Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Balbinka ❤️ dziekuje za wyrozumiałosc dla mnie tez dzidzi jest wazne ale z drugiej str nie moge zrezygnowac ze studiow bo duzo juz za nie zaplaciłam a utrzymujemy sie tylko z mojej renty (600zł) a oboje studiujemy po to aby miec jakas prace bo w naszym okregu jest duze bezrobocie a jesli ja nie bede miec wykształcenia wraz z meżem to nie znajde pracy i nie bede miała odpowiednich warunkow dla dzidzia bo ja zreszta chce miec co najmniej trójke bobasków a to kosztuje Swoja droga mój mąż ukonczył narazie licencjat polonistyka i nigdzie go niechca dlatego jest w trakcie robienia mgr ale watpie ze i z tym wykształceniem go przyjmą bo wszystkie szkoły sa zapchane nauczycielami Ale nie myslce sobie ze jestem biedak bo i tak jakos sobie radze bo mam kochana rodzine (rodzenstwo,mama), ktora nas wspiera zwłaszcza ze jestem najmłodsza wsrod rodzenstwa wiec jestem ich "oczkiem" oni nadal maja mnie za dawna malutką Agatke ;) Hehe troche sie pozaliłam ale chyba cos mnie nabiera jakis dołeczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARGHI
Agatha masz racje zgadzam się w zupełności z Tobą.Ja też bym chciała aby mnie dupka bolała bo ból fizyczny nie jest niczym w porownaniu do bólu psychicznego.Zyłam nadzieją po pierwszym poronieniu ,ale po drugim to wpadłam w panike.Boje się,aby się nie okazało,ze nie będe już miec dzieci.Podczas2 ciąży byłam pod szcaególną kontrolą.Duphaston 2xdziennie i luteina dopochwowo 2x2dziennie.W7 tyg.już ginekolog mi powiedziała,że akcja serca dzidzi jest troszkę słaba.Dzidzia odpowiadała 5 tyg.ciąży, miało 6,2mm,a pęcherzyk 9tyg.To bylo wszystko tak nie proporcjonalne.Dostałam zastrzyki fraxiparine.Po 2 tyg. następne usg i okazało się,że że akcji serca nie ma,mninmum od 10 dni dzidzi nie żyje,bo go przybyło tylko 1mm.Czy to był felerny przypadek,czy po prostu jest coś ze mną nie ok i organizm mi zabija płód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi- to co napisałas jest naprawde okropnym przezyciem ja nie wiem jabym to przezyła bo u mnie jeszcze nie było słychac serduszka a lekarze do konca mnie okłamywali albo tez nie chcieli nic mowic a ja leżałam w szpitalu w niepewnosci no a potem po łyzeczkowaniu jak juz miałam wyniki lekarz powiedzial ze mi sie tylko okres spozniał pewnie myslał ze trafił na kolejna głupia, która nie wie co to ciąza. Ale nawet swojej sytuacji nie porownuje do twojej bo ty wiecej bólu przeszłas straciłas 2 aniołki i martwisz sie czy mozesz jeszcze miec dzieci a wiec nie martw sie kochana bo to nie jest wina twojego organizmu napewno jestes płodna bo inaczej lekarze pewnie by cie poinformowali o niepłodnosci wiec staraj sie dalej o kolejna didzie ja juz wkrotce tez sie bede starała narazie mam celibat po poronieniu. Marghi dla mnie pocieszeniem jest to ze nie ma co sie martwic jesli ci nic nie wychodzi bo są ludzie którzy staraja sie po 6lat a nawet wiecej wyobraz sobie co oni musza czuc i ile razy juz chcieli zrezygnowac wiec my nie musimy sie jeszcze martwic bo przeciętnie kazdej z nas minął rok odkąd sie stara a rok to naprawde niewiele moja siostra starała sie kilka lat o drugie dziecko (około 5-6 lat) na dzien dzisiejszy ma trójke dzieci zdrowych i pełnych energii wiec kochaniutka głowa do góry 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARGHI
Agatha jesteś w tabelce-straciłaś dzidzie 24.04,a ja 02.09.2006 i 22.05.07.Miesiąc nas dzieli.Ty jesteś w lepszym położeniu jak ja bo to jest Twoje pierwsze poronienie.Ja pierwsze poroniłam we Wloszech-tam też miałam zabieg.Wloscy lekarze tłumaczyli mi ,abym się nie zalamywala bo statystycznie 60% pierwszych ciąż kończy się poronieniem,a potem jest dobrze.Zylam tą nadzieją,ale terza po 2 obumarłej ciąży jest mi cholernie ciężko.Zasinami budze się z tymi samymi myślami-boje się,że moge nie miec juz nigdy dzieci.Z zajściem w ciąże dzięki Bogu nie miałam dotąd problemu-jak i z1 tak i z 2 zaszłam w ciągu 1,5 miesiąca.Co będzie teraz to nie wiem.Już się nie moge doczekac badań i ich wyników.Mam też nadzieję,że nie kłania mi się podłoże genetyczne.W mojej rodzinie,jak i w męża wszyscy mają dzieci,zdrowe dzieci-DLACZEGO JA AKURAT MAM BYC TYLKO KOZŁEM OFIARNYM?????????????? Odczekaj 3@ i staraj się o dzidzia-nie trac czasu.Dziękuje Ci bardzo,ze ze mną klikasz-Tak mi ciężko........ -zyczę Ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Umnie powoli leci, chociaż trochku mi się nudzi :( A co do domku to jest na wsi 35 km od Łodzi. Niedaleko Łowicza :) Tam wychowywał się mój tata i ja spędzałam wszystkie wakacje :) Mam tam mnóstwo ziomków, dużo rodziny i zawsze chciałam tam mieszkać, a więc chociaz jedno z moich marzeń się spełni:) Wieś nazywa się Domaniewice, nie wiem czy coś Wam to powie, pewnie nie, bo w sumie to taka zwykła wioska :) Mają kapliczkę z cudownym obrazem Matki Boskiej!Kiedy między mną i Pawłem było źle to tam modliłam się om to, aby nam się ułożyło, tam później ślubowaliśmy sobie (jeszcze przed ślubem) że zawsze będziemy razem i tam jakwrócę będę modliła się o swoje dzieciątko!!!!I za Was też się pomodlę!!! Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie wrócilam z pracy. i prawie od razu przyszlam do Was dziewuszki. jutro idę na 8 do przcy nie chce mi się moze któraś z Was pójdzie za mnie. mój mąż chyba jutro rano jedzie kupić nam nowe auto ale jeszcze to nie jest pewnie zobaczymy czy właścicielowi pasuje się spotkać jutro z nim. jak nie to pojedziemy razem w czwartek. mam nadzieję że nie bedzie mu pasowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi- rzeczywiście ja straciłam jak dotąd tylko jednego Aniołka ale niestety starałam sie o tego Aniołka pół roku i zaczęłam sie wraz z mężem zastanawiać czy ja wogole moge mieć dzieci wiec podjęłam leczenie bez badań lekarz przepisał mi duphaston2x1 przez 7 dni w miesiacu i metformax 2x1 oprocz tego jeszcze jeden lek ale nie pamietam nazwy i dopiero po 2 miesiacach zażywania tych leków zaszłam ale rezultat koncowy był taki jaki jest. Marghi nie bój sie i nie myśl o tym że mozesz juz nigdy nie miec dzieci bo to nie jest tak bedziesz miała dzieciaczki ale musisz przestać intensywnie o tym myślec a zobaczysz ze sie uda Kochaj sie z mężem dla przyjemności a nie z myślą o zapłodnieniu bo natura jest wredna i nie da ci dziecka Pozdrawiam i życze powodzenia 👄 Marghi zarejestruj sobie nick aby nikt sie pod ciebie nie podszył :) Mika23- ❤️ powodzenia i zdrówka ci życze, aby ci sie ułożyło po twojej myśli ;) Malawronka 🌼 ja pojde za ciebie jutro do pracy a ty sie za mnie pouczysz na egz ;) Balbinka ❤️ - zaskoczyła mnie twoja historia nie wiem jakbym ja to przezyła będąc na twoim miejscu zwłaszcza taki kryzys z mężem nie raz sie z nim kłuciłam i myślałam że to już koniec świata a tu widze że może być gorzej więc zaczne doceniac to co mam i jeszcze bardziej sie ciesze że w koncu po tylu latach udało ci sie osiągnąć to czego tak bardzo pragnęłaś należy ci sie to!!!!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawit 27 i jak tam dostalś @? ja jeszcze nie ale sądze ze dostane na dniach:( Agatha wiesz co kochanie jednak ja sama pójde do pracy bo jeszcze przeze mnie nie zaliczysz egzaminów. Balbinko jestes bardzo silną osobą nie zmieniaj tego ale mam nadzieję że los bedzie dla Ciebie już łaskawy.dziekuje za ❤️. dla wszystkich dziewczynek 😘. czy jest ktoś? czy nikogo nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do balbinki
ile miałas lat jak byłas w zwiazku malzenskim z pierwszym mezem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malawronka daj mi tylko namiary gdzie i jutro ide do pracy za Ciebie,będe pracowac na Twoje konto dopóki nie znajde sobie pracy.Dzisiaj podjelam decyzje,że nie ma sensu siedziec w domu.Nie pracuje już od września-od 1-wszego poronienia.Liczłam na nową ciąże,chciałam dbac o siebie-wszystko dla dziecka.....no ale chyba za duzo planowałam. KOCHANA BALBINKO nie znam Cię,ale z tego co piszesz jestem przekonana,że jesteś wspaniałą dziewczyną-masz bardzo dobre i czułe serce.Współczuje Ci bardzo po tym co przeszłaś,ja przy moim charakterze to nie wiem czy bym sobie poradziła z tym co borykałaś się Ty.Mama mi cały czas powtarza,że karta życiowa się odwraca,że nie może byc zawsze tak samo.Mam nadzieję,że może i kiedyś mi się odwróci..........Dziękuje Ci i wszystkim dziewczyna,że mnie trzymacie na duchu.Balbinko sorry,że tak sobie pozwole napisac,ale myśle,ze teraz podczas ciąży uzywasz kremow,albo oliwy z migdałów głownie na brzuszek piersi i uda.We Włoszech mówił mi doktor,że olej z migdałów jest idealny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko jak się ma dziurka po ząbku?myślę,że jest lepiej. Zyczę Ci dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margi pracuje w kwiaciarni jutro o 8 godzinie zaczynasz przyjdzie Pani S. odebrać bukiet dla burmiszcza jak jej się nie spodoba ten co ja zrobilam to zrobisz jej nowy. ale tak poważnie mówiąc naprawde przyjdzie bardzo nie lubie tej klijętki jest bardzo wymagająca. mam nadzieje że bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko staram się nie mysleć o tej głupiej babie ale wiem sama że i tak pewnie bedzie coś nie tak . jak nie ona to jakiś inny klijet bedzie marudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko nie che przechodzic ci przez rozum,ale ja to slyszalam nie tylko z ust lekarza we Wloszech,ale także kilku osob,że oliwka z Johnson\'s używana na dłuższą mete WYSUSZA skórę.Gdybyś mieszkała bliżej mnie dałabym Ci wypróbowac oliwke z migdałów-przywiozlam sobie ją z Wloch.W Polsce myśle,że może wJakimś sklepie zielarskim albo w aptece będzie dostępna.Kosztuje grosze-chyba 3 euro placiłam. malawronka a więc jesteśmy umówione -jutro ide za Ciebie do pracy-bukiet kobitce wcisne-mam wprawe ,bo przez 5 lat przed wyjazdem do Wloch pracowałam w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i ja tak myśle że złe zawsze sie obroci w dobre Ja juz miałam tak kilka razy że cos co mi nie wychodziło obróciło sie jeszce lepiej oczywiscie na dobre Dobranoc dziewuchy i nie zmartwiac sie tylko łebki do góry jutro lepsze słoneczko dla nas zaświeci Pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat bambino nie wiem nic-zapytaj o tą z migdałow o ile jesteś zainteresowana.jeżeli jej nie ma w Polsce/sama sprawdze z czystej ciekawości/ to moge się zTobą podzielic-mam2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh @\\jeszcze nie dostałam, ale spodziewałam się tego :) Po pierwszym zabiegu cykle mi się wydłuzyły, więc teraz nie sądzę, żeby się skróciły. Albo będą takie samy czyli 30 dniowe, albo jeszcze dłuższe :) Buziolki i jeszcze raz dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha -ja się łudze i żyje nadzieją,że może faktycznie to zlo, krzyże które ostatnio na mnie spadały przemienią się teraz w dobro.Od pewnego czsu to sorry za wyrazenie ,ale się wali na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko zapytaj o oliwe z migdalow.Byłoby idealne jeżeli znalazłabyś oliwe z migdalow tłoczoną na zimno.Ty jesteś z katowic jak dobrze doczytalam to powinnaś gdzieś u was kupic.Jeżeli nie znajdziesz-podasz mi adres i ja Ci wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko nie byłam zainteresowana czy jest oliwka z migdalów w Polsce,bo ja sobie ją przywiozłam,ale teraz weszlam na google i znalazłam oliwke z oliwką z migdałów-wejdz to sobie o niej poczytasz.gdybyś znalazła z samych migdałówbez innych domieszek to by było fantastycznie.Nie chciej mnie zle zrozumiec,że tak nawijam,ale slyszałam że jest super,że skóra łatwiej wraca do normalności po ciąży,jest bardziej elastyczna i dobrze nawilżona.Nie miałam szczęścia sprwadzic tego na sobie. Zyczę Ci Kolorowych snów-dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci moge wysłac JEŻELI NIE KUPISZ U NAS,ale czasem to różnie w życiu bywa-może masz kogoś ze znaomych we Włoszech to by Ci mogł przywies .Po Włosku nazywa się OLIO VEGETALE PURO DI MANDORLE DOLCI SPREMUTE A FREDDO /tz.olej naturalny z migdałów słodkich tłoczony na zimno/ kosztuje grosze-kupiłam go w sklepie zielarskim.ZIELARSKI po Włosku to ERBORISTERIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. Agatha tak jak pisałaś wczoraj o słoneczko to ja już mam za swojim oknem dziękuję za nie. Mąż nie pojechał zobaczyć tego auta jeśli nadal bedzie aktualne to pojedziemy jutro razem ja jutro mam wolne on pracuje ale dopiero na 16 godzine idzię. Gawit ja też jeszcze nie ale jestem pewna że w tym miesiacu to nie uniknione. Marrgi mam nadzieje że nie śpisz bo zaśpisz mi jeszcze do pracy pierwszy dzień . 😘 dla Was dziewczynki na początek dnia. mam nadzieje że tak jak ja równierz od Agathi dostałyście po słoneczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim 🌼 U mnie słoneczko dzisiaj już od rana świeci, piękna pogoda ale ja nie mam humoru - dzisiaj jest 3 miesiąc jak straciłam dzidzię :-( ale wreszcie może jakieś staranka rozpoczniemy :-) wiem to na 100% że kolejna ciąża pomoże mi psychicznie stanąć na nogi, po prostu już bardzo kocham następną dzidzie chociaż jeszcze jej nie ma, przecież już wiem jak to jest kochać własne dziecko nawet te nienarodzone ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka jak to fajnie jest iść do pracy...w domu to można skapcieć. Agula A Ty nie trać czasu tylko bierz się do roboty.....szkoda tracić czasu.Ja po l-wszym poronieniu czekałam 6 miesięcy,ale to strata czasu!!! Ty jesteś w dobrym położeniu ,bo masz jedno poronienie za sobą.Ja jeżeli mi na to wyniki badań pozwolą to będe się starać o 3 dzidzi od września.Dodam,że dobrze myślisz ,że 2ciąża postawi Cię na nogi-Przeżywałam to samo.Wiadomosc,ze jestem w ciazy ponownie była dla mnie radośćią nie do opisania.Czułam się zupełnie inna,dostałam jakiegoś przypływu energii ,pogody duchaitd....było to coś pięknego,ale w moim przypadku trwało ......... Nie każdemu psu BUREK!!!! Tobie się uda napewno i radość bdzie Ci towarzyszyc przez 9 miesięcyi,i oczywiśćie zajdziesz w ciążę szybko.Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny A ja wstałam jakieś pół godziny temu :D i to dlatego że mój mąż zadzwonił żeby mnie obudzic. I rzeczywiście sprawdziło sie tak jak mowiam że słoneczko dla nas zaświeci Malawronce i Aguli też zaświeciło jednak odrazu lepiej człowiekowi przy takiej pogodzie. A mnie znowu pęcherz piecze i chce sie sikac a nie sikam- cudowne uczucie ;) Po niedzieli ide do lekarza niech cos z tym zrobi bo ja tez sie musze brac za poczęcie dzidziusia 👄 Agula nie martw sie ze dzis mija 3 miesiace mi wczoraj minęło 6 tyg więc sama widzisz że nie tylko ty to przezyważ ale mysle że nie ma co sobie liczyc straty tylko liczyc dni płodne i działać ❤️ Marghi to ja sobie juz na zaś taką oliwke sprawie bo moja mam jest we Włoszech teraz to może mi kupi 👄 Balbinka robią ci sie już rozstępy na brzusiu? Pytam z ciekawości ❤️ Ok spadam dziewuchy do nauki ale bede zaglądała tutaj bo mam kompa właczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze Wam dziewszyny,że po 3 miesiącach możecie się starać spokojnie o dzidziusie,a ja? to wszystko będzie zależało jak mi będą wychodziły badania,czy wogóle mi znajdą powód ,że zarodek mi zamierał.Czasem nachodzą mnie myśli,że zaryzykuje i bez badań zaczne się starać,że możę 3 będzie bez komplikacji,ale jeżeli jest faktycznie powód to i 3 skończy się jak poprzednie./.Ani tak ,ani tak.............. Agatha odnośnie oliwki to przekaż mamie aby Ci kupiła naturalną oliwke z migdałów bez domieszek czegoś tam.Niech pyta dokładnie o tą jak napisałam po Włosku Balbince,i nie w supermercato tylko w sklepie zielarskim ERBORISTERIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko widziałam tą oliwke-jest na niej namalowany tygrysek.Czytałamjej skład-możesz wypróbowac -jest nie droga-wg.mnie NAPEWNO będzie lepsza od bambino.Zapytaj w zielarskimo naturalną bez domieszek. Smaruj brzuszek czym masz obecnie,abyś miała skórke elastyczną,bo szkoda aby Ci się porobiły rozstępy.Jeżeli można im zapobiec to po co się zaniedbywać. ZYCZĘ CI POWODZENIA DZISIAJ U GIN.I ŁEZ RADOŚĆI I SZCZĘŚCIA PO USG.URODZISZ CHŁOPCZYKA 4-ro KILOWEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha stany zapalne to droga do poronienia.Mi robiono crp czy przypadkiem nie mam jakiegoś stanu zapalnego jak serduszko dzidzi biło słado,zrobiono mi je ponownie w dniu łyżeczkowania.Nie bagatelizuj tego! z pęcherzem nie ma żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi- tak wiem aby nie bagatelizowac tego tzn teraz juz wiem bo dziewczyny z tego forum mi o tym napisały ale wczesniej nie wiedziałam ze to moze byc tak wazne dla ciąży. W koncu człowiek zaczyna sie czym interesowac juz po fakcie a tak szczerze to zanim planowałam ciąże zaczełam na internecie duzo czytac o niej i wydawało mi sie ze juz wiem wszystko o zdrowiu i chorobach kobiety w ciąży a tu okazało sie ze jeszcze musze dużo \"chleba zjeść\", bo moja i zapewne was wszystkich wiedza jest bardzo mała Dlatego jest takie forum gdzie mozna sie czegos owiedziec i podzielic doświadczeniami Ciesze sie ze tutaj jestescie wszyskie 👄 Balbinka daj znac jak wrocisz z USG i ewentualnie fotke dzidzi jak bedziesz miała-powodzonka i miłych wrazen 🌼 Hihi a ja mam zaje...ste rozstepy i widoczne na nogach ale przez to że przytyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×