Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość Czerwone Korale
Heh Imilii ja tez składam wypowiedzenie, juz postanowione. Nie widze przyszłości nawet najbliższej w tej firmie!!!! Mam cos innego na oku, ale to narazie nic nie mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq.m-cro
Chyba wszyscy powariowaliście tak Wam w tej Zarze żle ja już tam parcuje ponad rok i nie narzekam wiadomo tak jak w kazdej pracy sa dobre i złe dni ale nie przesadzajcie bo jak sie chce pracować to nie ma żadnego problemu a nie w h.... lecieć tak jak to większość z Was robi i jeszcze za to wielką kase chce dostawać \" czerwone korale i omilli 86\" zwalniajcie sie już teraz nikt za Wami płakać nie bedzie a kierownik sklepu jak to kierownik ma chumory ale ogólnie jest bardzo fajna to chyba z całą resztą jest coś nie tak bo nawet klienci narzekją na obsługe więc w kim problem w pracownikach którzy zostali poprzyjmowani dopiero do Gliwic ja się przeniosłam z Katowic i wcale nie narzekam na ta prace a tym bardziej na wynagrodzenia bo pracując na pol etatu nigdy nie dostalam wyplaty 600zl tylko zawsze wiecej ale tak jak pisałam jesli chce Ci sie pracowac to jest wszytsko ok tylko w wiekszosci z Was jest właśnie ten problem ze Wam sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz pecha bo nie zwlaniam sie tylko z tego powodu...a dokladnie z tego ze wyjezdzam do Angli...wiec nie najezdzaj jak nie znasz dokladnych powodow...najpierw sie zapoznaj z dokladnymi powodami bo to bylo tylko tak powiedziane...a mam powazniejszy powod..jeden ze wyjezdzam w pazdzierniku a drugi ze moj tata jest chory i musze za niego przed wyjazdem pracowa cu rodzicow w sklepie..wiec nie osadzaj bo Ci to nie dane...!!!!!!!!!!!! ... bo brak kultury u Ciebie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
No coz każdy ma swoje wizje i wartości, wiec komentarz Moniki z męskiego działu jest co najmniej bezczelny. Jesli nam nie odpowiada ta praca to dlaczego od razu musisz nas zle oceniac? Nic o nas nie wiesz wiec na drugi raz pomysl zanim cos powiesz :O Wiesz mamy prawo powiedziec swoja opinie na temat pracy w Zarze poniewaz miałaysmy okazje w tym środowisku się znależc i je poznać. Niepasuje nam i juz. P.s. Zreszta moją pasją życiową nie jest przkładanie wieszaków czy układnie ciuchów także wybacz ale mam większe ambicje, a ta praca to tymczasowa. Tobie zycze powodzenia i tylko uważaj zebyś nie zrobiła sie podobna do pani Dyrektor, no bo w końcu masz juz doświadczenie - Katowice i te sprawy... o ile juz nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq.m-cro
i co się tak pienicie dziewczynki że brak kultury i tak dalej heh :) naprawde nie interesują mnie powody dla których sie zwalniacie itd. jak sama napisałaś każdy ma parwo wygłaszać swoje opinie ( i u kogo tu brak kultury) po za tym to nie mam zamiaru do nikogo się upodabniać. Praca w Zarze też jest dla mnie tymczasowa i nie jest też szczytem moich marzeń tak jak dla większości ludzi tam ! Ale nie jest też tam tak tragicznie jak to opiosujecie poprostu trzeba się przyznać że ta praca i atmosfera Was przerosła bo nie potraficie jak widać dać sobie z tym rady. Tak na marginesie życze powodzenia i żeby każda natępna praca sprawiała Wam więcej radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak przerosla mnie..ty nie wiesz co to ciezka praca a w porownianiu do ciebie mialam i mam bo pracuje u rodzicow jeszcze chcesz dam ci popracowac tam obwiaam sie ze trzech dni bys nie wytrzymala wiec nie mow ze cos moze przerosnąc...i nie zwalniam sie z byle jakiego powodu alejka pisalam wyjezdzam i pomagam rodzicom jeszcze przed wyjazdem...wiec nie mow mi ze cos mnie przeroslo bo nie znasz prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Widze Moniko że nie zrozumiałs co napisałam - każdy ma prawo wygłaszac swoje opinie ale jak ma podstawy tzn zna kogos, mial z czymś, kimś styczność. Ty niestety oceniasz nas, coc nic nie wiesz więc sądze ze brak kultury to ujawinia sie u Ciebie. A co do pracy w Zarze mam słuszne prawo żeby sie wypowiadac i będe to robić. Więc odpuśc sobie bronienie "twojej" firmy, bo i tak za to medalu nie dostaniesz :D Nie wiem czemu nie potrafisz pojąć, że komus mogła sie nie spodobać praca w Zarze???? :O Rozumiem Tobie sie podoba - ok. Ale czemu krytykujesz kogoś kto nie jest zafascynowany ta pracą? A ta praca niby czym miała nas przerosnąc? :) :) :) Te przekładanie wieszaków takie trudne i wyczerpujące? :D Wiesz co, przestań juz opowiadać takie głupoty bo naprawde ta praca nie jest jakims pasjonującym zajęciem ani jakimś trudnym! P.s. Juz nie długo i będę miec pracę w swoim zawodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq.m-cro
Dziewczynki juz sie tak nie gorączkujcie bo Wam nie straczy sił na więcej ja też nie uwielbiam tej pracy i jej nie bronie. Troche nie zrozumiałyście co mam do przekazania ale ok :) no nic i naparwde imilli nie musisz mi sie tłumaczyć czy Twoja praca jest ciężka czy nie bo naprawde mnie to nie interesuje a zresztą przejełyście sie chyba nie w tym momencie co miałyście .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq.m-cro
Tak wogóle to widze że bardzo bierzecie sobie do serca te rozmówki na forum :) ( chyba taki wiek ??? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Monika ale kto sie gorączkuje? No ja napewno nie, bo nie mam czym :) A to forum lubie, widze że Ty także...a do serca to biorę sobie tylko dobre rady i miłe słowa :) Jaki masz na myśli wiek? Hmmm,,,ja chcyba jestem nawet starsza od Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq.m-cro
Na to forum natknełam sie przypadkiem pare dni temu .... a interesuje mnie ostatnio z tego względu bo jestem ciekawa co odpiszecie bo ostatnio bardzo sie zbulwersowałyście a wiem że to bardzo pobudza do odpisywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Hehehhe masz jakies mylne wrażenie (przynjamniej jesli chodzi o mnie) ja naprawdę jestem spokojnym człowiekiem i cięzko mnie zdenerwować. A swoje zdanie o Zarze wyrazic mogłam, chciałam i to zrobiłam ale bez nerwów lecz raczej z nieskrywanym zawodem :O Także ja jest spokojna :) Taaaak przyznaj się że specjalnie szukałaś coś o Zarze..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq.m-cro
Taaaak specjalnie jakby mi jej było mało a Ty jak złożyłaś juz to wypowiedzienie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
A może Ty jesteś Zarunia ?????????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq.m-cro
Absolutnie a kto to wogole jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq.m-cro
Nie uwielbiam tej pracy a raczej juz chwilami mam jej dosyć a ta cała Zarunia pracuje tez w Gliwicach ?? ( Najlepiej szukać pracy w własnym zawodzie choć teraz z tym ciężko przynajmniej moim przypadku ) a wogole byłyście ostatnio na tej imprezie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Ooooo widze ze nie czytałas dokładnie topicu :D Cofnij sie kilka stron wstecz i tam ujrzysz wypowiedzi ZARUNI, która ponoc pracuje w Katowicach w Zarze, ale nie chciała sie ujawnic ;p Tak jak jak zresztą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
No prosze sama Zarunia zawitała :) Jakis przypadek że teraz kiedy jest Monika? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
NO ja na szczęscie dostałam niedawno szanse na prace w swoim zawodzie i wkrótce będę to realizowac :) Coc długo na to czekałam aż dwa lata.... Zarunia, w takim razie co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq.m-cro
Dziewczyny ok ja się zmywam nie mam zamiaru bawić w takie pierdoły widać nie można normalnie pogadać tak wogole to hej zarunia kim kolwiek jesteś i na jakim dziale pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq.m-cro
no tak nie czytam uważnie bo i po co a co zarunia dalej pracujesz w Katowicach a czemu niechcecie sie ujawniać to takie wstydliwe dla Was ( ciekawe z jakiego pwoodu :) ?? czy takie tajemnicze chcecie być ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Bo lubie byc tajemnicza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Ja juz uciekam, ide na mała imprezkę. A Wam zycze miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkamalusia
małe forum :P a przyciaga pewnie całą mase pracowników ZARY :D hihihi imili86 i Czerowne Korale :) ja was doskonale rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie tłumacze Moniko ale nie lubie jak ktos mnie osądza...a dla mnie ta praca tez byla tymczasowa...w sumie chcialam popracowac troszke tak do konca pazdziernika... ale ze chcemy wyjechac do trudno... hej zarunia co sie stalo ze juz nie pracujesz..ja zlozylam wypowiedzenie. A na imprezie nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Cześć Iwonkamalusia, doskonale nas rozumiesz???? :) Chcesz powiedziec ze pracowałaś w Zarze???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×