Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ochotka76

Sex z obcym mezczyzna

Polecane posty

Gość gość
Wyjątkiem sa dziewice i niedoświadczone kobiety. Same nie wiedza czego chcą, sa zazwyczaj kapryśne. Dlatego kręcą mnie doświadczone mężatki, które znają swoje potrzeby i w łożku maja podejście do seksu często jak mężczyźni. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tez wiekszosc kobiet i mężczyzn tak ma, ze po kilku/kilkunastu latach związku, taki obcy kochanek/kochanka jest lepszy od partnera, bo po prostu jest obcy i tajemniczy. Wcale nie musi mieć lepszej techniki seksualnej. Po prostu wiekszosc ludzi kręci cos nowego, tajemniczego, wtedy jest adrenalina i podniecenie. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward 1980
Żona nie do końca potrafi mi powiedzieć dlaczego te dwa tygodnie pieprzyła się. To była jak widzę okazja bo szkolenie, bo mnie nie było obok, chęć potwierdzenia swojej atrakcyjności (jest bardzo seksowna , miła i mądra), trochę wina i taniec i tak się stało pierwszy raz. A potem w wyniku udanego seksu robiła to przez 2 tygodnie. To co mi wbrew pozorom ułatwia pogodzenie się z tą zdradą to jest to że ona nie udaje przede mną że nic się nie stało, nie kłamie że była bierna itp. a szczerze mi mówi w chwilach zwłaszcza silnego podniecenia przed orgazmem że się po prostu bezwstydnie rżnęła (pupa nie). To co dał jej kochanek to długo trwającą penetrację a te postoje o których pisałem wynikały jedynie z jego potrzeby powstrzymania wytrysku. Pierwszy stosunek zakończył się zresztą jego wytryskiem zaraz po wprowadzeniu penisa. To jej u mnie zawsze przeszkadzało a z nim uznała to że to dowód na jej atrakcyjność i oddała mu się całkowicie. Jej te powstrzymania ruchów penisa to nie przeszkadzało a prowadziło do kilku szczytowań. On cały czas pozostawał w jej cipce. Wydało się bo facet pisał do niej po powrocie SMSy i ja widząc że coś w łóżku jest nie tak doprowadziłem do jej przyznania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edward 80, jesli masz chęć to popiszmy o tym na mailu. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
Edward z tego co piszesz jasno wynika, że w ogóle nie planowała skoku w bok, nie umawiała się z nikim wcześniej - miała po prostu chwilową słabość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miała słabość, bo lubi odmianę. Nie ważne jak dobrze Edward rznie, to ona i tak by skoczyła w bok. Brawo przedmówco za wybaczenie i otwartość! Oby Ci chęci do seksu wróciły! Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
//miała słabość bo lubi odmianę// - człowieku a kto nie lubi odmiany?? //Nie ważne jak dobrze Edward rznie, to ona i tak by skoczyła w bok// - i tu się mylisz, to jest indywidualne zachowanie. Przecież nie musiała czekać aż będzie wyjazd z pracy, mogła się puścić z sąsiadem. Ale racja - za to wybaczenie duży szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edward 1980
Dokładnie tak jak piszecie. Moja żona przez dwa tygodnie wchodziła na całą noc facetowi do łóżka choć bywało że i w dzień. Bzykał ją i komplementował i to jej było potrzebne nie wyłącznie do szczytowania ale do jak czuję potwierdzenia swojej kobiecej atrakcyjności. Ona wiedziała że mnie zdradza ale nie potrafiła po pierwszym razie powiedzieć mu stop. Rżnęła się z nim, miała wyrzuty sumienia ale nie umiała powiedzieć nie. Najbardziej jak już pisałem frustrujące dla mnie jest to że czuję że jeśli zaspokoić to muszę chcę ją robić dokładnie to co tamten z nią robił i co ona mi pokazuje. Np. pozycja na boku kiedy on był przodem do niej pomiędzy jej udami i tak potrafił w niej być nawet kilkadziesiąt minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
kilkadziesiąt minut??!! - załatw mi numer do gościa! A na poważnie, nie popełniaj błędu i nie próbuj być kimś, kim nie jesteś. Jeśli ma być dobrze, to odkrywajcie sex na nowo ale bądź sobą! Ona ma wiedzieć że z nią jest jej mąż a nie przypadkowy koleś. Zastanawiam się, czy ty masz jakieś fantazje seksualne? Może zamiast ciągle dorównać komuś zrobicie coś, co ciebie zawsze kręciło a nie miałeś odwagi się przyznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasor
A Ty Aga masz jakieś fantazje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
oczywiście! jak na kobietę przystało - co 5 minut co innego i dalej nie wiem czego chcę ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasor
Rasowa kobieta jeśli można tak powiedzieć:) A Twoja pierwsza poważna fantazja czego dotyczyła ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
obawiam się, ze poważnych nie mam - gdyby były już zaczęłabym je spełniać a ty spełniasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasor
Jakoś chyba nie specjalnie z różnych powodów ale jakieś fantazje mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
zrobiłam drinka, siedzę wygodnie więc opowiadaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasor
Kiedyś się trochę działało ale tylko trochę ale obecnie jest dupka :) tomasor07@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
ta dupka mała czy duża :P jak może się dziać mało trochę? się dzieje albo nie ;) pisz noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasor
Ale co mam pisać Ago? masz niedługo imieniny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
imieniny? nie mam :) napisz mi co ci się udało spełnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasor
Agnieszka :) seks w kinie :) np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
kino mówisz... mmm wyobrażam sobie jak siedzę w kinie a para niedaleko mnie... nie wiem albo bym wyszła albo przeleciała jakiegoś obcego faceta obok fajny film?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasor
A nie chciałabyś dołączyć ?!:) Nie pamiętam chyba nie bo zbyt dużo ludzi nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
jestem pazerna, wolę, aby facet był skoncentrowany tylko na mnie w kinie chyba sama świadomość, że ktoś zobaczy działa? Jakoś nie myślałam nigdy o miejscach publicznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasor
a to z kolegą przyjdźmy :) a to w parku na ławce i przy drzewie i na ambonie w lesie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
:D:D:D rozbawiłeś mnie z kolegą.. znaczy mam być hmm zaabsorbowana całkowicie? czyli jednak masz parcie na publiczne :P szkoda, że dziś wszędzie kamery, nawet w parku.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasor
Naprawdę to gamonie wszystko chcą widzieć :) a w myjni samochodowej w czasie mycia ;) a Ty o czym myślisz najczęściej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
no patałachy zboczone kamery wszędzie już mają :( każde miejsce z właściwą osobą jest dobre (poza wc gdziekolwiek) nie miejsc nie właściwych, jednak chyba wolę żeby ciepło było, w końcu styczeń mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasor
Winda albo ostanie piętro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAga
jasne :) i samochód nagrzany i pokój na imprezie, gdy towarzystwo zalane i w pracy i .. jednak latem jest więcej możiwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×