Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Eh kobitki jak ja zazdroszcze Wam tej ładnej pogody! U mnie ciągle pada i pada i pada :(i cholernie zimno :( W domu od czasu do czasu włłączamy ogrzewanie bo inaczej nie dałoby się wytrzymać :( A ja przespałam \"m jak masakra\" :D jak to mawia mój mąż :D.Muszę jutropowtórkę obejrzeć :) Za to obejrzałam Szymka, teraz szykuje się lulu, także dobranoc moje drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gawit ja juz dawno nie oglągam ciągiem tzn codziennie \"m jak miłość\" bo wystarczy oglądnąć co 50 odcinek i tak wszystko wiadomo- \"m jak miłośc\" i \"klan\" i wszystkie polskie telenowele i seriale to tasiemce tak jak \"moda na sukces\" ...... A mnie dziś brzuch pobolewa i tempka 36,7 więc @ przyjdzie :-( wreszcie :D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha2007
Witam ponownie wszystkie kochane laski :* Bardzo przepraszam że dopiero teraz odpisuje ale naprawde nie miałam kiedy zasiąść do komputera mam duzo nauki teraz- sesja i te sprawy. Dziękuje za to że zainteresowałyscie sie moją sprawa, jestescie bardzo kochane i życzliwe. Prosiłyscie o wyniki ze szpitala wiec ponizej je napisze. Ja ich nie rozumiem bo dla mnie to czarna magia co tam pisze wiec prosze o rozszyfrowanie tego- WYPIS ZE SZPITALA: Rozpoznanie: Susp.gravid. recens.Susp. residua post abortum: -Badanie ogólne moczu(profil) C-O, B-O osad: nabłonki płaskie nieliczne, leukocyty poj , erytrocyty 0-2 wpw, fosforany bezpostaciowe liczne, bakterie liczne. -Gonadotropina kosmówkowa, podjednostka b (b-HCG) HCG 289 mlU/ml -Gonadotropina kosmówkowa, podjednostka b (b-HCG) 54.99 miU/ml -Morfologia krwi 8-parametrowa WBC-12,3 G/l RBC-4,80 T/l HGB-8,8 mmol/l HCT-39,9% MCV83,1-f/L PLT-265G/l -Wirusologia HBS Ag-ujemny Dziewczyny przepisałam to tak jak pisało na kartce dokładnie ale mam jeszcze jeden wynik badan z tego co mi wyciągli z brzuszka przy łyżeczkowaniu zbadali te resztki oto on: WYSKROBINY Z JAMY MACICY: -Fragmenty błony śluzowej trzonu macicy o gruczołach słabo rozrośniętych bez cech sekrecji, strzępki mięśniówki gładkiej, fragmenty błony śluzowej kanału szyjki macicy ogniskowo z obrazem metaplazji płasko-nabłonkowej, złuszczone nabłonki płaskie oraz treść śluzowo-krwista. Kochane jeżeli znacie sie na tym co napisałam to przetłumaczcie mi to na nasz piękny język polski bo ja naprawde nic nie rozumiem z tego co tam pisze. I jeszcze raz dziękuje za życzliwość. Pozdrawiam i całuje wszystkie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane!!! ależ mnie dzis cholera trafiła! rozmawiałam z kolezanką, jest niania tak jak ja i poznałysmy sie na osiedlu gdzie obydwie pracowałyśmy. wiadomo ze w kupie weselej, wiec skrzyknęłyśmy jeszcze 2 inne nianie i razem sobie urządzałyśmy spacerki z dzieciakami. i jak to bywa, kazda mówiła co robi w domu i ile zarabia. okazało się ze jedna z nas ma beznadziejną sytuacje, bo: oprócz opieki nad dzieckiem zajmuje się całym domem- pranie, sprzątanie, gotowanie dla całej rodziny, prasowanie itp. a dodatkowo generalne porzadki przed swietami, za które nie dostawała zadnych pieniędzy. my za opiekę nad dzieckiem dostawałyśmy srednio 7-8 zł/h, bez dodatkowych obowiązków, a ona za wszystko miała 5 zł... i jeszcze się na nia darli i odcinalikaskę za najdrobniejsze spoznienie. pracowała tam 10 h dziennie, a sam dojazd do pracy zajmował jej 2 h w jedna strone. jednogłosnie jej poradziłyśmy czym redzej zmienic prace. i tak zrobiła. uprzedziła rodziców miesiac wczesniej ze odchodzi, pracowała do konca kwietnia a wczoraj, po długich prośbach z jej strony dostała pseudo-wypłatę za kwiecien. CAŁE 65,50zł!!!! az sie we mnie krew zagotowała. a dodam ze jak juz rodzice wiedzieli ze odchodzi to kilkanascie dni pracowała po 12 h, i 2 czy 3 razy kazali jej zostać na noc i pilnowac dziecka w nocy. i zapłacili jej za miesiąc 65 zł. to wyszło jakieś niecałe 30 gr za godz. przepraszam ze tak sie rozpisałam ale wsciekła jestem. zastanawiam się czy nie puścić tej historii po osiedlu- wszyscy się tam znaja i babka bedzie miała niezły wstyd, moze własnie takiego doswiadczenia jej potrzeba zeby w koncu przestała podle traktować ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika witamy u nas ....... czego taka zdziwiona na widok Balbinki i Gawit ? :p Minimonia to co napisałaś to czyste chamstwo- tak powiem co nie chce się tu brzydko wyrażać ....... ale jak juz wiemy są ludzie i parapety a ci \"pseudo pracodawcy\" to nie obvrażając parapetów to poprostu parapety !!!! Ale namotałam nie :p ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Minimonia - uważam, że powinnaś puścić wieści w obieg. Takim ludziom to tylko na opinii zależy. A jeśli jej nieoddadzą kasiory to przynajmniej smrodku narobisz i bedą mieli problemy ze znalezieniem nowej \"wyrobnicy\". Przykro mi z jej powodu. Aghata - znieznam się za dobrze na wynikach ale leukocyty w moczu świadczą o jakimś stanie zapalnym. Masz jeszcze bakterie więc radzę Ci zrobić posiew. Mogły być przyczyną tego co cię spotkało. Mika - witaj z nami :D Loluńka - niemartw się, będzie dobrze Gawit - u mnie od 2 dni temperatura powyżej 30 stopni. Normalnie niema czym oddychać, że o pracy niewspomnę. Normalnie tęsknię za deszczem i chłodkiem... Tak nielubę upałów... Pozdrawiam resztę babeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No chyba nareszcie to słoneczko przysłałyście do mnie, bo dziś była śliczna pogoda :) minimonia ja tam rozpowiedziałabym o takiej rodzince wszędzie gdzie się tylko da!!!Wstrętne skurwysyny!!!A rząd się dziwi, zem coraz więcej ludzi wyjeżdża za granicę za chlebem. Mika a pewnie,że ja tutaj :)Polubiłam lolę, a że ona odeszła z \"naszego\" topiku to ja ją odnalazłam i tak sobie śledzę jej losy :) No i Daga tez zninęła z \"naszego\" topiku, a jest tutaj to sobie mogę poczytać co tam u niej :) Agatha mi lekarz powiedział, że bakterie w moczu mogą być przyczyną poronienia :( też muszę to przebadać, bo bardzo często chodzę do ubikacjin i czasami piecze mnie przy oddawaniu moczu :( Ściskam mocno :) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .... Balbinka ja swojej mamie jakieś srebro chyba kupie .... chodzi mi o branzoletke i naszyjnik ale jeszcze nad tym myśle :D Pozdrawiam Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka my mamy oryginalny prezent dla mamusiek slub:D:D:D ale na slubie arek powie im wierszyk i wreczymy im kwiatki z ladnynmi kartkami z zyczeniami.,A moje kochanie ma dzis urodzinki 35 lat konczy.Kurcze mi sie chyba @ zbliza bo mnie wypryszczylo na szczescie nie na odkrytych czesciach ciala hihihihihih.Zycze wszystkim milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu ślub już za pasem. Pewno sie denerwujesz? Trzymam kciuki za Was żeby wszystko było piękne w tym jedynym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wysłałam mamie kartkę i pieniążki, bo wiem, że upatrzyła sobie jakąs fajną torbę to niech sobie kupi :) Gdybym była w Polsce to sama bym jej kupiła, a tak mogłam wysłac tylko pieniążki :( Madusiu złóż Arkowi życzenia :) A Ty jak się czujesz przed swoim wielkim dniem???Kurde ależ masz fajnie :) lola kurde jak Ty wcześnie wstajesz??Masz taka pracę czy jak? Balbinko jak cos kupisz to się pochwal :) Uciekam robić obiadek :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na dzien matki wręczyłam jej talon na jedną wizytę u kosmetyczki, pełny zabieg na twarz- masaż,maseczka,oczyszczanie itp. była bardzo zadowolona, zrewanzowała się takim samym prezentem na moje urodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj Dziewoje nie mam takiej pracy tylko poprostu tak się budze raniutko i juz nie moge zasnąć :D Nareszcie mam @ i szukam tabeli bo nam zgineła .. STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od.....miejscowość lola u..........28-31.........19.06...........wrzesień \'06......ok. Rzeszowa Madusia_3.....34............01.06..........marzec 07........ Świnoujście Daga_p_11...27- 31............?............ marzec07........ Częstochowa Ew............ok.30..............?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06..................?... ..........warszawa MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc lola u...................18.04.2006.............11/12 tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy......t. porodu.......dł. starania ..... miejscowosć Balbinka........16tc..........20.10.2007.......dluugo... ...Katowice,Ruda Śl. Frania...........11tc...........30.11.2007.... ..cykl.......Oosterhout Kalinka1985....12...............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ..............nr. gg lola u ..........Jolanta......... 20.12 ...... lolau@gazeta.pl. .....9734313 Balbinka-2......Ania...........23.10. 79....balbinka2@tlen.p< /a> l....7456466 nueva .........Violka ............1976 ......violek5@o2.pl .........8554249 Madusia3......Magda..........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985....Karolina.....30.09.19 85....karolinakrawcyzk@interia.pl........8689089

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zar5az Arkowi zloze zyczenia co do slubu to jakbysmy rodzicow od siebie odseparowali bylby luz a tak nas do szewskiej pasji doprowadzaja najpierw moja mama mnie do lez doprowdzila bo stwierdzila ze za gruba jestem potem arka rodzice nas wkur.........bo goscie sie obraza ze beda musieli czekac przed kanjapa jak my bedziemy na godzinnym plenerze Arek chodzi i caly czas mowi kurwa a ja sie gotuje z nerwow.Zyczenia arkowi juz zlozylam mam Wam napisac ze bardzo dziekuje i Was bardzo lubi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. U nas na Dzień Matki zawsze pefrumy dla teściowej i biżuteria dla mojej mamy. W tym roku jednak postanowiliśmy coś zmienić i tesciowa dostanie broszkę z granatami. Wiem, że nieposiada więc mam nadzieję iż się ucieszy. A co do mamy to jeszcze mamy czas. Przyjedzie dopiero pod koniec lipca. Pewnie też małe co nie co z biżuterii pójdzie bo kocha błyskotki ;)) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane.Balbinak wiem ze rodzice tak maja Arek sie wczoraj tak wkurzyl ze nawrzeszczal na matke ze to nasz slub a nie ich.Ale chyba juz im byla potrzebna lekka zjebka.Zadzwonilismy potem do jego siostry i rozladowala sytuacje.wiec dzis oprucze tego ze nie wyspana jestem to wrzucilam luz i z usmiechem na buzi pisze dobrze ze mnie nie wiedzicie bo byscie pouciekaly mokra glowa oczka podpuchniete od snu hihihihiih.a dziecie dzis grzeczne i usmiechniete wypychal matke do pracy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Nie wiem nawet co napisać, serce zaraz mi pęknie 😭 . to może zacznę od początku: przed ciążą pracowałam opiekując sie dzieckiem i to robię do tej pory, pogodziłam się ze strata swojego maluszka i praktycznie musiałam się oswoić z tym dzieckiem (dziewczynka teraz ma prawie 2 latka) od nowa bo miałam wrażenie ze ją widzę pierwszy raz, ale jakoś dałam radę. Teraz dowiedziałam się że mama tej dziewczynki jest w 14 tygodniu ciąży!!!!!!! Widziałam że ma taki inny brzuch, podejrzewałam, ale bałam się nawet tak myśleć, że jest w ciąży.O rany drugi raz to przechodzić tylko teraz będzie gorzej bo widzę ją codziennie i będę widzieć jak jej brzuszek rośnie i jak się cieszy ze swojego maleństwa. Dlaczego???? Nie wiem czy starczy mi sił :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula2121 jestesmy silne starczy ci sil.Ja jak poszlam pierwszy raz na swietlice po stracie i przytulila sie 4 letnia Klaudusia do mnie to wylam jak wnuczka dyrekcji powiedziala do mnie mamo bo tak zawsze mowi to mnie szlak trafil bo przeciez tylko Michalek tak moze ale go nie ma.Ale dalam rade Gabryska dalej mowi mamo dzieciaczki sie tula jak je odwiedzam i jest oki.Potem byla poltoraroczna Agatka ktora pokochalam ale musialam zmienic prace bo niestety mamuska mi ciagle wolne dawala a no to nie bylo mnie stac teraz jest 4 letni jakub i tez jest oki chociaz nie powiem jak widze co 2 kobiete na ulicy w ciazy to im troszke zazdroszcze ale tak pozytywnie ciesze sie ze maja dzidzie w brzuszku ale ja tez juz chce .Kochanie bedzie dobrze musi byc z czasem jest coraz lzej chciaz ja mam teraz ciezki czas bo za miesiac rocznica nawet wolne wzielam na ten dzien zeby pojechac do malego na grob(ja mieszkam w Swinoujsciu maly jest pochowany w Szczecinie z moimi dziadkami to 100 kilometrow od nas). Wiec glowa do gory i usmiechnij sie do nas:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha2007
Wielkie dzięki kochane dziewczątka za rade Nie wiedziałam ze mam jakies bakterie w moczu ale to by sie zgadzało bo często łapie zupełnie bez powodu zapalenie i tez mnie boli i piecze przy sikaniu itd wiecie jak to jest. Nikt mi nie powiedział w szpitalu o tym abym leczyła te bakterie wiec nie miałam zielonego pojęcia że moje żelazo jest za niskie i że mam bakterie w moczu a nawet mnie skłamali że nie byłam w ciąży lecz okres mi sie spóźniał (śmieszni są ci lekarze). Napewno pójdę do lekarza z tym i zrobie dodatkowe badania zanim zajdę w ciąże. Drugi raz nie popełnie tego błędu. Jeszcze raz wam ślicznie dziękuje i przesyłam ogromniaste buziaki!!!! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejeczka! Eh u mnie ok, tylko strasznie zmęczona jestem :( Ale zmienili mi zmianę i będę pracowała od 8.00 do 16.30 . NAreszcie będę wstawała o przyzwoitej porze, a nie w środku nocy :) Ściskam mocno :) Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula, jesteśmy w podobnej sytuacji, ja również opiekuję sie dzieckiem, a jej mama co prawda nie jest w ciąży, ale spodziewam sie ze niedługo będzie. strasznie ciężko było mi znów zacząc pracę po poronieniu, na szczęsie miałam ogromne wsparcie w moich szefach, okazali się naprawdę super ludzmi. myslalam na poczatku ze widok dziecka które sie do mnie przytula będzie nie do zniesienia, ale jakos poszło. nie powiem, było ciężko, zwłaszcza ze nauczyłam wczesniej moja małą zeby uwazała na brzuszek cioci, bo tam jest dzidzia( mała często skakała sobie po mnie w zabawie), i nawet jak juz mojej dzidzi w brzuszku nie było to ona dalej to pamiętała...ale jakoś sie ułozyło wszystko. nie mam swojego dziecka, ale mam chociaz namiastke tego, mogę do woli przytulać i całować inne dziecko, które też mnie kocha. a ze nie jest moje? trudno, na razie mam gdzie przelać część uczuć macierzyńskich, a swoje i tak będę miała :) i to mam nadzieję ze juz niedługo. agulka, to ze teraz nie wyobrazasz sobie jak wytrzymasz ciazę swojej szefowej to normalne... ja za kazdym razem jak mam się spotkać z cieżarną kuzynką czy przyjaciółką przezywam to samo. najgorsze są pierwsze chwile, pozniej oswoisz się z tym i juz nie będzie tak ciężko. zobaczysz ze za kilka dni sama zaczniesz się interesowac rosnącym brzuszkiem, zaczniecie sobie rozmawiać i wszystko będzie ok. głowa do góry,sił ci na pewno wystarczy, to tylko kilka dni...pozniej juz z górki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Balbinko.Melduję sie. Ale widzę że ty też niezameldowałaś sie tutaj. Tam tylko chciałam się dowiedzieć o ten kalkulator na obliczanie owulacji. Ale czytam też ich, bo dużo piszą. Ja też jak sie dowiaduję że ktoś znajomy itp. będzie mieć dziecko to zaraz wpadam w rozpacz, a jak juz widzę kogoś z brzuchem, to również mnie to boli. I chyba nigdy do tego nieprzywyknę, dopuki sama takiego mieć będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 Dziękuję wszystkim dziewczyną za słowa wsparcia, jakoś daje (narazie) radę. Kochane jesteście ❤️ U mnie gorąco że sie nie da wytrzymać ufff, ale spacerki z Tosią są super, już się opaliłam. Tośka z resztą też, taki mały murzynek. Balbinka-2 Balbinka jak masz nowe zdjęcia USG maluszka to pokaż 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od.....miejscowość Madusia_3.....34............01.06..........marzec 07........ Świnoujście Daga_p_11...27- 31............?............ marzec07........ Częstochowa Ew............ok.30..............?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06..................?... ..........warszawa MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy......t. porodu.......dł. starania ..... miejscowosć Balbinka........16tc..........20.10.2007.......dluugo... ...Katowice,Ruda Śl. Frania...........11tc...........30.11.2007.... ..cykl.......Oosterhout Kalinka1985....12...............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ..............nr. gg Balbinka-2......Ania...........23.10. 79....balbinka2@tlen.p< /a>< /a> l....7456466 nueva .........Violka ............1976 ......violek5@o2.pl .........8554249 Madusia3......Magda..........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985....Karolina.....30.09.19 85....karoli nakrawcyzk@interia.pl........8689089

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu życzę ci wszystkiego najlepszego z okazji jutrzejszego dnia ślubu. Aby ten dzień był dla Ciebie wyjątkowy, by został Ci w sercu na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha2007
Balbinka 2 pewnie że tutaj bede zaglądała nie zostawiam was tak od sie hihi Porobie badania (porozmawiam, z lekarzem rodzinnym on jest jednak najlepszy w leczeniu) ale dopiero po egzaminach a poźniej bede sie starać o dzidzie i mam zamiar was informowac co i jak na bierząco A tym czasem pozdrawiam i do usłyszenia Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane malduje ze narazie pogoda ladna noc przespalam padlam o 22 wiec obwodek pod oczami nie mam.Na 8 lece do fyzjera nie powiem troszke sie denerwuje ale musi byc dobrze.Do jutra zdam Wam relacje z imprezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki 😍😍😍😍😍 Musiałam przemyśleć parę spraw więc troche mnie nie było ale teraz jestem, bo jesteście dla mnie ważne 😍😍😍 Lola🌻 wskakuj do tabelki. I to już! 😍 Daga🌻 mam nadzieję, że Jakoś się trzymasz po tragedii swojej kuzynki i wierzę, że jesteś dla niej wielkim wsparciem. Co u niej? Mam nadzieję, że nie zrezygnuje z pragnienia macierzyństwa i będzie jeszcze szczęśliwą mamusią. Dużo o Was myślę, choć mało o tym piszę bo jest mi smutno. Mika🌻 miło, że do nas dołączyłaś. Kalinka🌻 gratuluję zdrowej dzidzi i życzę Tobie i dzidzi dużo zdrówka przy wyśmienitej kondycji :) Balbinka😍 dzięki😍 Mam nadzieję, że stan ciąży Ci służy i, że niedyspozycja Ci już mnięła. Gawit😍 Minimonia😍 Dużo słyszałam o wykorzystywaniu pracowników przez pracodawców, ale to co opisałaś przeszło moje najśmielsze wyobrażenia!!! I podobnie jak dziewczyny uważam, że prawda o tych ludziach nie powinna byc ukrywana. Też bymim wyrobiła odpowiednią \"renomę\". I mam nadzieję, że przygotowujesz się do staranek dbając należycie o siebie i męża :D Ew😍 Madusia😍 Dziś Wasz Wielki Dzień! Dziś najważniejsze będzie dla Was najprostsze słowo w języku - TAK Dziś nie będzie Ci niczego brak Dziś zobaczysz jak wielką wartość dla Niego masz Dziś dasz Mu wszystko - duszę, serce, ciało i twarz I dziś On odda się Tobie to wszystko, co pragniesz przyjąć I nigdy już nie będziesz miała wątpliwości Co znaczy słowo MIŁOŚĆ Na nowej drodze życia życzę Wam usłanych różami kroków Życzę Wam odwagi gdy przyjdzie Wam walczyć Życzę Wam mądrości, gdy życie od Was jej zażąda Życzę Wam zaufania, jeśli nadejdą wątpliwości Życzę Wam KOCHANIA, a wtedy szczęście na zawsze w Waszym wspólnym domu zagości.😍😍😍😍😍 Agula😍 Agatha😍 mam nadzieję, że wracasz do siebie i czujesz się już dobrze. Odnośnie wyników, to dużo już Ci powiedziała Mika i miała rację. Ja tylko dopowiem, że HGB 8,8 to dość duża niedokrwistość (anemia). Jeżeli wynosi ona poniżej 10 to zwykle leczy się ją intensywnie i nie rzadko w warunkach szpitalnych. Więc w tym punkcie to posłuchaj Miki i mnie i idź do lekarza rodzinnego i to szybo i zajmij sie tym brakiem żelaza. A jeśli chodzi o pytanie czy byłaśw ciąży czy nie byłaś .... no cóż. Trudna sprawa. Z Twojego pierwszego opisu jasno wynika, że jednak byłaś w ciąży. I to potwierdzone jest w dużej mierze w karcie wypisu. Rozpoznanie oznacza: Podejrzenie ciąży wczesnej. Podejrzenie resztek po poronieniu. Susp. - podejrzenie. Wyniki hcg: 289 mlU/ml jest właściwe dla 4 - 5 tyg. ciąży. Kolejny wynik 54,99 mlU/ml MOŻE OZNACZAĆ, że była ciąża i umarła. Dokładając do tego fakt, iż wcześniej była ciąża widoczna na usg - wyniki hcg ją potwierdzają. Co do \"braku fasolki\" - wczesna ciąża może byc poroniona samoistnie. A jeśli chodzi o wynik histopatologii, to nie potrafię go w pełni zinterpretować. Jednak według mnie widać w nim niedokrwistość (tak przy okazji). Jednak nie potrafię Ci odpowiedzieć na pytanie, czy winik histopatologiczny potwierdza czy zaprzecza ciąży. Myślę, że powinnaś wybrać się do porządnego, ludzkiego lekarza. W Warszawie znam takich dwóch i w kielcach jednego. Jeśli do któregoś z tych miast jest Ci blisko to mogę Ci podac namiary na gg. Dla wszystkich kochanych babeczek 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 I dla wszystkich tych, które po swojej stracie walczą ze sobą widząc radość innej ciężarnej kobiety lub młodej matki. 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu mam nadzieję, że dobrze się bawisz i wszystko poszło po Waszej myśli :) :) :) Ściskam Was wszystkie mocno 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×