Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość 123gość
Asiiiiaaaaaaaa...mozesz powiedziec po jakim czasie sie do ciebie odezwali ze zaczynasz prace? bo ja mam podobna sytuacje, zrobilam badania, bylam na szkoleniu BHP, oddalam wszystkie dokumenty i powiedzieli mi, ze zadzwonia jak tylko beda mieli moja umowe. Minal tydzien i narazie cisza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość2332
Hej, Powiedzcie mi jak to jest, ja się pracuje na okres próbny jak to wygląda po tym okresie próbnym zazwyczaj przedłużają umowy czy zwalniają po tym okresie? I czy np. po tym okresie próbnym jak oni nie będą chcieli przedłużyć umowy to czy jest szansa przejść do innej zary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykle jak nie zrobisz dobrego wrażenia na pracownikach i pracodawcy to nie będą Cie trzymali do końca okresu próbnego. Jak przepracujesz miesiąc i Ci nie podziękują za pracę to mało prawdopodobne żeby po kolejnych dwóch nie przedłużyli Ci umowy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakarpi
Hej :) jutro zostałam zaproszona na 15.00 na próbne godziny w Zarze i na rozmowę. Może mi ktoś powiedzieć jak to wszystko wygląda? Powiedzieli mi,że mam się ubrać na czarno... będzie dobrze ja włożę czarne spodnie, czarny t-shirt i na to czarną marynarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w której zarze masz te godziny próbne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim miescie zostałaś zaproszona na rozmowe? Napisz jak możesz jak było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blue City w Warszawie poszukuje pracowników na dziale damskim taka informacje otrzymałam od kolezanki, która tam pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heja! Czy możecie powiedzieć jakie są zarobki w ZARZE? Sprzedawca: podstawa + premie (na jakim poziomie: % od sprzedaży czy stałe wielkości bez względu na utarg) Kierownika: podstawa + premie (na jakim poziomie: % od sprzedaży czy stałe wielkości bez względu na utarg) Dyrektora: podstawa + premie (na jakim poziomie: % od sprzedaży czy stałe wielkości bez względu na utarg) *Widziałem na poprzednich stronach wpisy o zarobkach, ale były sprzed kilku lat więc może ktoś dysponuje świeższymi danymi. Dzięki za pomoc****ozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy Ty naprawde sadzisz, ze ktos poda Ci takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostałem zatrudniona w Zarze jako osoba z trzeciego casting'u. Dwa wcześniejsze castingi jadą na dwutygodniowe szkolenie do W-wy. Mój trzeci casting ma miec podobno krótkie szkolenie na miejscu oraz zając się towarowanieniem nowego sklepu. Jakie macie doświadczenie? Czy nie jest tak, że zatrudniono mnie jedynie na 3 dni towarowania a potem wręczą zwolnienie? ... P.S. Inni szkoleni dwa tygodnie nie są jak dotąd poinformowani o trzech dniach towarowania po 12 godzin. Zastanawiające jest też to że na równi miałabym pracować z pracownikami szkolonymi parę razy dłużej niż ja.. Proszę o pomoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki jest % premii od utargu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie to wcale nie znaczy, że Cie zwolnią, po prostu nie wszyscy mogą jechać na szkolenie kasjerskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy któraś z was mogłaby mi powiedzieć, ile trwa szkolenie BHP? I jak to jest dokładnie z tymi wyjazdowymi szkoleniami? W czasie rekrutacji nikt nic nie mówił na ten temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annkarpi92
hej ;) mam kilka pytań: -czy wie ktoś może czy w Warszawie w którejś Zarze szukają pracowników? -Jakie pytania najczęściej padają na rozmowie do Zary? Czego się spodziewać? -Jeśli pozytywnie przejdę rozmowę to jakie dokumenty trzeba przynieść? i jak wygląda to badanie lekarskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakarpi
Czy udałoby się jakoś dogadać w Zarze, żebym pracowała tylko 4 dni? np w soboty i niedziele na drugą zmianę a poniedziałek i piątek na pierwszą? Zgodziliby się na coś takiego czy nie ma szans? i ile maxymalnie a ile minimalnie można dziennie pracować w Zarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy w MASSIOMO DUTTI da rade wyciagnac premie ? czy jako sprzedawca latwo jest zrobić target ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Zarze niektórzy wyżej srają niż d**ę mają. Dużo osób jest fałszywych. Menadżerom się głowach poprzewracało.W miesiąc oczekują że będziesz wszystko umiał . Grafik się często zmiania. Musisz zrobic milion rzeczy w danym czasie ale klient jest najwazniejszy i musisz mu wejsc w d**e, lecieć do niego i nikogo nie obchodzi że z czymś się nie wyrobisz. Tylko zarobki są dobre ale to nie wszystko...polecam prace w innych sklapach Inditexu !Zare odradzam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam ogłoszenie, że szukają teraz do zary w bydgoszczy. czy któraś z Was wysyła aplikacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt z was nie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.Iwona około 55 lat,włosy farbowane na mahoń zatrudniona jako sprzątaczka w Galerii Łódzkiej krytykuje i obgaduje panią kierownik na tym sklepie oraz pracowników .Oczernia wszystkich.Zróbcie coś!!! Chodzi do innych sklepów i plotkuje.Już się ma dość jej słuchania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Massimom sa chyba najelpsze zarobki, premia fajna, mniejszy zespol i sklep wiec komfort pracy i wiele lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny A jak jest z badaniami? Czy wada wzroku nie wyklucza pracy w sklepach Inditexu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee kolezanko wyzej nie tylko w zarze tak jest, w kazdym ich brendzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w zarze to oboz pracy!Straszana atmosfera, wymagania nieadekwatne do zarobkow!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam prace w zarze!!!! wszyscy maja tam kije w tylku ,a klientki mysla ,ze sa w butiku louis vuitton i trzeba przed nimi rozkladac czerwony dywan!!!! Aczesto nawet nie potrafia odwiesic bluzki poprawnie na wieszak!!!Zarobki marne i do tego zmieniajacy sie grafik srednio kilka razy w tygodniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werderliksa
Mnie to bardzo zadziwiły opinie pracownic na forum gowork.pl/opinie_czytaj,1305 nie myslałam, że w zarze jest taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest tu osoba, która pracuje z zarze w warszawie lub w Radomiu i chciałaby oddac swoja znizke pracownicza? bardzo mi zależy, proszę o info na mail: mejlunek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj znaleźć coś dla siebie na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami pracy, godnymi Twojej uwagi. Sam korzystałem i dziś cieszę się fajną posadką !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara222
Hej. Osobiscie nie polecam pracy w zarze, w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej warunki pracy itp. zostaly zupelnie inaczej przedstawione niz wygladalo to w trakcie wspolpracy z firma... Poczawszy od grafiku a skonczywszy na relacjach miedzy pracownikami... Grafik zmienial sie w ciagu tygodnia kilku krotnie i pomimo moich sprzeciwow zmiany w nim zachodzily...dziewczyn, ktore sie tym zajmowaly nie interesowalo, ze mam na ten czas swoje plany i reagowaly oburzeniem, ze odmawiam przyjscia do pracy w innych godz niz pierwotnie mialam wyznaczone... kolejna kwestia, atmosfera miedzy osobami pracujacymi napieta, jedna pani wazniejsza od drugiej...dziewczyny podwazaja swoje decyzje nawzajem niewiadomo kogo sluchac, w koncowym rozrachunku obrywalam ja do poki nie dano mi dojsc do slowa kto kazal mi to czy tamto zrobic...i do poki nie skonczy sie okres probny zadne "bonusy" tak to nazwijmy:P, o ktorych byla mowa na rozmowie kwalifikacyjnej nie przysluguja poza rabatami po chyba 2 przepracowanych miesiacach...czego na rozmowie nie mowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×