Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

madzik255 Facebook to coś podobnego do naszej klasy ale więcej zdjęć i filmów możesz wrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZA TABELKA Jeśli ktoś w niej był, a teraz go nie ma, to wcale nie oznacza,że go tutaj nie chcemy, czy nie pamiętamy po prostu od czasu do czasu trzeba zrobić porządek Nic nie stoi na przeszkodzie,żeby się wpisać jeszcze raz Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc madzik255...............24.09.08........................ ...........24tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość malawronka...20tc..............10.12.2009......22 cykle gawit_79.....23tc...............12.11.2009......długo... ......Łódź madzik255...24tc................29.10.2009.......6msc... ....lublin MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r9m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...1r.1m-c.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....1r.2tyg.... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella........1r.2tyg..... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........8 m 2 tyg. DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....7889797 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Maciuś............... ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ck i/łódzkie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. . podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................l ubelskie to ja też najpierw zmiany w tablece, bo skończyłysmy z niunią 23 tc :) ależ ten czas zapitala! na plusie mam 6 kg :( to troszkę sporo, ale w sumie nie odbiagam od jakiejś tam normy! dziś była u mnie kumpela, któa ma termin na 07.11 i ma na plusie +7 kg. poza tym na forum listopadówek dziewczyny tyją jedne mniej, drugie więcej! generalnie to najważniejsze, że dzieć zdrowy :) A moja mała jest coraz bardziej aktywna :) kopie, chociaż ma swoje ulubione pory dnia na to :) aczkolwiek mój mąż jeszcze tych kopniaczków nie wyczuwa i jest tym troszku rozczarowany! no, ale tego tłuszczylu sporo mam, więc nie ma się co dziwić, że na zewnątrz jeszcze ruchów nie widać :) madziek gratuluję dziewczynki :) myślałaś już nad imieniem ? malawronka widzisz lek zaczął działać! super! być może będziesz brała go już do końca ciąży, ale przecież najważniejsze, żeby dzidzia urodziła się zdrowa :) a swoją drogą to jestem ciekawa kto się u Ciebie w brzuszku chowa ;) nie wiem czy to Ty pisałaś, czy to moje przeczucie, ale coś mi się o synku o uszy obiło :) pozdrawiam Was wszystkie i ściskam z całych sił!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika to cos fajnego i warte uwagi :):) gawit nad imieniem sie nie zastanawialam bo mial byc Brajan heh a tu takie rozczarowanie :):)a z naszymi pociechami to nie jest taka duza roznica w tygodniach prawie razem robilismy heeh :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zakonczylam stronke 212:):) a wy gdzie sie podziewacie dziewczynki :):):) meldowac mi sie tu szybko :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w skrócie to miałam dziś dzień do d.... i jeszcze ta ropka w oczkach Damiana :( Mam krople ale dostał je jakieś 3 mies temu czyli użycie ich już odpada :( Na szczęście na razie oczka lepiej wyglądają ale zobaczymy jak jutro rano będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_79 dobrze ci sie obilo o uszy że synek bedzie , lekarz nie miał pewności w 100% ale na 99% tak.:) cieszymy sie bardzo . ale imie dla synka stoji pod znakiem zapytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane:D Urodzinki Kubcia wypadły super:D-fotki umieściłam na naszej klasie. Malawronka skoro Ci się stawia brzuch,to moja rada UWAŻAJ NA SIEBIE,DUŻO LEŻ,NIE WYCIĄGAJ ZA DUŻO RĄK DO GÓRY, I JAK SIEDZISZ JAK ZOBACZYSZ,ŻE BRZUCH CI TWARDNIEJE TO TEŻ SIĘ KŁADZ DO ŁÓŻECZKA.pAMIĘTAM JAK MĄŻ DO MNIE PRZYCHODZIŁ DO SZPITALA,SIEDZIAŁAM Z NIM NA HOLU,TO DOKTORKA PRZECHODZĄC DOTCHŁA MÓJ BRZUCH I POWIEDZIAŁA,ŻE TWARDNIEJE I KAZAŁA MI IŚĆ SIĘ POŁOŻYĆ. Nie załamuj sie,będzie dobrze-wierz mi ,bo Ci to pisze z własnego doświadczenia. Natomiast ja jestem załamana,bo Kubuś ma pruchnice na górnych obydwóch jedynkach zaawansowaną na maxa.W poniedziałek ide z Nim do lapisowania.Dlaczego tak jest ? dlaczego to akurat mój Kubuś?:( Nie wiem co będzie dalej-już ma lekko brunatne te 2 jedynki i na dodatek już uszczerbane😭proszę tylko Pana Boga,aby drugie ząbki miał mocne,bo mleczaki nie ciekawie sie zapowiadają:( Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziek u nas imię wybrał mąż, a ja tak do końca nie jestem do niego przekonana! mi się bardzo podoba Amelka, ale to dość popularne imie i w dodatku koleżanka, której nie cierpię, tak nazwała swoją dziś urodzoną córeczkę 😠 i jestem troszkę zła, bo ściągnęła to imię ode mnie! kiedyś z nią gadałam to mówiła, że będzie miała Maję. pomyślałam, że ślicznie! no to ja się jej pochwaliłam, że jak będzie u nas dziewczynka (wtedy jeszcze nie wiedziałam jaka płeć) to będzie Amelka! po czym za parę dni inna nasza koleżanka mi pisze, że u tamtej będzie Amelka! 😠 oj się wkurzyłam! i faktycznie jest Amelka!!!! :( malawronka he he no z tymi imionami to tak już bywa :) ale na bank coś wybierzecie :) Marghi kurczę próchnica i takiego maluszka! ale powiem Ci, że ja tez mam bardzo słabe zęby! w IV klasie podstawówki miałam już usunięty jeden ząb stały! obecnie nie mam ich już 3. na szczęście są z tyłu, to nie widać! ale w sumie, to nie dbałam o zęby! dopiero w tej IV klasie jak tego jednego mi wyrwali, a 15 leczyli!!!!!!! to zaczęłam dbać o zęby! nadal czuję lęk przed dentystą! troszkę się boję co to będzie po ciązy? generaLNIE zęby to u mnie porażka! Kamika przykro mi, że miałaś zły dzień! miejmy nadzieję, że z oczkiem Damianka będzie lepiej!!! A dziś chwaliłam się koleżanką, że mam tylko małe rozstępy na piersiach i to są jeszcze sprzed ciąży, a teraz patrzę, że one są gigantyczne!!!!!!! na brzuchu na razie nie mam! ale skoro mam tendencje, to pewnie też się pojawią! a tam! najważniejsze niech mała urodzi się zdrowa!!!! później będę się martwiła wagą, rozstępami itp!!! w tej chwili to mały pikuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysiczka10
witajcie kobiety.straciłam w listopadzie w 10 tc dziecko.teraz jestem znów w ciazy jestem szcześliwa ale tak strasznie sie boje ,ze znów coś pojdzie nie tak.kobietki w którym tygodniu widać na usg bicie serduszka dzidziusia.byłam wczoraj na usg i lekarz powiedział echo +- kazal mi zrobić bhcg czy to mi podpowie czy dzidzia sie rozwija?prosze o pomoc.dostałam luteinke i duphaston.mam nadzieje,ze pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale w domu jest parno matko wytrzymac sie nie da 😠 kamika nie moge wejsc na ta stronke zarejstrowalam sie i wyskakuje mi jakis blad caly czas:(:( jutro napewno bedzie lepszy dzien 😘 malawronka u ciebie imie dla synka stoi pod znakiem zapytania a u mnie dla corki :):):) wcale nie myslalam nad imieniem wczesniej a ty masz juz jakis pomysl??😘 Marghi moja siostrzyczka ma 6 lat i tez ma prochnice teraz prawie wcale zabkow na gorze jej nie widac bo ma taka prochnice bylismy z nia u stomatologa to 1 jedynke jej wyrwal a reszye zostalo kazal czekac az same wypadna :(:9 a juz stracila 2 zabki na dole mleczaki sama mialam problemy z zebami i to olalam ale bede sie starac zeby chociaz ona miala stale zabki ladne 😘 gawit_79 znam ten bol mi moja kuzynka ktorej nie nawidze tez podprowadzila imie bo podobalo mi sie oliwka chodz duzo teraz tych imion a ja jeszcze mowilam o jessicy ale jej chlopak sie nie zgodzil hehe a ja nad tym imieniem wlasnie mysle juz sama nie wiem mial byc Brajan i bylam pewna ze bedzie a tu baaaa trzeba myslec nad dziewczynki imienieim:P:P a amelka tez mi sie podaoba tylko u mnie wokolo tych imion 😘 tygrysiczka10 wspolczuje ci ze tez przez to przeszlas :(mi w 10 tyg jeszcze nie bylo slychac serduszka ale jesli beta wzrosnie czyli dzidzis sie prawidlowo rozwija :)nie martw sie ja tez tak sie balam na poczatku teraz wierze ze musi byc dobrze i narazie jest :):) trzymam za ciebie kciuki 😘 dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tyle napisałyście ze dluższa chwilke musiałam nadrobic zaległości, bo ja teraz w te upały cały czas poza domem na ogrodzie siedze albo w basenie (ja mam swój a Gabi swój mniejszy). Aniu tabelka jest super!!!! Właśnie o taka mi chodziło aby były te osoby;) które zostawiłas. No mnie tez Justynka irytuje jak mało co sie wpisuje bo ona w ciąży była i tu taka cisza...... nie lubie takich cisz!!!! Gosiu a ja nadal będe Was męczyła;) musicie przyjechac tęskniuśno mi za Wami👄 A próchnicą Kubusia sie aż nadto nie przejmuj. Mojej kuzynki synek miał dokłądnie to samo i jemu nawet te zęby to jak proch sie sypały i zaczęli sie leczyc i teraz dziecko ma piękne i mocne ząbki:D Czasami tak bywa ze na któreś dziecko to trafi ale medycyna cuda zdziała w tym kierunku, wiem co pisze;) Nie martw sie na zapas, nie pytaj Pana Boga dlaczego to właśnie Kubuś tylko dziękuj Bogu że jest on zdrowy i może cieszyc się każdym spędzonym z Wami dniem!!!! oj miałam duzo do napisania jeszcze i wyszło mi z głowy! Gabrysiu wagę masz jaknajbardziej normalna, ja własnie teraz sobie obliczałam swoją wagę i w około tyg ciązy tak jak Ty to wazyłam jakoś +6kg a w sumie w całej ciązy 13 kg przytyłam, ale z wiekiem ciąży moja waga coraz mnie przybywała, to tylko w tych pierwszych 6 miesiacach waga tak szybko rosnie a potem bedzie Ci przybywac po 1 kg na miesiąc a moze byc tak ze 0,5kg. No ja tak miałam i tez jestem osobą otyłą;) Ale są rózne przypadki, np. dziewczyna z lipcówek przed drugą ciążą wazyła 56kg a w 9 miesiacu skonczyła z waga 96kg!!!! Słyszałam ze podobno w pierwszej tylko ciąży najwiecej sie tyje a potem juz mniej przy kolejnych dzidziach;) a i rozstępami sie nie przejmuj, nauczysz sie z nimi życ i pokazywac je ludziom, ja mam paskudne rozstepy i nawet płakałam przez nie a teraz uwydatniam swoje ciało jak tylko sie da a jesli komus przeszkadzaja moje paski:D to nie musi sie patrzec na mnie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny co to dziś tu było :( ale takie są uroki mieszkania na wsi na gospodarstwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze: ciążówki - gratuluję dziewczynek👄 Kamilko mój Gabi od urodzenia do chyba jakiegos 4 miesiąca miał problem z oczkami i nic praktycznie tak nie pomagało (a juz napewno NIE rumianek) jak przemywanie oczka SZAŁWIĄ. Kup taką w torebkach i rób tak samo jak z rumiankiem, zaparz i przemywaj, pamietaj aby napar był zawsze świerzy i nie zagorący aby oczka nie poparzyc (ja chcący dokładnie to wyczuc przykładałam sobie nasączony wacik do ust bo one są bardzo czułe na ciepło). A to znalazłam w necie: Napar z szałwii jest doskonałym lekiem przeciwzapalnym i odkażającym. Niby do gardła ale oczko tez jak najbardziej mozna przemywac;) madzik i ja tez dziekuje za rozkręcenie topiku, bo juz zaczynał wymierac👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o a ja tutaj sobie pisze a tu dziewczyny tez w między czasie skrobnęły:D przepraszam kamika i madzik nie widziałam waszych wpisów;) tygrysiczka duzo sie módl bo szczera i gorąca modlitwa pomaga oraz mało sie stresuj a bedzie dobrze;) Bicie sreduszka- o tym własnie dziewczyny pisały chyba kilka zaledwie stron wstecz, ale serduszko na dobrym sprzecie lekarz usłyszy w 5-6 tygodniu ciąży:) Zmykam do snu, ten upał nas wykończy, Gabrys aż sie biedak męczy, tak mu gorąco a ja tylko mu herbatki co chwila podaje. No jeszcze dzis pomyłam okna w 1 pokoju teściowej, no kobieta duzo nas wspomaga finansowo wiec trzeba sie jakos zrehabilitowac;) No to zmykam juz. DOBRANOC DZIEWCZYNKI🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu z tym oczkiem to chodzi o to zeby przemywac od jednego konca oczka do drugiego? Czyli nalezy zacząć od kącika i przesuwając wacik, gazik w stronę noska lekko ciągnąć w dół aby ze spojówki zetrzec? No chyba coś takiego było bo ja juz trochu zapomniałam. Woda przegotowana tez jest OK. Gabrys tez czasami ma zaropiałe lekko oczko i po 1-2 dniach samo mu przechodzi (i to nie jest ropka ze spania);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik255 co do imienia to nie mam pojęcia: może Filip, Maciuś, Andrzej. nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Z oczkiem Damianka już lepiej i dla odmiany dziś rano przemyłam mu szałwią:) A teraz muszę iść się z min położyć bo skubany chyba inaczej nie zaśnie :( Jeszcze martwi mnie to, że dziś trochę mało jadł bo kaszki rano prawie nie ruszył a mleka też dziś nie tknął :( jedyne co to trochę naleśnika i akurat miałam jajka gotowane to pół żółtka też zjadł a do tego sporo herbatki bo duszno u nas :( No ale może to właśnie przez to ciepło nie chce mu się tak jeść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka przed wami jeszcze pół ciązy więc spokojnie wymyślicie imię;) Ja miałam karteczke z imionami i raz w miesiącu z mężem wykreślaliśmy po kilka imion i tak sie złożyło że tóż przed porodem zostało tylko jedno imię;) Gabriel:) Może zastosuj taką taktykę i jakoś to bedzie, bo to nawet trudne jest wybrac imię;) kamika ja nie słyszałam o tym ...book no wiesz o co mi chodzi, no nie wiem moze sie tam zarejestruje, chociaz zeby Was pooglądac:) Szałwia może pomóc na oczko, nam pomogła, a mielismy już iść do okulisty na taki sam zabieg jaki miał Michałek i udało sie uniknąć;) Gosiu kiedy macie wizytę u lekarza z Kubusiem? Mam ciężką sytuacje bo codziennie przychodzi do nas mój kuzyn i siedzi cały dzien (7-9 godz) bo chce za darmo popalic fajki, wypic piwo, najeść sie...... , bez pytania bierze mężowi fajki i sobie pali :o no jak takiemu powiedziec ze ja nie mog z nim siedziec bo mam swoje potrzeby, swoje życie, dawaliśmy mu aluzje ale je olewa......... a głupio tak prosto w twarz powiedziec NIE PRZYCHODZ!!! :o Okropność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu oczywiście ze do mnie fotki kieruj, wszelkie zdjęcia chce widziec jak masz nowe;) z Michałkiem na czele❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika nie jedzeniem sie nie przejmuj w te upały to normalne, duzo dawaj picia, raz herbatkę o różnych smakach a raz soki Kubusie moga byc i inne;) U nas jest to samo prawie nic gabrys nie je jak jest upał, duszno;) na jedyne na co ma ochote to na ciasteczka, herbatniki, chrupki kukurydziane wiec braki w jedzieniu nadrabiam tymi łakociami aby żółądek na darmo nie pracował, ooo albo serki danonki lub zwykłe jakies: bakuś tez jest ok:) troche kromeczki i dziecko nie bedzie głodne;) Oki no to zmykam juz, caly dzien poza domem jestem, bo taka pogoda wspaniała, ateraz małego do snu połozyc i sie wykąpac (Gabrys juz popołudniu był kąpany) a ja dopiero teraz mam na to czas:D hihi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod wieczór to mój smyk już trochę lepiej jadł :) W końcu wytrąbił butlę mleka a potem budyń :) A oczka już prawie ok :) A co do uciążliwego kuzyna to ja bym chyba mu prosto powiedziała o co idzie :) Ale trudno by mi się dziwić bo jestem spod znaku skorpiona które wiadomo, że są paskudne i może czasem mam też taki charakterek :) Ale w pewnych sytuacjach nie można działać sobie na szkodę i trzeba o swoje walczyć :) Jak kuzynek chce se popić i poalić to niech na to zarobi!!! Co do fotek to ja zawsze też się zgłaszam do otrzymywania ich :) A na FACEBOOK zapraszam bo w końcu udało mi się tam wgrać filmiki jak młody zaczyna raczkować, jak marudzi po swojemu i pomaga mamie w porządkach :) Muszę zmykać bo moi faceci już śpią i znowu nie ma się do kogo tulić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze ze zapanowala cisza :):) ja odpoczywam w domku nie da sie na dwor wyjsc tak goraco jest w domu chodze w samym bikini hehe :P:P:P kamika_25 fajnie ze z oczkami malego jzu lepiej :):):) malawronka ty masz problem z imieniem dla chlopaca a ja dla dziewczynki :D:D:D Agatha2007 dobry pomysl z karteczkami imion :):)a co do kuzyna to sa takie przypadki ktore nie maja wstydu i mysla ze zahowuja sie normalnie jeslimu nie poiwesz to on nie zauwazy tego ze twoj dom to nie hotel i stolowka 😘 a gdzie reszta dziewczynek :):) ja wiem ze jest tak goraco ze pewnie nie chce sie wam siadac do kompa ale skrobnijcie co tam u was :):):) 😘 dla kazdej z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinka dopiero zobaczylam fotki widac wycieczka sie udala swietne fotki :):):) duzo smiehu i radosci :):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik255 ja miałam wybrane dla dziewczynki albo Laura albo Emilka. a dla chlopaka mam troszke problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka ja dla chlopaca mialam imie Brajan a teraz dla dziewczynki to nie mam pomyslu hehe moze sie zamienmy to nie bedziem y mieli takiego problemu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam blad MIALY takiego problemu :):):) :D:D:D gotuje obiadek i tak raz przy komp raz pry garach hehe mam nadzieje ze jak tu zajze nie dlugo to bede miala co czytac :):)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka hehe moj by byl zadowolony ale twoj pewnie tez liczyl na chlopca jak wiekszosc facetow :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×