Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

hej:) Agatko ja szczepiłam Wiki na odre, świnke, rózyczke no bo to jest już tak z góry ustalone tylko na ospe wietrzną szczepiłam ją bo chciałam i zapłaciłam za nią 170 zł. Pytałam sie lekarki przed szczepieniem to mowiła własnie ze lepiej zaszczepic na nia bo mniej jest powikłań niz przechodzić ta chorobę bez szczepionki. A wogóle nama Tosi co się kiedys nia opiekowałam nie zdążyła jej zaszczepić(bo w tym czasie miała szczepić jej braciszka) no i Tosia zachorowała na ta ospe. Dostały jakis proszek zeby to posypywac i Tośka dostała szkarlatyny od tego i temperature ponad 40 stopni i wylądowali w szpitalu. A w szpitalu jeszcze o mały włos by złapała rota irusa!! masakra przez co przechodziła Tośka i jej rodzice. Takze ja tam szczepiłam. Narazie mam obserwować Wiki jeszcze przez 8 dni bo mogą wystąpic u niej objawy tych chorób na tóre była szczepiona, ale tym mam się nie przejmowac bo czasami tak jest, chyba ze by dostała wysokiej gorączki to wtedy tak, ale podobno to się nie zdarza. Planuje jeszcze ja zaszczepic jak bedzie miała dwa latka na pneumokoki bo dostaje jedną dawke. Dobra ja lece bo Wiki juz sie obudziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja dziś dopiero byłam na wizycie żeby się umówić na wyrwanie zęba prywatnie :( ( boli mnie to wyrwanie za 400 zł ) Ale przypadkiem dałam im skierowanie, żeby spisali dane no i lekarz nie wziął za dzisiejszą wizytę kasy tylko wziął skierowanie i zapisał na NFZ ( to przynajmniej 50 zł zaoszczędziłam) A poza tym wczoraj miałam koszmarny wieczór który zafundował mi mój wybuchowy mąż :( I jeszcze adrenalina mi nie opadła :( Ale to nie nadaje się do opisywania na forum :( A na zakończenie to padł nam komp :( Jak już wróciliśmy do domu to same kable śmierdziały Ale dziś mąż wziął go do naprawy i zrobili mu tylko przeszczep i jest ok:) Dobrze, że zdjęcia ocalały i teraz muszę je szybko zgrać bo tu mamy wszystkie pierwsze miesiące małego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NASZA TABELKA Jeśli ktoś w niej był, a teraz go nie ma, to wcale nie oznacza,że go tutaj nie chcemy, czy nie pamiętamy po prostu od czasu do czasu trzeba zrobić porządek Nic nie stoi na przeszkodzie,żeby się wpisać jeszcze raz Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc madzik255...............24.09.08........................ ...........24tc kamila220579............................................ ..............12tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość malawronka...20tc..............10.12.2009......22 cykle gawit_79.....23tc...............12.11.2009......długo... ......Łódź madzik255...24tc................29.10.2009.......6msc... ....lublin kamila220579...3-4tc.................................... .............. MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r9m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...1r.1m-c.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....1r.2tyg.... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella........1r.2tyg..... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........9 m...... kamila220579............................................ .................... DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....7889797 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Maciuś............... ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ck i/łódzkie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. . podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................l ubelskie A Damianek dziś kończy 9 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula dziekuje za info dotyczace tej szczeponki. Troche sie boje tych objawów, a w ogole nie lubie szcezpien bo zawsze jest ten strach:( Aniu masz racje, rozmawiałam nawet z siostra i mówiła mi abm przycisnęła gabciowi za uszkami i wtedy jak go zaboli to zapłacze albo wyrwie mi rękę no i tak zrobiłam kilka razy, raz słabiej a raz mocniej i nic, nawet nie zwrócił na to uwagi, wiec moze on poprostu sie tam tak łapie, trzyma z innego błachego powodu;) Dzis idziemy do dr to sie jej zapytam, przebada go i bedzie cool. A my dzis wybieramy sie właśnie na godz 14 do dr na szcepienie: różyczka, odra, świnka... A na godz 18 do dr na badanie bioderek nie chce mi sie jechac ale musimy, aby tego nie zaniedbac. No to zmykam posprzatac, zwłaszcza ze zaniedbałam kuchnie, bo ostatnio gotuje moja tesciowa u siebie i ja do swojej kuchni praktycznie nie wchodze:D no i pogniło mi tam to i owo........ ochyda:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie gorąco! wręcz upał! o 9.00 rano już nie było czym oddychać :( dla mnie takie pogody to tragedia :( a pochwalę Wam się, że byłam rano w realu i mieli w promocji body i pajacyki :) no i kupiłam! w uniwersalnym kolorze, chociaż tak mi się różowy podobał ;) no pierwsze zakupy dla maluszka mam za sobą :) teraz jak się rozpędze to dopiero będzie ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka body pakowane po 2 sztuki były po 13 zł, pajacyki po 16 zł ( też za 2 sztuki) - body i pajacyk z długim rękawkiem, bo ja takich szukałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit ja tez szukam czegoś z dlugim rekawkiem. a powiem szczerze ani jednej rzeczy jeszcze nie kupiłam dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jednacz nie zaszczepilismy dziś Gabcia, bo Pani dr wolałaby aby miał ukonczone pełne 13 miesięcy i żeby te upały trochę zelżały bo dziecko mogłoby sie źle czuc po szczepieniu w taki ukrop i jeszcze w gorączce gdyby takowej dostał;) Mamy przyjśc za tydzien, no a poza tym ma zaczerwienione uszka ale dr nie wie czy to juz jakies lekutkie zapalenie czy poprostu z tego że Gabi cały czas ciągnie się za uszy?! Na wszelki wypadek zapisała nam kropelki 3 razy dziennie po jednej do uszek a za tydzien do szczepienia wiec jest git! Gabrysiu no u nas tez upały jak fiks, widzisz nawet małego nie zaszczepiłam bo min. gorąco jest;) Weż kilka razy dziennie letni prysznic aby sie lekko oziębic, napewno o wiele lepiej sie poczujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka i co byłaś w realu ? wiecie co? ja to mam dylemat na jaki rozmiar kupować ciuszki! bo ostatnio rodzą się dość duże dzieci (przynajmniej w moim otoczeniu) i nie wiem czy na rozmiar 56 to nie będzie za małe ;) chyba tych 56 kupię tylko taką skromną ilość do szpitala, a najwyżej później mąż z mamą dokupią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Agatko to rzeczywiście dobrze że teraz nie szczepiłaś Gabrysia, te upały są jak dla mnie nie do zniesienia:( Współczuję wam Ewa, Gabrysia, Madzia w te upały chodzić z brzuszkiem, ja pamietam jak rok temu w maju i czerwcu były upały to myslałam ze zdechne:D Ale wszystko da się wytrzymac:) Gabrysia ja kupowałam kilka ciuszków na 56 i 62 rozmiar ale Wiki duża się urodziła więc kilka z nich(mała część) uzyłam:) do szpitala wziełam komplet ubranek w tym i w tamtym rozmiarze, takze byłam pewna ze w cos ja mi ubiorą:D a u nas upał, pragne burzy i deszczu zeby się troszke ochłodziło. Wiki dzisiaj troche markotna była to albo przez te szczepienie albo przez te upały:( Ja lece się kąpać i lulu spać:) Dobranoc wszystkim:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u nas tez upał daje się we znaki, dzis w nocy była nie wielka burza wiec teraz jest wiaterek ze słoneczkiem, tak fajniuchnie:D Bylismy wczoraj na bioderkach i wszystko jest Ok, 3mm odchylenie jakie miał Gabi doszło do siebie;) Pozniej napisze jak mnie lekarz opierniczył ze przyszłam po pół roku, wrrrr.... Gabrysiu, fakt rodza sie duze dzieci 3,5 do 4,5 kg no i długie wiec tak jak pisze Agula weż do szpitala dwa rozmiary;) Ja z kolei miałam problem bo Gabryś był malutki a ja miałam ciuchy w rozm. 56 a powinnam miec te najmniejsze co niby dla wczesniaków robią w rozm. 52 czy jakos tak bo długi czas Gabcio jak miał na sobie ciuszek to był on o jakies 5 cm za duzy i wisiało na nim brzydasnie:P No to zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) No to sobie wykrakałam wczoraj burze:) gdzie z 15 minut po moim wpisie zaczeło sie błyskać:D tak się błyskało ze szok, wiatr napierniczał ze z ledwoscia pozamykałam okna a do tego musiałam podłozyc koc po drzwi wejsciowe bo jakis przeciag zrobł sie na klatce i dopiero wtedy miałam cisze w mieszkaniu:) troche sie bałam bo byłam sama z Niunia a A był u siebie w garazu. jakby co to sobie naszykowałam swieczki gdyby światło zgasło bo tego najbardziej sie boje jak jestem sama, ale jakos wytrwałam i swiatło mi nie zgasło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) A ja właściwie nie mam co pisać :( Jakoś ostatnio mam doła i tyle :( przez sytuację rodzinną szwagra to mam chyba totalnie żołądek rozstrojony :( A co do Damianka to na Facebook-u wgrałam nowe filmiki jak robi swoje minki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula u nas tez padało w nocy i był dośc silny wiatr, za to za dnia były upały, uch...;) kamika współczuję sytuacji w rodzinie, musi byc nie smacznie:( kamila220579 cieszy mnie, że wszytsko jest dobrze, odezwij sie po kolejnej wizycie i wogule pisz częściej do nas, nawet chocazby aby sie przywitac z nami- będzie miło;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu dalej cisza:( Ciekawe co robicie? ;) Hello! :) U nas deszczowo więc i jakos tak dziwnie sie wszyscy czujemy, taka barowa pogoda:P no ale po tych upałach to nawet wskazana:) taka pogoda. Mąż zafundował mi strój kąpielowy, jest świetny i bardzo mi sie podoba, no i kupił mi do niego parero:D Był u tesciowej kłaśc płytki i zarobił dla mnie:) Jak porobie fotki to wam przysle w tym stroju:) Kosztował 60zł + 15zł parero. Uwielbiam w takim stroju paradowac po domu jak są upały, nie tylko na basen. Czasem do mamy tak pojade:D ale do sklepu bym juz nie weszła:D:D:D bo by sprzedawalnośc art. spożywczych spadła:D:D:D Jutro mam rozmowe kwalifikacyjną na studia (poszłam do Akademii Łódzkiej- oddział w Jaśle) szkoła prywatna. Co miesiac płaci sie ok. 310zł czyli nie wiele mniej jak płaciłam na PWSZ na licencjacie. Ej a co u Gosi, Lidzi? No laski co z Wami? Juz kilka razy to pisałam i pisze raz jeszcze: przeraża mnie taka cisza.....Nie lubie tego:( Gosiu i jak ząbku Kubusia? Co lekarz mówił? Jak leczycie? Lidziu a co u Was? Ostatnio miałas smutny opis na GG!? Ja nieswtety nie pisze na GG bo tak na dłuzej czasu nie mam, ale tutaj do Was zawsze coś skrobnę👄 Saro a Ty sie na mnie obraziłaś? Napisz co u Ciebie? Jak spędzasz wakacjae? jedziesz gdzies? Justynka???????????????????????????? Pozostałe laski co jest grane??? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Czytam Was ale nie mam co pisac :( Ale po niedzieli może wpadnę sie wyżalić :( Miłego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika jezeli nikt \"obcy\" z Twojej strony nas nie podczytuje to ja nie widze problemu, aby się wyżalić, a nawet jest to wskazane. Ze mną tak jest, wtedy jakoś mi lżej. Nawet jak usłyszysz/przeczytasz słowo pociechy to zawsze to jest jakąś podporą dla Ciebie w trudnych chwilach👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ my wczoraj cały dzień byliśmy na chrzcinach :) było bardzo fajnie! a za chwilę jadę do przyjaciółki do szpitala. też ma termin na listopad i w sobotę z bólami brzucha trafiła do szpitala, więc jadę ją odwiedzić. na szczęście z dzieckiem jest wszystko dobrze, ale bidulka co najmniej 5 dni w szpitalu spędzi, a nudzi się jej tam przeokropnie! Pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) A ja dziewczyny mam przekichane przez to moje szwagrostwo :( Przez ten stres związany z nimi to chyba schudnę więcej niż na dietach:( niestety wagowo nie mogę tego sprawdzić bo baterie w wadze wysiadły :( A tak ogólnie to niby chce mi się jeść ale jak widzę jedzenie to mnie odpycha :( A w ciąży raczej nie jestem bo nie jestem wiatropylna :( a mąż wiecznie zmęczony lub zdenerwowany :( Ja już nawet się zastanawiałam, żebyśmy się na jakiś czas wprowadzili do teściowej co by wszyscy lepszego humoru nabrali ponieważ wyszło tak, że teściowa w krótkim czasie straciła męża a po jakimś miesiącu synowa z wnukami się wyprowadziła i jak mąż widzi jak jego matka cierpi to też jest podenerwowany :( sęk w tym, że teściowa jest jaka jest i czasem po prostu chce za dobrze i za bardzo chce usługiwać :( A ja juz nie wiem co zrobić, żeby zaznać trochę spokoju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś miałam troszku zagoniony dzień. najpierw byłam u rodziców, bo przyznali mojemu bratu mieszkanie (jest osobą niepełnosprawną, jeździ na wózku i stara się o mieszkanie na parterze) dziś poszłyśmy z mamą zobaczyć pierwsze jakie mu zaproponowali i powiem Wam, że rudera jak nie wiem co!!!!! przede wszystkim, oprócz tego, że jest na parterze, to nie jest dostosowane do osoby niepełnosprawnej! jest to tylko pokój z kuchnią, a brat sam nie może mieszkać! ogrzewanie węglowe (ciekawe jak ma jeżdżąc na wózku, iść sam do komórki i przynieść sobie węgiel ) łazienka nie wiem dla kogo? dla osoby o wzroście 150 cm i wadze do 50 kg! w życiu żaden wózek tam nie wjedzie! wanna metrowa! jak ma sam do tej wanny wejść? wiecie co? ja nie wiem, ale oni tam chyba tego mieszkania nie oglądali, bo napisalu, że jest przystosowane do osoby niepełnosprawnej! bardzo możliwe, ale na bank , nie dla osoby jeżdżącej na wózku! więc odmówiliśmy przyjęcia tego mieszkania i czekamy na inne propozycje! u mnie ok! mała sobie kopie tatuś ją już czuje i tak nam leci dzień za dniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Ja dopiero teraz pisze bo byłam u rodziców na weekend a tam internet działa jak chce:D i sam sie potrafi wyłączac. U rodziców było spoko. Spalił nam się czajnik bezprzewodowy!! dobrze ze ja byłam w domu i zdążyłam na czas wyczuc ze coś śmierdzi, sam nam się załączył ale wyłaczyc sie juz nie chciał i musiałam go z prądu odpiąć, ale miałam stracha ale nic powaznego sie nie stało. Mamy teraz nowy:) A Wiki coś mi chyba zaczyna chorować:( najpierw niewinny kaszelek taki raz na dzien zakaszle i tyle, cos jej w nosie zrzędzi od czasu do czasu więc podaje jej juz drugi dzien eurespal i stodal i do nosa sól fizjologiczną, dobrze ze ona umie sama noska wysmarkać:) a dzisiaj na placu zabaw zauwazyłam ze ropiało jej oczko lewe tak na zielono i kupiłam rumianek, przemyłam jej juz te oczka i teraz śpi. Zmierzyłam jej gorączkę bo taka ciepła mi się wydawała ale ma 37,1 to jeszcze miesci się w normie. ale jutro ide z nia do lekarki zeby ja zbadała no bo we wtorek mamy jechac do Władysławowa, o i tak:( A no i wychodzi jej ząb, moze za dzien lub dwa juz bedzie na wierzchu ale nie wiem czy ma to coś do rzeczy. Bo moja lekarka napewno stwierdzi ze ząb i ogólne osłabienie nie ma nic do siebie. Aniu czarny scenariusz napewno się nie sprawdzi, Michałka uszko szybciutko wyzdrowieje!! Pozdrowienia dla reszty dziewczynek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×