Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pariskaaaaaaaa

Jutro Zaczynamy! start 07-05-2007. do wakacji 15kg mniej!

Polecane posty

hej dziewczyny:) bibi widze że u ciebie wreszcie większa radosć w spólnym już dla nas temacie:) fajnie.czytałam ale już sama nie wiem jak to u babeczki ,musze chyba raz jeszcze poczytać jak u niej z odchudzaniem bo już sie sama zakreciłam. u mnie ok.małe sniadanko,kawka i jak do tej pory nic wiecej.zaliczyłam też dzis lekarza dermatologa bo mi na dekoldzie jakas taka mała brodawka urosła,ale wszystko jest ok. do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) widze,ze teraz ja jestem tu zupełnie sama....ha ha dziewczynki drogie byłam dzis z synem w przychodni i postanowiłam przy okazji sie tam zważyć skoro moja domowa waga popsuta przez chrześniaka......... tak sie składa,ze właśnie mi się okres zaczął,ale ciekawosć i tak była większa...... na wadze elektonicznej ukazały mi sie takie oto cyferki 75,6:):):):):) pewnie jest troche mniej bo tak jak napisałam mam okres ,ale nawet jak nie to jestem tak szczesliwa,że hej:) buziaki i pamietajcie zeby tu zaglądać i pisac:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) widze,ze teraz ja jestem tu zupełnie sama....ha ha dziewczynki drogie byłam dzis z synem w przychodni i postanowiłam przy okazji sie tam zważyć skoro moja domowa waga popsuta przez chrześniaka......... tak sie składa,ze właśnie mi się okres zaczął,ale ciekawosć i tak była większa...... na wadze elektonicznej ukazały mi sie takie oto cyferki ----------- 75,6--------------------:):):):):) pewnie jest troche mniej bo tak jak napisałam mam okres ,ale nawet jak nie to jestem tak szczesliwa,że hej:) buziaki i pamietajcie zeby tu zaglądać i pisac:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka Jogurtowa
Cześć dziewczynki. Usilnie szukam M bez recepty. Może na wtorek uda mi się wykombinować. Dzoszłam do wniosku że skutki uboczne brania tabletek nie mogą być większe od nadwgi i otyłości. U mnie waga 71,4 albo 72 zależy kiedy się ważę. Od 2 tyg. jeżdzę na większym obciążeniu na rowerku. Marzę o mojej dawnej wadze czyli 65 kg. I to już na stałe. Moja mama przez 32 lata ważyłam max. 50 kg a teraz prawie 80. Nie ma chuba nic gorszego niż młoda dziewczyna utuczona jak prosię, ubrana w "babcine" ubrania bo w nic innego się nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki u mnie pogoda straszna,leje i wala takie pioruny,że aż strach:( ledwo przed najwieksza ulewą doleciałam do domu ze spaceru z dzieckiem Babeczko zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o ubiór młodej ,otyłej osoby,dziewczyny.sama wiem jaka to była dla mnie udreka,tyle pięknych ubrań i nawet jak sie człowiek zmiescił to wygladał...,wiadomo jak....smutne to ale prawdziwe. zawsze starałam sie jakos wyglądac i jak kupiłam coś lepszego to aż skakałam z radości. wiadomo,że ciuchy to nie wszystko,ale ile łatwiej jest mi się już ubrac przy takiej wadze to jedno a drugie ile lepiej się we wszystkim wyglada. kiedyś przed ciaza moja max waga była taka jak u Ciebie czyli te 65 kg jak dojde do takiej lub nawet 68 wiem,ze bedzie rewelacyjnie mówie Wam na chwile obecna wygladam duuużo lepiej ,ogladam sie w każdej wystawie sklepowej i jak przypominam sobie to co było kiedys to w szoku jestem wczoraj byłam na imprezie,kolega ,który mnie dawno nie widział powiedział ,ze wygladam rewelacyjnie.miłe to:) a jeśli chodzi o dietę to wszystko jest tak jak trzeba,bez obaw :) buziaki dla Was.odzywajcie się pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka Jogurtowa
Czwść dziewczynki. Ja najbardziej się cieszę że moje nogi w jeansach nareszczie po długiej przerwie wyglądają zgrabnie. Jeszcze tylko pare kilo. Myślę że do urodzin zgubię te 6 kg.Mam na to 2,5 miesiąca. Bibi są jakieś skutki uboczne po braniu M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka Jogurtowa
A ja jutro będę miała tabsy.Waga 65 zbliża siE wielkimi krokami. Huura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandrusia........jeszcze jestem poprostu nie mialam dostepu do komputera ale juz jest okj jeszcze nie czytalam co tam wyzeej powypisywalas hihi ale zaraz nad robie zaleglosci dietka spoko mam nadzieje ze tak bedzie dalej.Ale nie mam okresu tak ze zalamka ale obwiniam za ten stan Meridie i zmjane klimatu bo w ciagu poltora miesiaca zmienilam klimat 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo no to ladnie tym razem to chyba juz nikt tu nie zajrzy trudno ja dietka na meridi supcio wreszcie sie cos ruszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka Jogurtowa
Bibi GRATULACJE!!!!!.Ja tez mam tabsy.Wzięłam dzisiaj pierwszy raz M15. Rano przed pracą zważyłam się i pokazało 70 kg.Ciekawe co będzie za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczka Jogurtowa................ja sama jestem w szoku a juz nie moge sie doczekac kiedy mnie zobaczy moj maz po 2 miesiecznym nie widzeniu sie w poniedzialek wracam do siebie recepty mialam jeszcze na dwa opakowania tak sobie mysle ze fajnie by bylo tak jeszcze schudnac te 20 kg to by bylo subcio bo wazyla bym 52 kg nie zle co? ale zejdzmy na ziemie ;) jak bedzie jeszcze -10 kg to tez bedzie dobrze nawet nie wiesz jak sie ciesze ze to na mnie dziala.Mysle ze damy rade i tak trzymac . pozdrawiam wszystkich i mam jeszcze cichom nadzieje ze jednak nasze wszystkie kobitki wroca na nasze forum po mimo tytulu jakie ma nasze forum zawsze mozna zmienic rok ;) ;).Wiem ze gdzies krazy sandrusia26______pariskaaa________ piszcie co u was slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka Jogurtowa
Wczoraj było 69,8. Dzisiaj sie nie ważyłam bo mam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka Jogurtowa
Dzisiaj 69,4 .W sumie od maja 6,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka Jogurtowa
Topik umiera a ja ważę 68,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!!!!!!! ale się ciesze,ze was znalazłam!!!!!!bardzo sie ciesze !!!!byłam bez kompa od czasu jak wrociłam z wesela o którym Wam kiedys pisałam,jutro byłby miesiąc odciecia od świata.tragedia!........... no,ale jestem i co za tym idzie ciesze się,ze mogę nadal tu być. odchudzam się jak najbardziej nadal,jutro rano napiszę cos wiecej bo teraz nie pora na dłuzsze wywody....... dobranoc.pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej właśnie mam chwilkę więc się melduję:) dziewczyny ostatni raz wazyłam sie zdaje sie 4 wrzesnia i waga pokazała 74,2.na dzien dzisiejszy nie wiem jaka i czy jest róznica bo nie mam gdzie się wazyc,moja domowa popsuta. w skrócie mogę powiedzieć,ze trzymam sie diety dalej,dawne ,dawne nawyki poszły w kat a ja zaczełam wraz z odchudzaniem nowe życie.sposób jedzenia mam diametralnie inny niż kiedyś,ale słuzy mi i jestem z siebie bardzo dumna. a u was co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka Jogurtowa
A ja ważę 68 a nawet 67,8 kg. Niestety nie jestem jeszcze zadowolona.Apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka Jogurtowa
Dzisiaj 67,2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babeczka Jogurtowa
U mnie niestety waga się zatrzymała na 67.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widziecie w stopce jestem wysoką dziewczynką ... chciała bym iść w tym roku gdzieś na bal ... upatrzyłaś sobie już sukienkę :) wszystko fajnie ale jakie buty??? pasują baleriny??? do sukienki sylwestrowej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej baby,zaglądacie tu jeszcze wogóle??? ja niestety jeszcze sie nie ważyłam ale juz sie nie mogę doczekac tej chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×