Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Balbinko mam prożbe czy możesz mi wysłac na moją poczte zdjęcie Twojego brzuszka żebym go tez mogła posmerac.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już na nogach w wy nadal śpicie Wam to dobrze. po dzisiejszej nocy na bank nie bede w ciąży spałam sama:(. mój mąż przesiedział cała noc na rybach. zycze Wam dziewczynki miłego dnia i owocnego.... .:D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dzis miałam iść na grila do siostry takie spotkanie rodzinne i chyba nici z tego bo leje jak z cebra a rano obudzil mnie potężny grzmot no i tak sobie leje deszczyk a miała być ładna pogoda :(( Ide dalej robic te ściągi na egz . 3majcieSie 👄 :D http://www.youtube.com/watch?v=VKh1iWpmvc4&mode=related&search= :)) fajny link znalazłam oglądnijcie i posłuchajcie jak sie babci sypie z ust :D 🌼 http://www.suwaczek.pl/cache/b910dc9f0f.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ! Strasznie teskniłam za Wami i dlatego pisze .... Może już nie bede sie udzielała tak jak to robiłam do tej pory ale czasem się postaram .... narzazie próbuje nie myslec o ciązy i o reszicie i \"troche\" mi sie udaje choć nadal wiem że w srode to \"TEN\" dzień .... widze że wymieniacie się zdjęciami więc ja też chce !!!! Moj adres jest podany w tabelce ale napisze jeszcze raz lolau@gazeta.pl :p Czekam ... Balbinko ja też za toba teśknie ale naszczeście mam Cie na gg :D Przykro mi z powodu ząbka ale mam nadzieje że bedzie lepiej :D Zdjęcia super i brzuszek juz śliczny :D A .... propo zębów to prawda że w czasie ciązy i porodu strasznie psują sie zęby ? Gawit fajnie że zostaniesz :D Agatha nie rozumiem i dziwi mnie zachowanie twojej siostry bo jak ja bym wiedziała co zrobił ten \"lekarz\" mojej siostrze to nie poszła bym do niego nawet gdyby był ostatnim kołem ratunkowym !!! Malawronka też chciała bym mieć taka prace jak ty !!! Zlosna 78 witam u Nas choć wiem że Balbinka to już za mnie zrobiła :p Widze że bardzo dużo Cię łączy z Balbinką :p a dzieli tylko konkurencyjna praca hehe Madusia zdjecia śliczne :D Ładna miałaś suknie :p Śliczny kolor i modny w tym sezonie :D Pozdrawiam wszystkie laseczki które pominełam :p P.S. Co do Dagi to \"nic się jej nie chce\" :p hehe Wywróżyłam jej ciąze na maj a ona @ dostała :-( Trzymajcie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Siedzę właśnie na forum i co zobaczyłam?????chłopak założył nowy topik na temat tego że wpadł ze swoja dziewczyną i chcą usunąć ciążę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!napisałam im reprymendę ale juz nie zdążyłam wysłać bo zniknął razem z topikiem. Myślałam że wyjde z siebie. O rany co się dzieje na tym świecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allinka....
Dziewczyny mam do Was pytanie dotyczące bardzo delikatnej kwesti a mianowicie: poronilam w 11 tc kiedy mogę dostać pierwszy normalny okres? Jak to bylo u Was? Dodam, ze nie mialam czyszczenia, wszystko wylecialo samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allinka Bardzo Ci współczuję, z powodu utraty dzidzi, a jeśli chodzi o @ to ja dostałam dokładnie 4 tygodnie i 1 dzien po poronieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allina ja @ dostałam równo 28dni po łyżeczkowaniu a przed zajściem w ciąze miałam zawsze regularny @ co 28dni więc mysle że to żalezy od organizmu i od długości twoich cykli przed zajściem w ciaze ! Bardzo mi przykro z powodu twojej dzidzi .... Zostaniesz z nami ? Bedzie nam miło .... Agula2121 Ci przyszli i domyslam sie że niedoszli \"rodzice\" przekonają sie co zrobili dopiero jak bedzie \"po\" ... nie mam słów żeby nazwać to co teraz mysle ale jedno wiem na pewno te osoby są delikatnie mówąc potworami ! Wysłałam zdjecia tym których adresy były w tabeli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alinka ja @ dostalam równe 4 tygodnie po zabiegu ale tak jak Lola pisala ze to zalezy od organizmu kobiety ;) Udalo sie wyszlo słoneczko i pojechałam na grila do siosty bylo super 🌼 Jutro egzamin dziewczyny 3majcie kciuki za mnie 👄 Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj padam z nóg więc tylko na chwilkę ...Malawronka też miałam długi dzień w pracy całe 12 godzin więc dziś nie męczyłaś sie sama!!! agatha trzymam kciuki za jutro na pewno pójdzie Ci gładko!!!! Balbinko czytam czytam cały czas to moja pasja ,a ostatnio całkiem sporo ciekawych tytułów się pojawiło ,aktualnie poczytuję Batalistę a w kolejce czeka nowa ksiażka Bruczkowskiego Zagubieni w Tokio .Kocham moja pracę także dlatego ,że mam taki szeroki dostep do bezpłatnych ksiazek ,nigdy bym nie mogła pozwolic sobie na kupienie tego wszystkiego co przeczytałam w ciagu tych prawie trzech lat!!! Szkoda ,że mieszkasz trochę dalej ,bo bym Ci cos świeżego podesłała:((( Lola u dzięki za powitanie ,pojawiaj sie częściej ,bo w jednosci siła!!!! spokojnych snów i udanego jutra!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosna bede pisała ale napewno nie tak czestojak wcześniej ....... Dziewoje wyssłałam wam zdjecie i czekam na Wasze :D Miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane w piatek bylam u ginka bede dostawac raz w miesiacu zastrzyk na uregulowanie @ i niby maja pomoc w zajsciu w ciaze w srode zbadamy mojego meza jezeli jego wynki beda oki a ja w ciagu brania zastrzykow nie zajde w ciaze skieruja mnie na badania do Szczecina. czoraj bylismy na tancach bylo wesele nie umywalo sie do naszego troszke im rozkrecilam impreze nawet kaczuchy a jakims szwedem tanczylam.Przy okazji pomacalam brzusio pani mlodej(5 misiac ciazy)zeby sie zarazic moze cos z tego bedzie.Wybawilam sie na calego nozki dzis bola ale to taki fajny bol.Dzis idziemy do tesciow na obiad potem do mojej muski wiec zapowiada sie milutki dzien.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka bardzo dziekuje za zdjecia mam nadzieję że one coś pomogą dotykam Twojego brzuszka bardzo namietnie. dziewczynki słyszałam że im bardziej się chce to nie można zajść w ciąże mój maż wczoraj wymyślił że bedziemy się kochac z prezerwtywą która wcześnej przebijemy. zabawne ale może coś w tym jest. bedę musiala przynajmiej raz spróbować. wczoraj myślałm że dostalam @ :(a tak na prawde nie wiem co to było dzisiaj spokój. prawidłowo powimnam dostać za 5 dni pewnie przez nerwy. sama nie wiem. pozdrowienia dziewczynki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vania
ja tez straciłam dwie fasolki.jedna i druga ciaza obumarła w 7 tyg.martwie się bardzo,że już nigdy nie będe miec dzieci.Powiedzcie mi czy po 3 miesiączce od zabiegu starałydyście się na moim miejscu o nowa dzidzie?Dodam,ze podstawowe badania zrobiłam i wszystko wskazuje,ze jest ok.Tak bardzo pragne tego dziecka.Odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vania- jeżeli wszystkie badania wskazuja ze u ciebie jest ok to moze staraj sie o dzidzie zawsze jest do trzech razy sztuka ale jak trzeba to i nawet wiecej razy trzeba probowac Mnie pielęgniarka mówiła że po poronieniu moge sie starac jak skończa mi sie dwie mięsiączki (czyli 2miesiace) Dziewczyny ten egzamin był masakrą ale odjazd nawet ze ściągi nie dało sie odpisać bo pytania były z kosmosu ;) pewnie nie zdam :(( Balbinka -może spróbuj mi e-mailem przysłac ten ból ja sie juz z nim rozprawie 👄 Madusia -życze wam dobrych wyników i udanego starania sie o dzidziusia 🌼 Do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vania ja sądzę że juz możesz się starać o dziecko tylko pamiętaj o stalej opiece przez lekarza. bo o foliku na pewno nie musze Ci przypominac. przykro mi z tego co musiałaś przeżyć po stracie swojich maluszków. pozdrawiam i życze powodzenia Ewa. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nie sprawdziłam jeszcze poczty, więc nie wiem jakie zdjęcia do mnie dotarły :) Witam nowe osóbki!Współczuję bardzo! Ja po pierwszym zabiegu @ dostałam po 4 tygodniach,po drugim po 6. Vania jak widzisz ja też straciłam dwie ciążę i bardzo boję się następnej :( Jestem w trakcie badań i póki co wszystkie wychodzą dobrze. niech się przebada również Twój partner. A robiłaś badania na przeciwciała antyfosfolipidowe?One bardzo często odpowiadają za poronienia :( i warto je sprawdzić. Prywatnie komplet tych badań kosztuje jakieś 160 zł. Pozdrawiam :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia otrzymałam waszą fotke i rzeczywiscie jest super zwłaszcza w tej trawce tak jakbyscie tam mieli cos robic.... :D Śliczne zdjęcie 👄 Lola u- Hihi widze ze ci humorek dopisał to dobrze ;) fajne to zdjęcie ten czepek też taki cool Hihihi fajna jestes dziewuszka ❤️ 🌼 http://www.suwaczek.pl/cache/b910dc9f0f.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vania
Agatha 2007 i Malawronka! Dziewczyny dziękuje wam za wsparcie i otuche nadzieji.Co prawda nie robiłam genetyki,ale mam nadzieję,ze ta 3 ciąza zakończy sie dla mnie sukcesem.Sniło mi sie ,ze 3 dziecko urodze,ale to był tylko sen...Po ostatniej ciąży załamałam się ,pozostał po mnie wrak czlowieka.DZIECIATKO TO MOJE NAJWIĘKSZE MARZENIE!!!Ddziekuje i pozdrawiam Was Kochane dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola nic nie szkodzi tamto zdjęcie tez było fajne ale faktycznie przeszłas niesamowitą metamorfoze należało ci sie, ja tez lubie cos zmieniac aby sie lepiej poczuc Wyglądasz prześlicznie a i włoski takie jaśniejsze 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vania
gawit 27 Kochana dziękuje Ci za podpowiedz o badaniu na przeciwciała antyfosfolipidowe.Zrobie je natychmiast.Prosze Cię podpowiedz mi czy ma je tez zrobic moj mąż.Mnie początkowo podejrzewano o cytomegalie,bo wynik był dodatni 1,16,aeraz jest 0,901. To nie było powodem obumarcia moich ciąż.Toksoplasmozy też nie mam,żadnych stanów zapalnych,a dzieciątka w pierwszych tyg.ciąży mi obumierają.Dodam , że zmieniłam sobie ginekologa,bo po 2 ciąży obumarłej ja myślałam,ze już tego nie przeżyje ,a doktorka mi powiedziała ,ze mam chorą psyche.Dla niej to normalne,że ciążę się konczą poronieniami.Podpowiedz mi jeżeli możesz jakie zrobi sobie badania.Obawiam się lekarzy,boje się,ze może coś pominął,a jak będe wiedziala co należy zrobic to sobie sama zrobie.Tak czy inaczej do lekarza chodze prywatnie i za wszystkie badania płace-czym więcej tym lepiej.DZiękuje serdecznie-pozdrawiam i ZYCZE CI JAK NAJSZYBCIEJ MAŁEGO ZDROWEGO DZIDZIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vania maz musi zrobic badanie nasienia.Gawit w koncu wyslalam Ci foty sorka ze tyle to trwalo ale zabiegani jestesmy dzis rodzicow odwiedzilismy i na piwku bylismy fajowo bylo niestety jutro maz na kusr ja mam wolne i dobrze bo musze jakiejs kiecki na wesele poszukac chce cos lekkiego bo jak bede wywijac to znowu bedzie mi goraco a nie chce swojej slubnej bo mi gorset ruchy ogranicza i nie moge biodrami wywijac hihihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vania
Dziewczyny podpowiedzcie mi,czy stres,niepokoj wewnętrzny ma wpływ na dzieciątko.Ja kiedy bylam w ciąży poraz drugi żyłam ogromnym strachem,aby coś sie nie stalo,by nie umarło mi drugie jak pierwsze.Bałam się czy żyje,bałam się,że mi umrze i tak się niestety stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vania dziecko czuje Twoje Wszystkie emocje czy jesteś szczęśliwa czy właśnie płaczesz ale nie których emocji po prostu nie jesteś wstanie uniknąć dlatego nie sądze żeby to miało wpływ na to że straciłaś swojego maluch. Ja też tak jak ty straciłam dziecko ale ja sie nic nie zapartwialam byłam pewna że wszystko jest ok a tu nagle okazało sie że mojemu dziecku nie bije serduszko.nie obwiniaj się za to co się stało bo to jest najgorsza rzecz jaka można zrobić.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vania
Malawronka Dziękuje Ci za wsparcie.Ty dobrze wiesz co ja czuje,bo przeżyłaś tą tragedie.Zyczę Ci abyś się w najbliższym czasie doczekała nie jednej dzidzi a DWÓCH-chłopczyka i dziewczynki.Pozdrawiam Cię serdecznie i zyczę powodzenia.Będe Cię szukac na forum Twoim pseudonimem.Vania.A tak naprawde mam naimię Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewoje to zdjecie z czepkiem wysłał mók kochy m bo jak zwykle chciał zrobić mi na złośc ...... dziekuje za komplementy :D pozrdawim ede wieczorkiem to napisze wiecej P.S. Witam nową koleżanke - zastrzeż sobie nick i wskakuj do tableki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×