Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość madzielk
Czesc :) jak w zarze wyglada praca dekoratora????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi_lk_a
Hej dziewczyny mam takie pytanie. Trafiła mi się praca w Promod i w Zarze. Nie wiem teraz którą ofertę wybrać. Z tego co widzę wiele z Was jest zorientowanych w tych sklepach, ja niestety jestem laikiem dlatego proszę Was o poradę, gdzie i dlaczego. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weteran
Jak ktoś nie chce pracować a ściemnić to niech siedzi w domu. Praca w Zarze jest ok.Praca nieraz ciężka ale bez przesady ja każda, jak ktos chce siedzieć i raz na godzinne coś sprzedać to nie w tej firmie bo ruch jest doży. w zależności od etaty masz wynagrodzenie dochodzi do tego premia i prowizja od utargu bony na święta, i na urodziny dla pracowników , czami bilety do kina, karta multisport na wiele obiektów sportowych. Z kierownictwem można się dogadać.Uważam że tylko ściemniaczom to nie odpowiada i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usss
Sprzatanie za DARMO po godzinach nie jest fair. Tego zapomniales/zapomnialas dodac...Niby taka powazna firma...szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była zara
co ty pleciesz ???jakie sprzatanie za darmo???? wpisujeszsię w ewidencje do tej godziny do której sprzatasz z zaokragleniem do 15 miut plus juz minus.płaca za sprzatanie.kiedys tak było ze wpisywało sie do 22 a reszta była za freeeeee ale zmienili to całe szczęscie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1975
nie pracuje się po godzinach za darmo,za każdą przepracowaną minutę jest płacone, przecież wpisuje się do listy obecności do której godziny sie pracowało(i to co do minuty), a na podstawie tych list wypłacana jest wypłata, tak więc nic "za darmo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka kot
Mi_lk_a wybierz promod bez dwóch zdan.mniejszy sklep ,bardziej zgrana ekipa i mniejsze cisnienie .zara to kołchoz,mniejsze sklepy nawet jak mniej płaca to nie tyrasz jak dziki osioł. kiedys pracowałam w zarze i wiem co pisze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1975
a czy ktoś wybiera się do Bielska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik87
witam wszystkich , (super forum) szukam aktualnie pracy na terenie Krakowa , Zara , C&A , H&M, reserved, troll , pull and bear , zwracam się do Was z prośbą o jakies informacje (gdzie szukają)? Cokolwiek bo bardzo mi zależy na pracy a jako sprzedawca mam już doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ostatnio w Bielsku byl nabór do Grupy Inditex dokładnie 04.09 od 8 rano w Parkhotel Vienna na 4 pietrze, która wkrótce otwiera 5 swoich sklepów w Sferze2 której otwarcie jest planowane na Pażdziernik/Listopad tego roku oczywiście. Było chyba ze 100 dziewczyn, podzielonych na 4 grupy kazda o innej godzinie. Na poczatek umowy na 1/2 etatu, 900 pln brutto (śmiech), okres 3 miesięcy próby wytrzymałości psychicznej. To tak w skrócie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posypka_
Ponawiam pytanie ,może ktoś wyjaśnić?? Jakie badania każą zrobić? Jak to dokładnie wygląda?Co jest potrzebne? Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi_lk_a
Jeśli chodzi o Zare to muszisz przede wszystkim zrobić badania u okulisty i pobiorą Ci krew, przynajmniej ja tak miałam, ale z tego co wiem, to zależy od lekarza, ale najprawdopodobniej chodzi tylko o te 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam prace w Zarze w Bielsku!!! Wyslalam wszystkie dokumenty i badania i czekam na tel od kiedy zaczynamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti__
Witam, szukam pracy w Krakowie.mam doswiadczenie ponad roczne w sprzedazy czy wiecie moze cos gdzie przyjmuja itd??bardzo mi zalezy na tym bo nagle zostalam na lodzie sama z wszystkimi oplatami co miesiac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posypka_
Dzięki Milka :) Mimi87 a Ty robiłaś tylko badanie krwi i u okulisty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ktos z Bielska juz dostal tel z informacja od kiedy ruszamy i jak bedza wygladaly szkolenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A posypka_ Slyszalam ze niektorzy lekarze robia tez przeswietlenie pluc i jakies inne badziewia. Szczesliwie mnie to ominelo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi_lk_a
Hej dziewczyny! Mam jeszcze do Was jedno pytanko. Jak mają być ubrane pracownice w sklepie i czy to ubranie jest finansowane przez Zare czy pracowników? Różne wersje słyszałam, dlatego chciałabym się upewnić jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkax
Jeszcze nic nie wiadomo, dopiero Mamy byc poinformowani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepsi88x
czy ktoś juz coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to dostaniemy stroj sluzbowy!!! Do mnie dzwonili zaczynam szkolenie we wtorek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weteran
Dostaniecie uniform koszulka spodnie marynarka i buty ale na początek macie swój strój czarny najlepiej. Badania to zależą od miasta i lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniko
ha..no własnie .ekipa zebrana do Zary w BB a ja w piatek ide na rozmowe i z tego co wiem masa innych dziewczyn....tez do Vieny...w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaabcd
od jutra zaczynamy szkolenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była zara-za
współczuje...... teraz się wam wydaje ze złapałyście pana boga za nogi i macie super posadki a za jakis czas przyjdziecie na ten wątek i będziecie pisały jak to wygląda na prawde.inditex to sekta z której jak sie za wczasu nie ucieknie to cie zjedzą !!!! gorące wspólczucia...... ale jak to sie mowi na własnych błędach się najlepiej uczy -nie na cudzych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie :) czy istnieje mozliwosc pracy tylko w weekendy lub na popołdunia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1aniolek1
wszystko jest do uzgodnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraWracam
Czesc, ja rowniez wyslalam cv do zary i oddzwonili do mnie, ide w piatek do vienny na 12,30. Moze mi ktos powiedziec na czym polega ta rozmowa? Po tym co tutaj czytam wogole sie zastanawiam czy tam isc... z gory dzieki za szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×