Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

ano dziewuszki - byłam - a tej sekundzie się zmyłam ;) dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewuszki :D k**** dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ale WAS zaniedbałam ! pseprasam;) poplawię się - (uwstechniam się) Dziecko mi zaczęło chodzić i stąd moja chwilowa abstynecja internetowa hihihi:) Ale obiecuję poprawę ...! Całuski ...cukiereczki...ciasteczka.... Karolina mam nadzieję ,że @nie przylazła ;) Sayuri🌻 idę z siorą i znajomymi grilować .....;) Przyjdę na nocną zmianę ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO! _acha_ :D ;D ;D Julcia chodzi :-) 🌼 , ale czadzik! No to babo gratulacje for you and mężusia No to Cię wczoraj nocka miła ominęła bo my z K**** w drugim obiegu plotkowayśmy!!! kto sobie może grillować, to może- u mnie leje jak z cebra :( no to bedziemy oczekiwały zdjęć na Julci blogu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhaha a Kasik się miała ponoc nie objadać :D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_acha_ szybko zjadaj kiełbaski, bo własnie w radiowej Trójce mówili,że wieczorkiem nawet u Was pogoda się zepsuje. Ale ja dziś twórcza- od południa tworze swoją mgr :D aż jestem dumna. To zasługa K*** bo mi wczoraj dała do myślenia - danke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwone
cześc dziewczynki Macie racje musiałam trochę pobeczec ale już jest dobrze:D:D k*** czekam na dobre więści Sayuri nie czekaj kochana tylko rób jak Ci rozum podpowiada ja to żałuje że nie starałam się 9 lat temu jak byłam młoda zdrowa a teraz organizm odmawia posłuszeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwone, co mi po rozbudzonym instynkcie, jak nie mam na razie perspektyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwone zahasłuj prosze nicka, bo cię ktos będzie podrabiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze zrobię to dla was kochaniutkie Ja wiem że to nie jest takie proste ale czasem spontan jest dużo lepszy od przemyślanych decyzjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sayuri nie odpowiedziałaś z jakich okolic jesteś ja Jastrzębie Zdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k** pisz kochana jak tam testowanko Boziu żeby choc Tobie się powiodło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, teraz jakims cudem musze się zmusic do ostatniej sesji i do skończenia mgr ( dużo mam tego w tym roku, bo jakby nie było te dwa lata w jednym to trochę roboty), a potem marzę o pracy, żeby móc stworzyć perspektywy dla założenia rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha aha, ja okolice Bielska :D, więc w sumie nie tk blisko, choć studiuje na Uśiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nawet może lepiej że myślisz żeby skończyc szkołe i znależc dobrą pracę bo bez tego też ani rusz Ja teraz patrząc z perpektywy lat myślę że popełniłam bład że tak czekałam a teraz ciężko z zatrybieniem przez mój organizm nie pamiętam czy pisałam ale jestem po laparo i mam 31 latek więc rozumiesz że czas goni A @ w tym miesiącu przyprawiła mnie o załamkę ale już jest dobrze Wychodzę vteraz na trochę ale będę wieczorkiem na posterunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwone, i dobrze odpocznij. Doprzeczytanka później :D ps. czasami tez uwazam,ze nie ma na co czekac ale mam dusze romantyczki, która paradoksalnie poddaje się szarym realiom życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie, jedne spacerują, drugie grillują, a dzie k***???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy nocna zmiana nie zaczyna sie od 22??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdzielę ...spozniłam się godzine do roboty :) witam wieczorkiem .... własnie sie obzerac mam zamiar i wrzucac foteczki tak wiec i kafeterie odpalam ;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostanie pani mniej wypłaty o to całe 53 minuty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny iwone no to możemy przebić sobie piątke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K**** tylko bez smuteczków! Głowa do góry! ale już dziewuch a teraz akcja sprawdzania maila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkreciłam sie w bloog ;) pije herbate,zapale paieroska i chyba Morfeusz mnie porwie zmeczona jestem tym weekendem ...a Wy? Sayuri-wziełaś się za prace mgr ? i ja postepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×