Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość Czerwone Korale
Nie ma tak :) Nie napisze, ty tez nie chcesz nic ujawnic :P Sądze ze jak jesteś na damskim to może mnie kojarzysz, albo i nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
imili86 a ciebie chcyba nie kojarze ...... Masz na imie Emilia to wyczytałam z forum i ze jestes na dzieciecym ale jakos nie umiem skojarzyc ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale ja pracuje, ty sie szkolisz wiec nic ci nie grozi jak sie ujawnisz, poza tym za duzo napisalam róznych informacji ale jak chcesz nie nalegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
No jak dobrze pójdzie to tez bede pracowac wiec sadze ze nie ma zadnej róznicy.... Ale ok nie nalegam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
no na dzieciecym :) /...szkolisz czy nie ale umowe masz na okres probny wiec to tez jakbys normalnie pracowala bo w kazdej pracy ,masz przeciez okres probny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
To musze poczytac dokladnie skoro nie zauwazylam info o Tobie... Myslisz ze ktos z menagerów czyta takie pierdoły ze sie obawiasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
No tak masz racje to jest juz praca bo mam umowe ale jednoczenie sie szkole bo nigdy wczesniej nie pracowałam w tym fachu :) Z dziecięcego kojarze niekróte osoby hmmm......... Jak wyglądasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
imili86.fotka.pl tam zobaczysz bo siebie samej nie umiem opisac heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Eeee ja nie mam tam konta to cie nie zobacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
A w ogóle podoba Ci sie ta praca? Co sądzisz o kierownictwie z Zary ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
podoba mi sie podoba ale zdjecia ci sie wyswietla nawet jak niemasz konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtcik
cześć. dostałam pracę w innym sklepie, jednak wymiar godzin jaki mi proponują jest po prostu za mały, ponieważ skończyłam studia i szukam czegoś co najmniej na 3/4 etatu.. czytając wasze forum jestem już prawie zdecydowana wysłać swoje cv do zary..jednak nie wiem czy nadal przyjmują?? wiecie coś może na ten temat..i jak wyglądało u was szkolenie?? kasa, terminal, dostawy towaru, klipsownie, sprzątanie towaru tak?? bo byłabym strasznie do tyłu..oczywiście my też u nas to wszystko mieliśmy jednak pewnie w każdej firmie jest inaczej..pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizz odpiszcie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtcik
pracę dostałam w reserved..słyszałam jednak i czytałam na forach, że zara, h&m i solar to najlepsze i najbardziej przychylne dla pracownika firmy..i dlatego myślę o tej zarze..a może wiecie coś o pozostałych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliiszalamana
ja ci szczerze powiem ze np jedni bardzo chwala promod inni wogole, tak samo slyszalam o hm ze niby zapiepsz za mala kase itd najlepiej samemu sprawdzic ja bylam na rozm do zary i ta babka nas ostrzegala ze to jest bardzo ciezka praca nie ma przerwy samo stanie i usmiechanie sie plus praca fizyczna ja mysle ze sama musisz sprawdzac bo kazdy mowi co innego duzo tez zalezy od atmosfery w pracy i szefostwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejtcik
a czy mogłabyś mi napisać coś o zarze..jak wyglądało szkolenie..co robiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistkaa
zarunia czy mam szanse dostac prace w silesii czy jest was komplet? rozumiem ze trzeba sie ubierac elegancko? tak jak imili86 chcialabym pracowac na dziale dzieciecym, czy na tym dziale tez jest kasa? nie wiem czemu ale mam przed tym duzego stracha :) no i w ogle imili jak tam praca? co nalezy do twoich obowiazkow? :) bede bardzo wdzieczna za informacje. musze w przyszlym tygodniu pojechac zobaczyc jak to wyglada bo jak bylam nie zwracalam uwagi na sprzedawczynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
duzo obowiązków ...ale mi sie bardzo podoba..też sie bałam kasy..ale dzisiaj sie przekonalam ze niema czego :) uczyły mnie dziewczyny i to na głownej :) także nie jest trudno :)...a w pracy jak w kazdej wiele obowiązków ale mi praca na dziale dzieciecym sprawia samą przyjemnośc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
imili86 ------- ja juz wiemy która to ty jesteś... :) Widziałam Cie kiedys na tym dzieciecym :) Poznalam Cie dzieki twojej fotce :) Szczerze to ja bym na dziedziecy nie chciała, tam wy sie chyba nudzicie....na damskim to jest dopiero co robic!!! Ale ja własnie tak wole bo szybciej czas leci wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
A przyjęcia do zary sa bo tam pracowników wiecznie brakuje z tego co zauwazyłam.Niekiesy jest naprawde mało ludzi w pracy...a niby tle osob tam pracuje. Nami (tzn tymi co maja byc na Gliwice) wypełniają sobie luki w grafiku. CViekawe jak to bedzie jak my pojdziemy...ale to juz nie moja sprawa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
czerwone korale szkoda ze teraz to ja nie wiem ktora to ty:p .. Ci powiem ze mi na dzieciecym tez w miare szybko leci czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
Ach...niech to pozostanie moja słodką tajemnicą ;) hihihi Mała podpowiedz dzis tez Cie widziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
dziś?? ja mam dzisiaj wolne hehe..az do poniedzialku :D dopiero w ponedzialek bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone Korale
niemozliwe???????? W takim razie masz sobowtóra :) A tak serio to byla bardzo podobna dziewczynka do Ciebie, myslalam ze to ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
hehe moze mam sobowtora :D podobno kazdy go gdzies ma heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mnie tez interesuje praca w Zarze :) Domyslam sie , ze jest ciezko, szczegolnie na poczatku, ale to zawsze tak jest ze wszystkim. Wiecie moze na jaki adres mozna preszlac cv? Mam to skrotowe cv ze sklepu, ale to na pewno za malo. Bede wdzieczna za odp :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imili86
mysle ze wystarczy dolacz zdjecie do tego i bedzie ok :) potrzebuja na pewno ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaka szybka odpowiedz :) Dzieki :) Mysle, ze w wakacje zostawie cv, bo narazie musze sie trzymac tej pracy ktora mam :) Ciekawa jestem jak to bedzie. Szkoda, ze w moim miescie nie na ma Zary :/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×