Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmm myslalam zle

Nosicie getry????? Co onich sądzicie????

Polecane posty

Gość hmmm myslalam zle

ja mam 19 lat i zawsze myślałam "co za wiocha,jak mozna ubrac takie obciślaczki na nogi....." itp itd. Az wkoncu sama sie przekonałam jak to jest kupiłam sobie takie fajne czerwone za kolanka...i spodobały mi sie :D mam zgrabne nogi i nikomu to nie przeszkadza....fajnie sie w nich czuje :): hehe .Najpierw trzeba spróbowac,załozyc ,zobaczyc i dopiero potem mowic o kims kto wlasnie w takim czyms chodzi......:P Fajna sprawa te geterki:P Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa konformizm i poddawanie się manipulacji, niestety... Tobie się to nie podobało, ale fakt że wylansowano te getry, i zapanowały w modzie, no i to że widzisz je u mnóstwa osób sprawił że stwierdziłaś że są ładne. Po porstu przyzwyczaiłaś wzrok... Założyłabyś dziś takie szerokaśne, powiewne galoty zebrane ściągaczem w kolanie? Ohyda, prawda? Ale jeśli powiedzmy za 5 lat wylansują coś takiego i wszystkie trendy-laski będą takie nosić, to i Toie się spodobają. Taka okropna ta moda! Co ona z nami robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki konformizm, co ty piszesz? Dziewczyna napisała że nie podobały jej się dopóki sama ich nie założyła. I tak powinno być, zanim coś zaczniemy oceniać to najpierw to przetestujmy! Ja też szukam jakiś fajnych getrów, do tego mini i baletki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dab
okropna, okropna i jeszcze raz okropna moda! za kilka lat kiedy na taśmie będzie co innego, nie będziecie mogły się patrzeć na zdjęcia z tego okresu. dlaczego ludziom podoba się to co jest w modzie, a nie to w czym rzeczywiście dobrze wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_pewno
nie zgadzam się, że najpierw trzeba założyć i spróbować. skoro widzę masę tak ubranych dziewczyn to a) wiem, że nie będę oryginalna b)widzę, że skraca im to nogi i wyglądają kiepsko. Więc po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×