Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................13.01............ Świnoujście. gawit_79.......30.............05.02........luty2008 .............Łódź. malawronka....28.............30.03.............maj2006.. .....Wrocław... Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń Nick......................data straty.........................tydzień ciązy nueva....................11.08.1996..................... ..........11 tc Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Kalinka1985 .............6.01.2007.................................8 tc Ew........................30.03.2007.................... ............6 tc minimonia...............30.03.2007...................... ..........6 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc zlosna78..................1.07.2006..................... .............8tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc olawd................15.05.07,02.11.2007................ ....5tc,11tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06............3*9t, 23tc Koug........................02.00....................... ..... ........25tc Lattina.................20.02.2008...................... ............7 tc ivonka83...............08.12.2007....................... ..........39tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Kait.....................07.04.08....................... ...... ........5 tc Motylek84.............05.12.2007; 19.05.2008..............7tc,10tc gośkaa..................29.08.2007,14.07.2008........... ....7tc,4tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kalpek....................5.02.2007,02.09.2008.......... .3tc,9tc< br/> KaKru85................03.02.2009....................... .........3tc romkam.............29.08.2005/19.01.2006................ .....13tc/5tc madzik255...............24.09.08........................ ...........24tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość malawronka...20tc..............10.12.2009......22 cykle gawit_79.....22tc...............12.11.2009......długo... ......Łódź madzik255...24tc................29.10.2009.......6msc... ....lublin MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r7m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Daga................03.2008................ ...Jasiu.......................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) kf26.................07.05.2008................Natala... .................... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ......1r...... Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....1r.2tyg.... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella........1r.2tyg..... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Koug.................23.08.2008................Emilia... ..................... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........8 m 2 tyg. romkam..............22.06.2007................Oliwier... ........20mies DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 KaKru85.........Kamila..........21. 12.1985... kamilabrodnica@inter ia.pl romkam.....Romualda........27.02.1984....romkam84@ wp.pl....15746148 madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....7889797 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Maciuś............... ...Emilka Gośka...........Gosia.................................. ................... Mika............Magda.................................. . ......Maja Aga123.........Agnieszka............................... ................. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Daga_p_11.....Daga...................................... ......Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ..........Karinka Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. Lattina.........Lena..................Tadeusz/Andrzej... ...Ida olawd............Ola...................Tymoteusz........ . ....Zosia krucha.................................................. ..................... Amichasia............................................... .................... kasztanowo-ruda......................................... ................. Koug ............Ania.......................................... ...Asia,Agata kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria Motylek................................................. ..................... romkam.........Romualda......moje aniołeczki..................... madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ck i/łódzkie lola-u.........Jolanta............Przeworsk.............. podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................l ubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja troche pousuwałam z tabelki na samym początku, a dziewczyny jak sobie onas przypomna to sie poprostu jeszcze raz dopisza i ja juz wyjasnie im dlaczego tak aby nie mały do nas żalu, nie wiem co zrobic z dalsza częścią tabelki poniewaz jest tam duzo osob ktore tylko sie wpisały do niej i zaglądneły do nas zaledwie raz, dwa razy..... No chyba by tez pousuwac? Ja jestem za! Ciesze sie ze forum odżywa:D Saro;) Gosiu ogladałam zdjęcia na NK i Kubus wdac ze juz wyglada jak mężczyzna:) Coraz to ładniejszy jest👄 A tort to rewelacja!!! Zmykam do snu;) jutro jedziemy do uczelni popytac o nabór, no bo w koncu juz najwyzszy czas bo wszdzie konczy sie 1 termin rekrutacji;) Całuski dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Witam nową koleżanke:) tylko przykro mi ze przechodziłaś przez to co my:( ale teraz już napewno bedziesz za niedługo tulić swojego maluszka w ramionach:) Jeśli chodzi o tabelkę to jestem za:) rzeczywiście jest sporo osób które się odezwały na chwilke. Ja jak widac która jest godzina siedze po nocach i ucze sie na egzaminy do szkoły w sumie sesja juz za mną ale mam jeszcze do zaliczenia psychologie i drame z róznic programowych. MIałam się wcześniej odezwać ale nie miałam czasu i siły na pisanie. Ewa ja tez brałam fenoterol ale przez moze 2-3 dni razem z isoptinem. Moja gin nie bardzo chciała zebym go brała i przepisała mi cordafen. Niby jest na poprawienie ciśnienia ale ja miałam ciśnienie ok to tylko pomagał mi na moj twardniejący brzuch. Składam najserdeczniejsze zyczenia dla nowych roczniaków którym jeszcze nie składałm, bo ja jestem taka zakrecona przez te egzaminy ze szok:D Aniu nadal trzymam kciuki za Michasia i jego uszka. Napewno obejdzie sie bez operacji i szybko dojdzie do siebie. A u nas w sumie po staremu:) tylko Wikusi wychodzą kolejne ząbki na dole lewa i prawa trójka:) No i teraz mogę się z nią dogadać na \"tak\" i na \"nie\":) no i jutro kończy 13 miesiąc:) ale to zleciało:D Dobra ja to zmykam spać bo juto muszę byc wypoczęta żeby Wikuśką się zajmować:) paaaaaaa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) A ja właśnie powoli zaczynam oswajać młodego z nocniczkiem i staram się rano po przebudzeniu go posadzić :) już 2 kupki złapaliśmy w nocniczek :) ta druga to już czuć i muszę zm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam . nadal mi twardnieje brzuch biore 4 razy po jednej tablecce fenoterolu. i nic nie czuje poprawy , ręce mi sie nie częsą , serca nie czuje. i lakarz mowił ze jak nie bede czuła rzadnych skutkow uboczny to mam nie łykać Isoptinu. tylko mnie troszke niepokoji to że nie mam skutków ubocznych. czuje sie tak jak by moje ciało wogole nie przyjmowało tego leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie gorąco! nie wychodzę sama z domu! mąż w pracy, więc rano przyjechał po mnie tata i dopiero niedawno odwiózł :D powinnam posprzątać chałupkę, ale mam lenia :) posprzątam później, albo jutro :) malawronka nie mam pojęcia co Ci doradzić w sprawie leku? a jak go weźmiesz to brzuch też twardnieje? może zadzwoń do ginka i powiedz mu o swoich obawach. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do niego każe jeszcze poczekać dzień, dwa. no i zobaczymy co dalej. powiem ważne że nie krwawie, że nie boli brzuch. no i mogę codziennnie posłuchać serduszka maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie upal i troche mi dokucza:(:( malawronka mnie tez sie lekarz pytal na ostatniej wizycie czy mi brzuch twardnieje a jak spytalam czym grozi twardnienie brzucha to powiedzial wczesnym porodem niechce cie straszyc kochana ale moze lepiej jakbys byla w szpitalu pod stala kontrola😘 aby sie nie stresuj napewno bedzie dobrze :):) Agatha2007 ja tez jestem za ! nie ma co trzymac tabelki jak aby pisze czesc dziewczyn :):) 😘 Agula2121 widze ze nocny marek jestes :):0 trzymam kciuki za sesje napewno zdasz na 5 :) 😘 dla wiktorki:) kamika_25 jak tam maly zakumplowl sie juz z nocniczkeim :) 😘 gawit_79 jak jest tak cieplo to tez mam takiego lenia niechce mi sie nic az wstyd sie przyznac ze czasami to nawet naczyn zmyc mi sie nie chce :P:p 😘 a gdzie reszta dziewczyn ze tak tu cichutko :):) meldowac sie dziewczynki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody dziś zrobił kupkę na nocniczek a potem z niego zleciał przewracając go i wylewając zawartość :( A my dziś w sumie mamy drugą rocznicę ślubu ale jakoś specjalnie nic nie robimy bo ja i tak nie mam kiedy i gdzie jechać żeby coś kupić mężowi ale za to kwiatka dostałam :) a jedyną niespodzianką jaką dla niego miałam to to, że musiał ubrać małego i położyć spać bo ja musiałam wyjść na godzinkę a efekt tego taki, że jak wróciłam to mały stał i si śmiał w łóżeczku i wyszło na to,że ja póki co to nie mam szansy na jakikolwiek dłuższy wypadzik poza dom :( na jego szczęście i tak nie mam gdzie łazić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik255 jestem troszke spokojna ponieważ biore leki no i mam kontakt z lekarzem. i znam go na tyle ze jak leki nie bedą pomagaly poloży mnie w szpitalu. ale znam wiele dziewczyn ktore brały lek ten do końca i np. lekarz kazął odstawić lek w 38 tygodniu no i rodzily zdrowe maluszki w 40 tygodniu. a jedna koleżanka brała już ten lek co ja od 5 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika_25 to mialas wesolo z tym nocnikiem heeh a maz moze bal sie sam w domu zostac to wolal nie usypac malego :D:D 😘 malawranka trzymam kciuki aby bylo dobrze :):) ja cie nie chcialam straszyc wiem ze dziewczyny chodza do kaca z twardniejacym brzuszkiem a jesli masz kontakt z lekarzem to napewno jakby trzeba bylo olezec w szpitalu to by cie polozyl a narazie nie jest zle ze jestes w domku :):):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mojego męża ot już zmiana pieluchy to masakra :( On się boi, że dziecku zrobi krzywdę :( A co do spania to go i tak teraz położyłam i młody z nim zasnął :) A Tak ogólnie to miałam dziś strasznie pokręcony dzień i uświadomiłam se jaka jestem głupia :( nie dość, że zrywając czereśnie to wlazłam na sam czubek drzewa, żeby zobaczyć, że tam też czereśnie gniją :( pomijając fakt, że ładnie wiało :) A potem jak w polu nasze psy zaczęły się gryźć to nawet przez sekundę nie pomyślałam, że mogą przypadkiem mnie ugryźć a ja szybko rzuciłam się na rozdzielenie ich zamiast w pierwszej kolejności dzwonić po tatę :( W sumie to miałam wtedy więcej szczęścia niż rozumu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dobija mnie ząb :( ciągle jestem na lekach przeciwbólowych :( Mąż to już nawet byłby dać te 400 zł za wyrwanie go ale nie po to płac ciągle składki na NFZ żeby potem leczyć się prywatnie :( mam nadzieję, że wytrzymam do wtorku i że załapie sie wtedy w kolejkę do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) No a ja tak w między czasie podczytuje Was ale dopiero teraz moge cos skrobnąć;) Byłam w szkole i okazało sie że nie ma tam kierunku na jaki chciałam iść ( a kolezanki mówiły ze jest bo otwieraja pedagogike w Jaśle) no i pewnie bede musiała pójść do Rzeszowa o ile zrobia drugi nabór bo I termin rekrutacji było do 7 lipca:(:(:( aqle jestem zła, w sumie to na siebie bo mogłam nie polegac na słowach kolezanek:o No a tak poza tym to cały dzien myłam okna i sprzatałam domek:) Normalnie jestem padnięta, sprzatałam do godz 22 a potem wykąpałam małego, siebie, męża:D i juz mi sie nie chce myc podłóg wiec zrobie to jutro:D oj chyba za duzo pisze o porządkach a to nudne jest:D:D:D A więc zmykam bo jestem zmęczona jak nigdy dotąd:P Aaa no i Gabrys ma chyba uczulenie na komary bo jak go pogryzły po buzi to miał bardzo napuchniętą buźkę i utrzymywało sie to 3 dni, każdy mi mówił ze wygląda jakby był pbity:( Mojej siostry córka tez ma na to uczulenie tylko ze jej to sinieje a u nas było napuchnięte i czerwone. Przyznam bez bicia ze to samo napisałam na lipcówkach, bo nie chce mi sie dwa razy to samo pisac;) malawronka ufaj lekarzowi, pamiętam jak Gosi stawiał sie tak brzuszek i tak samo jak Ty bardzo sie bała i ma juz roczniaczka, wiec głowa do góry;) Dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja też na chwilke:) Ewa mi też brzuch \"stawiał się\" no i jakos dotrzymałam do terminu a zresztą tydzień się przedawniłam:D także głowa do góry i bedzie dobrze:)a z drugiej strony nie mozna tego lekceważyc i badz w stałym kontakcie ze swoim gin. Jeśli ten fenoterol Ci nie pomaga to moze zapytaj lekarza o ten lek co ja brałam cordafen?? Zresztą lekarz bedzie wiedział najlepiej:) Jejkuniu własnie skonczyłam czytac jeden rodział z psychologii a jeszcze troche przede mna:( Uciekam juz spac bo moje Słonka juz pochrapuja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis mam lenia!!!!!! Wyciągłam basen duzy i pewnie potem jeszcze wezme Gabrysiowi jgo malutki basenik to by sie pochlapał bo jest taki upał ze hej! No i tesciu mnie znowu wkurzył, nie wiem jak sobie mam z tm radzic, mam złe mysli wobec niego, nie życze mu tego.... ale czekam aż....ach nie chce myslec bo to grzech,a w sumie to on nie jest taki do konca zdegenerowany tylko ja mam za słabę nerwy:( dostałam takich nerwów ze zamiast dac łyżke z żurkiem Gabrysiowi to dałam ją teściowej i tak sie usmiała ze mnie a ja przez moment nie wiedziałam o co chodzi. Tak że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło;) Agula spułczuje tej nauki, ale ja tez całkiem nie dawno ta miałam, nie raz nawet wogóle sie nie kłądłam spac tylko pisałam, uczyłam sie albo kładłam sie spac tak jak Ty 2-3 w nocy. Szybkiego nauczenia sie i zdania egzaminów życze;) Hehh przejdz kilka stron wstecz i zobaczysz ze ja tak samo jak Ty pisałam ze sie ucze i zazwyczaj była to godz 2 w nocy:D No a ja mam problem, bo juz sie konczy rekrutacja i jak nie bedzie miejsc w Rzeszowie to nie wiem gdzie pójdę! Ale widziałam ze u naszej Sary są pedagogiczne w Mysłowicach to moze sie tam zaloguje:D Oki to zmykam, bo potem na godz 15 ma przyjechac do mnie kumpel jeszcze ze szkoły średniej, wiec teraz wole poodpoczywac zwłaszcza ze gabcio zasnął👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Agatko właśnie tak sobie myślałam ze teraz ja przechodze takie katusze jak Ty wczesniej:) U nas upał ze ja juz wysiadam, zaraz ide sie kapac i poczekam gdzies do 15.00 i wyjdziemy na dwór no bo teraz to sie nie da wytrzymac:) Paaa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................13.01............ Świnoujście. gawit_79.......30.............05.02........luty2008 .............Łódź. malawronka....28.............30.03.............maj2006.. .....Wrocław... Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń Nick......................data straty.........................tydzień ciązy nueva....................11.08.1996..................... ..........11 tc Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Kalinka1985 .............6.01.2007.................................8 tc Ew........................30.03.2007.................... ............6 tc minimonia...............30.03.2007...................... ..........6 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc zlosna78..................1.07.2006..................... .............8tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc olawd................15.05.07,02.11.2007................ ....5tc,11tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06............3*9t, 23tc Koug........................02.00....................... ..... ........25tc Lattina.................20.02.2008...................... ............7 tc ivonka83...............08.12.2007....................... ..........39tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Kait.....................07.04.08....................... ...... ........5 tc Motylek84.............05.12.2007; 19.05.2008..............7tc,10tc gośkaa..................29.08.2007,14.07.2008........... ....7tc,4tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kalpek....................5.02.2007,02.09.2008.......... .3tc,9tc< br/> KaKru85................03.02.2009....................... .........3tc romkam.............29.08.2005/19.01.2006................ .....13tc/5tc madzik255...............24.09.08........................ ...........24tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość malawronka...20tc..............10.12.2009......22 cykle gawit_79.....22tc...............12.11.2009......długo... ......Łódź madzik255...24tc................29.10.2009.......6msc... ....lublin MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r7m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Daga................03.2008................ ...Jasiu.......................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) kf26.................07.05.2008................Natala... .................... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...1r.1m-c.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....1r.2tyg.... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella........1r.2tyg..... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Koug.................23.08.2008................Emilia... ..................... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........8 m 2 tyg. romkam..............22.06.2007................Oliwier... ........20mies DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 KaKru85.........Kamila..........21. 12.1985... kamilabrodnica@inter ia.pl romkam.....Romualda........27.02.1984....romkam84@ wp.pl....15746148 madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....7889797 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Maciuś............... ...Emilka Gośka...........Gosia.................................. ................... Mika............Magda.................................. . ......Maja Aga123.........Agnieszka............................... ................. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Daga_p_11.....Daga...................................... ......Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ..........Karinka Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. Lattina.........Lena..................Tadeusz/Andrzej... ...Ida olawd............Ola...................Tymoteusz........ . ....Zosia krucha.................................................. ..................... Amichasia............................................... .................... kasztanowo-ruda......................................... ................. Koug ............Ania.......................................... ...Asia,Agata kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria Motylek................................................. ..................... romkam.........Romualda......moje aniołeczki..................... madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ck i/łódzkie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. . podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................l ubelskie Zmieniłam wiek Wikusi:) juz ma 13 miesięcy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vzesc dziewczyny u mnie upal szaleje siedze caly dzien w domku :):0 jutro mam usg nie wiedzialam ze tak sie bede przed nim stresowac :P:P ja ciagle mam te bole pochwy i plecow jak wstaje z lozka :(:( czy to juz sie nie skonczy ?????😭 😠 kamika_25 moj sie zarzeka ze do pieluchy sie nie dotknie moze i dlatego ze sie bedzie bal ale rowniez dlatego ze dla niego jak dzidzia zrobi kupie to jest obrzydliwe :D:D ale mysle ze jak zobaczy swojego malucha to zmieni zdanie :) prosze tylko nie mow nic o zebach boje sie ze mnie beda bolec jak to w ciazy bywa:(:( 😘 Agatha2007 glupio z ta szkola wyszlo ci :(:( pracowita kobitka jestes az mnie rece bola jak piszesz co robisz hehe :):):) 😘 malawronka jak tam brzuszek :):) bedzie dobrze ❤️ Agula2121 podziwiam cie z tym uczeniem sie w nocy :) 😘 a z ta tabeleczka to moze niech zrobi ja dziewczyna ktora jest dlugo na kafe i jest zoorientowana kto dlugo nie zaglada :):0 😘 dla was i zagladajcie dziewczynki na kafe bo znow bedzie stronka sie cioagnela :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Madzik to prawda ze Agatka jest wspaniała w tym co robi bo ja jak skoncze licencjat to raczej nie pojde na magisterke bo juz jestem tym wszystkim zmęczona no chyba ze jak zdam licencjata to mi sie zachce dalej to ciągnąć:D ale wątpie:) Madzik nie stresuj się przed jutrzejszym usg, bedzie wszystko dobrze:) a znasz płeć??? Agatko szkoda ze tak daleko mieszkasz od Warszawy bo u mnie w szkole nie miałabys problemu zeby cie przyjeli, wystarczy ze sie zapłaci wpisowe i za pierwszy miesiąc i juz jestes przyjeta:) a kadre wykładowców podobno mamy najlepszą w Polsce jesli chodzi o resocjalizacje. My musimy zakupic jeszcze Wiktorce basenik zanim pojedziemy nad morze zeby mogła się tam pluskac na plaży:) bo jak pomysle jak ona do wody bedzie biegac to az sie boje, wiec wpadlismy na taki własnie pomysł:) bedzie przy nas i nie bedzie musiała biegac do morza ale to pewnie i tak nie uniknione:) Dobra ja spadam sie dalej uczyc bo mi juz Wikuska spi więc mam teraz czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik255 dzisiaj brzuszek mniej sie napinał. pewnie leki zaczynaja działac. :). pewnie nie potrzebnie panikowałam. ale wole niekiedy dmuchac na zimne. jeszcze czasmi na pina sie w ciagu dnia ale już nie tak jak wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w końcu smyk zasnął :) A mąż też niestety :( A więc co do zębów to praktycznie moim pierwszym objawem obu ciąż był ból zęba ale podczas drugiej to se wszystkie wyleczyłam i byłoby ok gdyby nie fakt, że jedna ósemka rośnie mi w poprzek pchając się na te zęby obok i powodując ból lub gorączkę :( niestety już drugi tydzień mnie to boli i codziennie muszę łykać z 3 lub 4 tabletki :( Ale we wtorek mam zamiar jechać do chirurga do Gdańska i mam nadzieję się dostać do kolejki ( a ponoć dziennie przyjmują małą ilość pacjentów) i pozbyć się kłopotu. Minus jest taki, że będziemy musieli wyjechać ok 5 rano bo ok godziny jedziemy i chcę być szybciej, żeby ta droga nie była na darmo :( A dziś udało mi się troszkę nagrać jak Damianek próbuje raczkować :) Kiedyś się już tu o to pytałam ale chyba nikt nie zauważył pytania :) Czy któraś z Was słyszała o Facebook-u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damianek rano miał całe oczka zaropiałe :( Póki co to przemyłam rumiankiem ale widać, że ropa się jeszcze zbiera :( Może go przewiało bo u nas jest trochę duszno no i mamy okna pootwierane :( Ale jak w pokoju przez całą noc jest prawie 26 stopni to trudno nie otwierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kamilko nie wiem co Ci poradzić z tymi oczkami, rumianek powinien zadziałac a wiem jeszcze ze jest dobra torebka z herbaty zaparzonej ale nie wiem czy mozna u maluchów to stosować. Aniu super zrobiłaś tą tabelke:D Madzia jak po usg????? Czekamy na wiadomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja juz po stresie :):) bedzie DZIEWCZYNKA a liczylam na chlopaczka :):):0 wazne ze zdrowe mala wazy 856g i bardzo dobrze sie rozwija :):) ale z tego usg 4d nie jestem bardzo zadowolona caly czas mi przelanczal na 2d bo mierzyl i tylko chwilami podejzalam buske malej :(:9 Agula2121 napewno otzrymasz licencjat :):):) ty tez taki mozg jestes jak agatka :):):) 😘 malawronka dobrze ze to falszywy alarm i z brzuszkiem coraz lepiej :):) 😘 kamilka moze po nastepnym przemyciu rumiankiem oczko przejdzie a co to takiego to Facebook-u? bo ja nie slyszalam :(😘 balbinka dzieki za info mam nadzieje ze szybko ten bol minie :P:Pa ma poprosze fotki pozazdroscic wyjazdu my narazie nie mamy sie jak ruszyc bo pracy w domu duzo jest a meil powinien byc podany przy poscie i wielki 🌻 za porzadek w tabelce:):):) 😘 😘 dla wszystkich mam nadzieje ze ta stronka dzis ruszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelke bo juz 25 tydzien :):):) Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń Nick......................data straty.........................tydzień ciązy Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc madzik255...............24.09.08........................ ...........24tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość malawronka...20tc..............10.12.2009......22 cykle gawit_79.....22tc...............12.11.2009......długo... ......Łódź madzik255...25tc................29.10.2009.......6msc... ....lublin MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r9m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ...1r.1m-c.. Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....1r.2tyg.... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella........1r.2tyg..... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........8 m 2 tyg. DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147l madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....7889797 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Maciuś............... ...Emilka Mika............Magda.................................. . ......Maja. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ck i/łódzkie lola-u.........Jolanta............Przeworsk............. . podkarpackie madzik255......magda...........lublin..................lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×