Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

kurczę, wcięło mi wczorajszego posta!!! no chyba, że mnie oddałyście do cenzora ;-P a ja tam tylko pisałam Gosi, że ulotek leków nie należy czytać, bo zawsze piszą że w ciąży nie można; trzeba zaufać lekarzowi a jak nie to go zmienić (ale na tym etapie ciąży co Ty Gosiu to chyba znaczy, że mu jednak ufasz??) Agatkę podziwiam za wytrwałość w nauce w ciąży; ja bym chyba odpuściła; a poza tym u mnie drobiazg się pochorował; x2 najmłodszy ma straszny katar; kupiłam wynalazek do odsysania wydzieliny; trudno mi się było do niego przekonać ale jest dużo lepszy od starych \"gruszek\" Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu :* Larwiszcze to już kawał 7 kilowego chłopa:D:D:D Justynko Kipigroch za wizyte z usg bral 80 zl, mnie szyjke badal zawsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia mnie skrytykowała:( Lidka🌼 masz racje,że ufam mojej doktorce bardziej jak wszystkim w Nowym Saczu,a jest ich \'\'na kazdym zakecie\'\' ,a ja jezdze az 25km do mojej gin.Wiem,ze ta kobieta chce mi pomóc ,ale wiesz jak to jest........człowiek zawsze sie boi. kf26❤️ Prosze Cie powiedz mi czy Ty na poczatku brania fenoteronu czułas sie zle?,bo ja czuje ze mna trzepie od wewnatrz,nie jak alkoholika przy padaczce,ale czuje,ze drze,trzesa mi sie tez troche dłonie,kołatanie serca nie dokucza mi az tak bardzo jak mnie straszono,ale to dopiero poczatek u mnie,bo wziełam zaledwie 1,5 tabletki.Myslisz,ze sie przyzwyczai mój organizm?,bo jak narazie to ja leze.Doskwiera mi ból głowy od wczoraj rano,ale to nie przez fenoterol,bo go biore od północy. Lidka❤️ Współczuje Ci dwójki dzieci chorych:( Gdzie mama Sara?wpadnie,ochrzani i Jej nie ma😠 Aco sie dzieje z Gabrysia?od czasu kiedy była w`Polsce nie daje znaku zycia o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńko ja jestem, czytam Was codzinnie, tylko nie bardzo wiem co pisać :( Zaczęliśmy z mężem staranka, tak pełną gębą :D robiłam testy owu, kreski były piekne i tłuściutkie! Przestraszyłam się tylko i zanim zrozumiałam, że nie ma na co czekać, to nie wiem czy się w tym miesiącu nie spóźniliśmy z bzykankiem :( ale napewno kolejny cykl będzie nasz :D Piję sobie ziółka wspomagające zajście w ciąże :D widzę po nich, że mam na 100% owulację (testy) i poza tym czuję jajniki :D Byłam w Polsce u nowej pani doktor! cudowna babka! zaopatrzyła mnie w leki :D w poniedziałek idę tutaj do lekarza! jak zobaczę te dwie upragnione kreseczki to napewno się odezwę! 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu - na początku brania fenoterolu też mną trzęsło, miałam przyspieszony puls, drżnie rąk i duszności, tak po tyg organizm się przyzwyczaił, no w sumie to drżenie mi zostało, nie codziennie ale pojawia sie. Ten lek osłonowy na serce też odstawiłam na początku bo lekarz powiedział żebym go nie brała jak nie ma potrzeby. Bardzo wypłukuje się potas przez to że serce szybciej pracuje więc powinnaś uzupełniać na bieżąco. Twój dzidziuś też może mieć mocniejszy i szybszy puls, moja na początku brania miała 155 a norma to 145, ale teraz już wróciło jej do normy . pozdrawiam wszystkie dziewczyny papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Własnie wróciłam ze szkoły i jestem umordowana, nie znosze kiedy mamy od 8 do 20 to jest ponad ludzkie siły a że zaczynaja sie nam egzaminy to trzeba chodzic i udawac że sie wszystko wie:D Lidka oj ja sama sie dziwie jak wytrzymuje, na poczatku fajnie było chodzic na studia a teraz to stało sie juz nudne. Och i jutro znowu do godz 20 ale zrobie sobie małą labę i pojade troche później do szkoły na 11:30 :P Lidziu dasz rade z chorobami, teraz jest w miare ciepło to dzieci szybko dojda do siebie- tak mysle👄 Jestem wściekła na mojego męża aż płakac mi sie chce ale to juz inna sprawa, nie chce tak publicznie o tym pisac. A tak swoja droga to mogłybysmy założyc własne prywatne forum gdzie nikt obcy by nie czytał i wtedy mozna by było pisac o wszystkim;) Ale ja głupoty wypisuje, zmeczona jestem i pewnie dlatego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit trzymam kcukasy.A mi sie o 20 wlaczylo jakies ambitne powycieralam kurze sprzatnelam lazienke i kuchnie .Kuchnie lacznie z myciem lodowki myciem dzrzwiczek od szafek itp.Firanki sie piora:)Obiadek na jutro zrobiny jestem z siebie dumna hihihihi. Buziolki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz z Gosia od 8 na gg rajcujemy. Ja na zmiane gadam z nia i latam z odkurzaczem hihhihiihi.Ale zaraz koniec bedzie czysto i luzik na reszte dnia:)Zycze milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo! dziewczyny na bezsenność cierpicie ?? :D 8.00 to dla mnie środek nocy :D za trzymanie kciuków narazie nie dziękuję! żeby nie zapeszyć :D, chociaż mam przeczucie, że jednak się w tym cyklu spóźniliśmy! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis tułałam sie z najmłodszym od oddziału dziecięcego do pogotowia i spowrotem do oddziału.... i wszędzie mi mówili, ze sie nie znaja na noworodkach.... Czujecie to?? a ja myślałam, że u nas jest normalnie i tylko w Fakcie wypisuja takie bzdury; no ale podobno nadal ma tylko katar; chyba tylko kaszleć się nauczył; KF26 to teraz Ty w kolejce do matkowania :-) za resztę 3mam kciuki; narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka to jest straszne!!!!!!!Murzyni sa lepsi i madrzejsi jak my Polacy. Wczoraj mojego meza na pogotowiu tez pytali czy kosiarka byla wlaczona,a to przeciez logiczne ,ze nie moga byc wlaczona,bo by mial poucinane a nie pociete palce.TAKIE PYTANIE ZADAL PAN CHIRURG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie że sie nie pojawiam ale wpadłyśmy ze znajomą na \"genialny\" pomysł żeby założyć stronę o Harrym Potterze nie spodziewając się ze bedzie taki odzew i po prostu juz niewiem w comam ręce wsadzić, efekty możecie podziwiać na www.tiaraczarodzieja.lua.pl a ile jest z tym roboty to tylko ja wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem juz wypoczęta po tym cieżkim weekendzie, wczoraj wróciłam po godz 20 do domu i nawet tutaj nie zajrzałam bo byłam padnięta;) A dzis sie obudziłam o 5 rano i nie chciało mi sie spać hehe:p ale jakos zasnęłam:) Aniu to ja zaczne czegos szukac na necie w sprawie takiego prywatnego forum;) nie znam sie ale moze jakos sobie poradze, chciałam aby to Sara sie tym zajęła ale ona z tego co widze to juz o wiele za duzo, duzo, duzo...ma na głowie. No to zmykam, moze jakies pranie zrobie bo jest ładna pogoda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka27
Tyle u niektorych z Was radosci,az nie chce sie pisac o tych zlych. Mam dzis dloa...Czuje sie taka pusta...jest mi zle ...a myslelam,ze juz bedzie tylko lepiej. Dzis mijaja 4 tyg od urodzenia i smierci Wiktorii. Nie moge sobie znalezc miejsca.Chce mi sie poprostu krzyczec i plakac na przemian.To bylby juz 20 tydzien i pewnie czulabym jej ruchy juz... Nie moge przestac o tym myslec.. Przepraszam Was,ale musze sie gdzies wyzalic... Wszedzie udaje,ze jest ok...kurcze a nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Justynko uwierz, że owszem jest tu dużo radości ale też bólu. Ja co prawda jestem teraz w ciąży ale jak se przypomnę, że gdyby wszystko było wtedy ok to teraz bym czekała na powitanie mojego maluszka bo miałam termin na początek maja, ale jednak trzeba jakoś żyć dalej. jeżeli nie masz gdzie to się tu wygadaj bo nie można wszystkiego trzymać w sobie bo to nie zdrowo! Trzymam za ciebie kciuki i za nas wszystkie! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ nie jestem najlepsza w pocieszaniu to raczej zajmę się tym forum. Może jednak dam rady... Aniu co doksiążek tonie warto, chyba, że tylko do czwartego tomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo, chciałyście to macie www.raaria.phorum.pl narazie nie ma tam dużo, ale możecie się już zalogować i pisać tak gdzie się da :) udoskonale to potyem. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to forum znów będzie dzień "ogłoszeń dusz pasterskich" Są tam różne tematy do rozmowy, widoczne dla każdego kto wejdzie na stronę. Forum na którym czytać i pisać mogą tylko użytkownicy zarejestrowani (czyli że nikt poza nami nie przeczyta) to "O wszystkim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I napiszcie mi jakie ksiązki jakie seriale i jakie filmy lubicie bo mi to potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby nie było problemów z logowaniem się tam na samym początku jest pytanie czy jesteś człowiekiem i zaznaczone automatycznie jest nie, trzeba zmienić nie na tak i b edzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka27
Wrocilam wlasnie z cmentarza wpyplakalam sie tam i juz troche lepiej na sercu... Teraz takie pytanie z innej beczki. Czy ktoras z Was robila testy owulacyjne i dzieki nim udalo wam sie zajsc w ciaze po raz kolejny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynko27 uwierz mi że będzie Ci latwiej, może za miesiąc, może za rok, nie mówię że zapomnisz o córeczce ale nauczysz się żyć z tym bólem. Chociaz u mnie mineło prawie 1.5roku od śmierci synka do tej pory na jego wspomnienie płaczę, ale pogodziłam się z jego odejściem i to pogodzenie sis pozwoliło mi na zdecydowanie się na kolejną ciążę, chociaż jestem już w 36 tygodniu nie było dnia żebym nie drżala o bezpieczeństwo i zdrowie córeczki. Może takie doświadczenia jak nasze są potrzebne po to aby pózniej docenić sens macierzyństwa... musisz być silna i dzielna a życie później wynagrodzi ci wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny KF26...jak to u Ciebie szybko zleciało :) już 36tydzień-super pogłaskaj ode mnie swój brzuszek-ja dopiero jestem w połowie drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Teraz czescej pewne bede przesiadywac na forum, jest tam dośc pusto wiec zachecam do wpisywania sie, Sara prosiła aby wypisac swoje opinie na temat ksiazek, seriali i filmow, ja juz to zrobiłam na tyle ile umiałam, nie we wszystkie kategorie sie wpisałam poniewaz nie ktorych filmow czy ksiazek nie ogadałam/ czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę. Chciałam Wszystkim życzyć miłego weekendu!!! W sobote jade do Zakopca na tydzien-booossko, relax and relax. Pozdrawiamy razem z Antosiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27....31-33...........04.04.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... olawd............28.............22.03.......pazdziernik2 06...uk/bielawa Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27.....28.............?....................?.... ............Toruń MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty............ tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006....................8tc. ..... Madusia_3............26.06.06.....................20 tc..... Daga_p_11...........17.12.06.....................6tc3dc. .. nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ .25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27......29.05.02,08.02.06,31.03.08.....8tc,10tc, 16tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy.....t. porodu......dł. starania ....miejscowosć Agula2121...24tc CÓRECZKA...8.06.2008....4cykl...... Warszawa Dorcia_ .....27tc CóRECZKA....5.07.2008...12cykli..ok.Nowego Sacza Agatha2007....30tc SYNEK........7 lipiec 2008...4 cykl.......ok.Krosna lola u ....31tc CÓRECZKA ... 21.06.2008...13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi....28tc SYNEK ........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz kf26.........36tc CÓRECZKA.....27.05.2008.....1cykl...... ....Tarnów planowana cc 12 maja Mika23......18tc.................14.09.2008......5 cykl..........lubelskie Koug.........16tc.................18.09.2008............ .......opolskie kamika_25...16tc................21.10.2008.......3 cykle .....ok. Gdańska MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys Meggi........................04.03.2008................A ntoś Daga.............................03.2008................ .Jasiu Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. ....raaria@abnma il.pl....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06.........anic aop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia....................Jasiu, Piotruś... ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania..................Antoś............. . ....................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata...............Gabriel/ Oliwier...............?............. lola.............Jolanta.............Bartuś............. Dominika/Julka....... gawit..........Gabrysia...........Dominik/Piotruś....... Oliwia/Julia.... malawronka...Ewa................Maciuś.................. .Laura.......... Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda.............David................ .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ....Wiktoria/Klaudia.. Lida...............Lidka.............Aleksander... ........................... Daga_p_11......Daga..............Jan Wojciech....... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ...Karinka Dorcia..........Dorotka............Michał........... ......?????? Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida olawd............. krucha........... Amichasia....... kasztanowo-ruda. Koug ............Ania....................Bartek.................A gata.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×