Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ochotka76

Sex z obcym mezczyzna

Polecane posty

Gość gość
Przecież po to jest ta kabina i całe kino...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czym wy sobie d**y zawracacie, ludzie zastanówcie się troszeczkę albo zacznijcie lizać wszystko co zwisa lub skądś wystaje hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi podoba się taki pomysł. To jakby żywy wibrator w prezerwatywie który ma na koniec orgazm. Taki seks we trójkę mi się podoba! Zróbcie takie kabiny w Trójmieście! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie przed monitorem się walisz z tego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytalem poczytalem i wydaje mi sie ze wiele z tych wpisow to bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam seks z nieznajomym facetem. Poznałam go w autobusie. Podszedł do mnie i zagadał. Spodobała mi się jego odwaga i że jest taki bezpośredni. Zapytał o numer telefonu. Myślę sobie - a co mi tam, jak coś mi się nie spodoba zawsze mogę go zablokować, nie odbierać a w ostateczności zmienić numer. Zbajerzył mnie w dwa przystanki. Dałam mu ten numer bo spodobało mi się to jego szaleństwo w oczach. Po jakimś czasie spotkaliśmy się pierwszy raz. Trzeba było się jakoś poznać. Już tego samego dnia zaczęliśmy się całować, pieściliśmy się nawzajem i doskonale wiedzieliśmy na co obydwoje mamy ochotę. Bawił się moją mokrą c**eczką i wyjął swojego twardego k****a aby mi włożyć, byliśmy na maxa podnieceni i prawie to zrobiliśmy ale miejsce w którym się znajdowaliśmy nie pozwalało mi na totalne wyluzowanie. Do niczego konkretnego między nami wtedy nie doszło ale byliśmy na siebie tak nakręceni że umówiliśmy się na następny dzień na hotel. Będąc już w domu wysyłaliśmy do siebie pikantne smsy i jak bardzo już mamy na to ochotę. Następnego dnia moje spotkanie w hotelu z nieznajomym, którego tak naprawdę dopiero poznaję. Zanim się rozkręciłam mój nieznajomy już doszedł, miałam ochotę na jeszcze, było mi cały czas mało i czułam że mnie to niesamowicie kręci, że facet który mnie zbajerzył w autobusie teraz mnie posuwa a mnie to rajcuje i bardzo mi się to podoba. On też mi się podobał. Zaczęliśmy się regularnie spotykać na seks, to było bardzo ekscytujące ponieważ musieliśmy się ukrywać. I ta adrenalina czy ktoś nas nie zobaczy i czy zdążymy. W łożku było nam z***biście i przerobiliśmy chyba wszystko, anal z moim nieznajomym do dzisiaj wspominam jako coś fantastycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już dzwonie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margoux
Ja tam uwielbiam włóczyć się nocami po różnych dziwnych miejscach, byle tylko spotkać bezdomnych. Ubóstwiam się z nimi jeebać! Najlepiej z trzema naraz. Wcale mi nie przeszkadza, że jedzie od nich moczem i innym smrodem. Obojętne mi jest to, że zębów nie myją. Jadę z nimi najpierw w ślinę a następnie obciągam ustami ich pały. Wiadomo, że po tym wszystkich rozchylam nogi i daję się przelecieć. Ma ktoś na mnie ochotę? Zaznaczam, lubię niedomytych facetów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para nago
Maz ****** mnie na plazy od tylu on lubi taka pozycje mowi ze wiecej wchodzi k****a w c***.Bylismy na malej wysepce na rzece byla leklo zarosnieta z polanka nad prawie sama woda wiec myslelismy ze nas nie widac ale jak sie uprawia seks na stojaco.Wiec jak juz pisalam maz dymal mnie od tylu pomalutku nie spieszyl sie,rozgladal.Slyszalam jakismm chlupot wody ale myslalam ze ktos przechodzi.Maz wyjol k****a z mojej cipki polorzyl mi go na tylku i sadzilam ze chce ****** mnie w o***t wiec pochylilam sie bardziej i nagle poczylam ze ***** mnie ktos inny bo k***s byl twardszy,grubszy i dlurzszy niz mojego meza,chcialam sie wyrwac ale ktos mocno trzymal mnie za biodra,nie moglam sie ruszyc,uslyszalam glos meza bym sie nie wyrywala bo on robi zdjecia a pan jak skonczy to mnie pusci,przecierz chcialas by w******* cie inny facet a ten nas pidgladal wiec pokazalem mu czy chce sovie p******* wiec przyszedl i mnie zastapil a jak widac masz przyjemnosc,tak mialam bo jego k***s dawal mi sporo wypelnial mnie do samego konca byl grubszy i twardszy zr***** mnie dokladnie i mocno.Jak skonczyl zobaczylam go byl dosc przystojnym panem i jak ochlonelam poprosilam go czy bedzie w atanie wyrucgac mnie jeszcze raz powiedzial ze jak mu pomoge to napewno wiec wzielam jego k****a i zaczelam go ssac zaczol mu stawac ciagnelam mu dopuki mu nie zesztywnial tak by mi go wsadzil jak za pierwszym razem i poprosilam go by tym razem spuscil mi sie w cipce a potem mu wyssam do samego konca.Bylo super a moj maz walil konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogierek 40
Mężatka 30 skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znty40
Może jakaś kobietka na sex ze Śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele razy miałam taki seks ale nigdy przy mężu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×