Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Witam kochane ja nie wiem kiedy mi sie ten szpital w domu skonczy teraz mlody na zwolnieniu wieczni mu krew z nosa leci szalu mozna dostac. Maz za to zdrowy ja przy nich sie doleczyc nie moge.Ale co tam zycie jest piekne:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka🖐️ Gawit Boże słoneczko co się stało?Tobie też mącą w głowie?! Dlaczego możesz miec problemy z zajsciem w ciąże? przecież byłaś już 2 razy.Wykryto co wykryto i ja myśle,że teraz urodzisz dzidzi całe i zdrowe.To jest nie możliwe abyś miała 2,3,5 chorób na raz!!!!!!!!!!!!!Przeleczyliście się i zobaczysz,że teraz będzie już tylko dobrze.Dodam,że 1 lekarz zobaczył mój wypis ze szpitala/to było we wrzesniu/ i mi powiedział,ze jak to się stało,że doktor w szpitalu kiedy mi usówali dzidzi nie powiedzial mi ze mam toxoplasmoze.Wpadłam w panike,ze straciłam 3 miesiące,a mogłam się leczyc!!!!!!!!!!!!zrobiłam ponownie badania i okazało się ze żadnej toxy nie mam i nie miałam z nią Dzięki Bogu nigdy kontaktu,bo zrobiłam od razu IgG i IgM.Nie załamuj się,bo zobaczysz,że będzie teraz dobrze.Przyznam Ci się,że jestem ciekawa co Ci powiedzieli i o co Cię podejrzewają.Jeżeli nie chcesz pisac tutaj a możesz to napisz mi maila.Gabrysi NIE DOBIJAJ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bUZIACZKI DLA CIEBIE👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu z okazji Twoich urodzinek życzę Ci wszystkiego najlepszego! dużo zdrówka, szczęścia, pociech z Michasia, aby ten Twój Skarbek rósł sobie zdrowo no i wogóle życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń!nawet tych najskrytszych 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Gosiu podejrzewają u mnie zespół policystycznych jajników :( coś więcej na ten temat będę wiedziała w następna środę, bo wtedy komplet badań będzie u mojej pani doktor i będę u niej na konsultacji! staram się nie załamywać, ale łatwo mi nie jest :( Całuje! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Kochanej solenizantki🌼🌼🌼🌼🌼 Choć nie mogę Cię dziś uścisnąć osobiście, wyznam tu wszystko jasno i kwieciście. Gdy znajomi i rodzina będą tłoczyć się z kwiatami, ja połączę się z Tobą tymi oto życzeniami: niech się spełni, co wyśnione, niech nastanie spokój ducha. Miej przez lata niezliczone, uśmiech od ucha do ucha.🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ,nie Gabrysia zobaczysz,że to są tylko podejrzenia ,a potem okaże się,że jest wszystko w porządku.Znależliście jedną przyczyne i trudno jest mi uwierzyc,aby byly dwie.To by było nie sprawiedliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jedna rodzi bez problemowo,bo jest zdrowa,a druga ma miec 100 chorób na raz?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gabi zobaczysz,że teraz jak zajdziesz w ciąze będzie dobrze-bede się modlic za Ciebie👄👄👄👄 Przed momentem wróciłam z mężem od dentysty-bałam się jak diabli,ale jest wszystko ok!uFFFFFFFFFFFFf jaka ulga-tylko 2 małe dziurki u mnie i męża:D POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE BARDZO SERDECZNIE👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane 👄 Przyszłam sie przywitac i zaraz zmykam do łóżeczka azeby mi to chorubsko szybko przeszło;) Aniu ja wraz z mężem życzymy Ci miłości w zyciu, zdrówka, ciepła i pociechy z Michałka, samych słonecznych dni, duzo pieniążków oraz kolejnych dzieciątek👄👄👄 Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wszystkiego najlepszego szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń. pisałam Wam wczoraj ze umówina byłam z koleżanką która stara się o dzidzi od maja zeszłego roku. nie długo będzie szła do szpitala na udrożnienie jajników. ja ide jutro do lekarza ponieważ dostałam dzisiaj @ a miałam do niej przyjść w 2 dzień cyklu. odebrałam wyniki z piątkowej prolaktyny. i z tego co widze to chyba sa złe ale nie wiem co jest grane jutro się dowiem. mój wynik to 55.02ng\\ml norma: 3.4 - 24.1 .za chwilkę spam do domku. Mój za chwilkę po mnie przyjedzie. całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie! Odebrałam ze dziś część wyników! to były wymazy z pochwy na różne bakterie oraz morfologia krwi, mocz i cukier! te wyniki wszystkie są idealne!!! teraz czekam na hormony!jeszcze cały tydzień niepewności :( A cóż tu tak ciuchutko?gdzie wszystkie jesteście? Wie może któraś co u naszej loli kochanej?nic się nie odzywa :( Aniu może Ty masz jakieś wieści?martwię sie o nią :( 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzisiaj u lekarza i się dowiedziałam że nie mogę zajść w ciąże ponieważ coś nie tak jest z moją owulacją , mam za wysoki poziom prolaktyny i dała mi tabletki żeby obniżyć jej poziom (Bromocorn). jeśli to nic nie pomoże to da mi inne tabletki na wyrównanie mojego cyklu. no i dała mojemu skierowanie na badanie nasienia. postaram się być jutro pa pa. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit- bardzo sie ciesze że wyniki sa dobre i oby te kolejne były tak samo wspaniałe;) malawronka kochanie moje nie ma potzreby do obaw bo to jest do wyleczenia więc jest duża szansa że po lekach Ci sie cykl poprawi i masz szanse na zdrowe dzieciaczki;) Balbinko- dziękuje ci za przegonienie chorubska- bo dzis sie lepiej czuje mysle że juz mi przechodzi:) Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Przepraszam za nieobecnośc Gawit miło że sie o mnie martwisz... Co do podejrzeń twojego lekarza to wierze że bedzie ok i będziesz tu nastepna :p Ja zrobiłam bete i wynik był >5000 mlU/ml czyli tak jak Ania pisała 5/6 tydzień! Miałam plamienia i pobolewał mnie brzuch więc poszłam dzis do gina pokazałam mu wyniki bety a ten mnie na USG wysłał i nastraszył mnie bo na początku pęcherzyka nie było widać i ten sie mnie pyta czy w rodzinie występowały ciąze poza maciczne a mi serce zaczeło skakać i powiedziałam mu że nie no i drugie usg pod rząd i okazało sie że pęcherzyk jest i ma 11,2 mm :D Na plamienia przepisał mi DUPHASTON i kazał dużo leżeć i sie nie stresować... Co do objawów to nudności sie nasilają z dnai na dzień więc na sniadanie nie mam szans... no i siusiam co chwilke i chyba tyle.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loluniu!!! Tak się cieszę, że wszystko układa się pomyslnie :D o rany!!! mocno trzymam kciuki, żeby już za jakieś niecałe 8 miesięcy pojawiła się nam kolejna dzidzia na topiku :D Ewcia nie martw się!!! tak jak Ci Agata napisała! to da się wyleczyć! bardzo dobrze, że zostało wykryte! Chciałam tylko zakomunikować, że @! a więc wszystko wraca do normy! cieszę się, że sie pojawiła, bo póki nie będę miała kompletu badań i pewności, że z nasieniem mojego męża jest ok!to nawet się nie staramy! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj! Ale tu putki:( Przyszłam sie przywitac bo za chwilke zmykam do szkoły Lolu kochanie 3mam kciukasy za wasze zdrówko👄 gawit bardzo sie ciesze że u ciebie dobrze i że myslisz pozytywnie- laska tak trzymać;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduje juz sie przed Ania na gg pokajalam, ze zyczen jej w terminie nie zlozylam. Lola bardzo sie ciesze, ze wszystko jest z dzidzia w porzadku mowilam , ze tak bedzie. Gawit wierze, ze reszta wynikow bedzie w porzadku i niedlugo nam oswiadczysz, ze bedziesz mama. Agatko nie choruj nam kochana. Sara melduj sie czasami. Ewuniu pobierzesz te tabletki i bedzie oki. Wszystkie Was goraco caluje. A u mnie sporo nauki jak wpadlam w wir przepisywania notatek w poniedzalek to skonczylam w srode dzis ide po kolejne. A jeszcze musze sie na socjologie przygotowac. Dziecko wciaz musze gonic do nauki , bo jak ja nie zagonie to mu sie nie chce teraz jest tydzien na zwolnieniu lekarskim a do srody wszystko lezalo odlogiem nagle wczoraj sie obudzil i pisal do 7 rano a i tak wszystkiego nie zrobil. Dzis przyjedzie do nas jego kolezanka na 2 dni smiac mi sie chcialo jak tata Pauliny zadzwonil zeby ja sprawdzic czy nic nie kombinuje, ale zaimponowal mi facet , ze tak o dziecko swoje sie martwi.Pewnie do niedzieli nie za bardzo bede miala dostep do kompa wiec wybaczcie prosze jak bede milczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. u mnie wszystko dobrze. po tabletkach na razie nie mam skutków ubocznych. lekarka powiedziała mi że mogę mieć np. bede za sypiała na stojąco. ale jest wszystko dobrze na razie brałam tylko po 1\\4 tabletki dzisiaj biorę 1\\2 a już od niedzieli bede prała jedną wieczorem i jedną rano mam nadzieje że zniose to dobrze. jadę z mojim A na badanie nasienia ale dopiero po wypłacie czyli na początku miesiąca. za chwile znowu przyjdę może z kimś popisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolu jak się czujesz? odezwij się🌼🌼🌼 Meggi a Ty gdzie zaginełaś? napisałaś,że wróciłaś już z Polski i cisza:( ostatnio coś bardzo mysle o Tobie i nawet się troche martwie-pisz do Nas no i przesyłaj fluidki-przecież wiesz ,że ich bardzo potrzebujemy👄👄👄 Ania przesłałam Ci Sarą kropelki dla Misia-nie jest ich niestety dużo-bo tylko tyle pozostało Celince po Huberciku,ale jak będziesz chciała to sprowadze Ci więcej/musiałabym powiedziec siostrze ,aby Ci bez pośrednio przesłała z Włoch/ Pisałaś,że Misiu ma kolki wieczorami,to daj mu 5 kropelek wieczorej,a jak zdążyłaś juz wyczic o ktorej godzinie dokładnie łapią go kolki to podaj mu te kropelki 30minut wczesniej i powinno byc po krzyku.Celka twierdzi,że lepszych kropelek jak te to nie zna.👄👄👄👄 Gabrysia, Agatka i Ewka❤️zobaczycie dziewczyny,że jak tylko zajdziecie w ciąże to szczęsliwie urodzicie zdrowe dzieci. Madusia a Ty pewno dzisiaj na uczelni-samych 6-stek Ci zycze👄👄👄 Wyobrażcie sobie moje drogie dziewczynki,że moj mąz nie stanie na nodze.Wczoraj byliśmy razem w Radomiu i ni w 5 ni w 9 on mówi: kochanie boli mnie moga,nie moge stanąc na stopie.Nie wiem sama czy gdzieś zle staną,czy przykręcil i naciągnąl mięsnie,albo scięgno czy cos w tym rodzaju.Noga mu nie spuchła-żyje nadzieją,że mu to przejdzie bez wizyty u chirurga.Ufffffffffffffffff nigdy nie może byc dobrze -zawsze coś się musi dziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki moje drogie znów muszę Was prosić o modlitwy za Sandrunię!!! Jest po pierwszej chemii, ale jest źle :( jest cały czas na morfinie. w główce zrobił się jej dołek :( cały czas płacze :( guzy zniknęły, ale są wielkie zmiany w mózgu :( a przed nią jeszcze kilka serii chemii :( Błagam pomódlcie się za nią i jej rodziców!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane!! Na poczatku pozdrowienia dla kazdej z Was. Przyznaje sie bez bicia, ze bardzo malo czasu poswiecam na siedzenie przy kompie. Lekarz kazalmi wiecej lezec, zeby Antos nie obnizal sie w moim brzuszku. Tak wiec rano wstaje zrobic Mezusiowi sniadanko i do wyrka. Pozniej szybki objadek i znowu do wyrka. Wszystko jest wporzadku ale lepiej chuchac na zimne. Gdyby Antos caly czas siedzial nisko to mogloby to wywolac wczesny porod lub pozniej cesarke, a tego chce uniknac. Dziewczynki trzymam kciuki za kazda z Was i zycze szczescia oraz sukcesow na drodze staranek. Uciekam Kochane na kanape. Pozdrawiam i przesylam moc buziakow!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gawit pomodlę sie za Sandrunie.... Boże za co to biedne dzieciatko tam musi cierpieć... takie choroby nigdy nie spadną na alkoholika ani narkomana tylko zawsze na kogoś niewinnego.... Ja czuje sie coraz gorzej byy tylko ranne mdlosci a teraz to juz ona sie kończą w WC... poza tym mimo że 2x1 lykam Duphaston to i tak mam plamienia koloru kawy z mlekiem.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola u ja tez lykalam duphaston i mialam uplawy. Lekarz kazal mi plukac szalwia. Mdlosci przeszly mi okolo12 tygodnia i mialam potworne. Caly czas tylko lerzalam w lozku i wymiotowalam, schudlam 6 kilo. Im wiecej mdlosci tym lepiej Kochana, bo to znaczy, ze hormony sa w wystarczajacej ilosci. Teraz zaczynam 6 miesiac i czuje sie super. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolu upławy koloru kawa z mlekiem ja też miałam i tłumaczono mi aby się nie martwic.Problem jest kiedy się krwawi,ale też nie do końca.Znam osobe ktorej szły skrzepy jak nie wiem podczas ciąży i to urodzila zdrowe bliżniaczki.GŁOWA DO GÓRY BO BĘDZIE DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄👄👄👄 GAWIT-serce mi się kraje czutając co piszesz o Sandrusi-podobną sytuacje widziałam i przeżyłam we Włoszech.Nie pozostało nic jak prosic Matke Bożą i łaske uzdrowienia.Oczywiscie ,że będe pamiętac o niej w modlitwie.Najbardziej mnie przeraża bol tego dziecka:( Ania nic nie mówiłam ,bo nie wiedziałam na 100% czy pojedzie mąz do Katowic,bo gdyby jechal to bysmy zawitali także na chwilke u Ciebie,ale w tej chwili to jest nie możliwe:( Napewno przyjdzie taki dzień,że Cię odwiedzimy.Ja się sama boje jechac samochodem do Katowic,a Piotr ostatnio jeżdzi i to bardzo dużo,ale nie w strone Slązka:( Buziaczki dla Ciebie i Misia👄👄👄 Pozdrawiam wszystkie pozostałe kobietki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi Jeżeli możesz to prosze pomóż.Przeczytałam jeszcze raz to co pisałas i zaczynam się troche wzorowac na Tobie żyjąc nadzieją,że moze i mnie się teraz uda.Ty 2 razy pod rząd miałas obumarcie płodu+- o tym samym czasie.Piszesz,że przy drugiej ciązy powiedziano Ci,że może cos ciężkiego podniosłas-mnie też się cos podobnego zdarzyło:(:(:(.Piszesz,że robiłas badania i wyniki Ci wyszły dobrze.Ja też robiłam jakies tam badania i wyniki mi wyszły dobrze. Na dzien dzisiejszy przyczyny tego co się stało nie znam,a Ty?z tego co przeczytałam to też chyba powodu nie znalazłaś i Dzięki Bogu ta ciąża Ci się rozwija dobrze.Powiedz,że to mogl byc pech,jakas selekcja organizmu a to trzecie mi się urodzi.Pozdrawiam Cię i trzymam kciuki za Ciebie:D i to strasznie mocno:) Meggi nawet teraz mama zapytała mnie :gdzie ty tak piszesz i piszesz,a ja jej odpowiedziałam,że do dziewczyny która jest moją nadzieją,bo jest w ciąży ,a ma za sobą 2 obumarcia jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane melduje , ze zjazdu teraz nie mialam mam z tydzien za 2 tygodnie i za 4 tygodnie. Za to mielismy goscia przyjechala kolezanka mlodego na 2 dni fajna dziewczyna wesolo bylo.Skonczylo sie tym ,ze bylismy niewyspani i ja skacowana.Chociaz duzo nie wypilam raptem 1 drineczka. A od dzis znowu szare zycie nauka , nauka i jeszcze raz nauka.Caluje wszystkie goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i Gabrysia❤️ Ja dopiero dzisiaj otworzyłam poczte z 20 pażdziernika Gabrysia przepraszam Cię,że odpisałam dopiero dzisiaj,ale naprawde nie zaglądałam na poczte-troche chodze do tyłu-napisałam Ci,ale prosze zostw to narazie dla siebie.A! i wytłumaczyłam Ci to o co mnie prosiłas:D 👄👄👄 Ania oglądałam teraz razem z Piotrem zdjęca Misia-jest cudny i na dodatek cała mama z Niego.Nawet Piotr powiedział,że ma nosek i usta Twoje.Jak będziesz szła na spacer to uwiąz czerwoną kokardke przy wózku,aby Ci Misia nie urzekli:D.Zarty żartami,ale synka masz ślicznego.Ja też takiego chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×