela odpada. bo w sobote i niedziele mam wesele, a dzis zakonczenie roku, impreza i w ogole:P ale w poniedzialek np. o godzinie 20 mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zaganiana dzis troszke jestem...taty imieniny sa:D pomagalam mamie... zrobilysmy pyszna salatke...Gyros.. mniamcius jest ze hoho:P powoli sie goscie schodza... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze posprzeczlam sie troszke z Tomkiem .nie mam z nim kontaktu od ponad 24 godzindokladnie do niedzieli od godz 21.11:( oczywiscie posprzecalismy sie o glupote..i tak jakos poszlo 😭 mam nadzieje ze sie do mnie odezwie niedlugo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh juz sie pogodzilismy wczoraj. odezwal sie do mnie i przeprosil nawet:) juz wszystk ok:):P:D ja dzis caaaly dzionek w domku siedzialam sobie. a co tam u WAS?? 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Magda
ja sie z siostra poklocilam. chciala napisac maila, powiedzialam poczekaj chwlke, skonczylam to co robilam i jej dalam. no i mialam gg wlaczone na niewidocznym razem z opisem, zapomnialam wylaczyc, to jej powiedzialam chwileczke musze gg wylaczyc, to ona na to ja ci wylacze powiedzialam ok i wylaczyla i nie bylo opisu. to ja poprosilam wejdz na moje gg i mi wlacz to ona nie, prosilam ja 3x po czym powiedzialam jej ze licze do 5 i wylaczam komputer, to ona nic, i wylaczylam, i sie zaczela ze mna bic. jest starsza o 7 lta... dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak kochajace rodzenstwo:P ja nie mam takiego problemu..nie mam rodzenstwa:) siedze w domu i sie nudze. ide chyba spac niedlugo a Wy dziewczny macie jakies ciekawe gry do polecenia oprocz sims:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby mi sie nie znudzily ale moglabym sie wciagnac w cos innego:) sciagac sobie odcinki gotowych na wszystko. 3 serie. uwielbiam ten serial .jest boski!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Amira. masz poprawke jakas we wrzeniu?? z czego?? a mi sie zepsulo gg i nie wiem o co chodzi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w ogole to ciekawe co z Monika. pewnie juz nie wroci:( przydalaby sie jakas swieza krew na nasz topic co nie??moze jakos powchodzimy na inne fora i wkleimy link z naszym to moze ktos do nas przyjdzie i zrobi sie weselej:) ;p co mysicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze w domu i pie piwo. szkoda ze mieszkamy tak da;eko od siebie. moglybysmy sie napic razem piwa i poplotkowac:) byloby supper!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłamw czoraj na piwie z koleżanka. też żaluje ze nei mzoemy napić się piwa razem. swietnie byłoby:) smutno mi coś dziisiaj... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże!!! Mojego Tomka potrącił dzis samocod! on jechal na rowerze. Jakas bab go potracila. Oczywiscie jej wina byla. Nic mu nie jest, ale ja nie moge dojsc do siebie :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×