Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

Gość ament
ano musimy musimy,ale naiwnośc mak aże mi wierzyć ,że będzie dobrze..musi byc dobrze:) a palenie fajne jest... tylko potem smierdzi wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
no no nie czaruj...facet wraca to trzeba być super pachnąca hi hi ;-) Ok to był żarcik:-) no widzisz, było iść pić?a tak to humor się widze już poprawił...masa optymizmu i wiary w przyszłość.... to ja sobie ulże teraz...."ach jak mi źle 1400km od ciebie dzieli mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ament
kurcze aj a nie wiem ile dzieli mnie od ukochanego:))) ile jest z katowich do Duseldorfu ?:D a humor faktycznie lepszy:)) Jesli idzie o palenie to rzuce, gdy bedzie mial przyjechac, powiedzialam ze min 5 dni przed ma mi powiedziec,kiedy bedzie itd bo ja w sumie duzo nie pale,czasem jedna,dwie fajeczki dziennie dla uspokojenia nerwów,czasem 3 dni ani jednego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
czipsik a ciebie ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ament
czipsik,po to tu jestesmy:D "ulżywaj " sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
he he wlasnie dostalam sms na dobranoc od kochanego ostatnio z nudow sie zabawiamy w synchroniczne wysylanie sms-ow...co wysle to dostaje w tej samej chwili do niego...z mailami juz tez tak robimy...fajniutkie no nie...w takich chwilach nachodzi mi mysl o jednosci kosmosu, przekaznikach fal mózgowych czy innych diablach...i tak sobie mysle...do czego to doszło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile jest z opola do rotterdamu :/ ale pewnie cala masa km wiem ze jeszcze 3 tygodnie i go zobacze ale tydzien zleci szybko i bede musiala wrocic do polski i potem znow długo bede sama pewnie potem sie dopiero w grudniu zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ament
a ja swojemu czasem każę patrzeć na ksieżyc np od 22 do 22:05 i o tej samej porze i ja sie patrze, moze glupie ale mile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j anie dostaje smsow jak juz to bardzo zadnko :/ zawsze gadamy sobie w srody i w niedziele przez skype zawsze to cos ale i tak jest mi zle z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
o rany...no niezle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ament
no ja ze swoim menem duzo smsów pisze, no chyba,ze akurat albo jemu albo mnei sie skonczy kasa na kom to mamy zastój:) ale ogólnie kontaktujemy sie sporo, tylko dzwonic moglby częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
ooo to ja widze mam najdluzszy dystans jak na razie....do mojego kochanego autokarem 24 godziny....co mnie czeka za pare tygodni...super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja maialm cospodobnego tylko jak moj wyjechal za pierwszym razem puszczlismy sobie o tej samej godzinie nasza piosenke i myslelismy o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ament
a jaka macie swoją piosenke?:) my kurczę nie mamy,ale ostatnio sobie synchroniecznie Sade sluchalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
mnie sms-y wkurzaja zwlaszcza ze nie pisze po polsku...wiec same rozumiecie. No ale mamy taki rytual, sms na dzien dobry (to od czasu naszych poczatkow....bo ja nie wierzyl ze to sie dzieje wiec kazalam mu kazdego ranka wysylac mi sms ze to prawda ten nasz zwiazek ;-) i tak zostalo sms na dobranoc i spontaniczne kocham cie w ciagu dnia sms-em jak jest w pracy a ja w domu to icq odrobinke codziennie, rano mail, a wieczorem albo zostaje w pracy i gadamy na skypie,albo jedzie do macdonalda na internet albo w domu z umts-u....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byla piosenka univers i bajmu ale kurcze nie pamietam tytulu tak dawno je jnie sluchalam ze hoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ament
no u nas tez dziendobry zawsze rano jest:)) i potem w ciągu dnia rozne i rozniste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
czipski to ci pomacham chyba jak bede cie mijac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ament
sygnałki to puszczamy jak juz ktores nie ma kasy na kom:D a teraz moje biedne kochanie pojechało na pogotowie bo go ząb boli iod zęba glowa,oko,zatoki i kiszka:( tak bym go teraz przytul chciałaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
a propos tych romantyzmow....przypomnialo mi sie cos. Kiedy wyjechalam na 3 dni nad ocean i nie widzielismy sie (bylam ze znajomymi) wieczorem wrocilam do domu i wiecie co?Moj szaleniec wsiadl w pociag i przyjechal tego samego wieczora zeby mnie zobaczyc.Jechal ponad godzine na 15 minut spotkania bo zaraz mial ostatni pociag. ale mam chlopa wariata ;-) no to sie rozmazylam odrobine ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
czipski a kiedy dokładnie jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze wiesz chociaz cokolwiek ja to nic o swoim teraz nie wiem moze pije piwko a moze spi ehh jutro sie wszystkiego dowiem i moze mi ulzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
nie zartuj...ja też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
z Bydgoszczy a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×