Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MMagduśka

odleżyny

Polecane posty

Gość gość
Na odleżyny nie ma nic lepszego niż ten preparat http://argotiab.pl/. Jak moja mam miała operację to stosowałam, różne specyfiki na odleżyny a żaden specyfik nie zadziałał tak jak ten lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstrętne hieny. Że też macie sumienie na takim temacie reklamować te swoje goowna. Żenada i wstyd.. ale wam te pojęcia są obce. Gardzę wami strasznie...wszystko dla kasy. Tfuuuu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Dziewczyny, a ktoś stosował help4skin? Nie wiem co powinnam kupić i co się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Możesz spokojnie używać, ja też go miałam i u mnie sprawdził się dobrze. Masz go w sprayu więc tak naprawdę nie dotykasz rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katja

Leczenie jest niezwykle żmudne i długie - gdzieś słyszałam, że obmywanie odleżyn szarym mydłem jest bardzo pomocne.  Teraz jest o wiele łatwiej zapobiegać odleżynom dzięki specjalnemu materacowi. Mój znajomy kupił swojej schorowanej mamie materac pneumatyczny ARmedical. Ciśnienie w samym materacu jest dostosowywane do wagi pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira

Lena, ja stosowałam. Jeśli nadal masz dylemat, to śmiało mogę ci polecić. U mnie się sprawdził i rana się wygoiła. Nic się nie paprało i nie weszła infekcja. Trzeba zawsze patrzeć, co działa najlepiej i tego się trzymać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Dzięki za odpowiedzi. Starałam się użyć wszystkich możliwych sposobów, żeby ładnie wygoić skórę i o nią zadbać. Na całe szczęście już po wszystkim i problem mam z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liana

Sama nie wiedziałam od czego zacząć i kupiłam help4skin, zobaczymy jak zadziała. Na całe szczęście odleżyna powstała tylko w jednym miejscu więc powinno być dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szekla

Mi go ktoś doradził i jak na razie naprawdę się sprawdza. Nie robi się ropiejąca rana i nawet wszystko zaczęło się goić. Myślę, że to był całkiem dobry wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na odleżyny bardzo dobre jest mydło Aleppo Shamir, znajomy nam polecił dla mojego taty.Pomaga także pozbyć się tradziku, poparzenia od pieluszek , wrzodów, trudno gojących się ran. Prawdziwy cud.  Mydło to  sprawia , że rany szybciej się goją, nie bolą tak , nie swędzą. Pomaga także przy hemoroidach, mydło ma własciwości baktriobójcze i przeciwgrzybiczne,

Edytowano przez Ashantii
pomieszanie liter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną powstawania odleżyn jest ucisk i tarcie, u naszego kochanego dziadka mimo pół roku na łóżku pomógł świetnie Balsam Q, który zniwelował ich powstawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku ran odleżynowych należy najpierw dokładnie opatrzyć, odkazić ranę, a następnie nałożyć specjalistyczny opatrunek. Ja sama na początku nie wiedziałam gdzie szukać pomocy dla mamy, do kogo się zgłosić, bo po szpitalu zostałam tak naprawdę odesłana bez żadnej konkretnej informacji. Poszukałam w internecie, aż trafiłam na Przychodnie Leczenia Ran i Pielegnacji Stop w Warszawie i tam dopiero nabyłam odpowiednią wiedzę, żeby móc pomóc mamie. Podczas wizyty nauczyłam się jakich preparatów stosować, jak zmieniać te opatrunki, a na kazde zadane pytanie - otrzymywalam odpowiedz. Mama szybko pozbyla się odleżyn po których nawet nie ma już śladu! Pani Agnieszka Głuszczak zdziałała cuda!!! Bardzo, bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używałam to mydło Aleppo Szamir, rzeczywiście skuteczne jest . Przyspiesza gojenie, na prawde pomaga i na odleżyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×