Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imili86

Praca w Zarze

Polecane posty

Gość malutkadupa
ile zarabia regionalny VM w stradivariusie lub innych sklepach inditexu ???? ktos wie moze? jest ktos kto pracowal na tym stanowisku, jak sie tam dostac i jakie trzeba warunki spelniac ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile wynosi stawka za nadgodziny i ile więcej zarabia starszy sprzedawca od sprzedawcy wie ktos moze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam dzisiaj na rekrutacji. Niestety pracy nie dostałam, ale mogę powiedzieć jak taka rekrutacja wygląda :) Jest tak że razem z kilkunastoma innymi osobami zasiada się do stołu i każdy wypełnia ankietę. Potem dostaliśmy dwa zadania. Jedno polegało na na tym że trzeba było przez 5 min pogadać z osobą która siedzi obok, a później ją opisać, a następnie w grupach trzeba było wypisać jakieś tam obowiązki na poszczególnych stanowiskach pracy, każda gruba inne stanowisko. Potem rekrutujący opowiedzieli jak wygląda praca w ich firmie, a na koniec osoby które wyczytali miały zostać i oznacza to że dostały tą robotę, a reszta "out" :D Pierwszy raz byłam na takiej rekrutacji i powiem tak - cieszę się że dali mi szanse, ale to nie zmienia faktu że na dobrą sprawę narobili mi tylko smaka i zajęli mi czas ;) To tak jakby ktoś mi powiedział że sprzeda mi ferrari opowiadając mi o tym jakie to auto jest świetne, a na koniec powiedział "sorry, siostro, ale nie dostaniesz tej bryki". Taka rekrutacja jest taką zabawą w szkołę - uczniowie którzy byli najbardziej aktywni na lekcji dostaną piątki, a reszta niech się buja :D Podsumowując - żeby przejść tą "rozmowę" trzeba wyróżnić się z tłumu. To raczej jest dla osób charyzmatycznych i tzw "dusz towarzystwa", dla tych bardziej spokojnych, nie bardzo. Zdecydowanie wolę rozmowę "face to face", gdzie mam pełne pole do popisu i nie muszę walczyć o uwagę potencjalnego pracodawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgtrfdd
Zależy od sklepu (a raczej od dochodów w danym sklepie) ale od 2 200 do 2 800 nawet, mówię o zarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orannnnnnnnżżżowaaa
ja pracowałam w zarze jedynie przez miesiąc. Właściwe bez konkretnego powodu pewnego dnia dyrektorka zaprosiła mnie do biura twierdząc, że postanawiają rozwiązać umowę. Po dość intensywnym dopytywaniu się dowiedziałam się, że rzekomym powodem rozwiązania umowy przez pracodawcę jest niespełnianie oczekiwań, których, to już konkretnie niestety nie wiem... Najpierw miałam doła i oczywiście gryzło mnie, to czy np. nie jestem za mało obrotna itd, ale teraz mam, to już gdzieś... Daje mi jedynie, to myślenia, to że osoba, która przyjęto później(kiedy ja odchodziłam ona była 2,3 raz w pracy) otrzymała uniform, kluczyk do szafki, do socjalnego itp od razu, a ja musiałam wciąż się dopytywać itd, a jakoś nikt o takie kwestie w mojej sprawie nie zadbał.... Praca specyficzna, ponieważ o wszystko trzeba się samemu dopytywać. Trafiają się osoby pomocne, które wszystko profesjonalnie tłumaczą, ale są i takie, które lubią zaszkodzić lub wprowadzić w błąd (np. 1 osoba mówi, że wolno do przymierzalni wraz z ciuchami zabrać torbę z zary, ale musimy spr.czy klient tam czegoś nie schował - kiedy zrobię tak przy innej osobie, to okazuje się,że absolutnie nie wolno tak postępować). osoby, które pracują tam od dawna również popełniają czasem błędy w stylu powieszenia czegoś na zły wieszak i jakoś afery z tego powodu nie ma, więc ja u siebie też błędów nie widziałam.... No i oczywiście historie o szajce złodziei... Mi nikt nie podziękował za znalezienie ubrań bez klipsów, które klientka chciała wnieść do przymierzalni... Mi za cztery tyg. na 1/2 zapłacili szałowe 600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol55
Hej :) czy jest tutaj może ktoś kto zacznie pracę w Zarze w nowej Galerii Katowickiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol55
I mam jeszcze pytanie do osób, które pracowały w Zarze. Czy to pół etatu to faktycznie pół etatu? Czy jest milion nadgodzin? Studiuję dziennie i wolałabym wyrabiać tylko właściwe godziny i raczej nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamina
Hej, przed chwilką dostałam telefon, że rekrutacja grupowa jest w poniedziałek o 10 rano w hotelu Angelo. Nie wiem do jakiego konkretnie sklepu, ale jeśli chodzi o miejsce to będzie chyba nowy sklep w Galerii Katowickiej :) jest tu ktoś kto wybiera się na rekrutacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie też dzwonili także widzimy się w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfadora_tonks
ja jutro mam swój pierwszy dzień w zarze z czego się niewymownie cieszę, że w końcu po prawie 3 tygodniach badań i szkoleń dołączę do zespołu. dawajcie znać jak wam pójdzie! trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol55
O to widzę, że rekrutacja ruszyła pełną parą :). Ja już zostałam przyjęta do Zary do Galerii Katowickiej, bo kiedyś zostawiłam cv w Silesii. Miałam godziny próbne i prawdopodobnie będę pracowała na dziale dziecięcym :). Wiem że galeria zostanie otwarta we wrześniu, ale jeżeli ktoś będzie wiedział konkretnie od kiedy zaczynamy pracę to podzielcie się tą informacją, bo na rekrutacji pewnie Wam powiedzą :). I dajcie znać jak Wam poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamina
nikol ciesze się że Tobie już się udało ;) rekrutacja jest grupowa więc to chyba nic strasznego - taką mam nadzieję. Jak będę "po" to dam znać czy coś wiadomo o Galerii K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol55
No te grupowe rekrutacje są fajne z tym, że oceniają Cię tylko na podstawie tego jak się zachowujesz w grupie a nie musisz pracować i doradzać klientom nie znając asortymentu. A potrzebują pracowników do całego inditexu- więc baaaardzo wielu. To trzymam za Ciebie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdelekk
Ja dostałem wiadomość, że spotkanie jest w poniedziałe, a na drugi dzień ta sama babka zadzwoniła i powiedziała, że jednak we wtorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alee25
Do mnie też dzwonili, że jednak wtorek :D Jestem ciekawa jak wygląda taka rekrutacja grupowa bo jeszcze nigdy na takiej nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serdelekk
No tez jestem ciekaw, nigdy nie byłem na takim spotkaniu, znając życie to jak zwykle zrobie coś głupiego haha. Ciekawe, czy będe tam jedynym chłopakiem, jak tak to będzie bardzo dziwne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nifadora_tonks
nikol55- też pracuję na dziecięcym i wszyscy zgodnie mówią, że to najlepsze miejsce:) pracy jest tyle, że się ani nie znudzisz ani nie zmęczysz. w miarę spokój, nie siedzisz w czasie wyprzedaży po nocach ogarniając bałagan, ekipa jest dość mała i bardzo zgrana, więc same plusy. ja sobie bardzo chwalę. szczególnie, że nudą nie wieje, bo jednego dnia stoję na kasie a drugiego ogarniam na przykład tylko sekcję chłopięcą albo dziewczęcą. więc dobrze trafiłaś:) powodzenia w pracy. dawaj znać jak ci idzie, bo ja pamiętam na początku byłam kompletnie skołowana ilością rozmiarów ubranek dla dzieci, wszystkimi cyferkami, wzrostami i ogromem magazynu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba jakoś argumentować dlaczego akurat dziecięcy :) ? A jak to jest z tym wyborem działu , mamy do wyboru tylko jeden dział? bo wiadomo zależy mi na pracy i okaże się, że w danym momencie maja full przydział na dziecięcy to co podziękują mi i zostawią tych co potrzebują akurat na damski lub męski ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie mam pytanie dotyczące jutrzejszego spotkania w Hotelu Angello w Katowicach> Na którą w końcu godzinę to jest, bo wy piszecie, że na 10, a ja mam zapisane 10.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam n 12.30 :) jest chyba kilka grup z tego wynika :) a czy wiecie do konkretnie ktorego sklepu jest ta rekrutacja? bo Pani sie przedstawila tylko jako ze z Inditexu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem jutro na 12:30 więc na bank jest kilka spotkań;) Mi też powiedziano tylko tyle że z Inditex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alee25
ja też mam na 10 , pamiętam dobrze bo Pani dzwoniła dwukrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alee25
a może te spotkania są też w zależności od stanowiska bo ja np. składałam cv na stanowisko kasjer-sprzedawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez kasjer sprzedawca :) widocznie duzo osob zlozylo aplikacje i podzielili nas na grupy zeby nie bylo zamieszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nifadora_tonks
co do wyboru to nie mam pojęcia ponieważ ja poszłam z CV bezpośrednio do managera działu dziecięcego i tak się dostałam. nie mam pojęcia jak to wygląda w czasie rekrutacji grupowych ale z tego co czytałam to często po temperamencie czy wyglądzie/stylu przydzielają cię do odpowiedniego brandu (co z resztą też widać na szkoleniach). co do działu w zarze to nie wiem czy pytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam dziewczyny. w najbliższym czasie zaczynam prace w Zarze w Katowicach. jestem zdziwiona tym co piszecie. nie miałam żadnej rozmowy grupowej ani szkolenia.. tylko BHP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikol55
Dziewczyny oni potrzebują pracowników do wszytskich sklepów inditexu więc to jest na pewno ponad 100osób więc spokojnie na pewno dużo z Was zostanie przyjętych. A dział po prostu sobie wybrałam. A jutro szkolenie o 20 w silesii, ktoś idzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak było dzisiaj na tej rozmowie kwalifikacyjnej w Katowicach w hotelu Angelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te badania w lux med są płatne czy bezpłatne bo nie dosłyszałam ? i teraz nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezplatne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×