Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość madziuu
nieee, grunt zabłysnąć ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataFil
ok, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak poszło Wam na rekrutacji grupowej dzisiaj do ZARY w Gdyni? Przyjęli dużo osób? Jak wyglądała ta rekrutacja? I czy dostałyście pracę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostało przyjęte 5 osób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja umowa na okres próbny została zawarta na 2,5 miesiąca, czyli jak dobrze rozumiem mój okres wypowiedzenia to 1 tydzień, a nie 2? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiiiiaaaaaaaa
Witajcie ! chciałam się zpaytać ,ile czeka sie na przyjęcie do pracy?? .. zrobiłam badania, bhp, złożyłam wszystkie dokumenty przy okazji jeszcze krótki instruktaż mi zrobili. I teraz cisza :( zależy mi na tej pracy, a telefon milczy.. nie wiem czy szukac czegos nowego, czy wciąż czekać .. mówili, że do dwóch tygodniuz tym że jutro minie termin, czy jest możliwe że zrezygnowali z mojej osoby?? hym, jeżeli ktos ma jaką kolwiek wiedzę na ten temat to będę wdzięczna jeżeli się ze mną tym podzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiiiiaaaaaaaa
Witajcie ! chciałam się zpaytać ,ile czeka sie na przyjęcie do pracy?? .. zrobiłam badania, bhp, złożyłam wszystkie dokumenty przy okazji jeszcze krótki instruktaż mi zrobili. I teraz cisza :( zależy mi na tej pracy, a telefon milczy.. nie wiem czy szukac czegos nowego, czy wciąż czekać .. mówili, że do dwóch tygodniuz tym że jutro minie termin, czy jest możliwe że zrezygnowali z mojej osoby?? hym, jeżeli ktos ma jaką kolwiek wiedzę na ten temat to będę wdzięczna jeżeli się ze mną tym podzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zrobiłaś badania i złożyłaś wszystkie dokumenty to na pewno z Ciebie nie zrezygnują! :) Czekaj cierpliwie ana peeewno się odezwą :) Oni też nie chcą się pozbywać tak szybko pracowników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie a jesli wiem ze otwiera sie nowa galeria za poltorej tyg i bedzie nowa zara, to gdzie skladac cv, do sklepow zara ktore dzialaja normalnie czy przez internet, czy moze poczekac az otworza galerie i do tamtej zary pojsc i zostawic cv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuuu
skoro otwiera się nowa galeria za chwile a w niej zara to znaczy, że już mają komplet pracowników. sama jestem z takiej galerii ;) rekrutacje są przeprowadzane na miesiąc wcześniej. poza tym niechętnie przyjmują kogoś z zewnątrz, raczej preferują awanse grupowe, ale możesz próbować po miesiącu, dwóch, kiedy skończy się okres próbny. od razu nie ma co, bo mają już zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuuu
poza tym ja wiele razy zostawiałam z sklepie CV - najlepiej, ale też się nie odzywali. warto próbować właśnie miesiąc przed otwarciem, kiedy to szukają ludzi i w internecie są ogłoszenia. wtedy spokojnie można im wysłać na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93
Cześć dziewczyny, mam pytanko, jak to jest gdy aplikuje sie przez jakis portal do inditexu na stanowsko sprzedawca, wybiera sie ewentualnie samemu w jakim sklepie chce sie pracowac czy moze oni ci przydzielaja sklep nie patrzac na twoje preferencje , z góry dzieki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuuu
93: jak składasz to lepiej zaznaczyć więcej sklepów, które Ci pasują, wtedy jest większa szansa, że Cię przyjmą ;) a to gdzie potrzebują to nigdy nie wiesz, póki nie zaproszą Cię na rekrutację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczęta potrzebuje porady, wczoraj złożyłam swoje cv w internecie i dzisiaj nieznany mi numer do mnie dzwonił, ale nie mogam odebrac, oddzowanilaam 2 razy ale nikt nie odbiera, myslicie ze jesli to w sprawie rozmowy rekrutacyjnej to mam jeszcze szanse, zadzownia ponownie czy mnie skresla :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuuu
do mnie dzwonili dwa razy, za drugim odebrałam. lepiej odebrać ;) bo potem mogą nie zadzwonić jak zbiorą już komplet pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odp., nie wiem jak robic, dzownic jutro jeszcze raz sama czy czekac,nie chce wyjsc na jakas nadgorliwa :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dzownili 2 razy pod rzad, czy moze w jakims odstepie czasowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w oysho
A czy ktoraś z was praowała w oysho? tez sa premie za utarg jak np. w zarze? jaka tam panuje atmisfera? Dzieki za odp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuuu
trzeba czekać na ich telefon. do mnie dzwonili raz a potem po 24 godzinach drugi raz. czekaj :) oysho wchodzi w skład inditexu, jak pozostałę marki. wypadałoby by to wiedzieć. a jakw chodzi w skład to oznacza, że też ma się te same profity co w zarze, stradivariusie, bershkce, pullu czy massimo. internet nie gryzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuuu
atmosferę tworzą pracownicy. w jednym sklepie jest fajnie, w drugim mniej. logiczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem, ze to cześć inditexu, ale chodzi mi głownie o to jak tam jest z utargiem bo od tego zależna jest premia, a nie widziałam jeszcze postu który mówiłby coś o wielkości premi lub jak jest z obrotami, o to mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuuu
nikt Ci nie poda wielkości premii ani utargów, to są dane poufne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przciez nie oczekuje dokladnych danych, tylko czy jest to zadowalajaca suma w porownaniu do innych sklepow inditexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuuu
w każdym sklepie zarabia się inaczej, to zależy od klientów, którzy odwiedzają sklep, raz jest ich mniej, a raz więcej. także ciężko cokolwiek powiedzieć. jedynie asortyment nie jest tak szeroki jak np w zarze, która jest skierowana począwszy od dziecka skończywszy na mężczyźnie. gdzie teoretycznie powinno go odwiedzać więcej klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ktoś przerabiał już Opening Course i jest w stanie powiedzieć cóż to takiego i na co się tm przygotować? Czy to bardziej szkolenie, czy integracja ? :) Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We wtorek mam rozmowe w Bershce. Podobo ma to byc spotkanie grupowe. Czy wie ktoś jak taka rozmowa wygląda w Inditexie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko masz napisane na stronach wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfadora_tonks
co do oysho i utargu- trzeba pamiętać, że premie to nic więcej niż wypracowanie budżetu dziennego/miesięcznego danego działu (w zarze) czy całego sklepu w przypadku pozostałych brandów. Budżet ten jest zawsze dostosowany do danego sklepu, brane są pod uwagę różne czynniki takie jak lokalizacja czy średnie wyniki, więc zwykle jest to pułap osiągalny. Im więcej z budżetu wypracowane tym więcej do premii. Więc nie ma się do martwić, że w takim oysho jest mniejszy utarg. Budżety są inne w każdej zarze czy każdym oysho w kraju i zwykle to wyniki możliwe do osiągnięcia. Z ciekawostek mogę opowiedzieć, że np. odnowienie sklepu (co miało miejsce m.in. w Warszawie w zarach na Marszałkowskiej/ galerii mokotów) ma wpływ na zwiększenie budżetu o prawie o połowe! Przez co niestety jest słabo, szczególnie, że ostatnie miesiące letnio/wczesnojesienne poskąpiły klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mam być może i głupie pytanie ... no ale troche mnie nurtuje. Mam w najbliższym czasie rozmowe kwalifikacyjna do Zary ( wiem wiem to tylko rozmowa ,moze mi odrazu podziękują ) ale obawiam się uniformu. Noszę rozmiar 40-42 ..slyszalam ze zara jest ardzo zaniżona jeśli chodzi o rozmiarówkę.. i autntycznie sie boje ze nie zmieszcze sie w te ciuchy .. wiem wiocha totalna ale ciagle o tym mysle :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalatawiec
pracowałam z dziewczyną, która nosiła o wieeele większy rozmiar niż 42 i bez problemu mieściła się w unform;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×