Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Kurde siedzę w szoku!ale pozytywnym!Właśnie wróciłam od lekarza i dała mi skierowanie na hormony, oprócz tego skierowanie na badanie cukru, na usg, a także na posiew z pochwy! nie no!nie spodziewałam się tego, ale cieszę się, bo jak widać nie lekceważą tutaj tego, że 2 razy poroniłam. mogłam wcześniej iść po te skierowania to sugerowałam się głupimi plotkami, że i tak i tak nie dostanę, a tu bardzo miła niespodzianka! Miłego wieczoru moje drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌼 Balbinko nie biore duphastonu i luteiny jednoczesnie, narazie biore tylko duphaston a luteine(pod jezyk) dopiero mam wziasc jak nospa mi nie pomoze przy bolach brzucha no i jak coś bedzie nie tak tffu tffu tffu to mam do niego przyjsc lub zadzwonic. Aspargin zawiera potas i magnez. Zwolnienia nie dostane bo pracuje opiekujac sie dzieckiem nie jestem zarejestrowana ale oczywiście jak będę potrzebowała zostac w domu to mam powiedziec mamie Tosi i będę siedziec w domku. tylko z zapłata troche gorzej bo wiadomo jak opuszczam to mi odtracaja ale na szczescie nie dużo a poza tym rodzice Tosi są bardzo wyrozumiali co do mnie bo wiedza całą moja historie z ciążą pierwszą i ta teraz a sama szefowa jest w ciąży to już 7 miesiąc to mnie rozumie i nawet bym powiedziała że sie bardziej o mnie martwi niż moj facet:) a i tak u nich bede tylko do konca stycznia(jak dam rade:) )bo maluszek jest na październik no i nie maja mozliwosci przyjecia mnie na cały etat tak jak do tej pory tylko chcą na półetatu ale ja tez musze sie z czegos utrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ucze sie dzis bo ma lenia w tylku jakas spiaca jestem.Jutro sie wezme za historie wychowania a w sobote kumpela mi przyniesie jeden wyklad do przepisania ,bo nie bylam. Bylam dzis z mamuska w szpitalu bo miala miec wycinana narosl z nogi,ale byly nieplanowe operacje wiec moze jutro jej to zrobia.Potem naszemu dziecku na pogaduchy sie wzielo,ale to dobrze ,bo jeden dzien odsapne. Balbinko jak ci sie z Michalkiem nudzi to podrzuce ci na tydzien matiego z nim sie nudzic nie bedziesz napewno:) Caluje Was wszystkie goraco a najgorecej Michalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia tez przechodziłam przez historie wychowania nawet z tego miałam 5:) ale histori strasznie nie lubie a troche zwiazek z nia mialo. Własnie miałam czytac psychologie rozwoju człowieka i tez mi sie nie chce czekam na M jak miłość i chyba pojde spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi i Balbinka oczywiscie ucałowałam od was Jasia- a on dzis miał dziwny humorek wrzeszczał i sie smiał i jak cos mówił to darł sie (oczywiscie robił to w żartach bo mały gówniarz zna juz zartacha:D) Dzis w Domu dziecka Beatka siedziała wtulona do mnie przez pół godziny i jak sie pytałam jej to wolała być ze mna niz z mama czy w domu dziecka....i nie wiem jak mam na ten temat pisac dalej-trudna sprawa. Beatka ma siostre bliźniaczke która ma padaczke. Dzwoniła do nich dzis biologiczna mama i dziewczynki pytały sie jej czy ona z tatą i z braćmi nadal pija alkohol? Matka kłamała że niby juz nie pija a tak naprawde to ona nawet nie wiedziała gdzie jej córki są bo pytała sie ich a one jej mówiły że są w Domu Dziecka-przykre......Jutro znowu ide tam na godz 14-tą. Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane.Mam szpital w domu ja zapalenie zatok , Arek zapalenie oskrzeli.Jak sie wali to hurtowo. Arek na zwolnieniu bedziemy mieli troszke czasu dla siebie ,bo ostatnio sie mijalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jestem :) od rana byłam w pracy, potem musiałam obiad zrobić, a teraz wreszcie mam czas na neta :) i nadrabiam zaległości forumowe :) Balbinko hmmm nie wiem czy da się małemu to przestawić :) moja kolezanka miała to samo ze swoja córą. zrobili tak, że jak mała darła się w nocy to poprostu do niej nie wstawali. pierwszą noc płakała 20 minut (podobno darła się w niebogłosy, nie wiem jak oni to wytrzymali), drugą krócej i doszło do tego, ze przestała w nocy się budzić :), ale ona była starsza. miała już jakieś 8 miesięcy jak stosowali tą \"terapię\". myślę, ze Michałek jest jeszcze za mały! Madusiu wspólczuje choroby :( mi dopiero dziś się poprawiło, bo tez prychałam i kichałam :( ale jedno z tego dobre :) będziecie z Arkiem mieli dla siebie czas :P Agatko bardzo trudna sytuacja z ta dziewczynką :( też się bałam takich rozmów :( serce by mi chyba pękło!naprawdę jestem pełna podziwu dla Ciebie, że dajesz radę tam pracować! Pozdrawiam moje drogie - Sara, Małgosia, Ewa, Agula 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny. ja dzisiaj miałam mieć wolne ale nie udało się szef zadzwonił około 14 że jestem potrzebna i co miałam zrobić pobiegłam do pracy. jutro w nocy przyjeżdza moja siostra z dzieckiem 2,5 latka i ze swojim mężem , ale niestety będzie tylko do niedzieli mieszka ponad 300 km ode mnie. dziewczyny powiedzcie mi kiedy naj bardziej ma się dni płodne. w tedy kiedy sie zaczyna jajeczkować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko kiedys cos tam rozmawialismy o adopcji ale pod warunkiem że nie bedziemy mogli mieć własnych dzieci i wczoraj nastraszyłam męża z razem z siostra wmowiłysmy mu ze złozyłam wniosek o adopcje a ten nam uwierzył i nie był zadowolony....ale jak bysmy nie mieli własnych to pewnie on nie bedzie miał nic przeciwko adopcji w takiej sytuacji on jest ugodowy. gawit, malawronka, raaria, madusia, agula❤️ jesli pominełam reszte to tez dla was przesyłam busiolki 👄 Dzis byłam ostatni dzien na praktyce i jestem zmeczona ale to pewnie przez to ze te dzieci bardzo smutne były ze juz nie przyjdziemy i troche mi dzis psycha nie wytrzymała bo mi buziaki dawały 😭 (oczywiscie nie wiedza ze ja tam wroce na staż bo to nic pewnego wiec nie chce im nadzieji robić). Troche mi smutno ale jakos dam rade Zastanawiam jak by wygladało rozstanie z nimi po stazu...chyba by mi serducho pękło!!! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja chciałóam was tylko serdecznie pozdrowic i przekazać że o Was pamiętam no i oczywiscie pogratulować!!!!!! Agula2121 skarbie bardzo sie ciesze twoim szczęsciem i trzymam za Was mocno kciuki! Coż więcej powiedzieć- dziewoje już wszystko napisały więc powtarzać się nie bede!!! GRATULUJE 🌻 Pozdrawiam........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolu ❤️ Balbinko widziałaś to \"zamieszanie\" Gosia, Agata, Agula, Ewa, Sara ❤️ 😘 gdzie się wszystkie podziewacie? Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczynki. Aniu dziękuje za informacje dla mnie na temat jajeczkowania Gabrysiu byłam dzisiaj 12 godzin w pracy. dlatego jestem tylko teraz i tylko na 5 minut. jutro idę tylko na 6 ale raczej nie będe miała czasu usiąść ponieważ jutro jest u mnie w domu mała impreza mojego chrześniaka 8 urodziny, mojej siostry urodziny i mojej mamy imieniny. spadam spać. całuski dla wszystkich. tęsknie za Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczynki. Aniu dziękuje za informacje dla mnie na temat jajeczkowania Gabrysiu byłam dzisiaj 12 godzin w pracy. dlatego jestem tylko teraz i tylko na 5 minut. jutro idę tylko na 6 ale raczej nie będe miała czasu usiąść ponieważ jutro jest u mnie w domu mała impreza mojego chrześniaka 8 urodziny, mojej siostry urodziny i mojej mamy imieniny. spadam spać. całuski dla wszystkich. tęsknie za Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczynki. Aniu dziękuje za informacje dla mnie na temat jajeczkowania Gabrysiu byłam dzisiaj 12 godzin w pracy. dlatego jestem tylko teraz i tylko na 5 minut. jutro idę tylko na 6 ale raczej nie będe miała czasu usiąść ponieważ jutro jest u mnie w domu mała impreza mojego chrześniaka 8 urodziny, mojej siostry urodziny i mojej mamy imieniny. spadam spać. całuski dla wszystkich. tęsknie za Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczynki. Aniu dziękuje za informacje dla mnie na temat jajeczkowania Gabrysiu byłam dzisiaj 12 godzin w pracy. dlatego jestem tylko teraz i tylko na 5 minut. jutro idę tylko na 6 ale raczej nie będe miała czasu usiąść ponieważ jutro jest u mnie w domu mała impreza mojego chrześniaka 8 urodziny, mojej siostry urodziny i mojej mamy imieniny. spadam spać. całuski dla wszystkich. tęsknie za Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczynki. Aniu dziękuje za informacje dla mnie na temat jajeczkowania Gabrysiu byłam dzisiaj 12 godzin w pracy. dlatego jestem tylko teraz i tylko na 5 minut. jutro idę tylko na 6 ale raczej nie będe miała czasu usiąść ponieważ jutro jest u mnie w domu mała impreza mojego chrześniaka 8 urodziny, mojej siostry urodziny i mojej mamy imieniny. spadam spać. całuski dla wszystkich. tęsknie za Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przyszłam sie przywitac przed snem; dzis miałam zajecia w szkole ale poszłam tylko na cwiczenia a wykłady sobie podarowałam;) a za to jutro i w niedziele bede w szkole cały dzien do ciemnej nocki buuuu....:( Madusia jakbys chciała jakichs informacji z historii wych. to do mnie mozesz sie zgłosic👄 lola-u👄 Michałek👄❤️👄 balbinka👄 malawronka👄 raaria👄 gawit👄 agula👄 Dobranoc laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cosik nam topik zamiera :( Balbinka zajeta Misiem :) Raaria robi jakieś interesy :) Agata w szkole :) Ewa w pracy :) Madusia nadal choruje? A Gosia? Kochana co u Ciebie? Pozdrowionka! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! gawit no ja własnie ze szkoły wrociłam uff... a co do pustek na topiku to, to juz jest karygodne (żartuje) Ale swoja droga to apelujemy do pozostałych dziweczyn: DAJCIE ZNAK ZYCIA!!!! Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko jestem ciekawa wrażeń i emocji podczas pierwszego spacerku z Michasiem. Czy był grzeczny? A jak długo byliscie poza domem? 👄 Dziś miałam sen,że robiłam test owulacji i okazało sie że jestem w piątym mies i 2 tyg ciąży (dziwne bo co ma test owulacji do ciąży:D) No i byłam zaskoczona że o niczym nie wiedziałam że jestem od 5-ciu mies w ciąży i kiedy zaczełam sie cieszyć to sie obudziłam bo siku mi sie chciało:( A taki fajny sen;) Dobranoc, musze sie wyspac bo jutro znowu do szkoły. Wróce o godz 19 to sie odezwe 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Postanowiłam z siostrą że oposcimy pierwsze dwa zajęcia i pojdziemy do szkoły na 13:40 bo ona chciałby sobie posiedziec z mężem który przyjeżdza do niej co 2 tydzien na weekend bo tak to jest w trasie-tirowiec a ja skorzystam i posiedze ze swoim zwłaszcza że wczoraj mieliśmy wspaniały wieczór.....❤️ I prosze dziewczyy napiszcie coś bo topik umiera bez was 😭 Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko- szkoda że Michalek przespał spacerek bo to jego okazja w tym roku popatrzec na świat przed zimą;) no i czekamy na foteczki ze spacerku👄 Aniu napisałaś że Tobie test owu pokazał ciąże. To jak to jest bo ja nigdy nie miałam takiego testu wiec sie nie znam. Powaznie moze pokazac ciąże zamiast owu? CIUMY👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja sie juz melduje, właśnie wróciłam ze szkoły i jestem nie do życia:( kupiłam kanapke w bufecie u nas w szkole i strasznie mnie brzuch tzn żołądek rozbolał po niej, myślałam żeby sie zwolnic z zajec ale nospa na troche pomogła i jestem juz w domku i spadam do łózia bo nienawidze jak mnie brzucho boli - to jest najgorsze:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja też wróciłam ze szkoły i mam dobry humorek:D Balbinko dzięki za odp. bo widzisz ja sie nie znam bo nigdy tego nie robiłam na owu.❤️ A co do Michasia to masz racje jeszcze ma czas na poznawanie świata. Jak dorosnie to mu zbrzydnie,) Agula może ci zaszkodziła kanapka- był tam jakis pomidor? Albo dostałaś skurczu z siedzenia na zajęciach, bo ja tak mam zawsze jak wracam z zajęć że mam skurcz żołądka i to chyba normalne ale ja moge sobie pozwolic na te skurcze a ty sie kochanie oszczedzaj i jak trzeba to zwalniaj do domciu👄 Pozdrówka dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! To i ja się melduję! też zaglądam tu codziennie i staram się chociaż łapką pomachać, mimo, że po pracy padam na pyszczek, a w dni wolne mam tyle spraw na głowie, że nie wiem za co się brać :( We wtorek idę na wymaz z pochwy!boję się, bo to obcy kraj, nie wiadomo kto mi tam będzie \"dłubał\". mam nadzieję, że będzie to kobieta! w Polsce jakoś nie mam awersji jeżeli chodzi o lekarza faceta, ale tutaj :( nie chciałabym żeby to był mężczyzna! A w środę idę na badanie hormonów! Potem mam mieć jeszcze usg! (ale nie wiem jeszcze kiedy, bo czekam na list z przychodni z terminem) Balbinko czekam na fotorelacje ze spaceru :) Agula oczywiście, że teraz nie wolno Ci się przemęczać! dbaj o siebie i jak tylko czujesz taką potrzebę to się zwalniaj! Agata, Gosia, Ewa, Sara,Madusia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🌼 Dziewczyny mam pytanie: czy mogę pójść na nastawienie kręgosłupa dokładnie chodzi o odcinek lędzwiowo-krzyżowy, czy to jest bezpieczne????Bo jestem umówiona na piątek(umówiłam się zanim nie wiedziałam że jestem w ciąży) no i mój facet cały czas mnie namawia żebym poszła bo pózniej moge miec wieksze problemy z kręgosłupem jak brzuszek urośnie. Wcale nie wiem co robić, czytałam w internecie że to nie jest tak bardzo dobre jak się juz poroniło ale może Wy macie jakieś inne wiadomośći na ten temat. Na szczescie brzunio juz nie boli:) ale zaraz zmykam spac bo mnie muli a jak spie to wtedy najlepiej się czuje:) Dobranoc , kolorowych snów ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🌼 Dziewczyny mam pytanie: czy mogę pójść na nastawienie kręgosłupa dokładnie chodzi o odcinek lędzwiowo-krzyżowy, czy to jest bezpieczne????Bo jestem umówiona na piątek(umówiłam się zanim nie wiedziałam że jestem w ciąży) no i mój facet cały czas mnie namawia żebym poszła bo pózniej moge miec wieksze problemy z kręgosłupem jak brzuszek urośnie. Wcale nie wiem co robić, czytałam w internecie że to nie jest tak bardzo dobre jak się juz poroniło ale może Wy macie jakieś inne wiadomośći na ten temat. Na szczescie brzunio juz nie boli:) ale zaraz zmykam spac bo mnie muli a jak spie to wtedy najlepiej się czuje:) Dobranoc , kolorowych snów ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×