Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Hejka :) A u nas była burza i jak już włączyłam kompa i zaczęłam pisać posta to siadła mi klawiatura bo był skok napięcia :( A teraz moje chłopaki śpią :) jeden ma swoją zwykłą drzemkę a drugi po pracy :) Niestety duszno tu jak nie powiem co :( A poza tym co do imion dzieci to my wybieraliśmy na kilka dni przed porodem bo wcześniej baliśmy się o tym mówić :( I u nas miał wybrać mąż ale jak mi wypalił z Kamilem to ja wzięłam kalendarz i sama zaczęłam szukać a Kamil to ma na drugie :) Zawsze podobało mi się imię dla dziewczynki Wiktoria ale nie wiem czy jednak gdybyśmy mieli dziewczynkę to chyba bym szukała innego imienia :( Jakoś ciągle mi się wydaje, że to nasze dziecko które straciliśmy to była by dziewczynka i to ta która miała mieć na imię Wiktoria :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kamika u nas burzy nie bylo ale przydalaby sie bo ddychac sie nie da :(:(a mi tez sie podobalo imie wktoria ale moj brat mi zakosil hehe pewnie wybierzemy imie przd samym porodem na spontanie jest zawsze najlepiej :P:P:P a gdzie panny sie podziewaja ze stronki ja koncze i ja zaczynam oj dostanie sie wam za to:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila220579 przykro mi ze i ty jestes po stracie ;(:(:( nie martw sie ja teraz jestem w 25tyd ciazy i tez balam sie tak jak ty 2 dni temu mialam usg a moja kruszynka jest zdrowiuska i rozwija sie tydzien w przod :):):) trzymam za ciebie kciuki bedzie dobrze :):):):) wazne ze widac pecherzyk wiele dziewczyn ci zazdrosci ze po stracie drugi raz udalo ci sie zajsc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilka tez jestem tego zdania ze najlepiej odpuscic ale wiem z wlasnego doswiadczenia ze nie jest latwo ja zaszlam dzien po studniowce :P:P:P najgorsze sa pierwsze miesiace potem bedziesz cieszyc sie tak jak ja :):):)jeski masz ochote wpisz sie do tabeleczki sa tu dziewczyny ktore odpowiedza na twoje pytania i cie beda wspirac w trudnych monentach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilkajesli koge spytac to w ktorym tyg stracilas sowjego anilka :(:( ja stracilam jak juz byl malym dzieckiem w 24tyg zyl 15godz sama nie wiem co gorsze stracic dziecko wczesnie czy tak pozno :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc madzik255...............24.09.08........................ ...........24tc kamila220579..........................................................12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość malawronka...20tc..............10.12.2009......22 cykle gawit_79.....23tc...............12.11.2009......długo... ......Łódź madzik255...24tc................29.10.2009.......6msc... ....lublin kamila220579...3-4tc.................................................. MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r9m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...1r.1m-c.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....1r.2tyg.... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella........1r.2tyg..... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........8 m 2 tyg. kamila220579................................................................ DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....7889797 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Maciuś............... ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ck i/łódzkie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. . podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................lubelskie kamilka wpisalam cie to rabelki ale niestety nie wiele moglam napisac bo nic nie wiem o tobie :(:( musisz sama wpisac ile masz lat z skad jestes i jakie masz imiona dla dzieciaczkow itp licze ze bedziesz do nas zagladac :):):0 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila witam :D Szkoda, że spotykamy się w takich okolicznościach ale fajnie, że właśnie do nas trafiłaś :) Życzę Ci aby Ta ciąża przebiegała bardzo dobrze i życzę Ci wspaniałego dzidziusia :D A co do tego w którym tygodniu traciłyśmy nasze dzieci to być może faktycznie im starsza ciąża tym trudniej się pogodzić ale ból spowodowany stratą dziecka jest ten sam :( A mój szkrab dziś nauczył się kręcić główką na nie i jeszcze troszkę a śrubki mu się poluzują :) I przed chwilą go wykąpaliśmy a był strasznie śpiący ale oczywiście jak przychodzi czas spać to i tak stoi w łóżeczku i ogląda TV:( Tylko go położyć z tatą a moment oboje zasną tylko szkoda, że ja wtedy jestem stratna bo znowu nici z przytulanek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dziś nie pogadam ponieważ burza się u nas kręci Miłego wieczoru życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Witam nową koleżane:) Ja tak w skrucie: zaliczyłam psychologie na 4+:D nie było tak źle u tej babki jakby się wydawało:) Gorąco u nas jak nie wiem co, Wikuśka śpi w rampersie bo nie da się wytrzymać a i tak biedna sie juz spociła:( a no i ona śpi bez przykrycia już tak od 6 miesiąca bo co ja przykryje to sie budzi. O ja chyba bedzie zaraz burza bo wiatr sie zerwał ze szok, zmykam i wylanczam kompa bo strach teraz z tymi burzami. Pa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HejaJ ale się kochaniutkie spisałyście, bardzo mnie to ciszy, ale jednocześnie proszę o wyrozumiałość dla mnie za rzadkie pisanie. No po prostu nie chce mi się wchodzić do domu jak są upały zwłaszcza że wchodząc do domu i na kompa to musze mieć ze sobą Gabcia bo u nas jest dużo roboty w koło domu i nikt mi go teraz nie przypilnuje, jedynie na moment jak musze skorzystać z toalety a tak to nie chce wykorzystywać pozostałych domowników;) Co do imion, to koja propozycja jest następującą dla chłopca i dziewczynki: Lenka i Gabryś- oczywiście;) Oliwier, Oliwia, Tomuś. Więcej propozycji nie mam, sama miałam z tym problem;) kamila220579 Witam miło że nas znalazłaś, chociaż w takich okolicznościach to bardzo mi przykro. Myśle ze mimo niskiej ciąży mogłabyś się dopisać do tabelki, to podnosi na duchu i daje nadzieję, która jest dobrym lekarstwem w ciązy👄 Mojego dzidzia ordynator widział już w 5 tyg. i to musiał go dłuższa chwilę szukać (bo 5 tydzień to tak samo jak prawdziwy 3 tydzień ciąży licząc od zapłodnienia). Co do tego co jest gorsze: stracić wcześniej czy później! To moim zdanie gorsze jest stracić później, ponieważ wtedy widzi się dzidziusia który jako tako jest ju ukształtowany, a to ogromniasty ból, którego ja osobiście nie mogę sobie wyobrazić. No ale to moje zdanie, bo są osoby, które inaczej do tego podchodzą i dla nich każda strata jest ciężka tak samo. No dla mnie jest jednak ta różnica;) Kamika Gabcio tez mniej więcej w wieku Damianka nauczył się kiwać główką na „nie” :D Wspaniałe są takie chwile kiedy nasze pociechy zaskakują nas czymś nowym. A co do tego że jesteś stratna do przytulanek, to chyba tak musi być bo kobieta przebywając cały dzień z dzieckiem wykorzystuje każdą chwilę aby zrobić cos czego nie mogła zrobić w obecności dziecka i dlatego smutno nam że opuściłyśmy tę chwilę zasypiania dziecka, to już jest miłość i przyzwyczajenie;) Heh a u nas po tylu dniach upały nadchodzi wielkimi krokami burzaJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy z imprezki u brata i bratowej, gril, flaszeczka, sałatka, ciasteczko;) Mój drugi brat (kawaler) ze strachem powiedział do mnie, żeby mnie policja nie złapała bo trochę wypiłam a teraz karają matki pod wpływem alkoholu. No na Boga ja nie jestem z patologii, w końcu studiowałam pedagogikę i nadal idę w tym kierunku, aby zapobiegać nadmiernemu upojeniu nieodpowiedzialnych mam, a ja jestem odpowiedzialna, bo wypiłam parę kielonków, ale w takich ilościach, abym rozumu nie utraciła. No i Gabcio słodko śpi w kojcu a ja przyszłam do Was;) No mój braciszek o tym wie, ale policjanci nie wiedzą. Na całe szczęście udało się nie spotkać z nimi;) Co do natrętnego kuzyna, to się dziś dowiedziałam, że powiedział do mojej teściowej i mężowi, że jestem zboczona (bo on chodził razem ze mną do szkoły średniej i stąd te wnioski), że nic tylko mówiłam o ku.tas.ach. !!!! No nie wytrzymam, może i czasami cos dogadałam natrętnym kolegom we własnej obronie, ale nie żeby cos okropnego! A potem mówił im, że trzeba mnie razem z jego była dziewczyną ku..r...wą wrzucić do rzeki, najlepiej żebyśmy się utopiły a potem wyszły z tej rzeki........... Boże on nawet nie wie co mówi!!! Absurd!!! Chyba coś mu powiem na ten temat jak się u nas zjawi kolejnym razem i wygarnę mu to, że ja nie jestem jakaś „tam” i on nie będzie do mojej teściowej i męża robił ze mnie szmaty! O nawet Pawcio teraz czyta mi zza pleców co o nim pisze i nie przeczy! Czyli piszę tak jak mój kuzynek się o mnie do nich faktycznie wyrażał. Dziewczyny skandal w biały dzień, co nie? Jak tak można mówić o kimś? Nawet wypowiedział się że nie lubi dzieci a to już u mnie duży minus!!!!!! Aniu, aż wstyd ale nie zaglądałam jeszcze na pocztę, za to jutro niedziela to spokojnie pooglądam zdjęcia o ile mi wysłałaś, ale na pewno wysłałaś;) Całuski dla MichałkaJ Malawronka, gawit🌼👄❤️J Agula u nas też wiatr się zerwał i będzie burza;) Ale możesz na te upały ściągać rampersa Wikusi i kłaść ją tylko w samym pampersie, od czasu do czasu kontrolować tylko w nocy czy nie jest jej za zimno. Ja tak robię i dziś przykryłam Gabcia w nocy bo uznałam że jest za zimny a on przez sen ze złością skopał kołderkę i nadal spał bez przykrycia golutki :D No może na początek wypróbuj tak;) No to na tyle co miałam do powiedzenia, w każdym bądź razie imprezka jest udana i jestem zadowolonaJ Dobranoc kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze chciałam sie pochwalić:D:D:D Dzis dopiero zobaczyłam kilkudniowego ząbką (dolna prawa dwójkę) u Gabrysia i jest juz dość duża no i szok bo wczesniej jej nie widział, co prawda mówiłam że chyb a ząbkuje bo gryzie przedmioty lub palce i sie slini, ale normalnie nic poza tym, żadnych innych objawów!!! W sumie to już ma 7 ząbków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula przepraszam zapomniałam o najwazniejszym wczoraj Ci napisac;) GRATULACJE!!!!!!!!! Warto było zerwać kilka nocek dla takiej dobrej oceny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu ale tutaj cisza......... Aniu oglądałam dzisiaj fotki:D Fajne są te opisy do zdjęc, odrazu sie lepiej ogląda;) Po ich oglądnieciu zastanowiłam sie nad nami tzn. mąż Gabcioi i ja. No i my wogole nie robimy tak wspaniałych rodzinnych wypadów z domu, jedynie co to do rodziny jezdzimy autem na kawe, grila i nic poza tym, chyba czas aby to zmienic, zwłaszcza ze Paweł coś nabąkiwał o wycieczce;) Ucałuj Michałka, widac ze jest szcześliwy z Wami a Wy z nim👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula Ja również GRATULUJĘ 🌻 A ja chyba robię się samolubna :( No niby mąż codziennie jest w domu ale jedzie wcześnie rano i wraca późno trochę posiedzi z dzieckiem i jak tylko się położy to śpi :( A ja samolub chciałabym nieco więcej i normalnie wpadam w doła z tego powodu :( No nicuś trzeba iść spać bo to i tak nic nie da:( Chyba dla poprawy humoru będę musiała się wypłakać poduszce to może mi ulży :( Miłej nocki dziewczyny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika nie jestes samolubem tylko masz mały kontakt z mężem i potrzebujesz wieczorkiem porozmawiac z nim o minionym dniu, o postepach Damianka, o Was samych, poprzytulac sie, to całkiem normalne. Może da sie wziąść urlop abyscie mogli pobyc troche razem dłużej? Ale popłakac tez możesz do podusi, bo to zawsze na chwilkę pomaga;) A ja właśnie wróciłam ze szpitala. Podczas kolacji Gabrys dziwnie trzymał sie co chwila za tył główki z lewej strony i ja tam wyczułam guza, ale nie był zesiniały a jakies p.ół godz przed tym jak to robił wywrucił sie u upadł tyłem głowy na panele (o nic ostrego sie nie uderzył) wiec spanikowałam i pojechalismy ale lekarz od dzieci pojechał na inny szpital wiec inny lekarz go badał chirurg, zrobilismy zdjęcie główki i wyszło ze jest dobrze ale mamy go obserwowac i mamy jakby co skierowanie do neurologa. Przy rentgenie był mój mąz z teściową a ja czekałam na zewnątrz (bo tesciowa nie kazała mi sie naswietlac jakbym przypadkiem w ciązy była) No i sie popłakałam jak słyszałA ja właśnie wróciłam ze szpitala. Podczas kolacji Gabrys dziwnie trzymał sie co chwila za tył główki z lewej strony i ja tam wyczułam guza, ale nie był zesiniały a jakies p.ół godz przed tym jak to robił wywrucił sie u upadł tyłem głowy na panele (o nic ostrego sie nie uderzył) wiec spanikowałam i pojechalismy ale lekarz od dzieci pojechał na iiny szpital wiec inny lekarz go badał chirurg, zrobilismy zdjęcie główki i wyszło ze jest dobrze ale mamy go obserwowac i mamy jakby co skierowanie do neurologa. Przy rentgenie był mój mąz z teściową a ja czekałam na zewnątrz (bo tesciowa nie kazała mi sie naswietlac jakbym przypadkiem w ciązy była) No i sie popłakałam jak słyszałam płacz Gabrysia, nie miłe uczucie, potem Gabi nie chciał iśc do nikogo tylko do mnie. Mam wyrzuty sumienia ze to przez moja panike musiał przechodzic przez ten szpital zamiast smacznie spac w łóżeczku. A teraz popatrzyłam w domu na te zdjęcia i juz mniej wiecej wiem jakie ząbki wyjdą lada dzien:D w sumie to i bz tego wiedziałam ze ząbkuje ale teraz wiem jakie pierwsze wyjdą a jakie później:D 🖐️ Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha2007 współczuję przeżyć ale lepiej iść do lekarza i dowiedzieć się, że wszystko jest ok :) A ja jutro miałam se zaplanowane, że jadę do Gdańska w końcu wyrwać se tego mojego zęba co mnie znowu 2 tyg boli ale coś mnie tknęło żeby dziś zadzwonić i się popytać jakie papiery będę potrzebowała no i dziś mi kobieta powiedziała, że umawiają na terminy :( a jak dzwoniłam w zeszłym tygodniu to mówili, żeby rano przyjechać i kto się zdąży zarejestrować na dany dzien to przyjmą :( A ja jutro bym o 5 jechała pocałować klamkę :( Teraz będę szukać czegoś gdzieś indziej ale na ten głupi NFZ to pewnie wszędzie będę musiała czekać :( Ale jak dobrze, to jakieś 2 - 3 tyg może będę miała spokój a potem znowu może mnie boleć ze 2 tyg i do tego dochodzi gorączka co jakiś czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a co tu tak cichutko chyba sezonowy czas urlopu sie zaczal :):):) kamila mowilam ze nie ma sie co matwic ❤️ gratuluje :):) ❤️ trzymam kciuki a na serduszko jeszcze troche bedziesz musiala poczekac ja czekalam do drugiego miesiaca zeby uslyszec serduszko bo inaczej to tylko na usg widzialam :):):) Agula2121 G🌻 R🌻 A 🌻 T 🌻 U 🌻 L 🌻 U 🌻 J 🌻 E 🌻 4+ wiedzialam ze pojdzie ci dobrze :):):) Agatha2007 ja na twoim miejscu kuzyna nawet do domu bym nie puscila za kogo sie on uwaza zeby takie zeczy mowic 😠 a gbrys to dzielny mezczyzna nawet sie nie chwali ze nabyl nowego zabka :D:D przykro mi z powodu tylu przezyc co przeszlas w tym szpitalu:(:( kamika_25 wspolczuje bolu zeba ja tez przechodzilam przez to ale powinnas miec pierwszenstwo do dentysty z bolem powinien cie odrazu przyjac :): a gdzie reszta dziewczyn:):):) czekam na posciki od was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Dziekuję Wam kochane za gratulacje❤️ Agatko no to miałaś przeżycia:(a mi dzisiaj z samego rana spadała Wiki na podłogę z łóżka i właśnie na głowę(tylną cześć):( no ale jak patrzyłam to nie ma zadnego siniaka ani guza jak narazie i oby go tam nie było!! Ale bede zwracac uwage na nia i na głowe. Kamila 220579 GRATULACJE!!! No to pieknie Ci się rozwinęła dzidzia:) Jak na prawie 4 tydzień to super ze juz zobaczyłas fasolke:) Kamilko ale Ty umeczysz się z tym zebem:( współczuje!! A my dzisiaj bylismy na szczepieniu: odra, świnka, różyczka + ospa wietrzna. Wiki trochę płakała ale wydaje mi sie ze bardziej płakała z tego że była bardzo śpiąca. Jak przyszłysmy do domu to usnęła w mig:D Wazy 11kg 450gram i ma 82 cm. a no i wkoncu przebiła się trójka lewa a juz tuz tuz prawa sie przebije:) pozdrawiam reszte dziewczynek i odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) A ja dziś całe przed południe dzwoniłam i siedziałam w necie żeby poszukać chirurga stomatologi co by mnie szybko przyjął ale na NFZ. No i zakończyłam poszukiwania na tym, że z abonamentu wszystko wydzwoniłam, załamałam się po tym jak usłyszałam jakie mają terminy i na koniec umówiłam się na konsultację w sprawie mojego zęba prywatnie :( Męża już i tak mam zdenerwowane tym, że ciągle narzekam, że boli i że uparcie stałam za tym, żeby iść na NFZ! Czyli ostatecznie wyjdzie na to, że wyrwę se zęba za 500 zł :( I to mnie boli, że biorą na fundusz ponad 100zł miesięcznie a tu i tak musisz iść prywatnie :( Kamila ja również dołączam się do gratulacji i cieszę się, że masz dużą fasolkę i trzymam kciuki żeby było już tylko ok:) No to zmykam przewinąć mojego smrodka i trochę wyjść na podwórko bo co prawda trochę wieje ale posiedzę tylko przed domem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kamilka ja to na twoim miejscu bym tyle czasu nie czekała tylko odrazu bym poleciała do prywatnego stomatologa. My zazwyczaj tak robimy:) czy badania, usg czy też zęby jak mąż miał do wyrwania i leczenia to wszystko prywatnie. Kupilismy Wikusi basen na plaże w Maximusie:) jesli macie ochotę zobaczyc basen+Wiki to zapraszam na nk:) tylko bez wody no bo w domu to nie bardzo zeby mi sie chlapała a i tak zresztą było w niedziele zimno:( na poczatku troche nie chciała do niego podchodzic jak maz go pompował ale potem juz sama wchodziła i wychodziła z niego:) no i oczywiscie pozniej zrobiła sobie z niego miejsce na zabawki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula2121 tak szczerze to gdyby chodziło o Damianka to nie czekałabym żeby się dostać na NFZ ale ja to tam jakoś przeboleje :) Ale jednak już straciłam cierpliwość do funduszu a raczej do Narodowej Fikcji Zdrowia :) Jak byłam w ciąży to chodziłam do prywatnego gina bo sprzęt to miał naprawdę dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przez weekend mnie nie było, bo byliśmy na działce! poza tym niezbyt dobrze znoszę te upały :( na szczęście od wczoraj jest ochłodzenie i zupełnie inaczej funkcjonuje! Agatko dobrze, że Gabciowi nie stało się nic poważnego! co do kuzyna, to ja bym go na bank do mieszkania nie wpuściła! niech spada na drzewo! palant! 😡 Agulka widzę, że i Wy zaliczyliście lądowanie łóżkowe ;) ale miejmy nadzieję, że Wikusi nic się nie stało! pewnie się tylko bidulka wystraszyła! Kamilko no ja się już przekonałam, że na NFZ coś załatwić, to terminy są takie, że szok! ciekawe tylko na co my płacimy te składki? ja też chodzę do ginki prywatnie! chociaż mam pewność, że mnie wysłucha, że będzie miała dla mnie czas, no i sprzęt ma rewelacyjny! Kamila220579 cieszę się bardzo! ja słyszałam serduszko w 6 tc :) niesamowite uczucie! a teraz ta mała fasolinka kopie mnie czasem aż tak, że boli :) czego i Tobie z całego serca życzę! madzik, maławronka a jak Wy funkcjonujecie w upały? maławronka jak Twoje skurcze? mam nadzieję, że jest lepiej! Balbinka 😘 Marghi 😘 I wszystkie Was ściskam i pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_79 nadal mi sie robi czasami twardy brzuszek ale staram sie tym nie przejmować biore laki no i jestempod opieka dobrego lekarza. byłam w niedziele w szpitalu, ponieważ nie dawał mi spokoju moj brzuszek ale lekarz mnie uspokojił szyja zamknięta no i nie skraca sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz od 5 lapie sie co mi popadnie w rece nie moge spac niunka troche pokopala a teraz spi a ja nie moge sobie miejsca znalesc :P:P:P dzis u mnie bedzie chyba goraco :):):) gawit najczesciej siedze w domu tu by czlowiek chcialby sie troche opalic a tu nie mozna wyjsc bo zaraz glowa boli :P:P:P 😘 malawronka jesli z szyjka wszystko w porzadku to nie ma co sie na zapas martwic :):):) lekarz wie o robi tez mam czasami uczucie ze brzuch jest twardy a le to chyba dzidzia sie tak rozpycha bo dotkne brzucha i zaraz jest miekko tu gdzie bylo twardo :):):) kamika zycze szybkiego wyrwania tego zeba :):):) 😘 agula jak tam wikusia zniesla szczepienie ;):):) kiedy wyprubujecie nowy basenik :):):) 😘 kamila a ty gdzie sie podziewasz :):):) 😘 agatka melduj co tam u ciebie 😘 Marghi dawno cie nie bylo :(:( 😘 Balbinka-2 mam nadzieje ze dzis nam cos skrobniesz :):0 😘 Raaria a co u ciebie tez dlugo cie nie bylo :( 😘 Justynka27 a co tam u ciebie sa jakies poprawy :):0 😘 trzymam kciuki chyba nikogo nie ominelam a jak ominelam to przesylam 😘:):) dziewczyny tyle nas ostatnio pisze a tabeleczka jest taka duza moze warto do niej przysiasc i zrobic w niej troche przestrzeni :):):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Madzia Wikuśka trochę płakała ale dało się ją uspokoic:) a basenik wyprobujemy moze teraz w weekend wraz z wodą u moich rodziców bo tam jest duzy balkon a u nas to taka prowizorka ze nawet stopa się nie miesci:( Dzisiaj dostalismy z gminy pisemko ze musimy złozyc jeszcze kilka papierów których tam brakuje bo my sie staramy o mieszkanie od gminy bo ile bedziemy siedziec na wynajmowanym!! Wogole wkurza mnie facet od ktorego to mieszkanie wynajmujemy bo nie chciał nam dac umowy w taki sposób ze zawarł ja z moim mezem w 2005 roku to było w sierpniu i druga ze od 15 czerwca 2008 mieszka z nami Wiki:) to nie bo on nie bedzie zmieniał umowy i takie tam pierdoły gadał ze ja to wysłam z pokoju tak sie wkur...łam!!ale to było ze dwa miesiące temu taka akcja:) no i teraz cos jest napisane ze z ta umowa co on nam dał a my ja zanieslismy jest cos nie tak:( Aj i tak:( duzo by było do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJA:) Kamika i jak nie masz juz zęba? Na lipcówkach jedna z dziewczyn miała własnie wyrywanego bo zrobił sie jej tam torbiel i teraz ma antybiotyk i wielki ból bo był duzy stan zapalny i przez to tez nie moze karmic dziecka piersią i mały wpada w histerię, masakra;) Oby u Ciebie obeszło sie bez tego bo Ty jeszce karmisz co nie? Życze bezbolesnego ząka👄 MADZIK CO JA SIE ODUMAŁAM, BO PRZECZYTAŁAM ŻE JESTES OD 5 NA NOGACH I MAŁA PŁACZE:d A TERAZ NIE DAŁO MI I LEPIEJ DOCZYTAŁAM A TO NIE PŁACZE TYLKO KOPIE, SŁOWA NIE PODOBNE A JA NIE WIEM CO MI SIE stało:D:D:D Przepraszam ze pisałam duzymi literami, Caps Lock mi sie włączył nie chcąco;) Gabrysiu👄 i jak upały nie przyszły? Wiem co to znaczy, bo ja do dzis wspominam jak juz mnie szlag trafił na tych upałach w ciązy, i ciągle podcinałam sobie z tyłu włosy na krutko bo mi goraco było:D Agula czyli p szczepionce u Wikusi nie wystąpiły jakies powazne objawy? Boje sie bo mnie lipcówki troche nastrachały i nie wszystkie z nich beda na to szczepiły dzieciaki, no ale ja chce zaszczepic, bo słyszałam ze gorsze sa powikłania podczas choroby jak dziecko nie było szczepione niż po samej szczepionce;) Aniu a więc czekamy na wyniki, mam nadzieje ze beda dobre i ominie Was operacja;) a Michałek raz na zawsze pożegna szpital i odejdzie to w zapomnienie;) No a u nas to jest tak ze po tym jak bylismy w szpitalu zaczełam bardziej obserwowac Gabrysia i widze ze on cały czas sie łapie za tył główki i czasem szarpie tam włosy, błam dzis u nas ciocia fryzjerka to mu podcieła tylne włoski i ma tam małe kropeczki, pewnie potówki io go swędziało, ale on tez łapie sie za uszy a w szczegolnosci za lewe uszko, no ale jak ja go tam łapałam, dotykałam itd to nie płakał wiec go nie boli?! Sama juz nie wiem o tym myslec? Moze go uszy interesuja, bo ostatnio np. odkrył, że ma siusiaka i jak tylko jest okazja to go bierze do rączki i oglada:D komiczne to jest:D Ale we czwartek idze z nim na szczepienie (to co była Wikusia Aguli) więc popytam dr zeby mu uszy zbadała;) no i tego samego dnia mamy na 18 wieczór wizyte u drugiego lekarza na bioderka którą miałam miec w grudniu ale mały był chory a tam są takie kolejki ze teraz sie dostałam, czekałam kilka miesiecy, masakra jakas. Było tak ze w grudniu odmówiłam wizyte i poprosiłam aby mnie na kiedy indziej zapisała, a facetka mi mowi zebym na kolejną wizyte dzwoniła dopiero w marcu!!!! Wiec zadzwoniłam w maju bo zapomniałam sobie i na ten czwartek mamy już wizyte, uffff. Gabryś próbuje wymawiac nowe słowa i jesli robi to spontanicznie to wypowie wiele i to nawet jak na ten poziom to trudnych:D Kupiłam mu dzis podkolanówki dziewczęce bo są jak cienkie rajtuzy a jemu jest gorącow skarpetkach wiec w tych bedzie mu cool! A i kupilismy mu jeszce klapeczki-japonki, wyglada w nich świetnie i nawet potrafi w nich chodzic, na poczatku było troszku ciężko ale po chwili sie nauczył, hihihi:D Gosiu, Saro i reszta, gdzie jestescie????????????????? Kurcze no:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×