Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Ania nie wiem czy nie przekręcam,ale mowiła coś o ESPUMISAN-to są kropelki i herbatki dla Ciebie Planteks i Hipp-mam nadzieje,że nic nie przekręciłam-Celka mieszka 50 km odemnie,nie mam jak do niej isc-tylko telefon mi pozostaje.Te herbatki są dla dzieci,ale ona powiedziała,że Michaś jest za mały wg. niej-lepiej abyś piła je Ty,bo mu pomoże a nie zaszkodzi.Miejmy nadzieje,że kolki Go nie będą męczyc,bo podobno nie każde dzidzi ma problemy z kolkami.Możesz też ty pic czasem rumianek z koperkiem.Ania kolki tez zależą dużo od Ciebie,od tego co będziesz jeśc i pic.Buuuuuuuuuuuuziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze że z Patrycja jest wszystko dobrze i współczuje jej mamie że sie tyle nacierpiec musiała ze ja tak nastraszyli Lola-u no aby nie zapeszac to napisze że 3mam kciuki tak mocno że aż mi kostki zbielały;) wszystko musi byc dobrze wiec sie nie denerwuj na zaś👄 a swoja droga to miło że nas odwiedziłas❤️ Aniu dziekuje za foteczki są przersliczne z przeslicznym malutkim chłopczykiem, no i to racja ze Michałek jest jeszcze mniejszy w ramionach tatusia :P Dobranoc 🖐️ Pozdrówka dla reszty babeczek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinko sorki, że tu piszę, ale tak zajrzałam z ciekawości i nie zaluje bo tu wiecej piszesz o Michałku :) mojemu Mikołajowi ropieje z kolei lewe oczko, doktorka przepisala kropelki ale dodatkowo kazala przemywac czarna herbata, a rumianek moze dodatkowo uczulac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki haloooooooooooooooooo! śpicie jeszcze? :P Gawit to co mi napisałaś trzyma mnie przy nadzieji-Kochana jestes❤️ Ania jak oczko Misia?jeżeli dalej ropieje to może skonsultuj sie z lekarzem-Celka mówila mi wczoraj,że ona by to musiała zobaczyc,aby cos konkretniej powiedziec,ale byc może ,że jakaś masc może byc potrzebna-chyba,że oczko jest troszke lepsze to ok! buziolki dla was👄👄👄 Sara a Ty zaginełaś w akcji:P :D -odezwij się👄 Madzia jak się czujesz? chyba to twoje chorubsko przelazło na mnie-jestem przeziębiona-boli gardło,z nosa kapie uffffffffffffffffff Lolu mam nadzieje,że strach Cię oposcił i jestes spokojna. Naprawde stres napięcie nerwowe ma wpływ na dzidzie.Nie dopuszczaj złych myśli do siebie,a zobaczysz,że będzie dobrze-trzymam kciuki za Ciebie moooooooooooooooocno;) 👄 Malawronka👄 Agatka👄 Agula i Meggi dlaczego nie dajecie znaku życia o sobie?:( przesyłajcie chociaż fluidki ciążowe-przecież wiecie ,że ich bardzo potrzebujemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balinko – moja mama która jest okulistą dziecięcym mówi, że jak dziecku ropieje oczko to masuje mu się kanalik, idzie do okulisty i jak potrzeba to stosuje się krople z antybiotykiem. Często jest to nieotwarty przewód nosowo-łzowy (albo coś podobnego) ewentualnie jakieś zakażenia. Lolu – kochanie nie denerwuj się, bo to Ci nie pomoże, przeprazam, że wczoraj tak mało napisałam, ale miałam wczoraj spotkania z milionerami i ciągle iegałam i nie miałam na nic czasu. Gosiu – ale Ty się wszystkimi przejmujesz J no i Twoja szwagierka ma z nami mnóstwo roboty J no i muszę Ci powiedzieć że Mama Anielka o Ciebie pytała J Co do kropelek dla Ani to nie mam sprawy mogę je jej zabrać J Przepraszam, że Was tak zaniedbuję, ale naprawdę dużo pracuję i jeszcze ta poczta. Z resztą mam wyrzuty sumienia, bo chyba zaniedbuje niektóre osoby z którymi miałam pracować i szczególnie skupiam się na moim bracie... Ale przynajmniej się Wam pochwalę, że Łukasz zaczyna osiągać pierwsze sukcesy, za czym oczywiście pójdą pieniązki, wiec jest to cholernia fascynujące J znów będę płakać ze szczęścia jak mu pierwszą oznakę będę przypinać... taki już ze mnie żydowski płaczek J, no i inna dziwczyna – Tereska –z która tez współpracuję 11 października urodziła dzieciątko. Synka. To słoneczko ma na imię Miłosz i jest prześliczny. Jak się urodził ważył 3550 g i miał 53 cm J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie zaszkodzi herbatka dziecku napewno ,możesz spokojnie pic 2 a nawet 3 dziennie.Natomiast Celka mówi,abys zaobserwowała kiedy najbardziej go łapią koli,bo przecież napewno nie ma cały czas.Zdarza się ze dzieci mają kolki mniej wiecej o tych samych porach-jej synek Hubert dawał koncerty wieczorami .Zaobserwowała go juz tak ,że poł godziny przed napadem kolek dawała mu też kropelki.Miejmy nadzieje ,że Misia kolki bardzo męczyc nie będą i same herbatki Mu wystarczą,ale Aniu to musisz zaobserwowac Ty,bo dziecko dziecku nie jest równe.Pozdrawiam bardzo serdecznie👄 Zaglądne jeszcze wieczorem pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się bardzo,że Misiu śpi spokojnie.Miejmy nadzieje,że herbatki wypijane przez Ciebie będą mu wystarczac.Nie byłam dzisiaj u Celinki,ponieważ w Sączu posypało śniegiem,Celinka mieszka w Czchowie-tam jest sporo pod górke,a my nie zdążyliśmy jeszcze zmienic opon z letnich na zimowe i dlatego nie chcieliśmy ryzykowac londowaniem w rowie, albo jeszcze czyms gorszym.Postaram się jechac do niej w tych dniach ,aby wziąc te kropelki które jej jeszcze pozostały po Hubercie i jakos Ci je prześle.Jak będziesz miała kontakt z polożną albo z doktorem to poproś aby Ci pokazali jak się masuje brzuszek dzidziowi,bo to też bardzo pomaga przy kolkach.Dietke stosujesz,ale myśle,że wiesz,że nie możesz też pic napojów gazowanych? Ania z tym moim humorkiem to jest raz żle a raz bardzo żle.Jestem obkuta już w poronieniach i ich przyczynach.jedno poronienie to jest nic,ale więcej to już nie jest ciekawie-musi cos byc tego powodem,a ja go na dzien dzisiejszy nie znam.Ja się łudze i żyje tą nadzieją,że to wina stresu,ale.....nic chyba nie dzieje się bez przyczyny............w piątek jedzie do kliniki w Łodzi moja koleżanka i prosiłam ją aby mnie zapisała,a obecnie zapisują dopiero na styczen-tam się długo czeka. Dobija mnie już to wszystko!dlaczego mnie to też spotkalo?????????????????????ile jeszcze zabiegów będe musiała przeżyc??????????????????????????????????????? Ania jezeli Ci moge doradzic to odczekaj pare miesięcy i staraj się o następne dziecko.Będziesz miala 2, odchowasz jedno przy drugim i zobaczysz ,że dobrze na tym wyjdziesz.Nie odkladaj na póżniej bo z wiekiem to rożnie może byc,a teraz w krótkim czasie po porodzie nie będziesz miala problemów z zajsciem w ciąze i wogóle.............,a po kilku latach będzeisz mlodą mamuśką z dużymi dziecmi.Dobrej nocki -buziaczki👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i melduje sie Nie pisałam przez weekend bo byłam do późna na uczeln i byłam juz wykonczona w dodatku jakas choroba mnie nabiera oko mnie boli, wszystko mnie boli i mam katarek mały a tu jeszcze auto nam padło. Nie dość że miałam do konca miesiaca na zyce 50zł z tego zatankowaliśmy gazu do auta za 30zł a tu cos sie porobiło i cały gaz sie ulotnił- porażka. Ale mam euro od mamy to bede musiała rozmienic bo i tak musze kupic jakis płaszcz mężowi i sobie buty zimowe bo nie mam.A w dodoatku dochodza inne problemy ale o tym na forum raczej nie bede piasała bo za duzo ludzi tu zaglada obcych;) A co tam u was kochane? U nas snieg wczoraj pruszył ale juz sie roztopił. Balbinko moja siostra tez przy kazdym dziecku walczyła z tym ropieniem oczka i innymi problemami, mysle że kazdą z nas to czeka bo to jest druga str naszych dzieciaczkow, ale zobaczysz że bedzie dobrze, ciesze sie że z coreczką Rudi jest dobrze. Ach no i oczywiscie dziekuje za fotki doszły do mnie oba maile i są wspaniałe, Michas ma zajefajne czarne włoski takie jak ja miałam w jego wieku i synek mojego brata tez wyglądał identycznie👄 Dziewczyny dzis mam zamiar robic sama pierogi i nie wiem czy bede umiała bo nigdy sama nie robiłam, zawsze tylko pomagałam mamie, siostrze czy tesciowej w lepieniu. No i jeszcze na to głosowanie trzeba iść na NOGACH!!! Jak ja sie przyzwyczaiłam do wygody auta wrrrr....:D Pozdrawiam was kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostrzyczki jeszcze śpicie?:D Ania jak mineła noc?Misiu spał czy koncertował?mam nadzieje,że spał jak aniołek:)Ja jadę do teścoiwej-odezwe się wieczorem.Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie i życze miłej niedzieli.A! i zagłosujcie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!przeraza mnie to co się dzieje w naszej polityce:( Nie pamiętam czy Wam to pisałam,ale w sierpniu miałam gościa z Włoch -Roberta to jego matka umierała ze strachu, aby mu cos się nie stało w Polsce ,bo wiadomosci we Włoszech trąbią,ze w polityce polskiej są kłótnie i straszne problemy,ale my nie mamy na to żadnego wpływu-jedyna nasza nadzieja to celnie zagłosowc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu marghi ma racje nie zwlekaj z kolejnym dzidziusem bo sama sie przekonasz ze to moze byc złe w skutkach na przyszłosc Moja siostra cos o tym wie. Urodziła 3 dzieciaczkow Gabi11lat, Iza 3,5latka, Jasiu ma 2latka Wiec sama widzisz jaka jest róznica tych dwoch bąków od najstarszej Gabrysi i siostra czesto powtarza ze błąd zrobiła ze od razu nie urodziła tych kolejnych bo teraz razem by sie bawiły a tak to jej pierwotna cora jest odosobniona Acha musze dodac ze miedzy czasie moja siostra tez poroniła około 2-3 miesiac i przezyła to tragicznie bo miała depresje przez wiele miesiecy a i nie współzyła z mezem przez pół roku bo miała zakażenie bo ją niedokładnie wyczyscili, ale to było juz pare lat temu A wiec Aniu zastanow sie nad kolejnym dzidziem (moze siostrzyczka Michałka) za kilka miesiecy;) Ale pamietaj że decyzja jest tylko twoja i męża nie nasz my tylko doradzamy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agatko👄👄👄 Widze,że masz poglądy podobne do moich,ale jeżeli chodzi o Ciebie to ja też starałabym się na Twoim miejscu o dziecko.Nie rób tego błędu ktory popełniłam ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.... Odrazu przepraszam ze znowu mnie kilka dni nie było ale ja teraz mam w głowie tylko jedzienie i spanie ;p Dziękuje za gratulacja i dobre słówka... co do tego żeby sie ni stresować to niepotrafie... mam lekkie brązowe palmienia i boję się że to objaw... no wiecie czego :-( Moje objawy zaczynają sie na nudnościach (ale nie wymiotuje), stałej ochocie na ogórki kiszone i odrzucenia od słodkiego które uwielbiałam, na czestym siusianiu i kończa tak jak juz mówiłam na stałej senności!!! Dziewczynki te plamienia sa normalne ?????? Pozdrawiam i obiecuje że będe zaglądać i wolnych chwilach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marghi oczywiscie przez cały czas sie staramy i nawet teraz jestem w połowie cyklu Jestem przekonana ze i ten miesiac bedzie kolejna porażka ale mam tę nadzieje (o której jest tu mowa) i zwlekam z zazyciem jakichkolwiek lekarstw na przeziebienie bo boje sie zebym \"sobie\" nie zaszkodziła w razie jakby jednak cos we mnie było tak ze sama widzisz jak jest🌼 Anmi ja mysle ze jestem na tyle silna że uda mi sie zaradzic problemom, czasami mam doła ale sporadycznie sie poddaje;) Lola-u radze do lekarza z plamieniami, mimo że czasami one nie musza byc oznaka złego ale lepiej to zbadac i ewentualnie jesc specjalne leki przepisane przez ginek.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loluniu plamienia w ciąży się zdarzają i nie zawsze oznaczają to najgorsze, ale zawsze trzeba skonsultować to z lekarzem!!! Gosiu ściskam Cię mocno!!!i wiesz czego Ci życzę!!!oby nam się jak najszybciej to spełniło 😘 Aniu jeżeli Misio ma kolki to wspólczuje :( Agatko życzę owocnych staranek ❤️ A wie ktoś co u Ewy??? Sara, Agula ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki witajcie. u mnie pomału leci . dużo pracuje. nadal nici z dzidzi. ale na pewno bede miała mam nadzieje ze w niedługim czasie, dzisiaj jest u mnie 23 dzień cyklu a mam małe plamienia nie wiem dlaczego pewnie tak przed @. w piątek byłam na badaniu prolaktyny we wtorek beda wyniki . w drugi dzień cyklu mam iść do swojej doktorki bede szła z mojim A ponieważ ma mu dać skierowanie na badanie nasienia. jutro idę do pracy na 10 do 20 godziny . a póżniej jestem umówiona na spotkanie z koleżanką która się stara od maja 2006 była nie dawno u lekarza tego co ja chodze do niego i chce pogadac ze mną co jej powiedziała. Aniu jak bedziesz miała chwilke chciała bym zamienić z Tobą parę zdań na gg . odezwij się do mnie. Sara czy nadal jesteś taka zapracowana? Lola tak jak dziewczyny ci wcześniej pisały plamienia mogą być nie grożne tylko ja Ci radze idz jak naj szybciej do lekarza i niech sprawdzi czy wszystko jest OK. ale na pewno jest Agatha ty tak masz jak ja jestem pewna że nie jestem w ciąży ale leki, alkohol i papierosy już znikły z mojego życia od kiedy sie staram. wole nie ryzykować. Madziu rybko moja jak tam w szkole dzisiaj było? Gosiu na pewno nam się uda. Agnieszka jak tam Twoje samopoczucie( Wasze) wczoraj kopał mnie maluszek kuzynki jest w 25 tygodni. fajne uczucie .a le na pewno w 100% jest lepsze uczucie kiedy dzidzi kopie od środka. tak np. kiedy kopie sobie po pecherzu. całuski za chwilke zajrze do Was może z kimś pogadam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. wczoraj byłam parę razy ale nikogo nie było spadam do pracy .Mojego A ojciec chce nam sprzedać konia za 1100 zł to jest bardzo tanio za niego ale zastanawiamy sie nad tym ponieważ nie wiemy czy bedziemy mieli czas się nim zajmować. w tym miesiący bede miała prawie 250 godzin w pracy. no to raczej A by musiał się zajmować a on liczy bardziej na mnie. sama nie wiem co zrobić. a i mam 2 nowe zwierzątka Zosie i Reksia. fajne są. całuski powimnam być wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu bo ja wole myslec że w tym miesiacu nie zajde, bo chce oszukac siebie i żeby los mi zrobił niby na złość i żebym zaszła rozumiesz chyba? Tamtym razem nie spodziewałam sie i byłam w ciąży wiec teraz na siłe chce sie sama oszukać;) a tak naprawde to ja mam wielka nadzieje że sie uda wkońcu tylko nie chce o tym mysleć malawronka jeśli macie warunki na konia to bierzcie jak wam tata daje bo to jest niesamowita okazja. A te pozostałe zwierzaczki to psy, koty? Pozdrówka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak apropo zwierzaków to ja mam chomika, świnke morska(taka kudłatą czarna) i psa Chojraka- a on jest takim przepociesznym, zwariowanym psem i ma krzywa szczenkę i musi miec drobne jedzenie np. kości mu musimy młotkiem tłuc:D fajne te zwierzaki są. Kiedyś handlowałam chomikami jak mi sie rozpłodziły ale że szkoda mi ich było oddawać do sklepu to zrezygnowałam ale jaki ubaw z nich miałam:D:D:D ale to sa juz długie historie;) malawronko mysle, że dacie rade z koniem. W razie czego przyjade pomóc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam gdzie jest imie mojego psa i jest gwiazdka ma byc literka \"o\" pisze zeby ktos nie pomyslał że \"u\" bo to by smiesznie brzmiało:D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie ,że się odezwałaś:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)-właśnie kilka dni temu właśnie piałam i zastanawiałam się dlaczego się nie odzywasz.Jak było w Polsce?zapewne czas Ci minąl jak z procy:( wiem co to znaczy bo ja sporo ładnych lat przeżyłam na waliskach.Jak się czujesz?zaglądaj jak tylko będziesz mogła.Buziaczki dla Ciebie👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Ania jak się ma Misiu?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobyt w Polsce minal szybciutko ale co najwazniejsze zalatwilam. Porobilam wszystkie badania i poleniuchowalam. Remontu nie skonczylismy ale na szczescie znalezlismy lokatorow i ekipe ktora dokonczy pod okiem mojej Mamusi remoncik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meggi no to ciesze się i to bardzo.Jak będziesz miała chwilke wolną to zaglądaj tutaj częsciej. ania właśnie teraz wróciłam od Celinki i przywiozłam Ci kropelki dla Misia.Celka je zachwali-mówi,że są rewelacyjne.Musze dojsc do porozumienia z Sarą,bo jeżeli zabierze Ci je w czwartek to ok,a jak by nie dała rady to Ci je prześle pocztą.Jest ich nie bardzo dużo,ale i nie mało,ale jak będą dalej potrzebne to ja Ci załatwie-poprosze siostre i bezpośrednio z włoch prześle je do Ciebie🌼 Gawit❤️Jesteś pewną,że będzie dobrze?całuski dla Ciebie👄👄👄👄 Agatka wiesz całkiem nie zły jest Twój pomysł z nabiciem własnego organizmu w bambucho hi hihihihihihihiihiihhiii Madusia no kooooooooooooniec zajęc,ale tylko do weekendu:) Malawronka koniki są super-ma moj sąsiad-nawet mojej siostrze jak miała slub zrobił brame koniem,potem troche prowadził w drodze do kościoła/jechał przed samochodem nowoże\'nców/,a na koniec przed zawróceniem koń zrobił kupsko:D :D:D przed przed samochodem młodych,ale wiecie ile?okrpnie dużo!wszyscy się śmiali i mówili,że to na szczęscie.Prześle zdjęcie Sarze,a ona to włloży na bloga to zobaczycie.Koniki są super,są też ozdobą ogrodu-chodza takie eleganciki.Jeżeli macie taką możliwośc to sobie kupcie. Sara jesteś na spotkaniu biznesowym w Polsce czy poza jej granicami?Nie zadzwoniłam wczoraj bo wróciliśmy pożno od teściowej ,a potem oglądaliśmy sadarz wyborczy:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( całuski są dla Ciebie👄👄👄👄 Lolu bądz dobrej myśli,bo nie może byc inaczej jak tylko dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!buziaczki dla Ciebie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi witam równiez👄 Przekonamy sie czy mój pomysł skutkuje hihi:D ale tak naprawde to nie da sie nic oszukac poprostu co ma byc to bedzie;) Meggi witam👄 Ide troszke polezeć bo wlasnie wróciłam do domciu- rano byłam na zakupach(kupiłam sobie buty zimowe kozaczki a mężowi upragniony płaszcz- musiałam rozmienic euro od mamy ktore były na czarna godzine) wpadłam na pół godz do domciu i potem do bratowej na tipsy potem znowu do domu cos zjeść mąż miedzy czasie miał lekcje z dziecmi potem miał zebranie rodziców a potem musielismy odwieźć auto mamie bo pożyczyłam i własnie wróciłam a tu w dodatku jestem chora ufff.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Balbinka fotki Miska slodkie sa dzieki serdeczne za nie mialam super niepodzianke jak wrocilam i sprawdzilam poczte. Lola glowka do gory bedzie oki. Gawit, Gosia Ewa👄 Agula co u ciebie? Meggi super ,ze jestes z znowu z nami. Sara zapracujesz sie nam. Mam nadzieje ,ze nikogo nie pominelam jak tak to sorki wszystkie Was goraco caluje. Na zjezdzie bylo super juz znam dobrze wiekszosc mojej kochanej grupy w sobote bylismy na piwku wiec w niedziele siedzielismy na wykladach na kacu. Wczoraj przyjechalam nieprzytomna ze zmeczenia dzis troszke odespalam wiec jutro wracam d szarej rzeczywistosci:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tylko na chwilkę powiedziec wam że te nowe zwierzątka to żabki. takie fajne małe które chodza sobie po szybie w akwarium i jedżą muchy. pa pa. spadam bo jadę za chwilke do domku robić dzieci . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczynki, jestem, ale załapałam dziś takie doła, że nie chcę Was załamywać . obawiam się tylko tego, że będę miała bardzo duże problemy z zajściem w ciążę :( lekarz podejrzewa u mnie taką pewną chorobę, jestem w trakcie badań, a ironią losu jest to, że to tutaj w Anglii, gdzie tak się narzeka na służbę zdrowia, pani doktor na to wpadła, a w Polsce chodziłam do lekarza, znajomego mojej chrzestnej, wydawałam na niego kupę kasy, a on się tego nie dopatrzył, nawet nie zasugerował!!jestem na niego wściekła i rozżalona :( bo jeżeli chcę mieć dzieci to muszę się leczyć, a leczenie może trwac latami :( a przez tego konowała straciłam już 2 lata :( coś więcej będę wiedziała w następną środę. wtedy będę miała komplet badań. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×