Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

Sarpanitu- hallloooo.... odezwij się co tam u ciebie .. jesteś już w Polsce... pozdrowionka dla Skandynawi... Maryśka twój też widze w skandynawi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monim
jeszcze 9 miesiecy i 6 dni . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAdy Em to masz fajnie bo moj ukochany wroci dopiero pod koniec pazdziernika , tez juz nie moge sie doczekac i mam andzieje ze to wzmocni nasz zwiazek...pozdrowionka dla wszystkich teskniacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam \"wdówki\" w ten pochmurny,smutny dzionek. anek111--dzieki za zrozumienie. Tak moj rowniez w na polnocy:( Lady Em--zazdroszcze Ci.Też bym chciala zeby juz S był tu,ale niestety... Dzis u mnie troche lepiej,jakos po malu odzywam,ale nadal jest lipa.Poszlam z mama i z małym na zakupy i kupilam sobie aniolki(uwielbiam te male skrzydlate istotki)i jakos tak mi sie troche humorek poprawil.Ale po powrocie do domu tak jakos znowu pustu,ale pomalu,pomalu... Pozdrawiam Was kochane i milej soboty...byc moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anek111--tez nie cierpie niedzieli,wieczorów i nocy:(A gdy juz sie rusze z domu,to tak mi jakos przykro kiedy widze spacerujace pary z dziecmi,a moj synek zawsze sam z mamusia...hlip,hlip. Aaa...I przypomnialo mi sie.Ale oby nie zapeszyc,tfu,tfu, to szef S powiedzial,ze postara sie znalezc jakies mieszkanie dla nas!Ale nie wiem...To nie pierwszy raz kiedy tak mowi.Tyle,ze teraz jakos mu chyba na tym zalezy.Czas pokaze... Spadam pic kawke.3majcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Witam Was Kochane:) Z wami tak jakoś szybciej mi czas leci......🌼 Kurcze jak ja tęsknie:( Jeszcze na dodatek jest mi tak smutno ...bo dochodzą mi od Niego jakies połówki smsów i nie moge sie dogadac....... Ale jest dobrze:) Ważne że tęskni....tak jak ja.... Buziaczki dla Was :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę sie Wam pochwalic.W poniedzialek jade odebrac moje kochane prawko.Ale jestem happy:)W koncu cos milego... siedze i placze--mi tak samo lepiej kiedy z Wami moge pogadac,mimo ze jeszcze Was nie znam.Ale wierze ze razem damy rade.Musimy bo inaczej byc nie moze.Trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Marysia ooooo no to świetnie:D:D:D:D:D Cieszymy sie razem z Tobą:* fajnie jest wkońcu przeczytac cos milego i fajnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie :) Nie wiem jak on ze mna wytrzymuje .... Ja dzis niestety tez nie mam zbyt dobrego humoru, bo zaraz ide na wesele i przykro mi ze musze na nie isc sama :( Zostalo 2 tygodnie i 2 dni do jego przyjazdu i 4 dni wiecej do naszego spotkania ... dzis dzien szybko minie, jutro pewnie tez bo bede spac :P i potem juz tylko dwa tygodnie zostana ;) Milej soboty wszystkim :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
*ja też to Udaneeej zabawy kochana!!!! Szybko zleca te dwa tygodnie!:D:D:D zobaczysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć tęskniące! Witam nowe zkochane :) Nam został jeszcze jeden dzień... Już tęsknię. Znów ryczę w poduchę i nie mogę spać w nocy. Żołądek boli mnie ze stresu. Jak ja nie chcę żeby On wyjechał!!! Znów mam być sama... Nie chcę urządzać histerii, ale wiem, że pożegnanie będzie ciężkie... I znów ryczę... Mam nadzieję, że te 3 miesiące przelecą tak szybko jak poprzenie 2... Ciekawe co tam u Rodzynki... Odezwij się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hwj :( mnie czeka jutro powazna rozmowa z moim M...bardzo sie boje bo nasz zwiazek sie sypie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik milo ze pytasz:) ehhh.... u mnie w sumie bez wiekszych zmian....:(:(:( zagladam tu do was regularnie ale zazwyczaj jestem nie w temacie bo nie mam juz zabardzo za kim tesknic:( nie wiem kiedy sie spotkam z Nim... Ta cala sprawa z bratem strasznie go przybila.... staram sie go troche pocieszyc mimo wszystko... widze ze to docenia... moze w tym tygodniu sie z nim spotkam ale to od niego zalezy... zobaczymy czy bedzie chcial... wiec znow czekanie ehhhh:( nie wiem czy jest jeszcze o co walczyc... nie wiem czy jeszcze cos z nami bedzie, ale chce mu pomoc jakos mimo wszytsko... narazie czekam:(:( ALE STRASZNIE MI CIEZKO:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
by the way ciesze sie ze razem bedziemy tesknic i damy rade napewno ja natomiast przygotowuje sie pomalu do ciazy, umowie sie na wizyte do stomatologa a pozniej szczepienia po drodze gin i takie tam pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jutro... jakoś jescze nie dowierzam:) Tylko dziś naczytałam sie o katastrofach samolotów i panika mnie ogarnia:/ Tylko dzis 3 samoloty spadły:( O Boże, spać to ja chyba dzis nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Lady nie denerwuj sie tak:) Bedzie dobrze....wzbudzasz niepotrzebnie w Sobie panike:) Ciesz sie a nie! :D A ja tez dzisiaj jestem radosna bo dowiedzialam sie ze kuzyn ma wesele w grudniu...i mój kochany akurat bedzie w PL :D:D jejuuu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wracam do was - właśnie się pożegnaliśmy... :( Jak mi źle... 100 dni bez Niego :( Już zapomniałam jak to jest czekać... Przeraża mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Monia nie łam się! Razem wszystkie damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Pomyśl sobie jak Nasi meżczyzni cierpią zostawiając Nas...same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
monik...wiem co czujesz...Ja wlasnie pisze z Moim Kochanym smsy...i tak pięknie mi pisze...że nie moze juz wytrzymac ..ze tak bardzo tęskni..:( rycze i nie moge przestać:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafię wyobrazić sobie tych pustych wieczorów, które znów mnie czekają... Tych weekendów... Dlaczego to jest takie trudne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
To jest bardzo trudne.... Cięzko opisać co sie czuje gdy czeka sie samotnie na kogos kogo sie Kocha...tak długo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ustesknione! Lady Em-- nie martw sie!Ja nalatalam sie juz i wierze ze nic sie nie stanie!Tez sie balam jak moj S wracal samolotem,ale jakos mi przeszlo kiedy sama pierwszy raz polecialam. Trzeba byc dobrej mysli. monik63--tak jak pisala siedze i placze\"razem wszystkie damy rade\"i sadze ze tak bedzie.Pierwsz dni zawsze sa do bani jak sama wiesz,ale bedzie lepiej,bo blizej o ten kolejny dzien do ich powrotu. Ja tez juz pomalu sie zbieram w sobie,bo juz niedluko przeprowadzka,pakowanie,itp,ale ciezko tak samej sie z tym uporac. Moj S dzwonil przed chwila.Czuje w jego glosie,ze on juz tez nie daje rady,i zebralam sie ze wszystkich sil,aby sie nie poryczec,bo wiem,ze nie moze wrocic skoro chcemy osiagnac jakis cel.Tu nie dalibysmy rady zrobic tego za \"nasza\"kase,co z tamta.I staram sie tego trzymac... Dzis sie jeszcze z mama pozarlam,i mam totalny wnerw.Nic mi sie dzis nie chcialo,tylko lezalam przed tv,a maly bawil sie u nich w pokoju.A ta z nitego ni owego na mnie.Co to za zycie... pozdrowka dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Marysia biedulko:) Będzie dobrze.....z mamie napewno przejdzie:) Ja normalnie nie daje juz chyba rady,wiem,jestem silna......ale czasami juz nie daje rady:( Te jego smsy......takie kochane...ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze i placze--kazda z nas nie daje rady,bo co to za zycie wiecznie samotne.Jak sie przytulic do telefonu...Ale dziewczyny musimy dac rade,bo inaczej byc nie moze... Co ja pisze za glupoty skoro sama sie tak czuje,ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×