Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

macie zabojcze tepo nie nadążam z czytaniem wszystkiego :P a wogole to witam wszytskie nowe dziewczyny :) z nami nie bedzie tak zle :) widze ze musze tu wniesc dzisiaj troche optymizmu i humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis gadałam z moim i na szczescie sie pogodzilismy :) i juz jest ok wlasnie szukam jakiejs fajnej pizamki bo jak tam do niego pojade to przeciez nie bede spac w byle czym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steskniona84
I minela nam kolejna samotna niedziela dziewczeta:) Wiecie, ze to ostatni weekend sierpnia, czyli w sumie wakacji... Lato sie powoli konczy. Szybko zlecialo, ciekawe co bedzie dalej. Przede mna sporo niewiadomych. Ale trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze. Wszystko ulozy sie po naszej mysli, prawda? No i troche sie wspieramy -to wazne:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde fajnie ze juz koniec wakacji :) bo to blizej do naszych wytesknionych spotkan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego jak jest dobrze miedzy mna a M. to starzy musza wtracic swoje 3 grosze??:( jego starsi sa wpozadku a moi najchetniej by mnie zamkneli w jakims ciasnym ciemnym pomieszczeniu zebym sie z nim nie spotkała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
no tak ten pesymizm to chyba dlatego ze niedziele i czlowiek z nudow wymysla ...u mnie z rodzicami spoko loko jak mawiaja :-) bardziej w nim zakochani niz ja he he...do tego wszyscy przyjaciele zauroczeni...Potem bedzie ta wredna zolza i jej cudowny facet hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi starzy tak zle byli do nas nastawieni od poczatku :( ale jakos ucichlo i teraz po 1.5 roku znow :( ale dzisiaj to juz przegieli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo caly dzionek sie nie oddzywal- fakt pracowal ale teraz by mogl odpuscic sygnala...wczoraj pisal ze teskni i mysli ciagle a dzis...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
tylko spokojnie bez nerw jak moja babcia mawiała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
Madzia ale widze w stopce ,że wy ślubujecie...to aż tak źle z rodzicami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam taka stopke bo za kazdym moim wpisem podtrzymuje mnie na duchu ... zeby nie plakac jak tesknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
a oc im nie pasuje?...jesli wolno spytac na forum publicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
no tak...ale co to złodziej, muzułmanin czy seryjny gwałciciel czy co jeszcze,że mogłoby sie nie mieścić w kategoriach rodzicielskiego zaufania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
no ba...każda z nas tak sądzi...to co im nie pasuje...nie godny córki?cięzko mi to jednak zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez jest ich ciezko zrozumiec...jestem jedynaczka moze to dlatego :( ehh i tak nas nie rozdziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
a mogę zapytać ile masz lat? tak z ciekawości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
hmmmm to wiesz, może się boją,że te słowa przysięgi wypowiesz za wcześnie...tak bywa. Moi rodzice się nade mną roztrząsają czasem jak nad małym dzieckiem a mam 10 latek wiecej niż ty.Jednym słowem głowa do góry i dajcie sobie czas...koniec końców rodzice się przekonaja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×