Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Hej a ja dzis wybrałam sie do kościoła, mało co tam chodze bo jak juz tam jestem to nie czuje ze tam właśnie ejstem i ciągle spogladam na zegarek, ale że w Boga wierze i kocham go całymi siłami swymi to postanowiłam do niego póść i co pod koniec mszy wyszłam, na to wygląda ze to nie dom Bozy tylko księży!!!!!! A z Panm Bogiem to u siebie porozmawiam i pomodle sie. Gburowatośc proboszcza nie zna granic!!! Musiałam sie wyżalic bo mnie krew zalewa;) A tak ogólnie to niedziela spoko, przemogłam sie i odwazyłam sie pojechac za kierownicą do 10km:D wiem ze dla was to pikus ale ja juz długo nie jezdziłam, jestem dobrym kierowca tylko bardzo przestraszonym i tutaj tkwi problem, stresa mam takiego jak przed jakimś egzaminem:) Kamika i jak wyglada dzis mąz po goleniu? Mój kiedyś po wypiciu postanowił umyc nogi w umywalce:D i jak podniósł nogę to poleciał do tyłu na bojler:D :D No a mnie sie zdażyło zasnąć we wannie (po wypiciu) i było mi tam tak fajnie ze mąz żadną siłą nie mógł nie z tamtąd wyciągnąć, więc po 1,5 godziny zdecydował sie na drastyczny krok: w momencie jak ja usnęłam w tej wannie to opryskał mnie lodowata wodą i jak juz wybiegłam z wanny to on nadal mnie pryskał i nie dał szansy abym sie chociaż wytarła do sucha ręcznikiem, wiec poszłam spać mokra:D Stare dobre czasy, lubie sobie tak powspominac. Mam jeszcze lepsza historyjke ale to moze innym razem opisze jak kogoś to interesuje:D A Wy laski macie takie śmieszne wspomnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Mąż wygląda przyzwoicie :P nawet dobrze mu to wyszło :) zresztą wjazd do garażu też bo ja się nie odważyłam bo jak dla mnie to garaż jest za wąski ;) madzik255 mnie rodzina się wypytywała co będziemy mieli ale wytrzymaliśmy i nie chcieliśmy wiedzieć bo najbardziej zależało aby dziecko było zdrowe :) no ale w ostatnim miesiącu lekarka w szpitalu się wygadała, że chłopak a my rodzinie i tak się nie wygadaliśmy :D A co do przygód naszego smyka to już dziś na buźce widać efekty wczorajszego dnia a nóżki też w siniakach :( no to pierwsze siniaki już zaliczył :) Dobrze, że tego swojego ząbka se nie wybił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu jak się udały urodzinki Kubusia? Sądząc po zdjęciach na NK pierwszorzędnie. Agatko, wiesz ja włączam gg i NK, ale raczej zostawiam je włączone i zabieram się do swoich rzeczy i tylko od czasu do czasu komuś odpiszę podczas przelotu przez pokój. Co do śmiesznych historii to ostatnio mój... znajomy mówi do mnie wieczorem \"idę umyć zęby\". Wychodzi z łazienki kilka minut później i co się okazuje?... Że zamiast umyć zębów ogolił się!... No normalnie coś mu się pomyrdało... Ok, znikam, bo mam masę sprzątania, a zaraz trzeba wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wlasnie wrocilam od mojego gina powiedzialam ze mam klucia w pochwie przyw stawaniu z lozka i ze mnie kregoslup boli ale zbadal mnie szyjka jest dluga zamknieta czyli wszystko ok :):)widicznie tak musi byc i trzeba to zcierpiec :) Agatha2007 ale sie osmialam z ciebie trzeba miec talent zeby zasnac w wannie hehe:):) cudaczku ty :D 😘 kamika_25 tez tak chce zeby rodzina nie wiedziala ale moj m strasznie che wiedziec a wiadomo on nie utrzyma jezyka na wodzy teraz to tak mnie przekrecily ze i ja chce wiedziec :P:P ale z moim aniolkiem co 2 tyg mialam usg i nawet do glowy mi nie [przyszlo zeby sie spytac jaka plec chcialam aby zdrowe bylo :)ale tobie niespodzianka sie udala 😘 Raaria hehe twoj znajomy to tez niezly agent :) :classic_cool: 😘 gawit_79 a ty gdzie sie podziewasz:) 😘 Marghi a ty jak po urodzinkach chyba jeszcze odsypiasz a garbi udal sie?? :):) 😘 🌻 dla kubusia malawronka a ty jak sie czujesz ? :):) 😘 Balbinka-2 😘 Justynka27 😘 martta 😘 i dla wszystkich nie wymienionych dziewczyn wielkie 😘 dziewczyny nie mysleliscie zeby odnowic tabelke?? bo tabeleczka jest duza a niektore dziewczyny z niej sie nie odzywaja :):):) jakby wrocily to by sie wpisaly jeszcze raz napewo by sie nie obrazily ze odnowilismy tabelke:):)to tylko moja sugestja nic nie chce na sile robic 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i jeszcze stronke zlapalam teraz mysle ze bedzie szybko szla bo tmta sie strasznie ciagnela :):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie dzieje dziewczyny weekend byl od odpoczywania teraz wracamy na kaffe :):):) lapiemy za klawiature iiiiiiiiiiiiiiiii>...........:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ madzik ja jestem, jestem tylko tak jakoś nie wiem co pisać ;) co do płci to ja chciałam wiedzieć najszybciej jak to było możliwe! no i w 18tc na usg ginka mi powiedziała, że chyba dziewczynka, ale nie na 100%, więc na razie się na niunię nie nastawiam aż tak bardzo, chociaż łapę się na tym, że do brzuszka mówię "ona" :D więc może, może ;) a co do nieobecności na topiku, to w wakacje zazwyczaj jest mniejszy ruch! pogoda ładna, dziewczyny pewnie szaleją na dworze z maluchami :D Raaria he he no pomylić zęby z goleniem to się musiał kolega zakręcić ;) masz teraz przerwę wakacyjną w szkole ? jak Ci tam w ogóle idzie? jak się podoba? malawronka kiedy masz wizytę? wiecie jak mnie teraz wybrzuszyło? normalnie w szoku jestem, ,że w przeciągu tygodnia brzuch mógł tak wyskoczyć :P teraz już nikt nie ma wątpliwości, że to ciąża :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie stety zwiekszyl mi lekarz dawke leku fenoterol. teraz lykam 4 razy po jednej. nadal twardnieje mi brzuch dzwonilam do lekarza . no i jak nic się nie zmieni to ide chyba do lekarza w czwartek. jestem dobrej myśli. jutro zaczyna mi sie 20 tydzień. a i jestem spokojna poniewą co dziennie slucham serduszka maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś a czujesz ruchy? bo ja tym detektorem tętna, to guzik słyszę, a nie tętno małej, ale za to czuję ruchy :) i to mnie bardzo uspokaja! mała wywija takie fikołki, że szok :) kopie, kręci się! eh moja kruszynka kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruchy czuje ale tylko wtedy kiedy mam ręke przyłożona do brzucha. a serduszko ładnie słysze. chyba już z 3 dni maluszka podsłuchuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka a można wiedzieć w jaki sposób podsłuchujesz dzieciątko? Ja miałam zwykły stetoskop ale nigdy nic nie słyszałam :( i tylko przez to się stresowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit ja mowie \'moj\' :):0 czyli licze na plec mesko :):):D a ruchy czuje dobrze dzis to strasznie mi daje wycisk :):) malawronka w 15 tyg tez czulamtylko gdy reke przylozylam ale szybko mi zlecialo do 25tyg tobie tez szybko zleci zobaczysz:):) rozumie dziewczyny ze mowicie sobie po imieniu tak??? bo ja was znam tylko po niku :):):) a jakie macie brzuszk macie jakies namiary na nk :):) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamika_25 🖐️ najlepszy jest detektor taki za 200zl ponad bo te za 80zl to szajs:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik255 ja czuje jak przyloże ręke od 18 tygodnia. jutro zaczyna mi sie 20 tydzień. wczoraj jak siedziałam wydaje mi sie że poczułam coś ale nie mam pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka a to w tabelce masz 15 tydz i stad mi sie to wzielo ja tez na poczatku nie wiedzialam czy to kapniecie czy cos innego ale teraz to juz jestem pewna :):) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka dobry masz ten detektor?? bo ja mialam taki za 80zl to czesto nie wykrywal mi tetna dziecka i aby stresow mi dodawal a moja kolezanka tez miala tani i stwierdzila ze taniego nie ma co kupowac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka ja mam właśnie ten detektor i guzik słyszę 😠 no, ale ja mam sporo ciałka, tłuszczyku, więc się nie dziwie! ginka ma problem wyłapać u mnie tętno na detektorze i kładzie mnie na leżankę podłącza na chwilę usg, bo inaczej nic nie słychać :) madziak co do brzuszka to ja na nk nie wklejam zdjęć ciążowych! nie chcę, żeby wszyscy wiedzieli! poproszę męża, żeby zrobił mi jakieś aktualne fotki, takie tylko brzuszkowe bez twarzy i wkleję tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gawit_79 oki to czekam na fotki :):) malawranka bedziesz musiala zrobic korekte :) a co wy dziewczyny sadzicie o moim pomysle z tabelka :):0 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik255 może dziewczyny na przekąskę poszły :) Kurcze ale wracają wspomnienia z ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wcinam pomidorki ze śmietaną :) a co do tabelki to ja już dawno myslałam nad zmianami, tyle, że kiedyś przez przypadek kogoś tam w tablekę nie wpisałyśmy przy kopiowaniu i ta osoba się obraziła :( nie pamiętam kiedy i kto! dlatego teraz boję się cokolwiek w tabelce zmieniać! ale uważam, że powinnyśmy! tylko poczekajmy co powie na to reszta uczestniczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właściwie można by to pozmieniać więc może faktycznie poczekajmy aż się wypowiedzą te które się udzielają i wtedy pomyślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem byłam na chwilkę na dworze na ławecce posiedzieć. ale szczerze straciłam przy tym za duzo krwi . i uciekłam. komary okropne i dużo ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jestem za tym aby ktora sie udziela wpisala sie do tabelki to tak jakby zakladac od nowa tabelke i kazda od nowa sie wpisywala wtedy nikogo nie pominiemy a kto bedzie nowy to odrazu sie dopisze :):):) ale racja poczekajmy co reszta dziewczyn powie :):0 😘 widze dziewczyny ze dzis strozujemy na kafe:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od...miejscowość Madusia_3.....32................13.01............ Świnoujście. Ewa............ok.30..............?..............sierpie ń 2006.................. minimonia......28.............01.06................?.... ..........warszawa. gawit_79.......30.............05.02........luty2008 .............Łódź. malawronka....28.............30.03.............maj2006.. .....Wrocław... zlosna78......28-31...........27.06.............maj 2007.........Opole.... Lattina..........35.............?................06.2008 ...........Warszawa Justynka27....28..........21.03..........05.2009.......T oruń kalpek............28...........?..............listopad20 07...........Końskie KaKru85.............32............07.03........marzec200 8.........Brodnica Nick......................data straty.........................tydzień ciązy nueva....................11.08.1996..................... ..........11 tc Agula2121................6.03.2007...................... ...........7 tc Kalinka1985 .............6.01.2007.................................8 tc Ew........................30.03.2007.................... ............6 tc minimonia...............30.03.2007...................... ..........6 tc Mika23...............18.02.06...01.01.2007.............. 10tc;10tc gawit_79............10.03.06 i 23.03.07..................10tc, 11tc malawronka.............18.07.2006....................... ..........9tc Agatha2007.............24.04.2007....................... .......6/7tc zlosna78..................1.07.2006..................... .............8tc Marghi...............02.09.2006...22.05.2007............ ...7tc,7tc lola u.....................17.04.2006............................ ....12tc megi1982..........03.2003...03.2006,03.2006............. .ok.10tc lida74................30.01.2004, 14.02.2007..............28tc,10tc olawd................15.05.07,02.11.2007................ ....5tc,11tc kf26................09.05, 09.06, 04.06, 12.06............3*9t, 23tc Koug........................02.00....................... ..... ........25tc Lattina.................20.02.2008...................... ............7 tc ivonka83...............08.12.2007....................... ..........39tc kamika_25.............16.10.2007........................ .........11tc Justynka27...29.05.02,08.02.06,31.03.08,18.09.08.....8tc ,10tc, 16tc,9tc Kait.....................07.04.08....................... ...... ........5 tc Motylek84.............05.12.2007; 19.05.2008..............7tc,10tc gośkaa..................29.08.2007,14.07.2008........... ....7tc,4tc Madusia3...............26.06.06......................... ............20tc kalpek....................5.02.2007,02.09.2008.......... .3tc,9tc< br/> KaKru85................03.02.2009....................... .........3tc romkam.............29.08.2005/19.01.2006................ .....13tc/5tc madzik255...............24.09.08........................ ...........24tc ZACIĄŻONE Nick......tydzień ciąży.....t. porodu......dł. starania ....miejscowość olawd..........24tc...............23.01.2009......ponad 2 lata....k.olsztyn malawronka...20tc..............10.12.2009......22 cykle gawit_79.....22tc...............12.11.2009......długo... ......Łódź madzik255...24tc................29.10.2009.......6msc... ....lublin MAMUSIE Nick.........data narodzin maleństwa...imię maleństwa.......wiek Lida.................08.06.2005............... Borys............. 3l 6m Balbinka............02.10.2007............... Michał..............1r7m... Meggi...............04.03.2008................Antoś..... ................... Daga................03.2008................ ...Jasiu.......................... Lida.................11.04.2008............... Aleksander....8m(wczoraj!) kf26.................07.05.2008................Natala... .................... Agula2121..........15.06.2008................Wiktoria... ......1r...... Lola-u...............23.06.2008...............Julia..... .......1r.2tyg..... Agatha..............01.07.2008..............Gabriel..... .....1r.1tydz... Dorcia.............. 01.07.2008...............Izabella........1r.1tydz... Marghi............. .08.07.2008...............Jakub..........1r........... Koug.................23.08.2008................Emilia... ..................... Mika23..............10.09.2008................Maja...... ................... Kamika25........... 22.10.2008...............Damian...........8 m 2 tyg. romkam..............22.06.2007................Oliwier... ........20mies DANE NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ...............nr. gg Balbinka-2......Ania......23.10. 79.....balbinka2@tlen .pl......7456466 nueva ..........Violka ..........1976 ......violek5@o2.pl ........8554249 Madusia3.......Magda........05.03.1975...madzi alena_f@wp.pl Agula2121......Agnieszka.....18.02.86...Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985..Karolina..0.09.1985..karolina krawczyk@interia.pl.86 8 gawit_79......gabrysia......24.03.79...iskie rka1979@o2.pl...227458 malawronka....Ewa.....03.03.84....malawronka1@wp.pl... 10881214 Agatha2007....Agata...06.02.1986...AgathaJanas @interia.pl...93021 zlosna78.........Ania........09.09.1978..... ..zlosna@interia.pl Raaria..........Sara ..... ...15.05.. .... antic*pate@o2.pl ....4233094 lola u.............Jolanta.......20.12....... jolciau@op.pl.......991099 lida74............Lidka.........23.12.1974.............. ......7946628 daga_p_11...Dagmara...09.06.1976.....dada-p -11@tlen.pl.. 6853633 Koug.............Ania.........16.06..........an icaop@wp.pl Lattina...........Lena........1976..........l attina1@tlen.pl Marghi............Gosia.......31.03..................... ...................... Ivonka83.........Iwona......09.09........iveta83@wp .pl..........521492 kamika_25......Kamila....20.11.1982...kamika_k200 5@wp.pl..1900966 Justynka27....Justyna....16.12.81...justysia_23@ tlen.pl...12504147 olawd............Ola..........09.11.80......atdebek@ wp.pl. .....9490864 kalpek...........llona............16.08.86.....kalpek2wp .pl....12144019 KaKru85.........Kamila..........21. 12.1985... kamilabrodnica@inter ia.pl romkam.....Romualda........27.02.1984....romkam84@ wp.pl....15746148 madzik...magda........01.06.1988.......madzikus25 5@wp.pl.....7889797 IMIONA DLA DZIECIACZKÓW nick...........imię mamy........imię dla synka........imię dla córeczki Marghi..........Gosia................................... .. .....Gabrysia Meggi...........Ania.................................... ................... Balbinka........Ania..................Kazik......... ..........Amelia/Magdalena Madusia........Magda................Adaś........ .. .........Melania Agatha.........Agata.................Oliwier/Uriel...... ......Oliwia lola..............Jolanta...............Bartuś..... ...... ......Dominika gawit...........Gabrysia.............Igorek....... ...........Amelka/Lenka/Oliwka malawronka....Ewa..................Maciuś............... ...Emilka Gośka...........Gosia.................................. ................... Mika............Magda.................................. . ......Maja Aga123.........Agnieszka............................... ................. Raaria..........Sara...................Maciuś........ .........Kaja Agula2121......Agnieszka...... ................. .............Wiktoria Lida.............Lidka................................ ...................... Daga_p_11.....Daga...................................... ......Wiktoria Halina kf26.............Kasia.................................. ..........Karinka Dorcia..........Dorotka..............Michał........... .................. Lattina.........Lena..................Tadeusz/Andrzej... ...Ida olawd............Ola...................Tymoteusz........ . ....Zosia krucha.................................................. ..................... Amichasia............................................... .................... kasztanowo-ruda......................................... ................. Koug ............Ania.......................................... ...Asia,Agata kamika_k.......Kamila................................... .. . ....Wiktoria Motylek................................................. ..................... romkam.........Romualda......moje aniołeczki..................... madzik255.....magda.........Brajan...................... .??????????? MIEJSCE ZAMIESZKANIA Nick.......... Imię............... Miejscowość....... Województwo Raaria......... Sara............... Mysłowice.......... śląskie Marghi........ Gosia............. Nowy Sącz.......... małopolskie Madusia...... Magda............ Świnoujście......... zachodnio-pomorskie Balbinka...... Ania............... Ruda Śląska.......... śląskie Gawit......... Gabrysia......... Łódź................... łódzkie Lida........... Lidia.............. Kościan............... wielkopolskie Dorcia........ Dorota........... Nowy Sącz............ małopolskie Agatha........ Agata............ Jedlicze............... podkarpackie kamika........Kamila............Kożyczkowo............po morskie Justynka27......Justyna.........Toruń................kuj awsko-pomorskie Agula2121....Agnieszka....Warszawa...............mazowie ck i/łódzkie lolau.........Jolanta............Przeworsk.............. podkarpackie madzik255......magad...........lublin..................l ubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×