Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

Ciekawe jak tam nasza Madusia sie bawi? Mam nadzieję że jutro zajrzy do nas pełna wrażeń. Strasznie cichutko na topiku. Pozdrawiam 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane maz zasnal a ja nie wytrzymalam i wlazalam na kompa.Rano mialam straszny stres cala dygotalam.Slub byl piekny tak ladnie urzedniczka do nas mowila nie bylo wielu osob ktore sie zapowiadaly ale to dobrze bo mielismy rodzine i najblizszych przyjaciol same szczere osoby.Oczywiscie nie bylabym soba gdybym czegos nie odwalila regulke slubna dokonczylam sama i wszyscy rykneli smiechem.Moja kolezanka z bylej pracy tak sie poplakala skladajac mi zyczenia ze ja niestety plakalam z nia ona przeszla ze mna moj rozwod smierc Miska itp i tak plakala ze w koncu jestem szczesliwa.Wesele bylo po prostu zajebiste wszyscy tanczyli i swietnie sie bawili.I noc poslubna tez zaliczylismy wiec malzenstwo jest skonumowane.Jestesmy bardzo szczesliwi.I powiem Wam ze myslalam o Was szczegolnie na weselu ale z usmiechem na buzi.Nogi mnie bola maskarycznie.A pogoda dopisala dopiero wieczorem padalo.Bedziemy miec super jajacarskie foty z planeru lacznie z bieganiem na bosaka po wodzie.Dziekujemy za wszystkie zyczenia a ja dziekuje za wsparcie ktore mi dawalyscie w chwili stresu przedslubnego jestescie wielkie👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane maz zasnal a ja nie wytrzymalam i wlazalam na kompa.Rano mialam straszny stres cala dygotalam.Slub byl piekny tak ladnie urzedniczka do nas mowila nie bylo wielu osob ktore sie zapowiadaly ale to dobrze bo mielismy rodzine i najblizszych przyjaciol same szczere osoby.Oczywiscie nie bylabym soba gdybym czegos nie odwalila regulke slubna dokonczylam sama i wszyscy rykneli smiechem.Moja kolezanka z bylej pracy tak sie poplakala skladajac mi zyczenia ze ja niestety plakalam z nia ona przeszla ze mna moj rozwod smierc Miska itp i tak plakala ze w koncu jestem szczesliwa.Wesele bylo po prostu zajebiste wszyscy tanczyli i swietnie sie bawili.I noc poslubna tez zaliczylismy wiec malzenstwo jest skonumowane.Jestesmy bardzo szczesliwi.I powiem Wam ze myslalam o Was szczegolnie na weselu ale z usmiechem na buzi.Nogi mnie bola maskarycznie.A pogoda dopisala dopiero wieczorem padalo.Bedziemy miec super jajacarskie foty z planeru lacznie z bieganiem na bosaka po wodzie.Dziekujemy za wszystkie zyczenia a ja dziekuje za wsparcie ktore mi dawalyscie w chwili stresu przedslubnego jestescie wielkie👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane maz zasnal a ja nie wytrzymalam i wlazalam na kompa.Rano mialam straszny stres cala dygotalam.Slub byl piekny tak ladnie urzedniczka do nas mowila nie bylo wielu osob ktore sie zapowiadaly ale to dobrze bo mielismy rodzine i najblizszych przyjaciol same szczere osoby.Oczywiscie nie bylabym soba gdybym czegos nie odwalila regulke slubna dokonczylam sama i wszyscy rykneli smiechem.Moja kolezanka z bylej pracy tak sie poplakala skladajac mi zyczenia ze ja niestety plakalam z nia ona przeszla ze mna moj rozwod smierc Miska itp i tak plakala ze w koncu jestem szczesliwa.Wesele bylo po prostu zajebiste wszyscy tanczyli i swietnie sie bawili.I noc poslubna tez zaliczylismy wiec malzenstwo jest skonumowane.Jestesmy bardzo szczesliwi.I powiem Wam ze myslalam o Was szczegolnie na weselu ale z usmiechem na buzi.Nogi mnie bola maskarycznie.A pogoda dopisala dopiero wieczorem padalo.Bedziemy miec super jajacarskie foty z planeru lacznie z bieganiem na bosaka po wodzie.Dziekujemy za wszystkie zyczenia a ja dziekuje za wsparcie ktore mi dawalyscie w chwili stresu przedslubnego jestescie wielkie👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziweczyny w zwiazku ze zmiana nazwiska zmienila adres email moj nowy adres madzialena_f@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu🌻 bardzo się cieszę, że wszystko poszło dobrze. I najważniejsze, że jestes bardzo szczęśliwa :D :D :D Zatem gratuluje Ci dobrego wyboru i jeszcze raz życzę wiele szczęścia ❤️😍😍 Mam nadzieję, że podzielisz się zdjęciami :P ? Miłego dnia Dziewczynki 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny jestem nowa na tym forum. straciłam swojego malucha w 10 tygodni w lipcu w zeszłym roku. troszkę ogarnełam sie po stracie maluszka. i postanowiliśmy z mężem postarać sie o dziecko. mam nadzieje że los nie kaze mi czekac zbyt dlugo na małe za zarazem wielkie szczęście. pozdrowionka. Balbinko kupiłam sobie już testy owu. w następnym tygodni powimnam już mieć. ale nie wiem czy musialam mój mąż stwierdził że on sam mi powie kiedy mam plodne i powiedział że w tej chwili mam plodne pół godziny naj bardziej w swojim życiu. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł babeczki. U mnie czekanie na @ albo na II ;)). Tempka się trzyma :D więc może...A tak ogólnie to nudy na pudy i nic się niedzieje. Tylko upał straszliwy już 8 dzień... Madusia - gratulejszyn. Wszystkiego najlepszego...Cieszę się, że jesteś szczęśliwa. :D Lola - odezwij się i napisz co u Ciebie. Balbinka - ja niestety musiałam wstać o 5. Mój szanowny wyjechał dziś z rańca na zieloną szkołę więć trzeba było go odwieść (bo samochodzik potrzebny). Grawit- Pozdrawiam wszystkie babeczki Malawronka - witaj. Miłych \"najbardziej płodnych\" ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha2007
Witam. Dopiero dzis miałam wiecej czasu i przeczytałam niektore posty i nie wiem jak to napisac hmmm... rozumiem was doskonale do tej pory myslałam że to tylko ja widze wszędzie ciężarne kobiety a na ich widok ściska mi sie serce ale teraz wiem że nie jestem sama i nigdy nie bede bo mam was kochane laseczki i razem przeżywamy to samo. Jest ciężko ale jakos przetrwamy boje sie że ja znowu nie zajdę w ciąże przez kolejne pół roku a same wiecie żę kazy dzien jest tak długi w oczekiwaniu na naszą dzidzie... Balbinka-2 bede na pewno was odwiedzała bo czuje sie tutaj jak w domu. nueva- tobie też serdecznie dziekuje, u was jest jakies ciepło bo wszystkie jestescie takie chcetne w pomocy drugiemu i jestescie poprostu kochane. Mika23 nie wiem jak wy to robicie ze umiecie odczytac te wyniki ale dziekuje bo widze że ty i inne laski jestescie lepsze w diagnozie od lekarzy Dziekuje :* Pamiętajcie że jestem z wami wszystkimi i bardzo was polubiłam czuje sie tu tak swojsko jakbym u siebie była. Powowdzenia starającym się i tym, po stracie życze szybkiego wstania na nogi nie jest łatwo ale trzeba iść do przodu wiem że to boli. Moim ulubionym hasłem jeśli chodzi o poronienie jest to, że dziecko mogłoby sie urodzic niepełnosprawne ( a mam kontakt z takimi dziecmi upośledzonymi-koszmar) i "natura cofa swój błąd". Oczywiscie nie zawsze mozna zwalic wine na nature bo to dotyczy tylko wczesnej ciązy a widze ze tu co nie ktore były w wysokiej ciąży i chyle przed nimi głowy oraz mam wielki szacunek( Magdusia:*) Pozdrawiam, jestescie kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha2007
Magdusia- wiec wszystkiego dobrego na nowej drodze życia troszke ci zazdroszcze bo ja bym chciała jeszcze raz mieć własny slub to jest najpiękniejszy dzien jaki wspólnie spędziłam i przeżyłam z mężem i ty go równiez pamiętaj. Aby zawsze sie wam wszystko układało po waszej myśli i życie było piękne Ciumale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madusia- gratuluję i zyczę Ci spełnienia marzeń!!! dziewczyny, maz odebrał dzis wyniki badania nasienia, jak na moje oko to są dobre, a nawet bardzo dobre, ale moze jeszcze ktoś rzuci swoim okiem? (i ewentualnie wyprowadzi mnie z błędu) ph 7,0 liczba plemników 99.200.000 w ml( norma od 40.000.000) po 30 min 90% o ruchach zywych i w skupieniach, w tym: 90% ruch linijny szybki, 10 % ruch linijny wolny po 3 godz. 80% o ruchach zywych i w skupieniach ( a nad czym one się tak skupiają? :P) po 24 godz 30 % o ruchach zwolnionych plemniki o bud prawidłowej 70% leukocyty 0-1 w polu widzenia erytrocyty, nabłonki, kryszt. sperminy- brak. i jak? bo mi sie podobają te wyniki, i mam nadzieję ze się nie ciesze bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka poprawinki byly spilam sie na wesolo 2 lampkami winka i piwkiem.Noc poslubna przedpoludnie poslubne bylo. A dzis zalatwilismy przemeldowanie zrobilam fote do dowodu tym dziewczyna co mam adres email fote wyslalam scielam dzis wloski gora krotsz dol dalej dluzszy zaj**iscie wygladam i ubylo mi 10 laty ale jestem padnieta a juto juz praca caluje i milego wieczoru zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wspaniale Madusiu że wszystko poszło tak pięknie. Musisz kiedyś napisać więcej szczegółów ze ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki czas wracac do zycia maz pojechal na kurs ja za niecala godzinke bede miala dziecko kawke zaraz zrobie bo powieki ciezkie milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki. dzisiaj mąż mnie nie mógł dobudzić o 10 godzinie wstałam nie tomna. wychodze pomału do pracy na 14 mam ni chce mi się . jutro ide do pani g, ciekawi mnie co mi powie ciekawego. pewniw każe mi łykac folik. ale ja go już łykam 3 miesiące. i wyśle mnie pewnie na wszystkie ogólne badania. pa dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maławronko ja łykam folik już ponad rok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha2007
Witam moje śliczne dziewuszki. Dziękuje Balbinko za zaproszenie do tabelki, jest to dla mnie wielki zaszczyt figurowac na niej wraz z tak cudownymi i wspaniałymi kobietkami jak Wy! Pozdrawiam Acha dziewczyny jak wy robicie te kwiatuszki i buźki, bo ja za cholere nie moge tego obczaić? STARAJĄCE SIĘ Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od.....miejscowość lola u..........28-31.........19.06...........wrzesień '06......ok. Rzeszowa Madusia_3.....34............01.06..........marzec 07........ Świnoujście Daga_p_11...27- 31............?............ marzec07........ Częstochowa Ew............ok.30..............?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06..................?... ..........warszawa Agatha2007...29-32...........?...........październik2006...ok.Krosna MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc lola u...................18.04.2006.............11/12 tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy......t. porodu.......dł. starania ..... miejscowosć Balbinka........16tc..........20.10.2007.......dluugo... ...Katowice,Ruda Śl. Frania...........11tc...........30.11.2007.... ..cykl.......Oosterhout Kalinka1985....12...............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ..............nr. gg lola u ..........Jolanta......... 20.12 ...... lolau@gazeta.pl. .....9734313 Balbinka-2......Ania...........23.10. 79....balbinka2@tlen.p< /a>< /a> l....7456466 nueva .........Violka ............1976 ......violek5@o2.pl .........8554249 Madusia3......Magda..........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985....Karolina.....30.09.1985....karoli nakrawcyzk@interia.pl........8689089 Agatha2007....Agata..........06.02.1986....AgathaJanas@interia.pl...9302144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Balbinko bardzo mnie zasmuciłaś tym, że Lola nie będzie się udzielała :( Ale dlaczego?Stało się coś?Ktoś ją obraził, powiedział jej coś złego? Lola wróć!!!!Bardzo mi smutno bez Ciebie będzie :( Nie ukrywałam tego, że przyszłam tu ze względu na Ciebie i dagę, bo Balbinka jest z nami na starym topiku, a tu Ty odchodzisz, a Daga teżu zadko się odzywa :( Poznałam tu pozostałe dziewczyny i bardzo polubiłam no i dla Was już tu zostanę :), ale Loli będzie mi brakowało :( buziaki Lolu 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ja doskonale rozumiem Lolę. Też odeszłam z jednego topiku gdzie były bardzo fajne i wyrozumiałe dziewczyny poza jedną :( Ona jest w ciąży i naokoło o tym gada :( Nawet jak po raz drugi straciłam ciążę to ona napisała, że jej przykro, a w następnym zdaniu napisała o tym, że boi się rozstępów :( Aż wybuchła z tego powodu wojna na topiku, bo dziewczyny zaczęły mnie bronić, mówić, że ja bym wszystko za te rozstępy oddała! Przez chwilę był spokój, a potem ona znów ciągle o jednym, więc było mi bardzo przykro o tym czytać i zrezygnowałam z topiku, mimo, że pozostałe dziewczyny są naparwdę ok!!! A co do badań Loli męża to fajnie, że dostali tabletki i będzie oki :) ostatnio przyjaciółka opowiadała mi o swojej znajomej,która straciła 2ciąże z powodu słabych plemników. Potem jej mąż brał jakieś witaminy i wreszcie doczekali się ślicznego Szymusia :) Także Lola będzie dobrze!!! I dla nas zaświeci słoneczko!!!!i będzimy tuliły swoje długo wyczekiwane maluszki!!!! Ściskam Was bardzo, bardzo mocno i cieszę się, że jesteście!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Gawit dziekuje za dobre słowa .... Ciesze się ze tu jestes i chce zebyś już została .... co do tych wrednych dzieczyn to pisałam juz wczesniej na forum że mam \"na zywo\" przez cały dzień koło siebie taka z która nie przepdamy za sobą (to mało powiedziane) ona wie ze staraciłam dzidzie a jest teraz w czwartym miesiącu cięzy i pierw z ta wiadomoscią przyleciała do mnie kazała sie wypowiadać na temat wielkości brzucha ... tez chodzi cały czas gada o tym że jej nic nie wolno bo jest w ciązy i uważa sie za \"swietą\" której nie wolno nawet torebki nosić ! Dodam że ona wpadła, o ciązy ( nie mając okresu przez 4 cylke i widząc rosnacy brzuch oraz wy,miotując po jedzeniu) dowiedziała sie dopiero w 4 miesiącu !!!! Daga strajkuje bo to w koncu nauczyciel tylko dlaczego na forum też ? :p Malawronka witamy u nas ! Fajnie że już jest lepiej i przykro mi z powodu tej starty ale teraz Ci sie uda :D Co do testów to ja nie używam, mierze tyl;ko tempke :-) Agatha2007 ja na początku tez myslałam ze tylko ja dostaje szału jak widze ciezarną ale po wypowiedziach dziewczyn wiem że to u nas \"normalne\" .... Mika widze ze mamy drugą specjalistke od wyników :D Fajnie :D Minimonia fajnie że wyniki M takie dobre :D Ile dni \"abstynencji\" mieliście przed badaniemi ? Balbinko czytam i bede Was czytała :D a co do fotek to nie dostałam :-( Wydałaś kase na ciuszki i ci lepiej ? :p hehe A żle Ci było ? żartuje :p Madusia promieniejesz :D Ew ❤️ Pozdrawiem :D Jeszcz kiedyś sie odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki.Idę dzisiaj do lekarza. mam nadzieje że wszysko jest dobrze. dzwonilam wczoraj zeby się zarejestrować. kazał mi zadzwonić 20 czerwca żeby za rejestrować sie na lipiec albo sierpien nie chce mi się tak długo czekać idę dzisiaj prywatnie wpisalam sie dzisiaj do tabelki dziekuje Balbinko za zaproszenie . Jak wróce od lekarza to napisze Wam.BUZIACZKI. STARAJACE SIE Nick........dł.cyklu.......następna @....... starania od.....miejscowość lola u..........28-31.........19.06...........wrzesień \'06......ok. Rzeszowa Madusia_3.....34............01.06..........marzec 07........ Świnoujście Daga_p_11...27- 31............?............ marzec07........ Częstochowa Ew............ok.30..............?............sierpień 2006....... minimonia....28..............01.06..................?... ..........warszawa Agatha2007...29-32...........?...........październik2006 ...ok.Krosna Malawronka ...28...........08.06.........maj 2007........ok.Wrocławia MAMUSIE ANIOŁKÓW Nick..................data straty....... tydzień ciązy Balbinka...............1.07.2006..............8tc lola u...................18.04.2006.............11/12 tc Madusia_3.............26.06.06...............20 tc Daga_p_11............17.12.06...............6tc3dc nueva..................11.08.1996............11 tc Agula2121.............6.03.2007..............7 tc Kalinka1985 ..........6.01.2007..............8 tc Ew......................30.03.2007.............6 tc minimonia.............30.03.2007.............6 tc Agatha2007...........24.04.2007.............6/7tc Malawronka..........18.07.2006..............9 tc ZACIĄZONE Nick......tydzien ciązy......t. porodu.......dł. starania .....miejscowosć Balbinka........16tc..........20.10.2007.......dluugo... ...Katowice,Ruda Śl. Frania...........11tc...........30.11.2007.... ..cykl.......Oosterhout Kalinka1985....12...............23.11.2007.....2 cykl......Częstochowa NICK ............IMIĘ ............ D.UR........ E-MAIL ..............nr. gg lola u ..........Jolanta......... 20.12 ...... lolau@gazeta.pl. .....9734313 Balbinka-2......Ania...........23.10. 79....balbinka2@tlen.p< /a>< /a>< /a> l....7456466 nueva .........Violka ............1976 ......violek5@o2.pl .........8554249 Malawronka..Ewa............1984...malawronka1@wp.pl.....10881214 Madusia3......Magda..........05.03.1975...madusia3@ wp.pl...3046584 Agula2121......Agnieszka.....18.02.86.....Agula2 3@onet.eu...9885915 kalinka1985....Karolina.....30.09.1985....karolinakrawcyzk@interia.pl........8689089 Agatha2007....Agata..........06.02.1986....AgathaJanas@interia.pl...9302144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko dostałm już te testu które kupiłam sobie na allegoro ale mam jeden problem nie ma instrukcji obsługi. ale mam nadzieje że sobie poradze podejde dzisiaj do znajomej apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatha2007
Dziękuje Gawit_27. Teraz będe mogła bardziej wam okazywać uczucia, bo takie serduszka, kwiatuszki to cos fajnego i miłego Próbuje teraz dać tu jakis obrazek ale mi nie wychodzi :((( Balbinko w jaki sposob mam zastrzec nicka, czy mam sie tutaj jakos zarejestrowac? Gdzie to jest? Przepraszam babeczki moje że jestem taka ciemna i nic nie potrafie zrobic ale może jestem jakas roztargniona z powodu tego wszystkiego zwłaszcza jak przeczytałam że Lola załamała sie a nie może sie tak łatwo poddawać musi walczyć o swoje chociaż ja ją rozumiem, bo ja tez sie załamałam i przestałam sie starać z mężem o dzidzie i to własnie wtedy zaszłam. Ludzie mówią ze jezeli nie myslisz o ciąży intensywnie to zajdziesz, natomiast jeśli przy każdym współżyciu z mężem masz na celu zrobienie dziecięcia to ci nie wyjdzie. Osobiście staram sie o tym teraz nie mysleć bo cos w tym jest... Pozdrofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi! Widziałyście udała mi sie buźka szkoda ze taka smutna. balbinko juz znalazłam, cos sie we mnie odblokowało i od razu znalazłam tam gdzie sie nicka rezerwuje :** Ide sie uczyc bo egzaminy mi na dupsku siedzą:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha kochanie widzisz udały Ci się buzki a ja nadal nie umiem. caluski. do zobaczenia póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już w domku wróciłam od lekarza wszystko jest u mnie ok. cieszy mnie to. u lekarza spotkałam się z kuzynem i z jego dziewczyną spodziewają się dziecka. czekali na USG. cieszę sie z tego że powiększy się rodzinka moja. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×