Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

cześć Wam!:)) wczoraj mialam wyjscie wieczorem i zapomnialam sie pozegnac... bo to spontaniczne wyjscie... tia.. ja sie rozmarzylam o swoim.. ja sie chyba zakochalam! bo juz 4 dni a ja tesknie.. ale glupek ze mnie a Wy znowu temat SIMSY:D ja ostatnio bylam na labirynt fauna!! polecam!! dopiero wstałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no nie zakochalam sie.. nie moge!! ale mialam dzis beznadziejne sny.. polowy nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Madzia ah te motylki w brzuszku;) znam to uczucie. zycze powodzenia. ja uciekam, robie sobie kawe i musze sie brac za pisanie pracy... buziaki dziewczynki.... bede na pewno poooozniej:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Madziu :) kiedy spotkasz sie ze swoim ukochanym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!! ale fajowe. nie widzialam tego. Dzieki Amira. mam nadzieje ze mi sie uda zrobic to... Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ja tez spadam... ide umyc wlosy i biore sie za sprawozdania! Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza :) a z mojego kina nic nie wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wyszlam z babelkowej kapieli.. ach, fajnie bylo:) olejek migdalowy, zel do kapieli ktory przypomnial mi wakacje dwa lata temu.. muzyka, klimat, dwie swieczki i mykwa przy zgaszonym swietla.. mmm... A sie odezwal, zadzwonil, dziwne:P powiedzialam mu ze dziekuje za telefon, a on na to prosze, to juz moj obowiazek.. hm(?) no ok. bylam dzis na rekonstrukcji historycznej, swietnie bylo... wzruszylam sie:) co u Was myszki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Stańczyk :) nie wiem czy mi sie uklada.. zobaczymy jak wroci:) a co tam u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajka
Cześć. Mam straszny problem i nie wiem co zrobić :( Poznałam ostatnio faceta... Kurcze jest boski, przystojny mocno stąpa po ziemi itd. jak dla mnie to prawie że ideał... Ale ja się ucze mam 18 lat, on niestety już ciężko pracuje ( On ma 27 lat) i niby mam szanse ale nie wiem czy warto się starać.. Czy praktycznie dojrzały mężczyzna zainteresuje się bardziej 18latką?Doradzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Karolajka! zainteresuje sie, jest taka mozliwosc.. duzo roznica wieku meidzy wami, powiedz moze cos wiecej.. czy on sie toba interesuje..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajka
Tylko Magda... Cóż naszych spotkań nie było jeszcze tak wiele, wiem że nie ma dziewczyny itd. Obecnie spotkania są na stopie koleżeńskiej, ale czego by oczekiwac po paru spotkaniach? W ciszy mam nadzieję że się mną zainteresuje, ale obawiam się że uzna mnei za gówniarę i temu boję się co kolwiek incijować czy cos wtym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, mozesz sie troche obawiac, moja rada-poczekaj moze troszke... pospotykajcie sie jeszcze troszke. skoro sie spotykacie, i z jego strony wychodza te spotkania, to juz sie toba interesuje!! a zeby cie nie uznal za gowanire. musisz zachowywac sie powaznie:) o nic nie pytaj, jak bedzie dalej i co, po prostu zyj chwila tez mam podobny problem, tylko ze jest w pmoim wieku, ale jest niedostepny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolajka
Hmmm.. dzięki. Mam nadzieje że będzie dobrze ;) poprostu muszę poczekać ;) Może będzie dobrze. Buziaczki, jak coś to się odezwe i poradzę :* Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o bosze...co za dzien! Hej dziewuszki kochane i Ty Rodzyneczku:) co tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej juz chyba nikogo nie ma. Za poźno weszlam. Trudno...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×