Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Gość kasztanowo_ruda
Byłam wczoraj u lekarza. Jestem przerażona. Wg miesiączki teraz jest 6 tydzień i 3 dni, wg moich obliczeń 4 tydzień. Lekarz nie widział akcji serca, mówił ze żeczywiście może być to ten 4 tydzień... Ja nie mam już żadnych objawów ciążowych. Wiem że są dziewczyny które ich nie mają, ale mi z dnia na dzień ustały. Czuję że jest cioś nie tak!!!! Idę dzisiaj zrobić HCG, już myślę jak to będize podczas zabiegu łyżeczkowania. Już oswajam się z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która z was robiła tsh,t3,t4?to sie robi tez w określonych dniach cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanowo-ruda-spokojnie zrób to beta hcg wtedy wszystko bedzie jasne nie zamartwiaj sie na zapas!daj znac jaki wyszedł wynik pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowa przykro mi
miałam podobnie :( niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanowa PRZESTAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!owszem zrób tą bete dzisiaj,ale z gory nie zakładaj,ze bedzie zAbieg.Ja tez nie miałam zadnych objawow ciazowych,cos tam czasem przymdlilo,potem ustapilo i znowu powrocilo,a jak panikowałam,bo tez sie balam to czułam sie rewelacyjnie.Po wizycie u gin jak sie okazywalo ze dzidzi rosnie to nagle mdlosci troszke powracaly,cyce pobolewaly itd. Ja mysle ze bedzie dobrze i zycze Ci tego z całego serca. Pozdrawiam wszystkie dziewczynki🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowa nie martw się
na zapas, to na pewno nie pomaga 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowo-ruda nie chcę Cię
martwić ale jeżeli jest to puste jajo to beta hcg będzie rosła :( i pęcherzyk będzie rósł, tylko zarodka w nim nie będzie :( poczytaj tutaj: http://www.forumginekologiczne.pl/forum/vt,48,237,585,280 ostatni wpis z ostatniej strony :( bardzo mi przykro :( z objawami ciążowymi miałam identycznie i niestety :( mi się nie udało! nie mniej za Ciebie mocno trzymam kciuki! wiesz każda ciąża jest inna i jeszcze nadzieja jest! może to wczesna ciąża, może owulacja się przesunęła ?? narazie nie trac nadziei, bo to co spotkało mnie i inne dziewczyny, wcale nie musi tyczyć się Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanowo-ruda czytałam na topiku styczniówek o Tobie i Twoja ciąża jest jeszcze wczesna! spokojnie! jeszcze nic nie jest przesądzone! A objawy ?? jedne je mają, inne nie! błagam Cię! tylko się nie stresuj i nie myśl o najgorszym, tym możesz właśnie dzidzusiowi zaszkodzić! u mnie nic nowego! Całuję Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzdr wszystkie kasztanowa głowa do góry; badz dobrej mysli; balbinka buziaki dla Michalka; fajny na tych zdjeciach na NK a my walczymy z kolkami; masakra; dla mnie to nowizna, bo Bubu był bezkolkowy; w zasadzie dopiero od lekarki dowiedziałam sie, ze to TO! spóźnione zyczenia dla mamus oraz dla tych przyszłych oczywiscie tez :-) narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje wyniki narazei wszystkie wyszły ok oprócz estriadolu norma jest od 73-537 a u mnie jest napisane ponieżej 73.Ale nie wiem co to znaczy ;/Pozdrawiam was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowa napisz co u ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że sie tak długo nie odzywałam👄👄👄 Pisałam teraz z lola i ona pisała, że ma objawy porodowe i ma tylko nadzieje, że wytrzyma do 23 czerwca na CC. Ogolnie czuje sie dobrze, tylko cięzko jej jest, widziałam jej brzuszek i ma ogromniasty, dzidzius juz sie obnizył;) Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32.............04.03...........marzec 07..... Świnoujście. Ew............ok.30..............?..............sierpień 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_27.......30.............01.06.........luty2008 ...Luton/Łódź. malawronka....28.............02.03.............maj2007.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... olawd............28.............22.03.......pazdziernik2 06...uk/bielawa Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27.....28...........12.06..........MAJ 2008.. ............Toruń MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty............ tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006....................8tc. ..... Madusia_3............26.06.06.....................20 tc..... Daga_p_11...........17.12.06.....................6tc3dc. .. nueva.................11.08.1996...................11 tc.... Agula2121.............6.03.2007.....................7 tc.... Kalinka1985 ..........6.01.2007.....................8 tc.... Ew......................30.03.2007...................6 tc.... minimonia.............30.03.2007....................6 tc.... Mika23.........18.02.06...01.01.2007..........10tc;10tc. gawit_27.........10.03.06 i 23.03.07............10tc, 11tc malawronka..........18.07.2006.....................9tc.. .... Agatha2007...........24.04.2007...................6/7tc. ... zlosna78...............1.07.2006......................8t c...... Marghi.........02.09.2006...22.05.2007...........7tc,7tc .. lola u...................17.04.2006.....................12tc..... megi1982.....03.2003...03.2006,03.2006........ok.10tc... lida74..........30.01.2004, 14.02.2007............28tc,10tc olawd..............15.05.07,02.11.2007.............5tc,1 1tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06......3*9t, 23t Koug...................02.00............................ ..25tc Lattina.................20.02.2008.....................7 tc ivonka83..........08.12.2007.........................39t , ostatni kamika_25.........16.10.2007.........................11t c Justynka27......29.05.02,08.02.06,31.03.08.....8tc,10tc, 16tc Kait...............07.04.08............................. 5 tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość Agula2121...38tc CÓRECZKA...8.06.2008....4cykl...... Warszawa Dorcia_ .....27tc CóRECZKA....5.07.2008...12cykli..ok.Nowego Sacza Agatha2007....35tc SYNEK........7 lipiec 2008...4 cykl.......ok.Krosna lola u ....37tc CÓRECZKA ... 21.06.2008...13cykl.........ok. Rzeszowa Marghi....33tc SYNEK ........21.07.2008.....2cykle...... ...Nowy Sącz Mika23......25tc.................08.09.2008......5 cykl..........lubelskie Koug.........20tc.................18.09.2008............ .......opolskie kamika_25...18tc................21.10.2008.......3 cykle .....ok. Gdańska MAMUSIE Nick....................data narodzin maleństwa...imię maleństwa Balbinka.....................02.10.2007............... Michał lida74........................08.06.2005............... Borys Meggi........................04.03.2008................A ntoś Daga.............................03.2008................ .Jasiu Lida...........................11.04.2008............... .Aleksander kf26..........................07.05.2008................ .Natala NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzial ena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_27......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. ....raaria@abnma il.pl....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... lolkau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy...........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi........Gosia....................Jasiu, Piotruś... ..........Gabrysia.... Meggi...........Ania..................Antoś............. . ....................... Balbinka......Ania..................Michaś/Kazik.... Amelia/Magdalena Madusia.......Magda..............Adaś................... ..... Melania....... Agatha........Agata...............Gabriel/ Oliwier...............?............. lola.............Jolanta.............Bartuś............. Dominika/Julka....... gawit..........Gabrysia...........Alanek....... ......Amelka.............. malawronka...Ewa................Maciuś.................. .Laura.......... Gośka...........Gosia.............. Mika.............Magda.............David................ .......Maja.......... Aga123..........Agnieszka........ Raaria............Sara...............Maciuś............. ........Kaja.......... Agula2121........Agnieszka...... ................. ..........Wiktoria...... Lida...............Lidka.............Aleksander... ........................... Daga_p_11......Daga..............Jan Wojciech....... Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ...Karinka Dorcia..........Dorotka............Michał........... ......?????? Lattina..........Lena...............Tadeusz/Andrzej..... .........Ida olawd............. krucha........... Amichasia....... kasztanowo-ruda. Koug ............Ania....................Bartek...............A gata.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że piszę dopiero teraz. A więc: bhcg na dzień wczorajszy to 17 065. Troszkę mnie to uspokoiło mimo że ostrzegacie że jednak to nie zawsze dobrze świdczy. Zrobię sobie powtórkę z badania jutro żeby zobaczyć czy rośnie czy spada. Buźki 👄 odezwę się jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanowo-ruda jasne ze zrob badanie zeby to potwierdzic i miec wewnetrzny spokój Ale wyniki sa super wiec pewnie wszystko oki!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztanowa melduj od razu jutrzejszy wynik a ja tak sobie patrzę w tabelkę, kto następny do porodu.... no i chyba idę spać, bo w chatce "słychać" ciszę ;-) Balbinka, Marghi, Kough, Agatha 👄 Pozdrawiam resztę Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 🌼Agatko🌼 Dzięki,że pamiętasz o mnie w tabelce... Jak będziesz na gg. to poklikamy:D ❤️Lolu❤️ Masz śliczny brzusio-wysłałam Ci przed momentem meska. Zaniepokoiło mnie to co pisze Agatka,bo mi nie pisałaś nic o oznakach porodu.Co czujesz?Mi twardnieje brzuch,ale nie boli,no i z przewróceniem się z boku na bok to u mnie jest masakra!!!!!!!!!!.Kiedyś Balbinka mi pisała,że Jej też brzuszek twardniał,a Ona i tak po mimo to chodziła.Ja także troche chodze,ale i stracha to też mam:(,bo u mnie to dopiero 33tc a u Ciebie 37tc,więc gdyby się nawet teraz urodziła Twoja córcia to byłoby wszystko w porządku.Ty coś kolwiek chodzisz czy leżysz na okrągło? Lolu trzymaj się dzielnie i bądz dobrej myśli,bo tak czy inaczej Twojej córci już nic nie grozi-masz dzidzi donoszone:D Ciumki dla Ciebie i Twojej perełki👄👄👄👄👄 🌼Balbinka🌼 Kochanie jak się czuje Misiu? ciumki dla Ciebie i Niego👄👄👄 Ania jak myślisz czy ja moge położyć się na leżaczku do sloneczka,aby troszke opalić,buzie ,dekold i nogi?jestem biała jak śmierć,a chciałabym poleżeć sobie na dworze. ❤️Lidka❤️ Oj Kochanie współczuje Ci tych kolek-to jest podobno coś okropnego jak dziecko męczą kolki.Boże kto wie co to też bedzie u mnie... Ja jestem w trakcie sprowadzania sobie z Włoch kropelek na kolki-są podobno rewelacyjne.Gdybym je już miała to bym Ci troszke podesłała.Balbinka ich też uzywała i skutkowały. Mój malutki całą noc mi szalał w brzuchu i szaleje nadal:D Kasztanowa❤️ ja wierzę głęboko,że tym razem Twoja ciąża pójdzie spokojnie do przodu. Melduj dzisiaj wynik bety!!! Ciumki dla Ciebie👄 Madusia Gawit👄👄👄👄 Co się dzieje z Sarą? wiem,ze jest pracusiem,ale coś mi się tutaj nie podoba-martwie się troche.Sara skrobnij coś ciumki dla Ciebie👄👄👄 Meggi👄 Agula co u Ciebie👄 KF26 jak mi zyjesz?Natalka rosnie zdrowo?skrobnij coś👄 Dorcia a Ty?napisałabys jak zyjesz👄 🌼Mika❤️ co tam u Was?👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madusia3Tez jako niania dzieci
Dziewczynki melduje , ze od poniedzialku ide do nowej pracy:)Tez jako niania dziecie 9 miesieczne chlopczyk.Fajowy.6 godzin pracy za prawie taka sama kase jak teraz i bexz problemu z jezdzeniem na studia w piatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko z nickiem porabalam bo w trakcie pisania cos zamotalam i w nicku byla czesc tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziwnie się czuję :( chyba te zmienne pogody tak na mnie wpływają :( masakra! Gosiu ależ żeś dziś napisała posta :D ❤️ Madusia gratuluję nowej pracy! super! nareszcie będzie spokojniej! Aniu całuski dla Misia! 😘 Lola ależ ten czas leci! jeszcze chwilkę i będziesz tuliła swoją Niunie :D a pamiętam jak dopiero co martwiłaś się, że nie możesz zajść w ciąże, pamiętam aferę na tym drugim topiku, a ty jeszcze chwilka i będziesz miała Niunię obok siebie! ❤️ aż się wzruszyłam! dla każdej z Was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOO jejuuuuuuuuuuuuuuuuuu :( ❤️Madusia❤️ tak bardzo chciałam zapamiętać i zapomniałam😭 Z całego serca składam Ci spóznione ale szczere najserdeczniejsze życzenia w pierwszą rocznice ślubu.Życzę ,aby Wasza miłość kwitła coraz to bardziej z roku na rok i była przypieczętowana owocem,owocem Waszej miłości:D:D:D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Meggi👄 Coś mi szwankuje skype-dzisiaj poprosze męża,aby mi go poprawił:D Napisz między czasie jak Ci rośnie i rozwija się Antoś,jest zdrowy prawda? Balbinka👄 Może się przyzwyczai Michaś do nowego fotelika-musisz Go w jakiś sposób podstępliwy i spokojny przedewszystkim przekonać. Pozdrawiam 👄👄👄 Gawit❤️:D jeju to ja mocno trzymam kciuki i przesyłam dodatkowo fluidki🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 KASZTANOWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MELDUJ SIĘ FLUIDKI takze dla Ciebie🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka bujam się na huśtawce i wystukuję rytm na klawiaturze ;-) ale cudnie (tylko mi czasem kursor ginie w słońcu) :-D Balbinka ale to oczko paskuda! Marghi szczerze mówiąc ja juz sceptycznie podchodzę do wszelkich specyfików; myślałam, że INFACOL jest rewelacyjny, bo Bori po nim nie miał żadnych kolek, a u Olka nie działa nic; a w sprawie opalania: mój gin mówił, że opalanie nie szkodzi dziecku w brzuchu; chodzi głównie o problem natury estetycznej; nie powtórzę jego słów, ale którys z hormonów powoduje przebarwienia na skórze i są to zmiany w zasadzie nieodwracalne (podobnie jest z niektórymi tabletkami anty); więc wybór należy do Cię kochana madusia powodzenia z malutkim śweżakiem; obyście mieli dobry kontakt a ja też się pochwalę: zamówiłam Bubu na urodzinki i dzisiaj odebrałam paczkę: http://www.allegro.pl/item366757740_rower_jezdzik_do_nauki_jazdy_drewno_nowy.html dobrze, że mężus wraca w niedzielę, to mu skręci narka pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka27
Hej! Dziewczyny od soboty robie testy owulacyjne.Wczoraj pojawily sie dwie kreseczki (tak o 14 robilam test)Zrobilismy z mezem co swoje,a tak o 17 czulam klucie w prawyym boku...moze to bylo jajeczkowanie..wszystko jakby testy potwierdzily..sama nie wiem...czy myslicie jak dzis sobie odpuscimy i jutro zrobimy co swoje to bedzie dobrze??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Kurcze jaki ten stres przed wizytą jest dołujący :( Z jednaj strony wolałabym nie iść ale z drugiej mam nadzieję dowiedzieć się, że jest wszystko ok ale co się boję to się boję! Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane justynka dokladnie tak bedzie dobrze. Kamilka znam ten stres tez nienawidze chodzic do ginka, ale bedziesz wiedziala , ze jest git. Balbinka dziewczyny zlozyly nam zyczenia na gg nie chcialam sie upominac czekalam az zaskoczycie,bo wiedzialam , ze w koncu sie skubniecie niewazne kiedy zlozone wazne, ze szczerze. Dostalam w koncu @ szczesliwa jestem , bo mnie wizyta u ginka ominie. Bylam dzis na spacerku z Ignasiem mam z nim dobry kontakt dziecie juz sie cieszy jak mnie widzi i bardzo mu sie moje raczki podobaja. A za Olim dzis poplakuje przyzwyczailam sie bardzo, ale cuz wazniejsza moja szkola i spokoj, bo z taka mamuska jak ma jeszcze troszke i na lekach uspakajajacych bym wyladowala. Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Wpadłam na chwilę powiedzieć, że u ginka ok ale stresik i tak będzie przed każdą wizytą! Jedyna czym teraz się pocieszam to tym, że te moje muśnięcia w brzuchu to moje maleństwo i jak je czuję to też wiem, że jest ok:) Milej nocki życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko oj Michasiowi wybitnie niepodoba się fotelik! tylko dlaczego ?? może coś go kłuje?coś mu przeszkadza? justynko podpisuję się pod słowami Balbinki! Kamilko super!!!! Madusia to normalne, że będziesz tęskniła z Olim :(, ale Twój spokój też jest ważny!o ile nie najważniejszy! Gosia i reszta pozdrawiam! A ja chciałam powiedzieć, że dostałam @ :( znaczy narazie to plamienia, ale za chwilę przekształci się w @! miałam doła, ale już jest lepiej! uda mi się w końcu! musi! co prawda teraz przez parę miesięcy musimy odpuścić :( szykujemy się do powortu do Polski! czeka nas sporo podrózy, a nie zamierzam ryzykować i latać samolotem, czy jeździć autem 20 godzin będąc w ciązy! w moim przypadku to zbyt duże ryzyko! a i tłumaczę sobie, że to pewnie taki znak, żebym ciąże przechodziła w Polsce! tam będę miaładobrą opiekę w razie komplikacji! Byłam załamana, przeryczałam pół dnia, ale juz jest dobrze! Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit buziaki dla Ciebie pamietaj, mówi sie, ze nie ma tego zlego..... kasztanowa.... martwie sie dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×