Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko Magda.

mam ochote z kims pogadac.. jak ktos chce tego samego to niech sie tu wpisze!

Polecane posty

chcialam sie pochwalic, ze dzis nabilam w tym konkursie 26 sek :D milego dnia zycze 🌻 ja dzis ide na spacer na plaze!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) zazdroszczę Amirze! plaża.. łaaaaaaaa... Madziula, a co sie wydarzylo w tak cudowny dzień?:) buziiiaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) a nic wczoraj sie nie wydarzylo. po prostu siedzialam wczoraj nad referatem i dopierto wieczorem zaczelam go pisac;( ja tez zazdroscze Amirze... plaza jes cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) a nic wczoraj sie nie wydarzylo. po prostu siedzialam wczoraj nad referatem i dopierto wieczorem zaczelam go pisac;( ja tez zazdroscze Amirze... plaza jes cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra wlasnie rodzi..... boze miala termin na 20.06. 😭 jestem zalamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku Amira jestem z Wami duchem. powiedz pozniej jak i co. Trzymam kciuki zeby bylo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic ciekawego. zabieramsie za konczenie referatu, bo o 21 przyjezdza do mnie kumpela na ploteczki. Dawno się z nią nie widzialam..:) a jak taw Twój A??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty masz ztymreferatem:D moj A... wczoraj dzwonil:) a dzis mi tylko sygnal puscil 30min temu i zastanawiam sie czy mu tylko odpuscic czy cos napisac:D dzis chcialam sie nie odzywac, bo dzis swieto i niech sobie je milo spedza, i wlasnie sie zastanawiam... bo co mam mu pisac? u mnie nic ciekawego sie nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie mam problemu:D sam napisal... napisal ze chcialby juz byc w domu, lepiej zabrzmialoby \"fajnie byloby sie juzz toba spotkac\" - faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... to moze mu po prostu odpuś tego dzwonka. jak zobaczy ze odpuscilas to moze wtedy sam Ci pierwszy cos napisze;) a jak nie to moze chcial Ci tylko powiedziec \"czesc\". No bo przeciez puszczenie komus dzwonka oznacza \"czesc, wlasnie o Tobie pomyslalem. prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio mało, ani Moniki, ani Stańczyka nie ma. Aniżadnych nowych osob...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzieki za mile slowa :) Moj siostrzeniec jest juz z nami ❤️ matko jedyna jak ja sie balam.... brrrr jest co prawda malutki bo wazy tylko 2 kg ale zdrowy :) A na plazy to bylam rano... o 12 przyszedl moj boy... ale pogoda w kratke: raz zimno a raz cieplo nie lubie tak :P a do tego wial wiatr :P wiec nie macie czego mi zazdroscic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to swietnie ze jest zdrowy!!! ciesze sie:) oj ale wiesz, sam fakt ze bylas na plazy jest zadawalajacy :P jak sie bedzie nazywal bobasek? no ja jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. Ja pisze ten nieszczęsny referat i dlatego jestem czasami nieobecna:( to super Amira że dzidzius jest zdrowy. Buziaki dla niego i 3-krotne hip- hip HURRA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde mijamy sie :O Teraz Was pewnie nie ma! A maluszek nazywa sie Oskar ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm. faktycznie sie mijamy...szkoda:( Oskar bardzo ladne imie. Na prawde:) .Nio ja lece myju myju ichyba spaciu. Do obaczenia dziewuszki. PaPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda dziewczynki, szkoda, ale zlapiemy sie jutro:) dobranoc zycze wam slodkich snow:)) mam newsa... wlasnie moj A napisal do mnie \"milych snow moja mandaryneczko\" swietnie.. on chyba kocha mieszac... gr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×