Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

oni nie zawsze pomysla ze glupi sygnal to AZ sygnal czasami.....moj tez nie mysli ze nie zaszkodziloby puscic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno ma :( bo jemu jest w pracy potrzebny telefon i mu doladowuja wiec caly czas ma cos na koncie ... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde czasami sadze ze to nie ma sensu. jak on nie odp to ja zaraz mam jakies mysli ze z kims jest..to chore...:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie moge:( nie wytrzymam jeszcze tyul dni do cholery:(:(:( mam dosc !!!!!!!!!!! zaraz zaczne ryczec bo juz nie moge!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja bym bez was zrobila...teraz bym siedziala i plakała w poduszke a tak sie jakos trzymam jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puscilam ost sygnal po tych smsach i teraz milcze. bo on tylko mi odpuszcza sygnal na sygnala. takto nic. rano tylko eska dal. wiecie mam ochote walnac to wszystko, olac i w ogole. pieprze taki uklad ze ja sie staram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez juz sie poplakalam. Najgorsze ejst to ze od kilku dni zle sie czuje. Jest mi czesto neidobrze:( do tego serce mnie boli codziennie. Kiedys nigdy nie bolalo ale to chyba na tle nerwowym - lacznie z bolami brzucha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknion84
Nie wiem czy to jest dobry pomysl, ale moze wez go na przetrzymanie i nie pisz nie puszczaj sygnalow. Ja tak czasem robie... Ale wytrzymam gora do wieczora i mu cos napisze, nie jestem taka zolzowata zeby sie wcale nie odezwac. Poza tym nie chce mu robic na zlosc, bo mysle ze nie napisal bo nie mial czasu. Ale jak widze, ze np zalogowal sie danego dnia na gronie, a do mnie sms nie napisal to sie wkurzam, i nawet mu nie moge tego napisac, bo jak to wyglada... jak jakas glupia malolatka go sprawdzam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknion84
Dziewczyny!!! Troche optymizmu, kurde, tez mam takie dni, ale nie dajcie sie. Czarny humor odrzucamy... Kiedy sie Magda widzisz ze swoim, a ty Ola? Pisalyscie, ale nie bede teraz przegladac, przypomnicie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×