Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość hosiek
Poduszka, w miejscu ,gdzie trzeba wpisać od kiedy będziesz zatrudniona zostaw puste miejsce, w biurze uzupełnią, pozdrawiam,życzę powodzenia w pracy, to bardzo fajna firma i ciekawa praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosiek
Poduszka jak jeszcze chcesz coś wiedzieć to pytaj, służę pomocą, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynowe
hallo, hallo, czy ktos dostal moze prace w bershce w bialymstoku?? bo widze, ze z niejaka poduszka przyjdzie mi pracowac i z madelaine86 (choc to chyba krotko, bo ty nie chcesz zostac dlugo, tak? a czemu nie chcesz zostac? moze bedzie fajnie! :). a prace zaczynamy eee chyba ok. 10 pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAZNAJOMINOA JUZ
TO SERDECZNIE WSPÓŁCZUJE :( ZYCZE WYTRWAŁOSCI, CIERPILOWSCI I DUZO SIŁY DO PRACY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje, że jak ktoś idzie do pracy to się musi liczyć z tym, że trzeba coś robić, w końcu za coś te pieniądze się dostaje ;) na forum są skrajne opinie więc najlepiej coś takiego przeżyć i się samemu przekonać :) chyba lepiej harować w sklepie odzieżowym niż w sklepie spożywczym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny patrze, ze dostalyscie prace w nas w Alfie, gratuluje. Ale czy nie wiecie przypadkiem czy nie beda potrzebowali kogos jeszcze? Pilnie potrzebuje pracy poniewaz od pazdziernika ide na studia zaoczne i jakos musze je oplacic.. ;/ Tez bym chciala pracowac w nowej galerii, jednak nie wiedziałam gdzie trzeba skladac aplikacje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seledynowe, interesuje mnie praca na krótki okres czasu, ponieważ na początku lutego wyjeżdżam na pół roku;) A co do rozpoczęcia pracy,to wydaje mi sie że sporo wczesniej zaczniemy niż 10.10,ponieważ trzeba będzie wszystkie te ciuchy pometkować porozwieszać itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seledynowe
no i wlasnie to wszystko - metkowanie, rozwieszanie itp, itd, trzeba bedzie zrobic w 4 albo i nawet w 3 dni. wiem to :) a poduszka to ma wlasciwe nastawienie - zamiast sluchac opiniii z forum, najlepeij przekonac sie na wlasnej skorze. jedno jest pewne - w takich sklepach duzo sie dzieje, wiec mozna sie nameczyc. zetem jesli ktos szuka pracy dla leniwych - zapewne inditex nie jest wlasciwym miejscem. moim zdaniem wazna jest atmosfera: jak sie pracuje z fajnymi ludzmi, to nawet w meczacej pracy moze byc super. no i jeszcze znaczenie ma to, jaki jest kierownik/kierowniczka :) mam nadzieje, ze my trafimy na kogos sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny widzę że byłyśmy na tej samej rozmowie. Madelaine86 ja też wybrałam stanowisko sprzedawcy i czekam teraz aż się do mnie odezwą w sprawie tych papierów. Mam nadzieję że zrobią to niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziullaaaa
poduszka a o ktorej masz w poniedzialek szkolenie? bo do mnie dzis dzwonili i od 18.30-21.30 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczny które dostały prace w bershce mówice o tej w katowicach jak tak to nie wiecie moze czy jest tam jeszcze wolny etat? ja skłądałam to zary i vero mody ale nie wiem co z tego będzie:P pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacharsl20 mówimy o Bershce w Białymstoku, madziullaaaa, widzę, że będziesz miała ciekawe wieczory ;) do mnie dzwonili w poniedziałek i w sumie miałam jakiś wybór co do czasu szkolenia, tak więc będę chodzić od 8 do 11 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari85,też wciąż czekam na telefon,pewnie w ciągu najbliższych paru dni zadzwonią,ta babka co prowadziła rozmowę wspominała coś o tym,że będzie zdaje się 15 w Białymstoku;)Widze że połowa obsady Bershki już jest ma tym forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaniqa
A czy ktos dostal sie do STRADIVARIUSA do ALFY? babki od rekrutacji 2 tygodnie temu powiedzialy mi ze widza mnie w roli sprzedawcy i ze mam czekac na tel... hmmm czy dzisiaj albo jutro jest moze rekrutacja na sprzedawcow? bo z tego co pamietam to jak ostatnio bylam w golebiu to byla rekrutacja tylko na KASJEROW_SPRZEDAWCOW.... hmmmm KTos jeszcze zalapal sie do STRADIVARIUSA??? pozzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dzwonili już do was (osoby przyjęte na stanowisko sprzedawca w BIAŁYMSTOKU) w sprawie tych dokumentów do odbioru?Ja straciłam przy zmianie telefonu do nich nr,więc nawet nie mam jak się dowiedzieć co i jak.A jak z tym u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaniqa
Wczoraj otrzymalam telefon z ZARY w sprawie odbioru papierow o prace na stanowisku sprzedawca w stradivariusie w alfie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie też wczoraj zadzwonili że mam w poniedziałek przyjść po dokumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evaniqa
Mari85 - do jakiego butiku idziesz? ktos idzie do STRADIVARIUSA ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketrin3
a będziecie miały jakieś szkolenie?? piszę do dziewczyn które idą na sprzedawców do stradiego bądź pull'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketrin3
bo my jako sprzedawca-kasjer jestesmy własnie w trakcie szkolenia, które trwa 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko powiedzieć na razie mam odebrać tylko dokumenty, nikt o żadnym szkoleniu nie wspominał ale pewnie jakieś będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w poniedziałek idę na rozmowę w sprawie pracy w Zarze (Białystok, rowniez Hotel Gołębiewski) czy możecie mi powiedzieć jak to wszystko wygląda? Bardzo się stresuje, to moja pierwsza rozmowa o prace..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej interesuje mnie o co pytają, jak z językami obcymi, czy generalnie ciezko się dostać? Dziewczyny, ktore juz przez to przeszly, błagam o rady i podpowiedzi :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wyglądało to tak: było ok 14 osób, na początku wszyscy usiedli przy stole i wypełnili ankiety dotyczące między innymi dyspozycyjności, następnie każdy musiał powiedzieć coś o sobie i dlaczego wysłał aplikacje, pani od rekrutacji opowiedziała trochę o firmie i o pracy, a później z każdym osobno przeprowadzana była krótka rozmowa, na której dla osób na stanowisko kasjera wręczono papiery do wypełnienia :) nie ma się co denerwować, atmosfera była luźna, rozmowa rekrutacyjna zdecydowanie odbiegała od innych, na jakich byłam :) życzę powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madzioonia
madzioonia a zara będzie w C.H. Alfa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×